Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, tak opäť v pracovnom nasadení :-| Včera bolo super, veľmi sa teším, že som vás všetky znovu videla a ako píše babuli, mali by sme začať dohadovať ďalší termín, lebo nám to dlhšie trvá, kým sa zladíme ;-) Bolo by fajn, keby sme to stihli ešte pred Vianocami :-) Škoda, že ste niektoré museli odísť skôr, ale vynahradíme si to na ďalšom stretku. Sloni, Silwi, fajn, že ste prišli v pohode domov, i keď Silwi to mala vláčikom trochu dlhšie. Dúfam, že aj Eleni a Martuška sa v pohode dostali domov. Babuli poďakuj ešte raz Michalovi, že bol taký zlatý a odviezol nás, má u nás tu fľašu červeného :-D Tvoj odkaz som Marekovi odovzdala, bol celý uveličený, že si ho pochválila :-D :-D :-D Poukaz na výzdobu je podľa mňa dobrý nápad, len by som si asi preverila tú agentúru. Mne ten názov nič nehovorí. A možno by som sa opýtala aj nevestičky, či by taký dar prijali. Ale zase ak to chcete ako prekvapko, tak nie. 8-)
Odpovedať
Ahojte babenky, tak, ja Vas chcem vsetky po dlhom case krasne pozdravit. Odkedy chodim do prace, vobec na net nechodim, vlastne mozno pozriet postu, ale na MS uz sporadicky, tak raz do mesiaca. Tehulky moje, tesim sa velmi s Vami, sloniii, ani nevies, aka som stastna, ze sa to podarilo, pevne verim, ze to tentokrat vsetko dobre dopadne. Babuli, Fiallka, nech Vam bruska krasne rastu a vsetko nech je v najlepsom poriadku. My sa mame asi tak, ze stale nie sme tehu, aj ked sa snazime. Je mi z toho smutno a prepadavaju ma hrozne stavy v poslednu dobu. Niekto si mysli, ze sustavne na to myslim, ze chceme babo, ze vtedy akurat to nejde, ale vobec to tak nie je, vobec som si to nepripustala, az posledny mesiac asi a stale mam pocit, akoby nebolo nieco v poriadku. Od septembra som nastupila ucit, som na skole, kde nie je ziadna disciplina, deti su velmi zle, asi davam vypoved este teraz v skusobnej, lebo si myslim, ze este ani kludne obdobie nebolo. V auguste statnice, predtym svadba, potom hned sup do prace, stres a nervy. Hlavne teraz. Chodievam domov unavena, vystavena, nemam v sebe ziadnu energiu. No a to vsetko asi prispieva k tomu, ze sa nam nedari. Koncom novembra mi konci skusobna, takze davam vypoved, najdem nieco nove a hlavne sa dam trosku aj zdravotne do poriadku, lebo vobec nebol cas. Ked si tak spomeniem na minule vianoce, s Miskom sme si vraveli, ze na tie dalsie Vianoce budeme mat v brusku ten najkrajsi vianocny darcek, no a teraz, ked vidim, ze vianoce su za dverami a nic....asi viete, ako sa citim. Tak drzim Vam palceky vo vsetkom, niekedy zasa nabuduce pridem. Majte sa mi krasne... ;-)
Odpovedať
