Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
ahojte manželky a mamičky a snažilky a ... ostatné "čakateľky" ;-) vidím, že sa máte všetky fajn, tak som rada... veľmi na vás myslím, len naozaj nemám kedy sem prispieť nejakým tým slovkom... tak len potajomky sledujem dianie v BA :-D držím palce, nech vám stretko dobre dopadne... aby ste všetko stihli popozerať a pod.... ... inak sa mám celkom fajn... zatiaľ sme stále len dvaja =-) budúci rok to istí (možno) tak potom budem vyzvedať :-D Prajem vám všetkým krásny týždeň... Barborka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babuli, pozrela som si fotocky, su perfektne... brusko uz mas fakt peknucke tehulkovske ;-) a nemas aj nove vlasky? oblecko je chutnucke, aj nove ale aj tie svetriky od prababicky, je to strasne mile, ze to je este take zachovale..
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka ahoj... som rada ze si sa ozvala, uz som aj rozmyslala co je s tebou, ze sa tak dlho neozyvas... predpokladala som, ze mas vela robotky... fajn, ze sa vam dobre dari, buduci rok budeme drzat palceky ;-) alebo aj skor, ak by ste zmenili plany :-p pekny tyzden aj tebe.. papa
Odpovedať
silvi, mam nove vlasky uz asi je to taka druha zmena po svadbe, ale nejako som s nimi uz neni uzrozumena a klasika cakam dokym mi zase narastu dlhe aby som mohla spekulovat ze ako ich skratim, proste zacarovany kruh a michalovi pri slove kadernicka sa otvara rybicka vo vrecku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babuli ani nevrav... ja tiez pistim stale ze musim ku kadernicke... som chcela ist v piatok, ale mala toho tolko ze mi ani nedvihla telefon... ja som bola nestastna, ze uz mam melir velmi odrasteny, tak mi vcera svokra farbila ;-) a celkom som spokojna :-)
Odpovedať
silvi nezda sa ti ze si piseme iba my dve? halo ostatne junove manzelky, kde ste? a v nedelu sme mali ist randit tak sa vyjadrite ze ci plati, lboe zdarne odolavam vsetkym ponukam na nedelnajsi den, zatial:-D
Odpovedať
xixi ja som tajny pozorovatel vasich diskusii :-D xixi baby my sme dnes rano prisli zo slovenska....brrrrrrrrrr taka som brutal unavena a to nehovorim chudak matko ten musel ist k tomu este aj do prace.... :-( vyrazili sme o 13.30 a domov sme prisli o 1.20 skoro 12 hodin brrrrrrrrrrr ]-( najhorsie natom bolo ze bola velmi skoro tma tak sa zle soferovalo, vela aut, a brutal vela prace na cestach s obmedzeniami ale stastlivo sme prisli....doma bolo super, vybavili sme toho vela, ocko mal narodky tak sa tesil ze najkrajsi darcek sme mu dali my, lebo sme prisli domov :-) tak som sa tesila.... pa a drzte sa idem checknut babuli tvoj album na MK 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky. asi mam pre vas super spravicku. :-D uz mi tyzden meska... a v piatok som si robila testik a vysli mi dve ciarocky. sice ta jedna slabsia, ale pekne viditelna. ;-)
Odpovedať
Júj sloni verím že to tentokrát dopadne všetko dobre a držím päste, aby v júnovkách bola ďalšia tehulka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, ja verim tomu, ze tentokrat to bude vsetko ok, a cim skor chod aj k inemu lekarovi a nie k ocnemu, nech to to pekne potvrdi... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a babuli, vidis, staci ich trochen vykarhat a hned pisu jak o zivot :-p a alex ospravedlnujem, pisala na MK ze nestiha bo ma uzavierku...
Odpovedať
Profilova fotka
silwi - tak ju pozdravuj. nech sa drzi. ;-) vdaka baby. aj ja dufam a hlavne musim verit, ze tentokrat to vyjde. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
inak martuska, co robis cez vikendik? mame stretavku, nechces sa pridat k nam? ved si s nami chodievala po svadbickach, tak skoro patris k nam. budeme kukat dvdcka zo svadieb. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vyjde x-)
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeeej sloni to je super spravicka ;-) tesim sa.... asi pomohli tie tigricata ;-) drzim pasticky...a potom daj vediet....neboj vsetko dobre dopadne...
