Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, u nas v praci stale fici ze som tehotna... uz si z toho robim prdel... rano som dosla neskor lebo som si bola pre ten moj podareny vodicak, a jeden kolega sa hned spytal ako dopadlo to sono... teraz sme troska oslavovali kolegynku Martinku a hned zacali rypat ci uz dostanem ten zvyseny prispevok a najnovsia zabava je tipnut si termin porodu :-p
Odpovedať
bamulka 20 stupnov...neviem ake su u vas.. no pocula som ze riadna zmena ze sa dost ochladilo silvi tak mas aspon o zabavu postarane...no nie??? :-D bavilo by ma to ich natahovat...
Odpovedať
silvi, nechaj ich v tom, vzniknu celkom vtipne historky, ktore si rady precitame a btw nebyva ti rano zle? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej jeden kolega uz dosiel sa vyrozpravat, ako on sa boji toho, ze jeho frajerka uz bude tiez chciet byt tehu... vymyslaju mi uz aj terminy porodu a najkrajsi datum mi vymysleli 20.8.2008... chlapci by si mali asi zopakovat trosku biologiu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
babulina: ahoj cica, ako? ako tehulkuješ? nejaké novoty ohľadom potomka? ;-)
Odpovedať
idem ku kadernicke, drzte palce nech to dopadne lepsie nez minule, paaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
nie rano mi nebyva zle, aj paprika mi chuti (ked mi z nej bude zle, tak budem tehotna) aj menzes mi uz dnes/zajtra hadam skonci :) babuli drzime palceky (na ako kratko ides?), a tesime sa na fotocku... daj aj uces aj brusko ;-)
Odpovedať
hello! bezkina svadba bola uplne super, bojnicky zamok nadherny (ako vzdy - jedna svadba za druhou) a zuzka strasne pekna! ale bola som sama, Tomi ostal oddychovat v BA :-( tak mi bolo aj tak trosku smutno. ale len trosku ;-) a v bojniciach ma jej kadernicka aj podstrihla - to bolo super! dufam, ze aj tebe, babuli, sa uces dnes vydaril! tenti vikend mam dalsiu svadbu - kolegyni - tam nas tiez idem zastupovat sama =-) este si lameme s ostatnymi kolegami hlavu nad darom.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. tak zelam pekny dnicek. ja som zabudla povedat, ze sme s mackovymi dvoma spoluziakmi spravili srandu na svadbe. svokrovci boli na dovolenke v tunisku a doniesli mi tuniku s celenkou a zavojom a svokra ma dve. tak my sme sa do toho obliekli a macko vysiel na parket s mikrofonom v ruke, ked sa tancovalo. a vravel keci okolo, ze bol na dovolenke a ze ho dve arabky stretli a pytali sa na neho. a ze s nim maju deti, tak im dal cislo a prisli az sem. my sme vypochodovali a zacali sme sa okolo neho zvrtat, akoze pretahovat so zuzkou a kazda s nim tancovat. a nakoniec sme sa odtancovali prec. :-D vsetkym sa to pacilo a ked sme odchadzali,tak nam tlieskali. a hlavne zenichovi a neveste.
Odpovedať
Sloni - super... chcela by som vidieť ako sa tvárili :-D vyzerá, že bola super zábava inak .... krásny dník prajem... aj keď trošku upršaný... ale aj to prejde, nie?