ahojte babuľky... tak vám to teda vyšlo? tak to som rada, že ste spokojnučké... ;-) Anjelinka vitaj po dlhej dobe... aj ja som tu v posledom čase len sporadicky, niekedy stíham len prečítať ale nič nenapísať... Tak to mi je ľúto, že sa nedarí... no podľa toho, čo píšeš je asi fakt na vine aj ten stres, veď na príchod bábätka musíš byť aj v psychickej pohode x-) tak neboj, hlavu hore a keď to má prísť, tak to príde, určite... a možno budete mať pod stromčekom krásne dve čiarky :-D ... inak babuľky, prajem vám všetkým krásny týždeň, pohodový... P.S. - a Andrejka, ani mne si nič neposlala do IP ;-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Anjelinka, to ma mrzí, že si taká smutnučká, netráp sa, bábo sa určite zadarí, len sa musíš najprv skľudniť a psychicky zotaviť. Ak je to v práci naozaj taký otras, radšej daj výpoveď a skús niečo iné. V dnešnej dobe sú deti hrozne neposlušné a nevychované, to je fakt. Asi si natrafila práve na ten najhorší "výkvet". Držím palčeky, aby sa ti podarilo nájsť lepšiu prácičku, aby ste mali kľudnejšie Vianoce a potom určite aj bábenko bude. Veľa šťastia. A prídi nás sem pozrieť častejšie, budeme sa tešiť ;-) Bamulka veru veru, aj ty sem chodíš pomenej |-| Hlavne, že sa máš dobre a všetko je v pohodičke. Nech sa vám darí naďalej :-)
Odpovedať
babule, hadzem nahodne terminy na buducu stretavku 9.12 (nedela), 14.12 (piatok), ako ste na tom? ostali nam dve dvd-cka este omrknut a fotos silvinkine, eline a alexine
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľky asi by bolo lepšie toho 9., lebo 12. mám narodeniny a asi ten víkend budeme oslavovať. Neviem či v piatok, alebo sobotu. Ale ak by vyhovovalo viac 14., tak dáme oslavu na sobotu a piatok si vyhradím na vás. Tak povedzte vy ako vám to vyhovuje. Inak som doma, choručká. Síce len dnes a zajtra sa budem zotavovať, potom už idem do práce, lebo máme toho dosť, tak nechcem nechať šéfku v štichu. No už je mi aj lepšie. Teplotu som mala v noci 38,4 , teraz už je dole na 36,8 konečne. Ale hlava mi ide prasknúť. Dostala som lieky, hádam rýchlo zaberú a ja budem čoskoro fit. pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
baby konecne som sa zmobilizovala a dala som fotky zo stretka na web: http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Silwi dobré fotečky. A ktože tam má oči zase ako upír? :-D :-D :-D Mne zatiaľ vyhovujú obidva termíny ;-) Alex to bude asi z toho ponocovania na svadbe :-D :-D :-D Prajem skoré uzdravenie, dúfam, že to je len rýchla chrípka. Pekne to vylež, za dva dni sa nestihneš zotaviť a ešte k tomu máš teplotu. Robota neutečie:-x
Odpovedať
@silwi dik za fotos. pre mna v podstate oba terminy ok, ale budem musiet robit zas kompromisy, lebo mam oba vikendy velmi nabity program. tak rozhodnite vy. no v piatok je pre mna dost zlozite dostavit sa v rozumny cas (tj pred 1900) @anjelinka - hlavu hore! to ze ste si minule vianoce nieco priali, na co nemate vyplyv, vam predsa nemoze pokazit tohtorocne vianoce! drzim palce!
