Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
ericulka:spagety to istia, alebo palacinky plus nejaku polievockuk tomu a pomlsate si aspon filallka to myslela tak,ze sme mali zdravotne problemy s vajecnikmi a tehotenstvo je kvazi ako liecba inak som si neplanovane kupila tehu nohavice, taka vyskerena som z nich, mali na ne 20%zlavu no nekup to, este mi ich netreba ale do buducna (nie tak dalekeho) sa mi zidu, a su aj take slusacke ze do roboty, sice som si isla kupit podprsenku lebo budem zachvilu aplikovat monikinu metodu podnosu a tetusa predavacka mi rovno pvoedala ze vsetko beznadejne vypredane, ze vsetci tehotni a svetky mame rovnaku velkost takze mam smolu a budem sa musiet nadalej tlacit v tej jednej jedinej ktoru este ako tak zapnem a moc ma netlaci, ale o tyzden prechadzam na tacku :-D
Odpovedať
ericulka, ja by som si dala bryndzove halusky alebo pirohy, take ake robia v Slovak pube :-p alebo mam chut aj na lasagne ;-) ericulka, presne ako pisala babuli zdravotne problemy s vajecniky, resp. ani tak s nimi velmi nie, ale s endometriom maternice, aj ked to s vajecnikmi velmi velmi uzko suvisi, najma s ich cinnostou a naslednym rastom endometria maternice pri kazdom MC ;-) babuli, ja mam v poslednej dobe strasnu chut na maso a salamy a sunky ;-) ako si na tom ty? chute ako uhorky s kombinaciou sladkeho ma vobec akosi neirituju ;-) blahozelam k nohaviciam, som drahemu povedala, ze sa stavime v sobotu, ked pojdeme zo sona v Maxe v tehu obchode a nieco si tam kupim ;-)
Odpovedať
babuli d za radu...spagety mozem ale boli tu svokrovci a navarili ich tolko ze sme ich jedli 3 dni brrrrrr a palacinky varim kazde 2 tyzdne....drahy si ich berie do roboty...takze potrebujem nieco take aby sa z toho drahy napapal, lebo oni maju divne obedy...to nie ako u nas na slovensku.... :-S on napr. ma naobed chleba s maslom a dzemom, alebo polievku a jogurt.....tak si viete predstavit mladeho chlapa, ktory za cely den chudak nic nezje co by vsetko zjedol doma??? vcera prisiel domov z roboty o 20.15 a isiel rano o 7.00 bacha nato....a hovori, ze asi nemame co jest, ze? a ja som len tak na neho pozrela....a on ze no kto neskoro chodi sam sebe skodi, ze? ale mala som robila som den predtym maso na pive s opekanymi zemiakmi, a polievocku tak sa napapal... teraz som vytiahla, mala som v mrazaku este 2 stehna, tak mu urobim s ryzou a mam svaty pokoj ;-) a slubil mi, ze zajtra ostane doma, tak uvidim ako to splni ;-) jeeeeeeeeeej tehu nohavice....a uz mas nejaku fotecku s bruskom z boku? zevraj vecer vystupuje brusko tak sa cvak a daj do albumu a budeme kuki...alebo v novych tehu nohaviciach :-o
Odpovedať
fiallka: ja mam tiez divne chute, jedine co viem co nemozem je salama ale ani vidiet nie este jest ale vsetko ostatne mooooooooozem a vela toho mozme, ved aj vidno ericulka: to je pravda ze na vecer brusko vybehne ale ma stale taky tvar a la pneumatika nie ako tehu brusko tak moc neni co na obzeranie, baby hovorili ze az tak okolo 17tt sa im crtalo tak pekne tak sa este nacakam
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli ideš dnes na to stretko?
Odpovedať
babuli a ja za salamou ako besna kobylka :-D a kazde dve hodky musim nieco zjest, ved budem ako buchta sa kotulat :-D
Odpovedať
alex:stale rozmyslam ci ist, bolo na obed dost zle tak neviem ci mam, ale asi sa na chvilu zastavim, tak na hodinku max dve fiallka: asi som to pisala ale ja mam od svadby o 5 kil viac :-N
Odpovedať
babuli, ale to si dostala naspat tie, co si zhodila s liecbou ;-) babuli a alex, tak pozdravte kocky, ja som tiez chcela ale nemozem, lebo cestujem dom, zajtra lekar takze dnes ma caka este umorna cesta busom dom :-p :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli veď ani ja asi dlho nebudem, manžel je v práci, tak nechcem ísť sama domov neskoro. Ale ako sa poznám, ak bude dobrá nálada, tak budem odchádzať medzi poslednými.
Odpovedať
ved prave, ja tak isto dopadnem, nevies ci adka - sloniicek ide? uz sa tu davno neukazala ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Netuším vôbec či ide, ale rada by som ju videla. A aj na teba sa veľmi teším x-) , veď sme sa nevideli od vašej svadby.