Odpovedať
fíha taká pocta x-) a nebudem zavadzať? Lebo mi nemáme svadbové dvd, ale ak budú všetky kočky súhlasiť tak sa veľmi rada k Vám pridám. Teda ak to bude v nedelu, lebo v sobotu mám jazdu v autoškole a nedelu mám zatial volnú ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dohodli sme sa na nedelu. len zatial nevieme cas. asi niekedy doobeda. az do poobedia- skoro vecere. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale samozrejme martus... ani my nemame DVD, ale mame 900 fotiek :-p
Odpovedať
silwi - hihi mi máme presne 783 fotiek :-N, len samozrejme že ich nemáme všetky vytlačené, to by sme skrachovali :-.
Odpovedať
sloni, to je uzasna sprava, drzim pasticky nech tentokrat dobojujete do stastneho konca ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak sa hlásim po návrate z východu. Bolo dobre, ako vždy, svokra si ma zase vykrmovala, za chvíľu môžeme robiť zabíjačku :-D :-D :-D Z mojej strany nedeľa platí, teším sa a samozrejme Martuška si vítaná ;-) Ešte by sme mali dohodnúť ten čas. Len nie veľmi skoro ráno, ja som taký spachtoš :-D Sloni, držím palčeky, aby to bolo na 100% a teším sa s vami x-) Ericulka mali ste naozaj náročnú cestu, aj my sme išli autom, ale len 9 hodín aj s prestávkou na Krásnej Hôrke ;-) Bamulka tešíme sa, že je u teba všetko v poriadku, len nech sa vám ďalej vo všetkom darí :-) Babuli idem mrknúť tvoj albumík a som zvedavá, či aj Fialllka niečo pridala.
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli naozaj už také viditeľné bruško, to je krásne :-) Tie štrikované svetríky sú fakt nádherné, Ninuška v nich bude rozkošná ;-) Fialllka na tvoj update čakáme ;-) Silwi našla som tam aj teba s tvojou neterkou :-)
Odpovedať
ahojte zienky som taka grogy a unavena psychicky, ze az ..... vopred sa ospravedlnujem, ze som nic neupdatovala na MK, ale nestihala som ... mala som aj v plane minuly vikend vsetko pofotit, ale taka som prisla psychicky unavena, lebo v praci sa deju zo strany mojej sefky take veci, ze to je na dlhe rozpravanie .... v utorok mala taky vystup, ze som bola psychicky totalne odrovnana ..... nedokazala som vobec mysliet, zo vsetkeho mi tu bolo zle a keby som nesla na matersku, tak davam hodinovu vypoved ..... dufam, ze moj drobec sa ma podstatne lepsie ako ja a ze to nevnima, aj ked tomu velmi neverim ..... tento tyzden mam dalsi psychicky nabity a ked ho prezijem, tak snad tu prezijem uz vsetko ...... normalne som bola rozhodnuta, ze to tu nejakym sposobom vydrzim do konca roka a potom sa dam vypisat na rizikove, a manzel ma k tomu velmi nabadal ..... tak uvidime ako sa to tu vyvrbi tento tyzden a ci sa to pohne k lepsiemu alebo nie .... a potom sa rozhodnem ...... stale cakame na vysledky tych genetickych testov ... co sa tyka mojej vizaze, tak brusko nenarastlo ani o trosku ako je posledna foto v albume, takze sa nemam teraz cim chvalit, aj ked zajtra uz budeme v 18tt+0d ..... dalej sa nam do toho tento tyzden primiesa aj podpis kupno-predajnej zmluvy, ktoru by sme mali ist uz konecne podpisat, lebo uvery nam uz schvalili, uz cakame len na zmluvy, aby sme mohli ist overit podpisy na matriky, spisat a podpisat kupno-predajnu zmluvu, nasledne utekat na kataster, aby sme mohli dostat plnu sumu 100% z uveru na vyplatenie predavajucich ..... takze tento tyzden mam fakt perny .... ale pocitam s nedelou a nasim stretkom, to uz som manzelovi oznamila, ze budeme mat spicha a mrkat dvd-cka .... presunula som si kvoli tomu aj kozmeticku ..... takze plati nedela a plati to u nas na ubytke? :-) ak sa mi velmi bude chciet tak v sobotu skusim otestovat nasu ruru na nejaky kolac ..... x-) a pripadne mozme objednat pizzu alebo si kupime tie mrazene a potom si urobkame, hmmmm? ;-) sloniii blahozelam a drzim palceky aby to dopadlo dobre do zdarneho konca ;-) babuli, super uces a aj vecicky pre princeznicku ;-)
