Svadba v júni 2007. Pridajte sa

4. okt 201157550
  • ahoj bamulka,
    no uz sa mi to blizi, vcera som volala sestricke doktora ktoreho budem mat pri porode, ze som skoncila uz u svojho a mem chodit do poradne do nemocnice. u svojho som bola 13teho na poradni, a teraz mam termin az 25.teho tak sa mi to zda trosku dlho, hned ma napadlo ci skor aj nahodou neporodim.
    a nech sa vam dari s tym snazenim, aby tu boli dalsie tehu

• ahojte babule, vcerajsie stretko sa mi strasne pacilo 😵 som rada ze som vas znova videla... pekny dnik prajem

• ahojte, tiež sa teším, že sa nám po dlhej dobe podarilo stretnúť vo väčšej zostave, bolo to super, dúfam, že si to ešte zopakujeme 🙂

Pre tie, ktoré na stretku neboli, fotky niekam vycapíme, keď sa podarí 😉

• Sponzor fóra
  • Ahojte babule, včera bolo super 🙂 aj častejšie by sme sa mohli stretávať 😉
    Netrpezlivo čakám na foto 😃

• caute kocky.

inak ada - ja som chodila ten posledny mesiac kazdy tyzden k doktorke na kontrolu do nemocky.

tak babule, ja som tiez strasne rada, ze sme sa videli, len skoda, ze tak kratucko a ze ste si nemohli martinku uzit. ale bala som sa, aby vase deturence nahodou nenakazila. ked sme nevedeli co jej je. inak vecer sme ju isli kupat a zistili sme, ze sa vyhadzala. a rano to bolo este horsie, chudatko je vyhadzana po celom telicko, boli sme u doktorky a zevraj mame tu 6 detsku chorobu - "detsku ruzienku". nastastie som bola poucena od babuliny, s ktorou sme vecer o tom rozpravali. takze ovcie kiahne to nakoniec neboli. 😃 aj som rada. a zevraj sme presny pripad z ucebnice. 3 dni teplota a potom zrazu klesla a vyhadzala sa. ale zevraj to nie je svrbive a za par dni to ma zmiznut. ale inak je riadne vyhadzana po celom telicku. hlavne brusko a prsia. a dnes sme museli toho gynekologa odlozit.

• Sloniii, tak som rada ze uz viete co to je..

• čaute babuľky, tak som hodila do albumu zopár fotiek, ktoré som spravila na stretku, dúfam, že Babulina nejaké pridá na picassa 🙂
    http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=37901

• moni - fotky su perfektne. 🙂 inak vsimli ste si, co si mala fotky z druheho stretka, u teba v albume prve, tak to bolo takmer na den rovnaky datum len pred dvoma rokmi. 😃 😃 pani, ten cas letiiiiiiiiii.

martinke uz vyrazky ustupuju, uz takmer ziadne nema. jupiiiiiii. a tesim sa aj na ostatne fotecky. okrem lenky a moniky este niekto fotil?

• Moni super 🙂
    Dúfam, že urobíme čoskoro ďalšie stretko, lebo určite si ešte máme čo porozprávať. Strašne rýchlo to ubehlo.

• Caute babule,
    som rada ze som sa s vami stretla. U mna sa zatial nic nedeje. Aj ked, ked sa pozriem do kalendara, ze o par dni bude Matusko uz tu, tak neviem ci sa viac tesim, alebo bojim.
    Inak vsetky mate zlatych drobcov.

• Kočky toto vám sem musím napísať, dostala som IP od úplne neznámej kočky a veľmi ma to potešilo a keďže sa to týka aj vás, tak zverejňujem 🙂

ahoj moncuska,
    sice vas nepoznam, ja budem junovka 2010,ale ten album ma dostal.super!!!ake kamosky, cez planovanie svadby
    strasne pekne, uz aj s babatkami...
    gratulujem ku svadbam, detickam a priatelstvu, super!!!

No nie je zlatá?

Adi držíme palčeky, budeme na teba stále myslieť, dúfam, že nám sem ty alebo niekto od teba hodí info, keď už bude Matúško na svete 😉

• Ahojte kočky,
    Moni tak tá babizňa je zlatá, že si to takto všimla. Tiež si myslím, že sme sa stretli dobrá partia a som rada, že nám to takto drží aj po svadbe. Teším sa aj keď príde Erika z Holandska a aj ju stretneme osobne, určite by som aj Fialllku a Terezku rada videla a aj Bamulku... škoda len, že to majú kočky tak ďaleko.

• Ahojte,

jej tak to je od tej babeny mile... ale inak aj ja som rada, ze sme sa stretli, pred svadbou, aj teraz, mam vas rada babule 😵

• ahojte, slubujem ze fotky cochvila zavesime na picasa, je ich tak cez 40, mozte sa uz tesit, ste tam vsetky krasne prenadherne, stretko bolo super najlepsie, musime toto zopakovat, papa 😉

• jeej to je super moni. velmi pekne ti to napisala. predstavte si, ze si uz piseme a pozname sa vyse dvoch rokov. ten cas tak strasne leti.... nechce sa mi tomu verit.

• Sponzor fóra
  • veru veru babule, o chvíľu všetky oslavujeme druhé výročie svadby, to si zase pospomínam, ako sme to všetko plánovali 🙂
    Som rada, že sme sa tu takto spoznali, navzájom si radíme, držíme palce a pomáhame, tešíme sa z úspechov ostatných, je to super 😵

• ...fakt - ma pravdu ta babula a uplne zlate, ze ti to napisala. tak ma pri tom napadla pesnicka "vsetci nam mozu zavidiet..." - ved ste mi uz v tolkych veciach pomohli a poradili! a bolo mi s vami v sobotu fakt velmi prijemne.
    A Monci, to len vdaka tebe mame nase stretka tak krasne a pokope zdokumentovane - dik moc!
    Adi - drzim stale pevno palce a nech uz mas za tym!

