Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
baby to je nejake divne...xixi ja som vcera matkovi hovorila, ze ci si ma este nezoberie po urcitych rokoch ze by som chcela zazit taku krasnu svadbicku s bielimi satockami a krasnym ucesom a kytickou....my tusim myslime na to iste :-D zeby telepatia???? xixi
Odpovedať
monci mam ich v compe, tak ti ich mozem ukazat a potom poslem mailom, hmm? resp. ak budes mat usb kluc, tak ti to skopcim nan ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľky ahojte, na kedy sme dohodli to stretko? Ja som zabudla, že 10-teho nemôžem, veď ja idem na svadbuuuu :-N :-D Takže až v nedeľu 11-teho môžem. A tešííííííííííííííííííííííííííííííím sa na vaše DVD-čka ;-)
Odpovedať
a nebudes potom alex uplne na prasky po prezurovanej noci?
Odpovedať
alex, zatial to vyzera na tu nedelu 11-teho ;-) bo nasledujuci tyzden nebudem moct ja, to mam poradnu a asi budeme aj zmluvu podpisovat na byt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Alex nedeľu 11. sme dohodli, ale ako píše babuli, budeš to zvládať, po tej svadbe? ;-) Fiallka super ďakujem. Také vymoženosti ako usb kľúč nemám, tak si to len u teba pozriem a potom mi to môžeš odmailovať ;-) Ericulka vidíš, vidíš, asi stále budeme spomínať naše svadbičky :-D
Odpovedať
lucim sa krasky, ideme si s misiakom uzivat romantiku do tatier, takze sa ozvem az v pondelok, papa :-) pekny vikend takto popredu prajem vsetkym :-D a to neni provokacia :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krasny vikendik babuli, uzite si to ;-)
Odpovedať
krasny vikendik babuli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babuli užite si dovolenku, krásny víkend. Papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky nebojte, nejdeme aj na hostinu, neboli sme pozvaní :-( Ale na nevestičku sa idem pozrieť a majú to až v Piešťanoch, tak by som to v tú sobotu nestíhala.
Odpovedať
alex, jasne, tak to je v pohodke, ja drahemu poviem, ze bud ostavam cely vikend v BA a kozmeticku si uz druhykrat presuniem, alebo sa v sobotu vraciam do BA aby sme v nedelu mohli DVD-ckovat ;-) uz sa tesiiiiiiiiim ked vas uvidim ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@erica: hod nam nieco nove po holandsky do fora, ericulka - ako si si medzicasom zvykla? my mame v sobotu velku rodinnu oslavu, tak konecne porozdavam krstnym a nasim zopar fotiek, ktore som dnes doniesla z foto-shopu. az teraz som ich daval vyvolat...
Odpovedať
ach eleni...neuveris ale este nechodime na holandstinu ale od 7.11 vam budem pisat vsetko co som sa naucila :-D ja som zvyknuta...uz si hladam pracicku aspon taku mini pipi...nieco ako vencenie psikov a aupair...popri chodenia na holandstinu...a este chcem chodit na konverzaciu anglictiny lebo som 10 rokov nekomunikovala...brrrrrrr :-| tak sa chcem dat dokopy a potom snad nieco lepsejsie najdem 8-) ale som rada, ze si si na mna spomenula ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko eri... ako sa ti inak dari?
Odpovedať
mne celkom fajn...len sa musim pozbierat a chodit na jazyky lebo chcem uz pracovat..no cakam ako mi to pojde s holandstinou a potom sa dam aj na anglinu aby som od januara mohla robit v normalnej praci... lebo chceme ist s drahym na super dofcu v lete, tak treba aj mne trosku zarabat...aby sme to utiahli :-D inak po starom...babatko este neplanujeme tak sa ani nesnazime nejako...xixi a chodim sem kuki ale nepisem bo pisete o stretnuti a nato prist nemozem...ale asi prideme na dusicky na predlzeny vikend domov uvidim ci to matkovi dnes sef schvali...ale mohol by...tak sa tesim, lebo ocko ma akurat narodeniny...tak by to bol pekny darcek pre neho 8-) zeby sa mu dcerenka vratila nachvilu... inak je tu fajn, nastastie neprsi...tak sa da ist aj von...zajtra chceme ist na bikovy vylet a v nedelu asi pride matkov kolega zo zenou na obed tak budem musiet kuchtit...ale ved to zvladneme hadam 8-) idem piect drahemu cibulac...lebo pride a chcem ho prekvapit ;-) drzte sa, pekny vikendik vsetkym...dnes ste toho moc nepopisali ze? xixi babulina si uziva tatry...a vsetci makaju.... pa
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti drzime palceky... aj aby sa ti darilo s jazykmi aj aby si si nasla dobru robotku... a mas pravdu, robila som dnes sice z domu, ale mala som toho tolko ze az... a je tiez pravda ze sa trosku viac momentalne venujem modremu konikovi :-N aj ked teraz musime trosku brzdit, kedze mi dne pichli tetanovku :-( a inak asi nic nove :-p drz sa!
Odpovedať
uf tetanovku???? :-( modry konik? :-D ale ale silwi teba to tam uz tusim nejako taha.... :-o xixi
Odpovedať
Profilova fotka
no ta injekcia nic moc, este stale ma boli prdelka... no jo uz ma to tam taha... som si zrazu zacala pripadat strasne stara :-N nejak ma chytila za posledne obdobie depka... ale to asi bude tym skaredym pocasim... isla by som najradsej do teplych krajin :-p
Odpovedať
ano naozaj je to tym skaredym depresivnym pocasim... stara?? ale netaraj... to sa ti naozaj len zda... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:) a ako cibulac? zdarils sa? ja som minuly tyzden piekla chocolate chip cookies a sa mi velmi zdarili, svokre kade chodi tam rozprava ze ake boli super x-)
Odpovedať
jasne dobry je...no trosku hrubsi ako robim normal. ale to preto ze teraz som to robila v eci speci hrnci ked tu nemam trubu....tak ale na buduce viem ze trosku menej muky a ostatneho :-D tak to je dobre len nech rozprava svokrus :-p aku ma dobru a sikovnu nevesticku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky. prajem vam krasne ranko. inak mi napadlo, neviete, co sa deje s adou? davno sa tu neukazala. dufam, ze je vporiadku!!! ako ste inak prezili vikend?
Odpovedať
bre ranko babenky vikendik sme prezili supis .... nakupili sme prvu vybavicku pre mimco .... 7ks body 0-3m Macko Pu a 3ks body 3-6m Best friends ;-) a inak sme boli na krstinach a vela sme aj spali ;-)
Odpovedať
ahojky, tak sme spat z dovo,bolo super, krasne pocasie sme vystihli, dali sme mini turu na hrebienok ale myslim ze akurat tak stacilo ;-) normalne som isla po dlhom case do prace taka nejaka vytesena, takze iba pozitivne ucinky mala dovolenka na nas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli zase v sobotu na vylete v polsku. spravili sme si vylet so svokrovcami. a po ceste spat sme sa stavili v harmanci. na navsteve. a sranda bola, ze akurat ked sme prisli, dosli manzelia zo senku total ozraty. a zeny sa na nich hnevali. a nakoniec zaspali na lavicke vonku opierajuc sa o stoly. bola to riadna sranda - dvaja spiaci chlapi. :-D a este sme sa stali na super halusky bryndzove v jednom motoreste. a normalne nam ich doniesli do 10 min. sme kukali jak rychlo. drahy si dal snicel s hranolkami a jemu dokonca doniesi o minutku skor ako nam. super obsluha. jaj a v polsku sme boli na nakupoch. :-D
Odpovedať
sloniii a co pekne ste kupili? ;-) babenky, ja som doniesla aj svadobne albumy, tak ked bude stretko, tak ukaaaaaaaaazem ;-)
Odpovedať
sloni a co ste vsetko pekne pokupili? ved sa pochval ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, drahy si kupil bundu a kabat ja som si kupila - nohavice, kabelku, nocnu koselu (taku teplu na zimu), spodne pradlo,cizmy,gumicky do vlasov spolocne - take super obrusy na vianoce - do kuchyne velky a malu decku na pracovny pult a do obyvacky na konferencny stolik a tiez malu decku na maly stolcek, krovky, sestre gum. medvedikov, nasim klucku, a este svagrovcom taku super supravicku pre babo - ciapocky, dupacky, kosielka a taky kabatik
Odpovedať
Profilova fotka
dufam, ze som na nic nezabudla. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?