Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Babuli, pekné meno ste vybrali... a keď to (náhodou) bude chlapec? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby mne pizza tiez vyhovuje... a inak mne vlaky idu tak ze mozem byt v Ba o pol desiatej, o trisvrte na dvanast, alebo tristvrte na dve...
Odpovedať
bamulka, urcite nebude, vieme to z genetiky, ze je to dievca, ale ak by motyka vystrelila co sice nepredpokladame tak by bol Juraj
Odpovedať
ahojte dievcence ;-) tak vysledky testov na vrodene vady su negativne ;-) dnes rano mi to manzel zatelefonoval ;-) a co sa tyka nasich mien: pre dievca Sarah alebo Terezka, aj ked Sara bola pre mna number one, ale sesternica v marci pomenovala dcerku Sara, tak asi budeme mat Terezku ;-) a mena pre chlapcov vybral Majko: Samko, Kubko alebo Viktorko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte manželky :-) Chcem vás pozdraviť a potvrďujem účasť na nedeľu. Veeeeeeeeeeeľmi sa na vás teším. No a čas???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Fialllka gratulujem k dobrým výsledkom a teším sa s vami. Pekné mená ste vybrali. Z tých chlapčenských sa mi tiež veľmi páči Samko ;-) Babuli neviem, čo je to scart kabel, takže ani neviem, či ho máme :-D Ale ja prinesiem ten DVD prehrávač, malo by sa to dať napojiť na každý televízor. Predsalen TV má trošku väčšiu obrazovku ako laptop, bude sa nám to lepšie pozerať ;-) A pre istotu ty zober aj ten laptop, keby technika zlyhala, nech máme zálohu :-) Ďalej nezabudnite zobrať DVD-čka a tiež fotky :-) A ešte povedzte ten čas. Mohli by sme to nejako prispôsobiť tým Silvinkiným vlakom. Navrhujem ten o trištvrte na dvanásť alebo na dve, ten prvý sa mi zdá dosť skoro :-) Fialllka ešte nám napíš aké autobusy tam ku vám chodia a na akej zastávke treba vystúpiť. Nech si to omrknem na nete.
Odpovedať
ten tristvrte na dvanast vlak je super, mohli by sme dat niekde stretko nech dojdeme spolu a nikto sa nestrati :), fiallka povedz nejaky orientacny bod, lebo devinska je pre mna uplna neznama dneska idem na prvy kurz rodicovstva tak som zvedava, strasne sa tesim :-)
Odpovedať
no babenky, o tristvrte na dvanast moze byt ;-) dnes nakreslim mapku s podrobnym popisom ;-) a hodim ju vo stvrtok do albumu pripravneho, dam vam vediet, lebo zajtra mam dofcu, ideme podpisovat kupno-predajnu zmluvu, tak sa na net nedostanem ;-) a bus do DNV cislo 21 ;-) najdete to isto lahko, je to prva zastavka v DNV Stefana Kralika a stycny bod je vysoky panelak sedej farby s cervenou cestou, ktory je hned napravo ako sa vojde DNV busom a od neho je to 2. panelak, nakreslim mapku a hodim vam to sem ;-) co sa tyka tej telky, tak monci, radsej pre istotu aj laptop treba, lebo ta moja telka to je taka mini, odhad na uhlopriecku 40 cm? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka ok, prinesieme oboje. Tak to je to sídlisko? To trošičku poznám, aspoň do tej miery, že keď tam budem, budem vedieť, že tam som :-D :-D Vy tam bývate v paneláku alebo v nejakej inej budove? Ešte čísielko ulice napíš, Štefana Králika koľko? Babuli mám pocit, že 21 ide spod stanice, tak by sme sa mohli stretnúť o trištvrte na dvanásť priamo na stanici a počkať na Silwi a odtiaľ na 21. Čo na to hovoríte všetky kočky? Babuli aj ja som zvedavá, čo vám na tom kurze budú hovoriť, potom prezradíš ;-)
Odpovedať
v pohode, ten laptop donesiem neni problem, na papanie dame pizzu? :-D to ja mozem, mnami ;-)
Odpovedať
Monci zastavka je Stefana Kralika, tak sa vola ale ulica je Ivana Bukovcana 9-11 ;-) je to panelak, ktory sluzi ako ubytovna SAV a neviem, ci to niekde tam aj na budove nie je napisane ;-) podla mapky sa zorientujete, nebojte ..... tak urobim, ze aj slepy by to nasiel a kedze som to ja nasla, ked som sa tam sla ubytovavat, a bez problemov, tak neverim, ze tlupa mudrych a inteligentnych zien to nenajde ;-) babuli a kam idete na pripravu? mne segra tiez nakazala si hladat v BA uz profylakticke cvicenia, ale este som sa kvoli praci k tomu nedostala ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Baby čas aj výber stravy mi plne vyhovuje :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Fialllka gratulujem k dobrým výsledkom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Diky Fialllka, pre istotu som chcela vedieť dopredu, keby náhodou blbla stránka, lebo dnes ráno mi tiež nešla ;-) To určite nájdeme, žiadny problém. Ja tiež milujem pizzu, Fialllka máš nejaký kontakt na donášku v DNV alebo treba niečo zohnať? Ste sa ešte nevyjadrili, či sa stretneme na stanici alebo ako to urobíme. A Sloni, prípadne Martuška ešte nepotvrdili čas ;-)
Odpovedať
pri stanici by sme sa mohli stretnut, myslim ze kazdy sa tam ma ako dopravit, aj adka z race aj my z petrzalky, super tesim sa, napisem este marte ci teda pride
Odpovedať
zdraviiim!
