Svadba v júni 2007. Pridajte sa

4. okt 201157550
  • caute, dneska som si bola cucnut glukozy, ble ble to bolo ale nejako som to zvladla, bola som aj na poradni, a bambulo je v danom okamihu KP, esteze je dost casu aby sa otocil, teda dufam ze si da povedat 😬
    zajtra mam vysledky tak snad nebudem mat tehu cukrovku, by sa mi ohodne zmensil jedalnicek 😃

• caute, mame za sebou najhorsiu noc. Maly sa o 22hej zobudil a potom kazdu chvilku hore, a potom sme vobec uz nespali, lebo sme chori. Ma sopliky, kasel, teplotu. Dnes sme boli u doktorky. Neviem ci sa nenakazil ked sme boli v tych Podunajskych.
    Inak ked ste mali deticky chore, vzdy ste to dostali aj vy?

• Leni, do porodu este daleko, tak snad sa drobcek otoci

• Sponzor fóra
  • adi u nas plati ze ked je misiak chory tak ninka bude skoro urcite ale ked bola ona chora ze prechladnuta a tak tak my sme boli skoro vzdy v pohode
    no tak drzim palce nech sa date rychlo dohromady

• leni dakujem, je to nasa prva choroba, tak som z toho mimo
    malicky skoro stale placka a sme cely den na mliecku

• adi neboj, to ze je na mliecku stale je uplne normalne, to je to najlepsie prenho teraz....

• silvi ma pravdu, ked su nasi bobaci chori tak su taki vacsi prisavnici, ale co by sme pre nich nespravili, drzim palce
    inak aj ninka zacala kychat a pokasliavat, neprelozime to stretko baby aspon o tyzden????

• babule, tak mame za sebou dve najhorsie noci, vcera som uz zaspavala pri malom posediacky. stale sa budil, najprv spal pol hodku, potom 10min, a potom sme boli do 23:30 hore, a do druhej som skoro vobec nespala, stale som kontrolovala ci maly dycha, lezal totiz vedla mna v posteli,
    inak s tym stretkom by som suhlasila, teda s tym prelozenim, ak to neprelozite, tak mi urcite nepride,
    inak maly je presne po muzovi, ked som videla tie ksichtiky co robi, ked je chory, akoby som muza videla 🙂
    leni dufam, ze ninke to rychlo prejde

• uz som nasadila libenar a sinupret, to su moje tajne zbrane na kazdu chorobu a zda sa ze celkom zabera, len je taka mrzutejsie a unavenejsia, uz spi - zaspala asi po 3minutach odkedy vliezla do postele, dobre dieta mame 😎

• ok, tak to prelozme... na kedy?

• skusme presne o tyzden 16.3 10h, vyhovuje??? adi napisem pre istotu maila lebo ti akurat teraz by mali este lyzovat

• zeny, radostna sprava, ak date stretko v utorok o desiatej, tak mozem prist aj ja 🙂 ak budeme zdravi.

• super, tak nas bude viacej, a co ten termin babule vyhovuje??? sice ada21 pisala na FB ze aj ju skolila choroba tak mozno budeme posuvat este o dalsi tyzden, ved dajte vediet

• ja zatial mozem

• ale zas budem tam skor, lebo drahy musi byt najneskor o 9 v robote

• Sponzor fóra
  • silvi a nechce ta hodit k nam a potom by sme isli spolu???

• babuli, nevim, asi skor nie, sa vyhrame tam, staci potom jedna cesta busom... ale dakujem

• tak babule, ja zatial neviem ako budeme dovtedy. dnes sme boli s malym znova u dok. a zmenila nam lieky, tak dufam, ze uz nam pomozu tieto

• Adi hadam bude vsetko ok.. drzime palcky

• no baby ako to vyzera s utorkom? deturence su uz zdrave?

• nasa je v pohode, tak my mozeme 🙂

• ok, super, uz som sa zacinala bat aby sme tam neboli jedini 😃

• caute, tak zdravi sme, teda uz nekasleme ani sopliky nemame, ale maly zostal zachripnuty a neviem preco
    neviete mi poradit ci mu nieco na to nepomoze
    okrem rady, ze ma byt ticho, lebo to sa neda, stale krici a rozprava si

• nechajte si predpisat calcium nam to velmi pomohlo, lebo ticho nebude sudim teda podla svojej 😃

• akurat pozeram ze mi este tri ampulky ostali, mozem ti ich priniest 😉

• Leni, my mame doma calcium chloratum / sirup, moze byt aj to? Alebo treba ten ampulkovy?

• ten sirup sme mu davali aj pocas choroby, ale len pol cajovej lyzicky raz za den

• co viem tak ten ampulkovy je koncentrovanejsi, len kazdy ampulku treba rozdelit na mensie davky a nie naraz, nam standardne stacili dve tri a bol pokoj

• tak babule ako s tym zajtrajskom?

• ja zatial mozem...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov