Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli ja budúci týždeň môžem. Ktoré kočky by ešte mohli??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá toto mi nerobte, bezo mňa DVD maratón :-( , tak som sa na to tešila a teraz nič neuvidím. O chvíľu letím na vlak, cestujem na východ a vraciame sa až 2.9. Tak som myslela, že to stretko dáme až v septembri. Babuli nerob si starosti, keď nemôžeme na tvojom byte, niečo vymyslíme ;-) U nás v tej jednej izbe by to bol asi problém a navyše nemáme DVD prehrávač :-N , ale prinajhoršom si môžeme skočiť cez nejaký víkendík na Zochovu chatu, dajú sa tam požičať aj chatky s TV a keby niektorá z vás mohla priniesť DVD, bolo by to fajn :-) Ericulka naozaj nepríjemný zážitok, dávaj si na takých sexuchtivých chlapov pozor, najlepšie ako radí Eleni, vôbec nereagovať a nebaviť sa s nimi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Toto bolo len zisťovanie stavu. Ok, tak to necháme na september ;-)
Odpovedať
to bol len napad moni, neboj pokial sa mame zucastnit iba s alex samy dve tak to nebudeme robit, aj ked si viem predstavit ze by nam bolo veselo, vsak alex? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo, tak to by bolo. Veď uvidíte ako sa nasmejete na našom čepčení, teda lepšie povedané na tom, čo sa dialo, keď nás dvihli na stoličkách. Každý kto to videl, tak hovorí, že to je najlepšie z celého DVD. Ja som si tiež skoro cvrkla, ale na svadbe mi všetko jedno nebolo.
Odpovedať
Profilova fotka
:-) :-) to ste ma potešili, fakt sa veľmi teším na tie vaše DVD, asi viac ako na to naše :-D Dievčence tak sa s vami lúčim, Babuli a Fialllka dávajte na seba pozor, Alex vám držím palčeky pri snažilkovaní a Ericulka ty pozor na úchylákov :-D Prajem vám príjemný víkend aj budúci týždeň a v septembri sa ohlásim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pa pa moni a dobre si s manželom oddýchnite. A pozdravuj ho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujéééém ;-) papa
Odpovedať
papa, aj ja zachvilu prcham si uzivat vikend, lebo uz skoro zaspavam nad klavesnicou
Odpovedať
moni dakujem budem si davat pozor...cez vikend budem mat pri sebe manzela tak by nemal byt problem,...aspon dufam ;-) inak ked sme pri DVD tak moj drahy jedol polievku ako keby vracal....ale to on si robil srandicky srandicky a potom to vyzeralo fakt divne...aj my sme si skoro cvrkli...to keby ste videli baby tak si cvrknete asi vsetky :-D :-D :-D pekny vikendik vsetkym p.s. eleni bezaz je tvoja sesterka???? mozno ano a mozno nie zazdalo sa mi...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky. tak sa opat hlasim po mesacnej pn. :-| dnes som prvy den v praci. takze uz sem budem opat nakukat pravidelne. inak co nove sa tu udialo? idem si to preluskat, tak dufam, ze to docitam coskoro.
Odpovedať
ahojte dievcata, hlasime sa po vikende a uz sme si preluskali, co ste nam tu napisali ;-) ten DVD maraton neviem ako budem v septembri stihat ale posnazim sa si to zorganizovat tak aby sa dalo, ved dohodneme ;-) v sobotu sme boli na ultrazvuku a mame v brusku 0,95 cm fazulku, ktorej srdiecko bije ako o zavod ;-) mam aj foto, tak ak sa mi zadari, hodim na MK ak vytvorim album ..... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
sloni: ahoj, uz sme mysleli ze sa s nami nekamaratis?ako sa citis, je vsetko v poriadku? fialllka: super blahozelam, uz sa tesim na foto, na tom nasom moc vela neni vidno, uvidime o tyzden :-)
Odpovedať
babuli aj na tom nasom vela nie je vidno ale srdiecko sme videli, hlavicka je rozoznat, kde je a aj chrbatik, este chvostik a zaklady koncatin as uz formuju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemala som doma net, ma ho teraz sestra, tak som sa nedostala. a v utorok som bola na kontrole a nechal ma doktor este do konca tyzdna doma.
Odpovedať
takze babenky, fotka sona uz je tam ;-)
Odpovedať
@sloni: vitaj! zotavena? oddychnuta? @fialka: na MK mas rovnaky nick? a v ktorej teme tam ste - ako sa vola? ps: @eri: ano - je :-) [a stale nemam saty na jej svadbu!!!]