Odpovedať
caute zienky tak mne skor vyhovuje termin 9.12. piatky, to skor nie, to nehrozi :-D silwi diky za foto 8-) alex pekne sa ty lieckaj a papaj vitaminiky a pi horuce cajiky s medom a citronom ;-) anjelinka hlavne sa netrap a nemysli na to babenko tak velmi, uvidis, pride ked to budete najmenej cakat ;-)
Odpovedať
Čaute júnové nevesty 2007. Mám pre Vás otázočku ako júnová nevesta 2008. Ja by som veľmi chcela tulipaniky biele ako kyticu a už v 3 kvetinárstvach mi povedali, že je to skoro nemožné (v poslednom mi dokonca povedali že si mám zmeniť termín svadby ak chem tulipány :-| ). Tak ma zaujíma či niekto z Vás nemal náhodou predsa len tulipány, či to mám vzdať alebo predsa len je nádej mať tulipány v júni aspoň ako kyticu ak už nie aj výzdobu. Dík moc za odpoveď :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj stankau, v tomto ti žiaľ neporadíme, myslím, že žiadna z nás nemala tulipániky. Mali sme ruže, kaly, frézie... A neskúšala si sa pýtať na umelú kytičku z tulipánov? Niektoré dievčatá písali, že to ani nie je vidieť, že nie je živá ;-) Kočky tak to vyzerá, že ten nedeľný termín 9. 12. asi vyhovuje viacerým :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
stankau, nikto z nas nemal tulipany ale niekto ich chcel len teraz kto, ale nakoniec nezohnal presne pre ten dovod co si hovorila ze nie su |-| super to vyzera zatial pozitivne takze predbezne 9/12, pisem si do diarika ;-)
Odpovedať
@Monci: vdaka, aj vám nech sa darí :-D vlastne nech sa darí vám všetkým babuľky... nech ste v pohodičke a zaláskované :-D Babuli, riadna zmena :-o veeeľmi ti to pristane s bruškom ;-)
Odpovedať
... Marcelku som z fotiek riadne nevidela s bruškom :-( ale tiež musí byť zlatá, budúce mamičky sú proste úžasné... zmenené a krásne ;-) ... držkajte sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. tak zajtra na mna myslite. :-D inak k tomu terminu, este som si neni ista, ci mi to vyhovuje, lebo drahy ma 10.12. narodeniny. tak musim zistit, ze kedy planuje oslavu. aby som mu zase nezmenila skrz dvd program. :-N
Odpovedať
bamulka moje brusko je presne take iste ako bolo v 15tt .... zatial velmi nerastieme aj ked uz mame 19tt+3 .... ale jest nam inak chuti .... vcera o desiatej vecer som dostala neskutocnu chut na jedlo, tak som si sla urobit oblozenu zemlu a potom s pokojom a blazenym pocitom plneho bruska zaspala :-D bamulka, fotky mam na MK, ako zatial vyzerame ;-) sloniii budeme drzat palceky, neboj .... aj my ideme zajtra do poradne, tak dufame, ze vsetko bude ok a zasa, teda konecne po 2 mesiacoch uvidime opat drobca ;-)
Odpovedať
stankau ako pisali babenky, nemali sme ani jedna tulipany :-| mne dokonca hrozilo aj to, ze asi nebudu uz frezie .... ale nakoniec boli x-)
Odpovedať
Diki baby za odpovede a fialllka mojou alternativou doteraz boli frezie tak to som si teda vybrala, ked ja mam najradsej tie uplne jarne kvietky :-| No budem musiet asi naozaj hladat nieco iné. 8-(
Odpovedať
baby mne pekne sibe, viete co si dneska pospevujem Ťuki, ťuki, ťukalo, vo vajíčku volalo: „Ťuki, ťuki, pre hlavičku nemám miesto vo vajíčku, ťuki, ťuki, ťuk. Ťuki, ťuki, ťukalo, von sa dostať žiadalo, ťuki, ťuki od radosti, že si vystrie údy, kosti, ťuki, ťuki, ťuk. :-D :-D :-D
Odpovedať
dobra haluz... :-D hlavne, ked ani nepoznam melodiu k tomu
Odpovedať
Marcelka, no to som zvedavá... idem kuknúť albumíky na MK :-D ... inak ešte vás bábätká nekopú? To keď Lenka si dnes tak pospevovala... ma to napadlo... neviem prečo :-N Inak nám tu dnes v ZA úžasne krásne sneží... proste paráda... teším sa na Vianoce :-D
Odpovedať
my si s Ninulou uz tukame, ja poklopem po brusku a ona si zakope, dost je to rozkosne len obcas je potom rozdivocela a neda sa skludnit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéj, to je zlaté babuli x-) Dúfam, že ste včera nikde nezapadli. Ja som sa trepala večer z Dúbravky do Petržalky, bolo to desné, zmrzla som na kosť :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zienky... ja mam dost smolne obdobie... vela prace, pokazene auto, takze chodime vlakom, vlaky teraz meskaju od 15 minut do hodiny, nove topanky ma otlacili velmi prevelmi, dnes sa mi zacal kazit komp a neviem ci stihnem deadline... no ale hlavne ze som zdrava.. teda dufam, lebo k lekarke sa mi vcera nepodarilo dovolat, mala mi povedat vysledky dodatocnych odberov :-N kazdopadne vikend je pred nami, sa uz tesiiiiiim... babuli, to je strasne zlate... aj ja chcem :-p
Odpovedať
ahojte zienky zastavila som sa v praci u svokry na compe z poradne a babeno je straaaaaaaaaaaasneeeeeeeeee dllllllllllllheeeeeeeeee, len stehienko ma cez 3 cm ;-) bude to riadny dlhaaaaaaaaan, ved ma byt po kom :-D inak srdiecko tlcie, kopkalo nam nozickami, vsetko je v poriadku .... az na to, ze mamina ma placentu praevia centralis, co sa doktorke nepaci a mame sa setrit, teda nic tazke nedvihat a sex. abstinencia, co sa manzel "potesil" :-D ale jemu to lekarka tiez povedala, lebo bol s nami na uzv pozerat, teda bol pri mne :-D takze ak 17.12. kedy dalsia navsteva bude placenta rovnako, tak potom nas vypise na rizikove s najvacsou pravdepodobnostou .... babuli, tie pesnicky aj ja poznam, to mam dve cele CD s takymi piesenkami, ja som mu dnes spievala Tri tri tri prasiatka ruzove :-D oki babenky, tak zatial papa a uzite si vikendik, v pondelok napisem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka super, že je bábo zdravé. ;-) Neviem síce, čo to znamená placenta praevia centralis, ale keď sa máš šetriť, tak sa veru šetri, dávaj si pozor na seba aj bábo. Možno ti to len dobre padne, ak už nebudeš musieť chodiť do roboty za takých blbých podmienok, ako tam teraz máte. Každopádne vám želám veľa zdravíčka. :-) Silwi nesmieš si to tak pripúšťať, sú to len prkotiny, za to,že vlaky meškajú nemôžeš, musia to v robote ospravedlniť. A PC ti nemôžu vymeniť, kým sa ten tvoj opraví? :-N Hlavne, že nič horšieho sa nedeje, buďte zdraví, ľúbte sa a teš sa z toho, že máte jeden druhého ;-) Sloni dnes na teba myslíme a sme zvedavé, ako si dopadla :-) Prajem vám všetkým krásny víkend, nezapadnite niekde snehom a oddýchnite si :-)
Odpovedať
mam infosku od sloni, babatku srdiecko bije takze je vsetko tak ako ma byt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babizne. tak sa poctivo hlasim. :-D ako lenka informovala, tak zatiel je vsetko ok. :-D malicke ma tusim 7,3mm. a kraaaasne mu bilo srdiecko. :-D bolo to uzasne, ked som videla bit to srdiecko. taky veeeelky balvan mi padol zo srdca. a skoro som sa rozplakala u doktora. a uz mi vystali aj tehotensku knizku. :-D a navyse mi tam nasiel nejaku dutinu, ci co, tak mam prist o 2 tt na kontrolu. tak dufam, ze to nebude nic vazne. ale zevraj je to vo vnutri dute. takze to nie je krvna zrazenina. a ak by som zacala krvacat, tak mam ist hned na pn. a predpisal mi aj dalsi duphaston. a v papieroch mi napisal, ze mam rizikovu graviditu. ale ze vphode zatial mozem chodit do prace. ale ak by sa nieco zmenilo mam ist na kontrolu a pn. a inak zodpovedame velkostou tyzdnu, v ktorom sme. tak je zatila vsetko super. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj inak prisla som tam na 9.h a bola som uz 10!!!!! a na rad som sa dostala az o 14.30h. tak som si pobehovala po meste.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?