Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem moncus
Odpovedať
Profilova fotka
inak aj ja som uz napiekla medovnicky.... a este aj take kokosove gulky som robila... ale do toho zakladu sa mi ulialo viac rumu nez som planovala tak sa ta masa pojedla skoro cela pred tym nez som to stihla obalit v kokose :-p
Odpovedať
Profilova fotka
eleni u nas bude mat TA otazka rok tento piatok x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, babuľky ja som tiež opäť chorá. Mám nádchu, stále kýcham, smrkám, hrdlo ma už našťastie nebolí, ale aj kašeľ ma trošku trápi. Teraz som na Muconasale a nejaký sirup mám na kašeľ. Určite ale nemôžem ísť na PN-ku, lebo je toho v práci dosť. Tak nech sa vám darí, pa pa pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Alex aj tebe skoré uzdravenie. Vydrž, už len štyri dni a budeš môcť doma ležkať v posteli a doliečovať sa ;-)
Odpovedať
eli - sak aj ty mas toho nakupeneho...ja uz mam pre vsetkych...este realizujem darceky pre mamcu, segru, svagra...lebo hovoria ze v BA su neni dobre obchody tak im robim sluzbu a kupujem :-( a vobec sa mi uz nechce chodit do mesta...aj ked teraz su tu dobre zlavy... juj pecenie to mam rada...ale co ked tu nemam trubu no v sobotu al. nedelu sa budem realizovat...
Odpovedať
juj baby my sme mali zasnuby pred vyse rokom...jeda to leti.... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... aj ja som marod, som vypisana do piatku...
Odpovedať
ahojte zienky ;-) tak ja uz si uzivam doma dovolenku ;-) u manzelikovych rodicov, kde teraz sme, je uz net, a ked nespadne, tak mozem aj na net nakuknut, ak manzel nepotrebuje za PC robit ;-) takze, vcera sme boli na poradni: placenta sa posunula vyssie, aj ked to stale este vyzera na cisarsky, ale ak sa este o trosicku vyssie posunie, tak cisarsky zazenieme ;-) inak sme ok ;-) rastieme do krasy, babenko kope o zivot, aj vcera v noci o polnoci vyvadzalo, Majko mi vravel, ze som len zo sna vykrikla, ze babo, ci kope a on hned pocuval a ze tak rachotilo mu do ruky, ako uz davno nie :-D inak sme si museli nasadit povinne magnezium, bo dostavam strasne krce v posteli do noh, prstov na nohach a niekedy aj do prstov na rukach a vraj to moze byt z toho, ze vela magnezia spotrebuje moje tehulkovanie, tak sme si nasadili na odporucanie lekarky sumive magnezium a ked to neprejde, tak budeme musiet ist na obvod a od obvodacky ku neurologovi, aby zistil, z coho to .... dostala som aj glukozovy prasok na testik, ktory si mi mam urobit 14.1. ked dalsia navsteva, no ked som videla to mnozstvo, tak som v lekarni na farmaceutku vyplestila oci, ze to vsetko do 2dcl vlaznej vody a vypit? a ona ze ano =-) no ak z toho nehodim sablu tak to bude dobre x-) inak sme toho vcera s manzelikom vela postihali ;-) bola som sa dat ostrihat tak dnes Majkovi poviem, by ma cvakol aj s bruskom a aktualizujem foto na MK 8-) potom sme zobrali atakom obchodik s detskym vecickami, kupili sme vacsiu flasku, bo mame jednu mensiu, dalej termoobal na flasku, kefu na cistenie flasi, kosielky pre mimco a zajednali sme kociiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik x-) hodim obrazok netovsky na MK a pofotim aj nove vecicky co mame ;-) stihli sme si splnit aj danovu povinnost na byt, co sme kupili, tak uz sme ho boli nahlasit a ked sme prisli dom, tak ma tu cakal balicek a v nom ma cakala mimca osuska s kravickou a handricka na umyvanie ;-) inak babenky v piatok sme s manzelom, jeho bratom a maminkou zazili sok .... boli ma cakat na stanici, a ked sme sli dom, tak na krizovatke do nas napalilo zo zadu auto, len som skrikla, bo som cakala, ze skoncime v aute pred nami :-| ale nastastie sa nam nic nestalo a auto bolo tiez bez skrabancov, ale na druhy den sme prisli na to, ze kufor sa neda zatvorit, bo na aute sme mali gulu na tahanie vozika a on to napalil do toho a ten naraz asi posunul spodok auta, co sme prisli na to az na druhy den a ani jedneho z nas nenapadlo si vypytat od chlapika telefonne cislo, aj ked autu ani jednemu ani druhemu nic nebolo, lebo