Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
cafte! mne je hrozne luto, ze sme nemohli ist na tu nasu svadobnu cestu -> teraz to uz nie je ono. a ani sa mi nechce niekde dalko cestovat.
Odpovedať
Profilova fotka
jej, eleni, nic si z toho nerob. hlavne, ze je tomasovi lepsie a ze ste uz manzelia a mate jeden druheho.
Odpovedať
:-) jasne. tento tyzden som zacala strasne dlhym pracovnym dnom a som z toho straaasne unavena -> spim tu s otvorenymi ocami... tak z toho asi tie pocity
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... sloniii- fotocky su krasne, aj turecko aj ovocko :-) eleni - neplakaj, my ideme na svadobku az teraz... jahodka - ahoj po dlhom case, hlavne si nainstaluj dobry antiviro ;-) idem pomaly na obed a potom zarezavat dalej, aby som postihala aj nemozne... ale este tak narychlo - moj manzel dostal pokutu ze pristavil afto na zastavke autobusu a celu minutu tam na mna cakal... bacha na to
Odpovedať
juuuj, ja by som šla tiež, aj na dva týždne ešte 8-) mali ste to krásne, andrejka... aj som si pri nich zaspomínala na našu |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Sloni super fotky, takže ste boli spokojní so všetkým? Mali ste all inklusive? Eli netráp sa, i keď ste nemali svadobnú cestu, stále je to len dovolenka a vynahradíte si to neskôr, keď sa bude dať ;-) A Tomáš ako, už je ok? Tuším ho čaká ešte jedna operácia, ak sa nemýlim? Alex šikuľka si, že si to takto zvládla, dúfam, že teraz sem už nakukneš častejšie. Jahodka ahoj, konečne sa hlásiš aj ty :-) Silwi kedy to odchádzate? Nejako mi to vyfučalo z hlavy. Sloni máš pravdu, o Grétočke nevieme nič. Inak kočky, slávnostne vám oznamujem, že už máme kompletné DVD, včera sme ho pozerali s celou rodinou a sme veľmi spokojní. Hrozne sme sa nasmiali. Tak sa teším, najradšej by som ho pozerala každý deň, lenže nemáme DVD prehrávač, tak som odkázaná na pozeranie na návštevách :-| V sobotu ideme robiť tú grilovačku, tak snáď nám vyjde počasie a v nedeľu by sme chceli skočiť na to vinobranie.
Odpovedať
Monci, to je super, že už máte DVDčko!!! Však sa už aj patrilo, nie? ;-) prečo ste tak dlho čakali???
Odpovedať
Profilova fotka
Monci to je super, tak sa teším, až si pozriem to vaše DVD. Som zvedavá, ako ho urobil vám. A som rada, že sa vám páči, lebo by som si to asi vyčítala, ak by si nebola spokojná. A kamoška mi práve poslala oznámenie, bude sa vydávať 10. novembra a tajili to. My sme nič netušili. Strašne sa teším. Elenka nebuď smutná, ešte si užijete dovoleniek. Hlavné je, že je Tomi ok.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babeny, tak sa vam teda ozyvam... obcas sem zabludim, ale akosi nestiham nic... fotky uz su vo finanlnej faze, robime vybery pre koho ktore, takze uz sa skoro dockate... Inak gratulujem vsetkym dvom tehulkam... zavidim a sloni prajem, aby sa coskoro mohla zase tesit. Tak len tak kratko a zas niekedy "dopisania"
Odpovedať
Profilova fotka
Jej tak vidím, že Grétočka nezmizla, potichu nás tu sleduje :-D ;-) Bamulka kameraman mal takú dlhšiu dovolenku, tak to nestíhal a my sme ho zbytočne nenaháňali, trpezlivosť ruže prináša ;-) Podstatné je, že sme spokojní. Alex tiež som zvedavá na to vaše. My sme si to dali spraviť tak jednoducho, minimum efektov sme chceli. Úplne najlepšia je kapitola fotografovanie a spomienky, tieto dve spracoval absolútne perfektne :-) Takže aj ty sa najbližšie zúčastníš nejakej svadby. No, mám pocit, že už len ja som ostala, komu žiadna svadba v okolí nehrozí :-| A tak by som sa išla zabaviť. Utekám domov, majte sa krásne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby, tak ja sa lucim, kedze zajtra o siedmej uz mame byt na letisku... doteraz som dotahovala v robote co sa da a ideme este nieco prikupit a konecne bezime domov balit... majte sa pekne... papa PS: budem vela fotit 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ani som nestihla Silvinke zaželať krásnu svadobnú cestu, ale to ju určite budú mať aj bez toho :-) Sloni už sa pripravuješ na vinobranie? Vyzerá to tak, že v nedeľu by sme sa prišli pozrieť :-) Kam nám vlastne zmizla Fialllka?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
moncus - tak pomalicky chystame. vcera to uz zacalo, ale to len polahky. a dnes to vypukne naplno. kludne pridite. aj ostatne. budeme mat biely stanok s cervenym napisom raciansky burciak a raciansky znak. budeme po lavej strane, pri hoteli baronka. nad odbockou do hotela. pod nami je cerveny stanok a nad nami je prives. a mozno budeme mat aj taku nastenku malu, ze ako sa starame o vinohrad. a inak manzelova rodina bude pod odbockou do hotela pri hasickom dome a stavim sa, ze budu mat pri stanku zeleny traktor. fiallka nesla nahodou na dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
inak som rada, ze si gretocka ok. uz dlhsie rozmyslam nad tym, co sa ti stalo. ;-) a na fotecky sa uz nevieme dockat!!!! :-D
Odpovedať
fiallka nam lieta po konferencia, je nejako busy az skoro do konca septembra, mam taky pocit
Odpovedať
kocky, inak naozaj teraz uz neviem, na koho/co sa caka s tym dvd-maratonom... ved uz ho spustite, aspon prvu cast! :-N prosiiim. kedze sme nemali kameramana, tak som na vase dvd-ka fakt velmi zvedava :-) nzeacali by sme tak postupne, aspon s 1-2 dvd uz buduci vikend? v sobotu vecer? ja mozem doniest laptop, len priestor si musime dohodnut... inak, kedze ste sa ma pytali - bola som na svadbe bezaz - zatial postla len zopar fotiek od mojho braceka, ale pridu aj profesionalne. podla man vyzerala uplne uazsne. ...a ja dnes oslavujem s Tomim 5-te vyrocie, co sme spolu! 8-)
Odpovedať
stale sa eli na niekoho caka, momentalne na silviu a fialllku, ked sa vratia do normalneho zivota tak sa urcite dohodneme co sa tyka DVD tak mame uz asi vsetky
Odpovedať
dik babuli. takze na sabotaz a spustenie dvd-maratonu - bez ucasti vsetkych junoviek - nikoho nenahuckam ;-) ha - a gretocka fakt nepostla este ziadne fotky... no toto! prajem prijemne a vesele vinobranie!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Eli naozaj sa nám nejako nedarí zladiť termíny na ten maratón. Teraz je Silwi na svadobnej ceste a ak ma pamäť neklame, Fialllka ešte nemá DVD. Ale snáď sa nám to už čoskoro podarí, tiež som veľmi zvedavá ;-) Eli gratulujem k 5. výročiu :-) My ho budeme oslavovať v novembri :-) Aký ste mali víkendos? Boli sme v nedeľu pozrieť na tom vinobraní, našli sme tam Andrejku a hneď nás aj zapriahla do práce, chvíľu sme za ňu predávali burčiak :-D Takí sme boli vytešení, keď si niekto kúpil :-D Inak musím pochváliť Andrejkinu rodinu, ja som burčiak nemohla ani cítiť, ale ten Andrejkin som ochutnala a fakt mi zachutil. Aj sme zobrali domov dve fľaše, jednu z bieleho a druhú z červeného hrozna :-) Okrem toho tam bolo strašne veľa ľudí a musím povedať, že atmosféra sa mi oveľa viac páčila minulý rok v Modre. Odo dnes už zase môžem na net len poobede, lebo šéfova dcéra sa vrátila :-| , tak sem vždy nakuknem až po druhej ;-)
Odpovedať
caute baby... ozyvam sa som na slovensku ale zajtra letime do holandska....a vo stvrtok ideme na dovolenku do grecka na rhodos...tesiiiiiiiiiiim :-D sloni - bola som v piatok na vinobrani ale vobec som ta nevidela :-( aj som cihala po vsetkych stankoch a nic...co uz... v sobotu sme boli na svadbe, tak som si trochu zaspominala na slub v kostole...aj sme si zadrepcili s manzelikom tak sme sa trosku odventilovali...zo stresu v holandsku... pa
Odpovedať
Profilova fotka
Ericulka to je super, že ste sa zabavili. Užite si Rhodos a navštívte aj hlavné mesto Rhodos, je naozaj krásne, totálne historické ;-)
Odpovedať
ahojte kocky ozyvam sa len na chvilu .... hej lietala som minuly tyzden po konferach a od pondelka som si vzala volno a zajtra to je 19.9. ideme s mimcom na kontrolu tak sa dam asi spatne vypisat na PN, lebo som uplne grogy, strasne ma boli zaludok, neviem, co mam uz jest a ani male davky a castejsie nepomahaju a vecer je to najhorsie, to ma napina na vracanie a kym zo seba nieco nedostanem, tak mi je na piiiiiiiiiiiiip takze budem sa ozyvat sporadicky ako sa mi bude dat a najma pocas prestavok, teda vychadzok, chcem si ich dat vypisat, ked je vonku krasne, aby som stale len nelezala a aj sa presla s nasim hafanom ..... takze momentalne som v PB a ked budem v BA tak sa ozvem z prace uz castejsie ..... s DVD maratonom na mna pockajte, ved kym sa vrati silwi zo svadobky a snad budem uz aj ja fit ... kameramana sme popohnali, cez vikend mame s nim stretko, tak snad sa dockame uz aj my DVD aj ked len skusobnej verzie ... tiez mal toho vela a nechceli sme ho velmi nahanat, chce to cas a mal pred nami 3 svadby, tak si viem predstavit, ze ked si da zalezat na kazdej, ze mu to kapanek dlhsie trva ;-) tak vas zatial vsetky pozdravujeme aj s mimcom a ozveme sa ako sme na tom a ako sme podrastli ;-) greti super, ze si sa ozvala, tak sup sem s fotkami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Fialllka, konečne ťa "čítame" :-) To je nepríjemné, že ti je takto stále zle, len si pekne oddýchni a daj sa do poriadku, hlavne aby ste boli aj s mimčom obaja zdraví ;-) Kameramana už trošku ponaháňajte, všetko má svoj čas, ale toto mu trvá už naozaj dlho. S maratónom počkáme, uvidíme, keď sa vráti Silwi, potom sa dohodneme na nejakom termíne. Tak pekne odpočívaj a pozdravuj mimčo :-D
Odpovedať
ahojte, asi to je niekde vo vzduchu ale mne je tiez od vcera tak nijako, vcera som to zabalila aj skorej v praci, dneska ma aj hlava boli a zaludok mam zase ako na vode, inac aj ja zajtra idem do poradne, tak si dame vediet ze ako ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli aj tebe držím palčeky, nech je ti lepšie a som zvedavá, čo nové má drobček ;-)
Odpovedať
ahojky tak mam po poradni, drobca sme sice nevideli, ze netreba tak iba pomerala tlak dopisala nieco do knizky a hotovo, no co uz musime si mesiac pockat
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli hlavne že je všetko ok ;-) Zaujímalo by ma pre budúcnosť: to sa chodí do poradne každý mesiac alebo ako často? Ako to riešiš u zamestnávateľa, máš nárok na platené voľno?
Odpovedať
zdravim! tak pockame na vsetky dvd-ka... so svadbami sa teraz v septembri vrece roztrhlo... v sobotu sme boli na jednej extremne luxusnej a elegantnej svadbe na zamocku tu v rakusku - ta vyzdoba hovorila za vsetko. pobehovali tam ludia zo svadobnej agentury vsetci v uniformach a s takymi mikrofonikmi (jak vo filme) a otcovia a zenich mali dlhokanske priprtky a dakovne reci a vznania lasky jak pri odovzdavani oscarov. very emotional -> vsetci slzili... ale hlavne sme sa dobre zabavili, lebo mali super DJa tuto sobotu to ma na programe byvaly spoluziak z gympla- zas v bojniciach (ja mam oddych) dalsiu tomasov bratranec v Cechach a dalsiu byvala spoluziacka z gympla -> tej chcem ist urcite zagratulovat
Odpovedať
...len si myslim, ze tento rok to nam junovkam (nahodou) vyslo s pocasim lepsie ako vsetkym septembrovkam :-)
Odpovedať
...a este hodim do fora jednu moju story: pisala som sem uz, jak som si nevedela zohnat saty na moje septembrove svadby. nakoniec - 2 dni pred sesternicinou svadbou - som uspela, ale den pred kolegyninou svadbou som si nahodou pozrela fotky z mojej svadby a zistila som - na moje uplne zdesenie - ze som si kupila ROVNAKE saty, ako mala nasa spolocna kolegyna na MOJEJ svadbe (kedze nebola na hostine, VOBEC som si to nepamatala). tak v sobotu doobeda zas poklus po obchodoch a stresy :-p , no mala som velke stastie, podarilo sa mi kupit nieco trosku slavnostnejsie a aj doplnky k tomu asi v priebehu hodiny... no ten pocit, ze nemam co na seba a idem na taku honosnu svadbu, to bolo uplne fuuuj
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?