Odpovedať
a ako sa ma andrejka, babuli nevies nahodou? fakt sa tu dlho neukazala :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
neviem vobec netusim, odkedy mala nastupit do prace tu vlastne nebola aspon sa mi tak zda, ved ked jej budeme moc chybat tak sa ozve ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Asi má toho v práci veľa :-|
Odpovedať
asi ano :-|
Odpovedať
asi :-| prides na 17.30 alebo neskor? okrem nas dvoch ide este niekto od nas junoviek? halo baby idete?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja prídem asi neskôr. O pol piatej idem z práce, o piatej som doma, prezlečem sa a trošku urobím zo seba človeka a dúfam, že na šiestu som tam.
Odpovedať
ja nejdem... baby isla som sa na hodku prejst nech tu netvrdnem tak sa prechadzam a potom ze sadnem si na lavicku....ani 5 minut som tam nesedela a uz prisiel taky cernoch ku mne...vyzeral velmi milo...a zacal na mna po holandsky takze sry ale neviem tak anglicky...a po 15 minutach sa ma opytal ci chcem s nim sex??? bola som ako mechom uderena, ze cooooooo??? :-o myslela som, ze som zle pocula, tak som mu povedala pre istotu nech zopakuje otazku....a ked povedal presne to iste...tak pozeram....hovorim, ze ja som vydata zena ;-) a on ze jemu to nevadi...ze on ma peniaze 8-) a ja ze aj moj manzel ma peniaze :-D a potom nasledovala otazka ze ci mam rada sex? ty koky baby ja som myslela ze zomrem na jednej strane na druhej som bola rada ze nejako konverzujem....tak som mu povedala, ze kazdy mlady clovek ma rad sex...a on ze ok ja chcem s tebou sa milovat....kym som mu vysvetlila ze proste nechcem a tak...tak mi to trvalo dobrych 10 minut a nakoniec hovori, mozno sa este niekde stretneme.... chapete???? skoro som sa picla, toto ked poviem svojmu muzikovi tak ten bude hotovy.,.... :-S pozdravujem vsetkych na dnesnom stretku junoviek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Eri tak to bolo drsné. Ja by som asi ušla odtiaľ a kričala za ním, že je uchylák. Nemáme stretko júnoviek, ale také pomiešané stretko.
Odpovedať
eri, no tak toto by bolo na mna dost, povedz to manzelovi a prideli ti eskortu :-)
Odpovedať
tak to mi hovor myslela som na hoci co, ale hovorim si uteciem a bude vediet kde byvam...lebo ja som sedela na lavicke kusok od baraku...len prejdem cez kanal a som doma...tak to som nechcela, tak som cakala kym neodide.... ahaaaaaaa no super...aj tak...tak pokecate
Odpovedať
eri, tak to je fakt sila, ja by som sa aj normalne bala, ci ma tam niekde na rohu necapne brr :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som sa tiež bála. Asi by som nevychádzala z baráku už.
Odpovedať
sak mi hovorte, ked odisiel odo mna, nastupil do auta, este som sa otocila ked som pocula ze je dalej a pozrela co ma za auto ked hovoril ze ma vela penazi....stara rachotina baby 8-) xixi a vyrazila som domov ...brrrrrr
Odpovedať
Profilova fotka
Tak musíš byť opatrná. Teraz keď uvidíš to auto, tak radšej sa mu vyhni. Ja letím. pa pa Babuli vidíme sa, teda ak ti bude fajn :-)
Odpovedať
aj ja pomaly prcham, idem kupit este listky do divadla a potom frcim za babami, papa inac som urobila album na MK, tak mozte obcas nakuknut co sa deje v drobcovom zivote, zatial tam toho neni vela ale urcite porastie zbierka obrazkov
Odpovedať
babuly idem to hned kuki tak pa a zajtra
Odpovedať
babuli, supis, idem aj ja mrknut ;-) aj ja sa s vami lucim, ficim na bus za manzelom, tak papa v pondelok a dufam, ze pridem s dobrou spravou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... ako bolo vcera na stretku? babuli idem pozriet tvoje brusko... fiallka, pridaj aj ty.. ja som prchla z prace uz o druhej nakolko sme mali firemnu akciu - sme sa zviezli lodickou do gabcikova a spat so zivou kapelou (rozumej jeden pravy "talian" a asi 60 rocny ujo)... najprv to bola taka sucharina, ale potom sa to rozbehlo, aj ti hudobnici boli super (zeby to bolo tym alkoholom :-N ) aj poco nam nakoniec vyslo...
Odpovedať
Profilova fotka
tak brusko tam este neni :-( ale pozeram ze kociarik uz mas vybraty ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?