Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sloni a ako to vyzerá ďalej? Skúšala si ešte ďalší test?
Odpovedať
Profilova fotka
moncus - skus sa pozriet na modreho konika. bod mojim menom najdes albumik. :-D inak babky. dufam, ze vam to nebude prekazat. ale pridem len na take 3 hodinky. ;-) ako som spominala drahy ma tie meniny. a budeme mat oslavu.
Odpovedať
Profilova fotka
Sloni už som mrkla, preto sa pýtam ;-) Posledný testík tam máš tuším z 2.? Tak som bola zvedavá, či si ešte robila ďalší ;-) Sme radi, že ťa manželík "uvoľnil" aspoň na tie tri hodinky, pozdravuj ho, že mu ďakujeme :-D a tešíme sa na teba.
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja tiez nebudem moct byt do noci... chcela by som stihnut vlak o siedmej, aby som o osmej bola doma, lebo potom mi pojde az tesne pred deviatou :-(
Odpovedať
baby, ja som doma zalahla s chorobou ]-( , ale neni to ziaden virus, ze zatial iba prechladnutie a mierne cervene hrdlo, takze do nedele urcite stiham vyzdraviet, dopujem sa cajikmi a cukrikmi na cumlanie
Odpovedať
Profilova fotka
babuli, tak sa pekne liec, dufam, ze to ozaj nie je nic vazne, len take prechladnutie...
Odpovedať
bre ranko zienky takze mapka je na svete, hodim do svojho pripravneho albumu dva ;-) ak sa v tom nebudete moct vyznat, resp. budete z toho jelen, tak mi napiste do IP :-) hodim vam aj do IP kontakt na mna, tak ked budete pred cielom, tak cinknite a ja pre vas skocim dole pred panelak osobne vas vyzdvihnut ;-) eleni poslem instrukcie mailom, na nu kontakt mam ;-)
Odpovedať
inak babenky, postihala som pofotit vsetky vecicky, co mame doma uz pre mimco ;-) vcera sme zasa nieco ulovili a kupili sme si snehobielu supravu do porodnice, uplne je chutna a nezna .... tak ak sa mi podari v priebehu dna, tak hodim foto na MK a dam vam vediet ;-) oficialne sme vcera podpisali kupno-predajnu zmluvu ;-) zahlasili na katastry vklad a do 2 tyzdnov, by sme mali mat kluciky v rukach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko... tak mapka je vytlacena, zalozena v kabelke ;-) a pevne verim ze som dostatocne inteligentna, aby som trafila :-D ciselko som si ulozila, dufam, ze ho vyuzijem len na to aby som sa ozvala ze sme uz pred budovou...
Odpovedať
Profilova fotka
a som si pozrela tvoj album na MK a nic nove tam este nie je... tak sa tesim, ze to tam cim skor das ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Fialllka mapka je super, určite tam trafíme ;-) Gratulujem k úspešnej kúpe bytíka x-) 8-) Ešte ma napadlo, ak nezabudneš a bude to možné, rada by som videla tie kresbičky, čo ste vymysleli na stenu do detskej izby ;-) Babuli to je nepríjemné, dúfam, že sa naozaj rýchlo vyzdravíš, lebo sa na teba a Ninku veľmi tešíme. Poctivo vylihuj a lieč sa, veľa zdravíčka prajeme :-) Silwi to je v pohode, veď aj tak nemôžeme xxx hodín čumieť na DVD-čka, asi by nám z toho hrablo :-D Keď nebudeme stíhať všetko pozrieť, rozdelíme si to a dáme ďalšie stretko ;-)
Odpovedať
fotky na MK sú pridané ;-) monci, kresbicky budem mat na kluci ;-) sloniii a ozaj nezabudni na to CD s programom na vysivanie ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Fialllka vy už máte tiež riadnu kôpku vecičiek. Všetky sú rozkošné. Hrozne sa mi páčia tie podbradníčky so zvieratkami :-) To už vám krstné mamy takto nakupujú?
Odpovedať
no jedna krstna mama bude moja sestra a ta ked sa dozvedela o tom, ze cakame dietatko, tak sa pustili aj s mojou mamkou do nakupov ;-) a radi by sme boli, keby aj Majkova sestra bola krstnou a ta sa tiez nechcela nechat zahanbit, a chcela tiez nieco kupit, aj ked este nevie, ze by sme aj ju chceli za krstnu mamu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
takže budete mať dve krstné mamy? A krstného otca žiadneho? Ako je to u vás zvykom? Myslím :-N , že tu je to tak, že z jednej strany je krstná mama a z druhej strany je krstný otec.
Odpovedať
jasne, vyzdvihnem vas na hlavnej o 11:50 - dohodnite sa, ze koho. a pls, poslite mi vas mobil do IP. dik! ja posielam moj.
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky. tak akurat som sa dostala ne net. dnes som bola u toho doktora. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no a čooooo, už som zvedavá x-)
Odpovedať
aj ja som zvedava a este sa nic nepopisalo???? ;-)
Odpovedať
eri, andrejka pisala IP, ze je tam babo ;-)
Odpovedať
mne to neprislo :-( ale aspon ze si mi dala vediet, d fialocka ;-) sloni tesim sa s tebou....dobra spravicka 8-) tak pfuj, pfuj nech sa babo drzi v brusenku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, uz som doma ;-) bolo straaaaaasne dobre, skoda ze som nemohla ostat dlhsie... vlak mi meskal aj po ceste naspat ]-( a som dost unavena, takze fotocky zavesim zajtra ;-) paaa
Odpovedať
Profilova fotka
ericulka - prepac, asi tebe som to neposla.a |-| ospravedlnujem sa. ;-) dufam, ze mi bude odpustene. :-D
Odpovedať
ahojky babule, bolo uplne super vas znovu vidiet a mali by sme zacat organizovat dalsie stretko, nech to nemame az po novom roku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zienky... stihli ste si dopozerat vcera vsetky zvysne DVDcka?
Odpovedať
ahojte zienky ;-) sloniii nasla si manzelika v pohodke? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka - hej nasla som ho vpohode. uz mi isiel peso oproti. ;-)
Odpovedať
silvi, niektore sme videli len tak zrychlika, najma adkine a moncuskine, takze to urcite musime zopakovat ;-) baby potrebujem radu, myslite ze poukaz na svadobnu vyzdobu je dobry svadobny dar? jedna agentura tu v bazare reklamuje poukazy a sme s misiakom rozmyslali ze by sme ho darovali nase buducej nevesticke, resp je to trnavska agentura a vola sa Vyzdoby resp tak maju mail, mate nejake info ci su spolahlivi?
Odpovedať
Profilova fotka
leni - nemusel by to byt zly darcek. a nemam s nimi skusenosti. ;-) a ani ich nejako nepoznam.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, som rada, že sme sa opäť stretli. Teším sa na ďalšie stretávky :-) Bolo super. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?