to auto co do nas napalilo bol stary varburg a mal prehnutu len SPZ na blatniku ..... a tak sme si zarobili a dufame, ze to bude len ten kufor a nic viac, lebo Majko ma z toho hlavu v smutku, ze mal na to mysliet ale ked sme nik na to nepomysleli, ked videli, ze auto ok a nikomu sa nic nestalo :-| babenky, ktore ste chore, skore vyzdravenie ..... moja maminka tiez od soboty lezi s 39-vinami, som sa citila aj previnilo, ze nie som doma ale nechcu ma tam, aby som neochorela a sestra mi volala, ze asi aj na nu to preslo v Poprade, bo citi kaput, ze sa nemam doma ani ukazat ..... len ja sa citim previnilo, bo oco kaput a chodi do prace, mama lezi so zapalom priedusiek a 39-vinami, sestra v Poprade ale dnes vecer by mala prist aj ked tiez asi bude chora a doma mame hafana nasho a aspon by som ho chodila ja vencit ale ony sa boja, by som neochorela .... tak snad sestra to doma zvladne ak nedostane vysoke horucky :-|
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka, super ze sa ta placenta zlepsuje a babeno je zdrave... ozik neviete co to bude? na nove fotocky sa tesime, aj ucesu aj bruska aj drobuckeho oblecka x-) setri sa teraz a davaj si pozor aby si neochorela.... je mi dost na hovno :-( le od kamosky som vcera dostala viancny darcek a kedze som marod tak som dostala povolenie si ho rozbalit x-) som dostala knihu o materstve sa strasne tesim x-) a ked som volala manzelikovi tak bol rad, ze som mu to povedala, lebo aj on mi chcel taku kupit :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoje, Fialllka teším sa, že to vyzerá lepšie s tou placentou a držím palčeky, aby sa ešte posunula ;-) Poctivo teda papaj magnézium, dúfam, že pomôže, aby si nemusela riešiť ďalších lekárov. Ten glukózový test je asi na cukrovku, ak som správne pochopila. Tak to ťa ľutujem, ale neboj, zvládneš to, aj Babuli to zvládla v pohode ;-) Tešíme sa na nové fotečky. Od chorej rodiny sa radšej drž bokom, aby ste ty aj bábo boli zdravučké. Neboj, oni to zvládnu bez teba. S tým autom je to smola, ale hlavne, že sa vám nič nestalo, ja by som toho chlapa s varburgom asi dorazila na mieste, veď vás riadne ohrozil. To je pochopiteľné, že v tom šoku človek hneď nemyslí na všetko. Dúfam, že to nebude veľmi drahá oprava. Silwi pekne ležkaj v posteli, neboj bude lepšie, najhoršie sú prvé tri dni. My budeme od tohto víkendu cez Vianoce u segry a tá má aj internet, takže možno vás sem prídem navštíviť a podporiť v uzdravovaní a tešení sa z Vianoc. Tiež sa povyzvedám, ktorá ste čo dostali, tak dúfam, že tu budete ;-) No a 26. 12. už cestujeme vlakom na východ a vrátime sa až po novom roku, takže to vás potom pozdravím už v roku 2008 :-)
Odpovedať
tak babuky fotka netova kocika uz tam je a postupne v priebehu tyzdna budem pridavat dalsie ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Fialllka super kočík, takže trojkolku budete mať? Má to všetky kombinácie, to je perfiš, také niečo si predstavujem. I keď ja chcem asi klasiku štyri kolesá. Koľko vás ten kočík bude stáť?
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, dobre vyzera vas kociarik... nestoji vela?
Odpovedať
monci, ja som tiez najskor chcela 4 kolesa ale Majkovi sa pacili aj 3 kolesa a tento ked sme videli a sme si ho aj vyskusali v predajni, tak som bola za aj za takuto trojkolku ;-) neskutocne lahko sa s nim naraba aj ked to je trojkolka ;-) silwi a monci: no vyjde nas na 20 litrov ale to je maximum co sme si povedali, ze dame za kocik a ja som chcela mat vsetky kombinacie a hlavne kvalitu, do kocika sme chceli najviac investovat x-)
Odpovedať
to fialllka: dobré je mať kombináciu, kde máš aj vaničku a iné tie veci, lebo napr. segrin malý bechcel v klasickom kočíku vôbec spať, takže keby kúpili obyčajný kočík, tak to boli vyhodené peniaze..... :-), pekné fotky máš na koníkovi, som mrkla ;-)
Odpovedať
fialka, same dobre spravy! babuli, dik za IP dufam, ze vsetky ako novopecene manzelky budete v carovani Vianoc uspesne -> ved sa to uz blizi!!! smith, ty uz tiez planujes prirastok?
