Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Diky, kupili sme neprerobeny, takze nas caka robota, ale aj tak sa na to tesim... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli to ma veľmi mrzí, dúfam, že lieky zaberú a všetko bude ok. Kde sa tá astma zrazu v tebe zobrala? ]-( Gretočka blahoželám k bytu a veľa šťastia pri prerábke ;-) Alex veru dlho si tu nebola, flákaš sa :-D Uvidíme teda ako ostatné babule, keď Sloni nemôže, nebude jej ľúto, ak sa stretneme bez nej? Navrhnite teda nejaké miesto, dáme to niekde v meste?
Odpovedať
Profilova fotka
zienky aj ja zatial mozem... dufam, ze sa nic nezmeni... ale rada sa prisposobim kvoli andrejke... ale je ozaj dolezite aby teraz bola hlavne v klude... co jej vlastne je? som nejak mimo :-( gretocka ahoj po dlhej dobe a blahozelam k bytiku... vlastne byvanie je super :-)
Odpovedať
Greti - gratulujem, to je super, že máte hniezdočko lásky len pre seba ;-) tak si ho pekne zariaďte... Babuľky, prajem vám príjemné stretko, my budeme asi vtedy oslavovať polročnicu :-D a nech vám Mikuláš donesie veeeľa sladkostí - a nebojte sa, že by ste z nich pribrali... :-p veď tí naši manželia nás ľubkajú také, aké sme aj s nejakým tým kilečkom navyše, nie? ... a mamičky, pekne nám rastiete? Nech sa vám darí... všetkým ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
barborka, vsetko najlepsie k meninkam!!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. rano som zase nedojedla ranajky. ;-) ale vsetko je super. dnes som bola u dokiho. vsetko je ok. ;-) malicke ma 20mm, sice sme o tyzden pozadu, ale ze je to vporiadku. bilo pekne srdiecko, bolo take schulene. ;-) a navyse nam zakyval nozickou. :-D to bolo take krasne, ako nou hybalo. stale nemozem tomu uverit, ze som tehu. :-D a dnes som mu kupila prvy darcek, ktory dostane pod vianocnym stromcekom. :-D take male body 7ks. :-D som hrozne stastna, ze moje prechladnutie, babatku neublizilo. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja zelam vsetko naj, naj, naj barborke. :-D nech sa ti splnia vsetky snicky. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Sloniii aj my sme rady a tešíme sa s tebou, že ste obaja, ty aj bábo v poriadku ;-) A ako to s tebou teda vyzerá, na stretko prídeš? Babule musím vás trochu ponaháňať, stále sme nedohodli miesto a čas. Včera som sa nemohla dostať na stránku, keď zase vypadne, nebudem vedieť kam mám prísť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak moncus, ja nai neviem co mam povedat manzelovi ci niekam idem alebo nie... inak ak by ste chceli, tak cifer city je stale v ponuke, ale samozrejme ze pre vacsie pohodlie tehuliek sa prisposobim a dobehnem do Ba... len mi dajte vediet kde... a kedy samozrejme ;-)
Odpovedať
ahojte zienky ;-) v piatok sono bolo uzasneeeeeeeeeeeeeeeeee :-D lekar nam urobil skoro 11 minutove video, tak sme si to doma potom niekolkokrat pozerali ;-) mimco sa ma ok, srdiecko bilo ako o zivot, zasa nam ten dlhanik podrastol a pekne nam aj kopkal a kyval ;-) lekar nam pustil aj ako bije srdiecko a ako prudi krv v pupocniku a to bolo to najkrajsie ;-) teda to srdiecko ked sme nielen videli ako bije, ale sme ho aj poculi x-) navstivila som aj porodne saly a vsetko nam kamarat poukazoval, velmi sa mi tam pacilo a vobec som si nepripadala ako v nemocnici x-) inak nam brusko pekne uz vystupilo, aktualne foto hodim do konca tyzdna na MK ;-) maminka sa ma zatial stale rovnako ..... musim si davat pozor a v praci toho nad hlavu ..... a vela oddychovat takze sa asi od polovice januara hodim na PN-ku ved uvidime, co povie moja lekarka 17.12. ked mame poradnu a tak mam zlu spravu, v nedelu sa stretka nezucastnim :-| mal by prist manzel na vikend sa o mna postarat, aby som nemusela opat cestovat ja, tak musim stretko odvolat :-( babenky, z minuleho stretka ostalo na kazdu osobku 50Sk, mam poslat celu sumu niekomu na ucet, aby ste mali za co pit a papat 8-) Barborka blahozelam k meninkam a Gretka ku bytiku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka to je super, že bábo je zdravé, tešíme sa s tebou x-) V práci to veru nepreháňaj, najdôležitejší ste teraz ty a bábo. To je škoda, že na stretko neprídeš. No o to viac sa budeme na teba tešiť nabudúce. Dohodli sme sa s kočkami, že teraz to stretko spravíme bez fotiek a bez DVD, len tak pokecáme a až keď budeme komplet, dokončíme to prezeranie ;-) Čo sa týka tých peňazí, neviem, ako ostatné babenky, ale ja osobne si myslím, že kľudne si ich zatiaľ nechaj u seba na to ďalšie stretko, kedy prídeš aj ty ;-)
Odpovedať
barbori, s oneskorenim, ale predsa - vsetko NAJ!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby pekneho mikulasa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a fiallka tesime sa s vami z drobca x-) x-) x-)
Odpovedať
aj vam pekneho mikulasa ;-) ja prisla do prace a uz ma tu tolko dobrot cakalo, ze normalne dumam, ci som skutocne posluchala x-) ale uz si na nich s mimcom pochutnavame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, všetkým pekného Mikuláša :-) My sme si včera s Marekom dali na okno čižmy a dnes ráno boli plné :-D Každý sme čakali, kým ten druhý zaspí, aby sme tam mohli niečo dať :-D Aj v robote na mňa mysleli. Večer ideme na vianočné trhy, na dobré lokše a varené vínko.