Odpovedať
eleni: nick je rovnaky aj na MK :)
Odpovedať
Profilova fotka
eleni - vdaka. da sa. konecne ma chytilo opat vysivanie. takze som tento tyzden vysivala. predtym tyzden som robila spolocnost mladsiemu svagrovi, lebo ma prazdniny, tak sme sa rozne hry hrali a predtym som furt len lezala, citala, lustila krizovky a kukala telku. ale inak baby, cez vikend sme si kupili novy gauc. a v nedelu sme si ho doviezli. strasne sa z neho vytesujeme. ;-) uz nam chyba len stolik, a potom novy televizor a dvd prehravac, nech mame na com kukat svadbu. zatial sme ju videli len 2x :-| mala by som konecne dostat vyplatu v robote, tak kupime stolik a na dalsi mesiac snad tv. ale ten dalsi mesiac nebude ktovieaka vyplata. kedze som takmer cely marodovala. ale ved uvidime. inak mali ste nas vidiet, ako sme ten gauc niesli hore na podkrovie. ;-) sranda na nas kukat. ale nastastie!!! sme ho tam dostali, uz sme skoro cez ocina z beusu vybavovali nejaky zeriav. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
eleni - nic si z toho nerob. ja som tiez nemala dlho saty na svagrovu svadbu. ale bola som 2 tyzdne pred svadbou na kontrole u doktora a nahodne sme sa stavili kupit rozky v tescu v lamaci a zapacili sa mi tam hrozne jedny saty. tak som si ich vyskusala a uz sme ich mali v kosiku. a boli o dost zlacnene. to aj keby sme planovali, ze ideme nieco kupit, tak nezozenieme. fakt to bola nahoda.
Odpovedať
sloni: to ste tam ako dostali, ved po tom vasom strmom schodisku mi to pride nemozne dostat tadial gauc, vy ste ale sikulki, my sme cez vikend poctivo stahovali obyvacku do noveho bytu takze zatial u nas doma ostala prazdna miestnost,ale do dvoch tyzdnov by mali priniest novy nabytok aj sedacku tak to dovtedy budeme musiet vydrzat a hladat si inu zabavu nez TV, nie ze by sme nejako vela pozerali teda okrem mojho otca, ten je TV maniak najma na sportove prenosy 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... sloniii vitaj opat medzi nami... som rada ze sa mas uz lepsie... fiallka, bola som na MK pozriet si ten vas velky zazrak - ja sa tak tesim s vami x-) babuli - dufam, ze si pri stahovacke len kibicovala ;-)
Odpovedať
silwi dakujeme ;-) ja tiez teraz do vsetkeho len kibicujem a maximalne otvaram dvere :-D
Odpovedať
som mala cestnu ulohu drzica dveri od vytahu :-D inak som nic nerobila, chlapi ponosili, celkom aj sikovne im to islo, len vcera sme s mamou boli upratovat ale na jednu izbu sme boli dve takze v klude a v pohode za hodinku a pol sme boli hotove
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte manželky :-) Sloni vitaj opäť medzi nami. Už si nám tu chýbala. Fialllka krásna fazulienka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babuli museli sme kupit taky mensi gauc. aby sme dostali cez zarubnu a navyse ta obyvacka nie je az taka velka. skusim to pofotit a ukazem vam to.
Odpovedať
Profilova fotka
jo jo sloniii daj fotocky... ja som taky nabytkovy typek... aj ked som niekde na navsteve prvyykrat, tak sa zvycajne samopozvem na obhliadku bytu... niekoho dostanem do rozpakov ale vacsina sa rada predvadza :-D
Odpovedať
aj my mame v byte o gauc viac - taka roztahovacia sedacka na prespatie pre hosti (140-ka). tiez som sa vytesovala, pomenila v "hostovsekj" nabytok a mamina ju uz cez vikend otestovala :-)
Odpovedať
alex dakujeme ;-) moj manzel so svagrom zasa poskladali nasu novu skrinu ;-) tak sa z nej vytesujem a cakame, kedy nam pride postel tak zatial spime len na rostoch a matracoch ;-) a uz dumame ako to zariadime, aby sa zmestila aj postielka a komoda pre babatko, kde bude mat veci ;-) a tesim sa, ako mu namalujem nieco pekne na stenu nad postielku ci komodku ;-) uz si len vybrat co :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka rozmiestnenie izby s postieľkou, prebalovákom a komodou už mám premyslené. Už len to bábo nám chýba ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?