Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte manželky, tak už máme konečne DVD, včera sme ho pozerali, je skvelé. Páči sa mi. Aj keď drobné výhrady mám, ale sú to len drobnôstky. Už sa teším na náš DVD-maratón. Erika, peknučké fotečky.
Odpovedať
dakujem Alex a jahodka :-N
Odpovedať
Eri: "Holland is prachtig!" (dobre som to napisala?) Super, ze si ich tam dala ...Takze sme uz pripravene na dvd-maraton? alebo? ok, tak ste ma upokojili s tymi dakovaniami. Jahodka, ake ste nakoniec spravili podakovanie vy?
Odpovedať
my este DVD nemame :-(
Odpovedať
eleni - super...este si pamatas co to tusim... :-D bola si v madurodame???
Odpovedať
ano bola - take, smiesne ("grappig"???) a zaroven mile :-N viac sa mi pacia tie pieskove duny a plaze pri pobrezi.
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka a kedy by ste ho mali dostať?
Odpovedať
tam bolo velmi pekne...boli sme uz 2x ale nemala som fotak... 8-) hlavne ze som si ho pripravila...xixi
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, aj ja som este na MS... na MK sa este len tak pozeram :-N ani my sme este neodoslali dakovne karty... a ani fotky sme nedali spravit... ani velmi nebudeme... mladym napalime CDcko a rodicom sme chceli dat spravit taku knizocku, ale este sme a k tomu nedokopali...
Odpovedať
ja sa tak skoro k tomu nedokopem, tiez som chcela davat robit albumy rodicom...no segra povedala, ze oni si urobia a vyberu ake chcu...tak nech si vyberu a urobia...co ich budem nutit??? :-D a dakovne rozdali nasi + svokrovci najblizsej rodine...
Odpovedať
Profilova fotka
eri a tie fotocky su suprove... len k niektorej dopis ze je to akoze svadobna cesta a nemali by ti ich vymazat :-p
Odpovedať
silwi fakt??? tak to idem hned urobit :-) d za radu...
Odpovedať
Článok sa načítava...
alex tak az niekedy asi v septembri tipujeme :-)
Odpovedať
Eli, my sme nakoniec posielali foto kolaz s dakovnym textom...to nam urobila fotografka...proste sa mi s tym nechcelo nijako hrat a ludom sa to pacilo :-)
Odpovedať
ahojky, tak ja sa bez mucenia priznavam, ze vas ciastocne zradzam a som aj na MK :-N , my sme fotecky si dali vyvolat pre seba a pre baby resp tych co nemaju doma pocitac, ostatnym sme dali napalene dvd s fotkami, nech si vyvolaju ake chcu fialllka: preco tak neskoro budete mat dvd?by som uz trikrat umrela od zvedavosti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka, tak hádam sa to kameramanovi čím skôr podarí, lebo ja som už taká zvedavá na tie vaše DVD-čka. Ja som proste maniak, čo sa svadieb týka. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babuli... MK mas povoleneho pod podmienkou, ze nam das vediet ked si tam spravis album a ukazes nam brusko... BTW ktory tt si? ako drobec, poslucha, alebo ti hojda zaludok?
Odpovedať
silvi akurat dneska zacinam 9tt, drobec sa ma v pohode min tyzden meral skoro 2cm, mame sice jednu fotku ale je tam iba biela skvrna s ciernou bodkou, to akoze babo a srdiecko, ked bude lepsie tak to hodim urcite do albumu, brusko este nemam take typicke tehulkovske iba taku divnu pneumatiku neurciteho tvaru, trosku mi prsia narastli na radost mojho manzela, ale nic moc chudak z toho nema lebo som taka dost nedotkliva, chudatko moje :-x zaludok sa mi pomaly ale isto prestava hojdat a zacina byt lepsie, este ked odstranim unavu tak sa budem mat najlespie na svete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej tak to je fajn... ved ked prejde prvy trimester, tak hadam aj nalada nedotkliva a unava ta prejde... na radost tvojho manzela ;-)
Odpovedať
babuli a alex: dvd preto tak neskor, lebo kameraman mal pred nami este tri svadby a tak mal vela prace a my sme mu nase podklady dodali az mesiac po svadbe, lebo sme tiez akosi nic nestihali a tak teraz ho nesurime, ked aj on musel na nas cakat ;-) ale ked bude, tak jasan, ze dam vediet ;-) a sa nan tesim ;-) babuli: aj si mavala nevolnosti? lebo ja zatial nie, len co ma minuly vikend zaludok pobolieval, zatial sa drzim a o tych prsiach mi nieco hovor, Majko si to vsimol ako prve, skor nez sme boli tehu, ze su akesi vacsie a nezmestia sa mu do ruky :-D som sa na tom kosila ale tiez ma k nim zakaz sa priblizit, lebo to by som umrela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli a ako ste to oznámili doma? A vy fialllka už ste to niekomu prezradili?
Odpovedať
take tie prave tehu nevolnosti som nemala sice som obcas nebola daleko, bud tyzden asi nabehnem do tehu obchodov aspon pokukat a mozno si nieco kupim lebo pomaly ale istoto nezapnem skoro nic 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ano baby, uz ste to niekomu oznamili?
Odpovedať
tak u nas to vie moja sestra, moja kolegyna, moje spolubyvajuce a Majkovi dvaja surodenci a drzia jazyk za zubami, kym to nebude na 100% a po vikende to zda sa oznamime definitivne aj rodicom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej tak potom napis ako reagovali x-)
Odpovedať
napisem napisem ale ako poznam moju mamu, tak ta povie, ja som to vedela, lebo uz sa sestry pytala, ci nie som tehu, ze som akasi ina a ona na nu, a co ti ja viem, o nicom neviem .... dobry partizan ta moja sestra :-D hodila som par foto zo svadobky do albumu ;-)
Odpovedať
neni nic lepsie ako dobra sestra co udrzi take super tajomstvo ;-)
Odpovedať
eri presne tak ;-)
Odpovedať
Babenky lucim s vami pre dnesok, som kaput a idem hajat ;-) tak papa zajtra ;-)
Odpovedať
ahojkajte kočky :-D ste toho stihli popísať... ja momentálne oddnes dovolenkujem konečne po 2 mesiacoch od svadby... Eri-fotky super, máte tam krásne, fakt... a tá foto z gaypride je super... také je to zvláštne :-D fialllka idem teda kuknúť aj foto zo svadobnej... my už DVD máme od polky júla... joooj mi je ľúto, že nebudem s vami na maratóne ;-( ;-( a sme spokojní veľmi aj s výsledkom aj s cenou... a nakoniec nám dal taký krásny zostrih a pesničku Love to be loved by you od Marc Terenci - normálne som skoro plakala... od dojatia aj od toho, že by som si to asi zopakovala ešte raz všetko... ... a my už máme rozposlané poďakovania, ak ich dnes nafotím, tak pridám do albumu :-D všetci boli potešení aj prekapení (milo) že čo sme si to vymysleli... myslím, že to bol dobrý nápad...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?