Odpovedať
gratulujem k obom radostnym spravam Andrejke a aj Marcelke! na nedelu sa tesim jak mala a ako som navrhovala, mozem niekoho so sebou hodit autom z hlavnej - v DVN to celkom dobre poznam. fialka, radsej mi posli mail s instrukciami - ak ta mozem poprosit... kto vie, kedy sem zas nakuknem. dik
Odpovedať
eli, dufam ze si nezabudla na nedelu a prides ;-)
Odpovedať
nezabudla - to teda nie :-) ved ja tu uz od leta pistim, ze kedy sa uz stretneme...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, dnes vas trocha zanedbavam, ale sa za to aj patricne hanbim :-( fialllka, tesim sa, ze vysledky su negativne, si uz mozes vydychnut... a mena ste vynrali tiez pekne, sa mi paci aj terezka aj vsetky chlapcenske... baby dakujem ze na mna pockate, ste zlate x-) a inak ak bude treba aj ja mozem zobrat laptop... a este sa skusim spytat mangela ci mame nejaky scart doma pohodeny, ja sa v nasich kabloch vobec nevyznam... idem dalej pracovat... papapa
Odpovedať
Profilova fotka
Super Eli, teším sa, že aj ty prídeš. No, predpokladám, že nás bude tak 5-6, takže všetky sa k tebe nezmestíme ;-) Navrhujem zobrať našu maminu Babulinu a nádejnú maminu Slonička, aby sa nemuseli trmácať autobusom, ja to v pohode zvládnem s nejakou príjemnou spoločnosťou (Alex, Silwi...) aj MHD ;-) Sloni, ešte ty sa nám vyjadri ;-)
Odpovedať
sloni, nam bruzda po konikovi a tuto na nas zabuda, idem jej napisat IP ;-)
Odpovedať
Ahojte, hihi tak sa teda pridám k Vám, teším sa na Vás , hlavne na teba fialka, konečne ťa spoznám osobne ;-) čo sa týka času a miesta tak mi to úplne vyhovuje. Zatial sa majte krásne x-)
Odpovedať
monci v DNV je jedna pizzerka, ale kontakt som zatial na nu nehladala bo som nepotrebovala ;-) skusim sa vo stvrtok na to mrknut, ak to pojde v praci, pripadne kolegyni sa spytam ;-) eli instrukcie s mapkou poslem mailom vo stvrtok ;-) marti aj ja sa tesim, tak oznamim vo stvrtok na ubytke babinec ;-) oki pre dnesok sa lucim, padim na bus do PB, zajtra nas cakaju behacky a vybavovacky, uz aby sme mali vsetko okolo bytu za sebou ;-) vo stvrtok sa ozvem a poslem mapky ;-) dufam, ze ma doma nezaveje, lebo manzel mi pisal cely den, ze u nas snezi a ja mam polobotky, v ktorych sa smyka eno nuno, ale snad ma pri vystupe z busu zachyti na rukach, keby nieco :-D tak papa vo stvrtok zatial ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. to viete, ked ja som odisla z prace o 15.h a uz som tu nebola, ked ste dohodli cas. :-D jasne, ze mi vyhovuje cas. ale nikde ho neviem najst. ;-) musim poriadne prestudovat. a zastavka SAV, to je ta pod stanicou? alebo smerom na hlavnej ceste - resp. smer kramare. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, ta zastavka SAV ktora ide do DNV je ta hned pod stanicou (machrujem lebo som tam uz raz bola :-D ) ale ako uz moncus spravne podotkla, ako nadejna mamicka ides autom s eli 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
vy ma teda riadne rozmaznavate. :-D a s nou sa stretavame tiez tam? len mi prosim este silwi napis o kolkej to je. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zatial ano... este sa asi detailnejsie dohodneme koncom tyzdna... teda lepsie povedane ona musi dat vediet kedy sa jej podari dostat do Ba... inak mne pride tristvrte na dvanast vlak do ba... takze nieco po dvanastej v DNV ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak babenky, baby z MK chceli vidiet moje testiky, tak mozete mrknut do mojho albumu na MK :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, upresňujem údaje, keby som sa zmýlila, opravte ma ;-) Stretko v nedeľu 11. 11. o 11.45 h. pred hlavnou stanicou (nie na zastávke SAV), kde počkáme na Silwi. Odtiaľ presun na zastávku busu č.21 do DNV. Eli si musí povedať, kde by mohla vyzdvihnúť kočky, ktoré s ňou pôjdu autom, či jej to lepšie vyhovuje pred stanicou alebo na tej zastávke ;-) Ja beriem DVD prehrávač, Babuli berie notebook. Ostatné kočky berú fotky, DVD, prípadne si prinesú niečo na pitivo :-) Dúfam, že som zrekapitulovala som všetko správne. Teším sa na všetky. Ešte skúsim zhrnúť účasť: stretko u Fialllky. Dovalia sa tam: Babulina, Sloniiicek, Eleni, Silwietta, Alex, Martuška a moja maličkosť. Ospravedlňujem sa, ak som na niekoho zabudla. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?