Odpovedať
jaj a marti, v pohodke sa mozes pridat ;-) aspon ta aj ja osobne spoznam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Fialllka, to ma mrzí, že máš také zlé časy v robote. Hlavne sa nedaj zdeptať a zbytočne sa nestresuj. Povedz si, že teba sa to už tak veľmi netýka... Lebo drobec to všetko vníma a určite je lepšie, keď je mamina v pohode. Veľmi sa neprepínaj a aj oddychuj. Tešíme sa k tebe v nedeľu. S koláčom si nerob starosti. Objednáme pizzu, to je super nápad a niečo na pitie si každá prinesieme. Ako je to s DVD prehrávačom? Treba priniesť? Ja by som mohla ten náš nový ;-) A ešte budeme potrebovať podrobný popis trasy, ako sa k tebe dostaneme ;-)
Odpovedať
ahojte kočky... Silwi - vďaka, dnes mám chuť na zmenu plánu :-D :-D akosi ma to začína chytať Marcelka, naozaj sa nedaj zdeptať, mysli na drobca a na to aby mu bolo v brušku dobre... šéfka ani nikto iný nestojí za to, aby si sa zle cítila... držím palčeky, aby to bolo všetko OK... a s tým rizikovým by si s nimi vypiekla, tak ak môžeš tak to tak aj urob... Andrejka - veeeeľmi držím palce, nech je to pravda a nech je aj tá druhá čiarka riadne viditeľná :-D nech to už vyjde a budete už tri mamičky ;-) ... inak baby ste zlaté, že ste na mňa až tak nezabudli... ja na vás myslím a dúfam, že sa máte všetky fajn s vašimi zákonnými polovičkami ;-) ... a idem kuknúť fotky na MK, keď ma to už začína chytať akosi poriadne... :-p
Odpovedať
monci no ja mam na ubytke malu telku .... takze bud dvd prehravac, len to musim zistit, ci to budeme mat kam pripojit, skusim dnes omrknut a ak nie prehravac, tak treba laptop ;-) od manzela by som nemohla teraz laptop corknut, lebo mu odisiel stacionarny comp a po praci mava "pracovne bokovky" aby sa mi mohol cez vikend na plno venovat ;-) takze v zalohe treba mat aj laptop ;-) podrobny popis trasy dodam, resp. pridem cakat na zastavku ;-) ak sa dohodnete viacere na jeden spoj ;-) a ozaj nezabudnite mat pri sebe OP pre kontrolu na vratnici, ale to im vcas oznamim, ze budeme mat babinec ale dost mozne, ze budu si chciet zapisat mena navstevnikov a ich OP ;-)
Odpovedať
bamulka aj monci na drobca myslim kazdu chvilu a vcera sme zacali oficialne s citanim rozpravok, vzala som si do BA celu knihu rozpravok .... aj ked sme uz s manzelom citali aj doma .... ale on si viac - menej z toho robil srandu, sa mu velmi nechcelo a ked som citala v noci pred spanim, taka intim chvilka, tak on to vsetko mu komentoval, ze kto je na obrazku a silou mocou sa snazil rozpravku ukoncit ..... som sa vtedy na nom nasmiala .... ;-) doma su take pohodove chvilky ale tu v praci je to zo strany mojej sefky na porazenie ..... strasne dlha kauza aj ked dnes mala sedenie s riaditelom a ten je na mojej strane aj kolegyninej a si nas neda a bude sa za nas aj pred nou bit ;-)
Odpovedať
to je zlaté že mu už čítate rozprávky... môj manžel sa už teraz teší, ako sa s drobcom bude rozprávať keď bude v brušku... ako ho poznám, tak to budú samé "somariny" a drobec určite bude srandista po ňom :-D neboj, v práci to dobre dopadne... to je dobre, že je riaditeľ na tvojej strane, veď on je "viac" ako šéfová... aj keď si na druhej strane viem predstaviť, ako to strašne človeka trápi... ... už ste rozmýšľali nad menom... ako babuli? :-)
Odpovedať
bamulka, my uz mame vybrate, drobculko sa bude volat Nina, v nedelu kludne mozem doniest notebook, som aj rozmyslala ako ho prepojit s telkou, len nemam scart kabel, keby ste nahodou taku srandu niekto mali dajte vediet, skusim este nieco vymysliet
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?