Odpovedať
ahojte, tak a som ostrihana, je to kratke, asi najkratsie ako som to kedy mala, ale celkom pozitivne reakcie boli aspon zatial doma, uvidime co v praci, lebo este tu nikto neni, je to take nasuchorene, vrabcave niekedy ved hodim foto ;-)
Odpovedať
ahojte zienky zastavila som sa na chvilenku, cely tyzden beham po BA po konferenciach, ale dnes idem az poobede, tak som skocila mrknut, co ste toho tu napisali ;-) babuli, potom povies, ake je cvicenie a by som sa pridala ;-) mrknem aj foto, co si dala na MK ;-) eleni a sloni, super, ze ste si uzili svadbicky ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte zienky... slonii to znie dost dobre, mila obmena klasickych ciganok ;-) babuli kde je vrabciacke foto? ja som dnes rano manzelovi zadrela ze sa musim dat ostrihat lebo mam znicene vlasy tak sa na mna tak mrazivo pozrel, ze strihat nie, max podstrihnut =-) dnes na obed ideme obehat nejake cestovky a hadam uz aj nieco bookneme... ak nie tak fakt asi pojdem s kolegynou :-D
Odpovedať
silvi to musim mat dobru naladu a trochu make-upu aby som nechala misiaka ma odfotit, a na to dneska nebola spravna konstelacia hviezd :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj jasne, pockame teda na hviezdy kym sa nasteluju ;-)
Odpovedať
dakujem za pochopenie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Babuli tiež som zvedavá na nový účes, tak idem posúriť hviezdy, aby sa skonštelovali :-D Eli to je fajn, že aj ty si si svadbu užila, aj keď bez manželíka. Dnes idem k zubárke na prevenčku, tak držte palce, desne sa bojím zubára :-. :-x Na 90% mám kaz, len neviem, či mi bude vŕtať dnes alebo ma objedná. Brucho ma bolí už od rána :-p
Odpovedať
chuda, ked ta potesi tak ja idem 18/09 :-N
Odpovedať
monci neboj, zubar nie je az taky strasny ;-) hlavne ak je super pristup zo strany zubara, tak potom je to radost .... ja mam taku supis zubarku, ze na navstevu u nej sa vzdy tesim ;-) clovek si tam aj oddychne aj s nou pokeca ked ovsem nema otvorenu hubu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja mám od detstva fóbiu zo zubára. Kvôli tomu som 7 rokov k zubárovi nevkročila, potom som sa musela odhodlať, lebo ma boleli zuby a našla mi 7 kazov. Opravovala mi ich po jednom, každý mesiac, takže to trvalo od Veľkej noci až do Vianoc. Odvtedy som si povedala, že budem poctivo chodiť každý rok. Fialllka prístup je super, len tie nástroje sú horšie :-S
Odpovedať
Profilova fotka
moni, to akoby som pucuvala svojho manzela. ten od zakladnej skoly nechodil. a teraz je to katastrofa. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak už to mám za sebou, dobre ste držali palce :-) Nemám žiadny kaz, len mi odstránila zubný kameň x-) Fuj, to mi odľahlo :-p Sloni to vieš, každý sa bojí niečoho iného, ja najviac injekcií, zubára, pavúkov, hadov a rôzneho hmyzu :-D Ale keď som po toľkých rokoch išla znovu k zubárke, prekonala som ten najväčší strach a teraz je to už trošku lepšie.
Odpovedať
no super moni, ty si nasa hrdinka dna, alebo ze by tyzdna :-D mne sa dneska tak ale tak nechce pracovat a pritom mam tolko roboty 8-( odkedy mame drobca som taky flegmos v robote, ani sa nerozculujem nad tym ze nestiham
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Babuli tak je to správne, načo rozčuľovať, pohoda, klídek, tabáček (budúce matky bez toho tabáčku) :-D Mne sa tiež nechce pracovať, musím robiť výplaty :-p Práve som si z netu stiahla kultúrny program toho račianskeho vinobrania a tiež pezinského, to bude ten ďalší víkend. Dúfam, že im nebude pršať. Inak ešte stále čakáme na DVD ;-( Fialllka vy už máte to vaše?
Odpovedať
Profilova fotka
Sloni keby sme chceli ísť na to vinobranie, akou električkou a kde si máme vystúpiť? Len tak informatívne zisťujem, neviem, či sa nám podarí, lebo plánujeme tento víkend grilovačku, ak konečne nebude pršať. Ale možno niektorý deň by sme zaskočili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni - do race ide 3, 5, 11 neviem, kde prestupujes, ale z racianskeho myta idu vsetky. a neviem, ci nema chodit aj historicka elektricka. ;-) a vystupis zastavku za hybesovou (to je moja stara adresa. :-( ), tusim to je detvianska. jednoducho urcite s davom ludi. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, konecne mame rezervovanu dovolenku - ideme do tunisu, odchadzame v piatok a vraciame sa o 12 dni... sa uz tak strasne tesim... konecne mam trocha motivacie do prace, aby som stihla co najviac pred dovcou... este si ju musim zaziadat ;-) tesiiiiiiim
Odpovedať
super silvi, trikrat hip hip hura :-) , oddychnite si a potom chceme dojmy, a nechcete priniest suvenir? nech teda ti vasi kolegovia maju konecne uz aj pravdu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej ja by som rada... to mi este aj jedna kamoska vravela, ze mame ist do tunisu... oni sa s manzelom marne snazili o mimi, uz mali dohodnute umele oplodnenie a predtym isli este na dovcu do tunisu a tam otehotnela, lebo sa nesnazili, len si uzivali sexik... no a malinka uz ma pol roka ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?