Odpovedať
Profilova fotka
ku mne prisiel mikulas ked som bola na vecku :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule.. ked sa vratite niektora zo stretka, tak zreferujte ako bolo ;-)
Odpovedať
cauuuuute, tak zase pondelok a zase v robote ale do vianoc je 14 dni tak to mame uz zachvilu, silvi bolo super v nedelu, ale este sme hovorili ze sme iba tri aspon kazda sa dostala k slovo, mimoriadne vela nam to mlelo a mam pocit ze mne najviac, tak srry baby :-N :-D urcite musime zopakovat aj s ostatnymi co najskor
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. tak ako bolo v nedelu? dufam,ze ste si to uzili. :-D hlavne ti babuli s vybitým telefónom. :-D to bola sranda, ked mi tvoj manzelik telefonoval a ja som najskor nevedela kto to je. :-D :-D :-D bola som uplne mimo. :-D
Odpovedať
ked ja mam tak starostliveho manzela, ktory ma chcel silou mocou odviest domov aby som mu nezmokla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej zlatucky... som strasne chcela ist, ale mi nedalo srdce byt cely vikend bez manzela, a este mi v nedelu rano v posteli zahlasil, ze ako sa tesi ze budeme cely den spolu...
Odpovedať
ahojte! ja som bola po oslavovom maratone v nedelu dost hotova, tak som aj zabudla niektorej z vas napisat aspon sms, ze nepridem... stvr s kolegami, v pia s kamosmi , v sob na obed oficialne s rodinami u nas, potom vinaocne trhy a v sob vecer uz zas v BA - stretavka z gympla po 10 rokoch... az privela dobreho :-p
Odpovedať
Profilova fotka
eleni to znie ako interesantny vikend ;-)
Odpovedať
:-)
Odpovedať
ahojte zenicky ;-) som rada, ze vam stretko vyslo ;-) za mnou v piatok prisiel manzelik, tak sme v piatok stihli kupit mi vianocny darcek - zupan ;-) od neho a ku tomu som si kupila aj tehu-dojcensku nocnu koselu do porodnice ;-) a za celkom lacny peniaz ;-) v sobotu nam vyslo pocko a boli sme sa na chvilu mrknut na trhoch, kde sme zavrsili nakupy darcekov pre rodinu, tak uz mame vsetkych vybavenych, uz mozu prist vianoce ;-) a bol so mnou vybrat aj oblecko na svadbu, co ideme v januari, takze mam nove nohavice elegantno-sportove a elegantne triko ku tomu ;-) tak som rada, ale asi najviac tym nohaviciam ;-) a poobede uz sme oddychovali a vegetili, v nedelu varili spolocne obed a staral sa o nas s mimcom .... pocuval uskom, ako vyvadza v brusku, obskakoval nas skratka taka paradicka a pohodicka ;-) tento tyzden som posledny pred sviatkami v praci, tak uz sa tesim :-D 17.12. mame poradnu a potom som od 19-teho musela mat uz dofcu co nam ustav pridava, vzhladom k tomu, ze pracujeme v infekcnom prostredi a ta musi byt vycerpana do konca roka a cerpa sa medzi a pred sviatkami, a je to 5 dni, tak uz ostavam doma a budem pomahat vypekat, balit darceky a oddychovat ;-) huraaaaaaaaa, 3 tyzdne dovolenky ;-) lebo sa mienim v praci ukazat az 7.1. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, len tak okrajovo sa zapojim.. eli, sak si nevladala ani k nam vcera dojst :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidis bezi ako eli zurivo zurovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka som rada ze vam vikendik s manzelikom tak pekne vysiel, ze ste aj nakupili aj si oddychli... ked budes doma, tak sa napoj niekde v kaviarni a daj nam vedet poporadni co mate s drobcom noveho ;-)
Odpovedať
silwi jasne ze dame vediet 8-) mali by aj zaviest net ku svokrovcom, tak to si ma viete predstavit, ze ani pocas MD nestratim s vami kontakt a budem surfovat ak mi to mimco dovoli ;-) zatial sa mame ok, tancuje v brusku o sto sest a najviac, ked telefonujem s niekym, s manzelom alebo sestrou vecer akoby citilo, ze sa s niekym rozpravam aj o nom a potom miluje superstar, to tak santi v brusku, len tak sa mi brusko dviha x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?