Odpovedať
smith dakujeme ;-) je to sice drahy kocik ale dostala som necakane pekne odmeny, tak si vravim, bude na kocik a to potesilo pri tolkych vydavkoch, co sme za posledne obdobie mali des :-S a ten nas kocik sa da rozne kombinovat, len som na net nechcela dat vsetky mozne variacie a kombinacie, co sa s tym da carovat, ale ked budete zvedave, tak to tam hodim ;-) eleni: no my s Majkom prezijeme prve vianoce spolocne, doteraz sme kazdy boli u svojej rodiny a stretli sa neskor v stedrovecerny den, okolo desiatej alebo az na prvy sviatok vianocny .... tento rok to bude, co bude prvykrat spolu aj ked nie samy a budeme u jeho rodicov, aj my pride luto, ze nebudem s nasimi doma na stedry den vecerat ;-( ale na druhej strane hned na druhy den budeme zasa u nasich ;-) my sme s Majkom balili v nedelu darceky, este nam dva ostali, tak to chceme dnes zabalit a mozu prist vianoce ;-) babuli IP registrovala a cislo som si zmenila diky x-)
Odpovedať
to eleni: ja si na to ešte netrúfam. :-) Zatiaľ sa teším zo synovca. A ty?
Odpovedať
tiez este neriesim ;-) ale pripadam si tu medzi novomanzelkami v mensine :-N ja som dnes kupila listky na vianocny koncert na 23.12 vecer -> to snad navodi taku dobru vianocnu naladicku. a 24. mam volno, no Tom pracuje. ale iba doobeda... ja sa tak tesim na Vianoce!
Odpovedať
to eleni: hej júnovyk to poňali tak zhurta :-) , júnovky skoro všetky bábätkujú :-) ......my dnes ideme na Alexandrovcov, ale lezie na mňa choroba :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Smith aj my dnes ideme na Alexandrovcov ;-) Eleni ešte stále som v tej menšine s tebou :-D Fialllka no je to naozaj dosť, ale tiež budem chcieť takú kombináciu, kde bude všetko, takže sa obávam, že nás to vyjde tiež tak draho. Respektíve uvidíme, lebo kočík vraj kupuje krstná mama, ale nechcela by som týmto zaťažiť moju segru :-x Preto by som chcela štvorkolesový kočík, lebo kamoška má trojkolku a ten kočík jej stále ide do jednej strany a treba ho stále naprávať.
Odpovedať
@eli - neni si v mensine...pozri este som tu ja,...xixi :-D Uf Tomi bude v praci??? nezavidko, ale este stastie ze len pol dna...
Odpovedať
to moncuska: dáme stretko? :-) Raz som stretla babulinu v divadle, takže júnovky nielen bábätkujú ale aj kultúrne žijú :-)
Odpovedať
ja sa uplne nekulturne spytam: kto su alexandrovci? moncus, eri - vdaka za mensinovu podporu! eri - 24.12 je pracovny den, tak preto...
Odpovedať
to eleni: to je taký ruský vojenský zbor (spievajú ale aj tancujú), teraz už sú legenda, takže sú tam poväčšinou civilisti :-D -profesionály,a le vystupujú v uniformách :-) neboj, v augustovkách zatiaľ nebábätkujeme, teda aspoň pokiaľ viem.... :-)
Odpovedať
eli - pracovny? xixi ja nemavam pracovne dni ale akurat sa chystam na pracovnu predvianocnu veceru .... za 2 hodky cestujem do Zeistu za drahym do prace a ideme do nejake zamku s vela vela ludmi z jeho prace...brrrr :-D
Odpovedať
eri, tak to sa urcite celkom dobre opijete! dobur zabavu :-) aha, tak taky zbor mi nieco hovori, myslim, ze som videla plagaty aj to vo W. pekny vecer!
Odpovedať
to eleni: ty žiješ vo Viedni? Alebo sa mi to len marí? Ďakujeme. :-)
Odpovedať
eli - no neviem lebo naspat ideme autom a niekto musi soferovat...takze uvidim kto z nas dvoch bude pit :-D ja to radsej s jeho kolegovcami nebudem prehanat... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?