• caute krasky, akurat sa loaduju fotky tak zachvilu mozete nakuknut, ked bude done hodim link, ale je to klasika na picasovi kde ma ninka fotecky,
    dneska isla adka s martinkou na gyndu, tak snad bude vsetko ok, btw zajtra ma ninka rande s miskom, tak kto chce byt pri tom, tak nech sa pripoji, mozme dat mini stretko 🙂 papa

• Leni fotky sú supeeeeeer 😵
    Vyšetrenie Martinky dúfam dopadlo dobre, držíme palčeky. Užite si to rande zajtra, škoda že ešte musím chodiť do roboty 😐

• ahojte babulky

hlasime sa cez net v mobile, lebo uz 2. tyzden prazdninujeme u mojich rodicov, kto chodi na facebook tak vie preco 😵

stretko vam dopadlo super, fotky su krasne a zavidime, ze sme aj my neboli ... no budete nas musiet asi prist pozriet 😃 😉 ked budete mat cestu okolo, tak kedykolvek sa ozvite 😉

monci: krasne ti to ta kocka napisala ..... a vazne som rada, ze sme take priatelky aj ked na dialku ale stale sme a ze to nasimi svadbami neskoncilo 😵 😵

sloniii: drzime palceky Martinke, snad to dopadne ok a nebudu matku trapit ... tohto som sa aj ja bala, tak som malej pri kazdom prebalovani pysteky otvarala a pri kupani aj vytierala a dobre umyvala, aby jej nezrastli ale vraj dievcata maju s tym problem aj do 4 rokov ... hold chlapcov trapia s natahovanim predkozky a dievcata zasa moze postihnut toto ... kazdopadne dajte vediet ako ste dopadli .... 😉

vsetkych vas pozdravujeme a posielame pusinky 😵 😵 😵 😵

• caute,
    fotky su super, som rada ze sme sa stretli. Dufam, ze Martinka je v poriadku.
    Fialka super ze si uzivate prazdniny.
    Ja som dnes bola na poradni, zatial sa nic nedeje. Na dalsiu idem 4.6. , tak uvidime ako to bude potom vyzerat. A maly ma 2800g.

• ahojteee,my ideme zajtra za lenkou a ninkou, mame rande 😵

• heh tak nie som aktualna 😛

• ahojte kocky, hej boli sme na tej gynde. mne sa uz vo stvrtok nechtiac podarilo jej tu blanku natrhnut a zacalo sa jej to coraz viac otvarat. tak doktorka povedala, ze je to fajn a uz jej to len trosku pretrhla. dokonca vravela, ze martinku by to ani nemalo boliet. ale ona plakala este skor, ako jej to robila. 😃 pretrhla jej to takym hacikom podobnym ako na hackovanie. a raz do tyzdna to mame potierat kalciovou mastickou. takze sme to super zvladli. ja som bola hrozne nervozna, ale doktorka aj sestricka boli strasne moc mile a zlate. sestricka sa z martinky nevedela vynadivat, ale ta jej neopatovala pohlad. 😃 😃 😃

• čaute baby, Lenka fotky sú super, všetky ste na nich nádherné. Najviac sa mi páči tá s Miškom kde má prstík v pusinke a strašne sa ksichtí. Nádherná fotka 🙂

som rada že sa máte všetky fajn 😵

Lenka, Silvi užite si dnešné rande 😉

• Ahojte,
    Adi stále držíme palce a trpezlivo čakáme, čo sa bude diať 🙂
    Sloniii som rada, že už je to ok a že to bol len taký maličký zákrok. Ty si sa určite viac bála ako Martinka, super ste to zvládli 🙂

• ahoj ahoj... tak my sme uz doma, dnes sme stravili nadherne doobedie s Lenknou, Ninkou, Andrejkou a Martinkou... decka nechceli spat ale aj tak boli svetovi, vsetci traja... strasne dobre mi bolo 😵

a potom sme s muzikom skocili na obed, Misulo spal ako zabity takze sme sa po dlhej dobe uplne v klude najedli, a ked sa zobudil isli sme ku mne do prace, odovzdala som ziadost na zdravotne zuctovanie a potom sme kukli mojich kolegov, Misulo sa najprv okunal, ale potom sa rozlozil po office a ocumoval baby z vedlajsieho teamu 😛

• caute kockyyy. tak na nasom mini stretku bolo perfektne. 🙂 uz sa tesime, ze si to opat zopakujeme a dufam, ze sa k nam pripoji uz aj ada s matuskom. pridala som fotecky do albumu.

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=38003&vImageID=2814294&vMoveINT=-1&vReferer=/album/myalbums.php?

inak martinka nakoniec zaspala asi na hodku u lenky, iba co sme sa stihli s lenkou naoobedovat a zaliat si kavicku, asi si myslela, ze jej nieco ujde. a potom sme isli domov 59 a to ste mali vidiet. isiel s nami ako s ukradnutymi a v polke cesty si zrazu zacala opierat hlavicku o tycku, tak som ju dala lahnut, ani nezaprotestovala a do minuty bola mrtva. 🙂 tak sme sa este u nas poprechadzali. aby si poriadne pospinkala. 😃

• ahojte babule, krásne fotečky detičiek máte zo stretka, škoda, že som sa nemohla pridať 🙂 Ale dúfam, že ešte zorganizujeme ďalšie hromadné stretko 😉

Baby krvné testy na AFP mám dobréééééééééé 😎 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov