Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
eri, tak to je super, ze kufre dorazili spolu s vami tak uz len urobit Jeziska :-D a to prianie nema chybu :-D dakujeme x-)
Odpovedať
No a pripájam každej júnovke aj svoje prianie ku Vianociam spolu s manželom x-) "Želám Ti, aby si stále okolo seba cítila anjela hrejivého tepla a aby si sa sama pre druhých smela stať anjelom, ktorý vyžaruje teplo a druhým zahreje srdcia. Tam, kde vládne priateľstvo, smieme byť takí, akí sme, nezáleží na slovíčkach." "Daj Bože, našim rodinám lásku, aby ju vedela priniesť ľuďom. Ukáž jej, že môže byť taká šťastná, ako bola tvoja rodina v betlehemskej maštaľke." Krásne a požehnané sviatky v kruhu srdcu najbližších a milovaných Vám a Vašim rodinkám želá Macka a Majko a malé slniečko v brušku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ak láska topí ľad čo pani Zima vyčarila, ak dá človek viac čo v sebe skrýva, ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz, padajúce vločky a v detských očiach je vidieť jas, tak prišla doba, keď každý pre každého má pár prívetivých viet, pre ten zázrak Vianoce a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet! Prajú Saška a Miško Královičoví :o)
Odpovedať
Babuľky, všetkým vám tiež prajem požehnané, pohodové a nádherné Vianoce, nech si ich krásne prežijete so svojimi rodinkami a najmä so svojimi láskami... :-) Barborka
Odpovedať
Profilova fotka
Zenusky, Na Vianoce darov veľa, kapra, čo kosti nemá. Potom dobrú pijatiku, po nej sex a erotiku. Na Silvestra fľašu stocku, všetko dobré v Novom roku... Silvia & Peter
Odpovedať
dakujem vsetkym za krasne zelania! baby, vy ste bezodna studnica originalnych a srdcervucich vinsovaciek :-N dufam, ze ste vsetky stravili krasne vianocne dni a prajem vam, aby vas cakal vydareny a stastny novy rok! ten sneh na vianoce bol carovny, ze? ...dreamin of a white christmas sa aspon raz splnilo!
Odpovedať
eleni, vy ste mali sneh? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka, tu v BA nám krásne na Vianoce zasnežilo. Nie veľmi, ale niečo sa aj udržalo, takže sme mali biele Vianoce x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj u nas snezilo :-) ked zacalo tak som dobehla vyradostnena z kuchyne do obyvky za manzelom a som sa vytesovala... sa na mna aj so susedom pozreli ako na cvoka :-p
Odpovedať
no, v BA sa sneh udrzal - nasi byvaju pri horskom parku -> tam bolo vsetko krasne biele este ked sme prisli 25. na obed. nam vo W 24. podvecer sniezik sice len tak poletoval pred oknom, ale aj to sa rata :-N
Odpovedať
alex, silwie, eleni a nam tu na severe ani nahodou, mali sme take suche vianoce :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaj fialllka, to je skoda... ten sneh na vianoce fakt chyba... nemusi byt cely den ale k veceri sa patri aby zasnezilo x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
babule, ja zajtra cestujem k nasim na vychod, kde si spravime druhe vianoce, sa stretneme cela rodinka... a nebudem mat net, takze sa ozvem az v novom roku... prajem krasneho silvestra, dobre chladene sampano (babuli, fialllka a sloniii nejake ine bublinky) a sladucku pusinku od manzelika.... papa
Odpovedať
caute krasky, tak som tiez dneska posledny den v tomto roku v praci, tak zelam krasneho sivlestra vkrocte do toho nvoeho roka tou spravnou nozkou najlepsie vsak skocit oboma naraz aspon nic clovek nepokazi :-D :-D :-D a potom iba do 14jan som pracujuca osoba, od tohto dna si doma sunky valam, budem mat este tak do konca januara net a potom uz budem odlud nekomunikativny, fnuk, sice mi misiak hovoril ze dajme zaviest domov net ale akosi mam pocit ze to bude zbytocne ze mala ma zamestana az az, ale to neznamena ze ma uplne vyhodite zo zoznamu junovych manzeliek, vsak mi to neurobite baby? :-N ste povinne ma pozyvat na vsetky stretavky a taktiez sa prist pozriet na princeznicku :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babulina, ziadne skrtanie nehrozi, ciselko na teba mame a princeznu pozriet isto iste dojdeme ;-)
Odpovedať
tak tomuto velkemu luceniu nerozumiem 8-( aky odlud? nic take... aj ja vam vsetkym drzim palce do noveho roku a tesim sa na dalsie stretnutia! prajem dobru zabavu na silvestra -> my zajtra cestujeme s celou bandou znova na wolfgangsee (tam sme boli s Tomim aj v lete) 8-)
Odpovedať
ahojte krasne zienky ;-) chceme vam s mimcom zazelat krasneho a veseleho silvestra a stastny vstup do noveho roka, aby nas v nom stretlo len to najlepsie a najkrajsie a vsetko zle, aby nas a nase rodinky obchadzalo milovymi krokmi ;-) my sme vcera boli pre postielku a Majko so svagrom ju skladali, tak mali chlapci baviacku, som sa na nich zabavala, lebo ked ju zlozili tak automaticky, ze oni chcu hned do toho dat aj postelne pradlo, tak som im ho dala, aj s vreckarom, hniezdom, baldachynom a nech sa chlapci realizuju :-D najviac som sa na nich nasmiala, ked maturovali, ako dat baldachyn na konstrukciu, no zabavicka, lebo z toho urobili zo zaciatku riadny bunker :-D aj som ich pri tom zvecnila tak uz mame pre miminko aj miestecko na spanie nachystane ale uz len ono don chyba, ale to nech si este nejaky ten tyzden v brusku pospinka, ved mu je tam lepsie x-) my sme vcera aj so sestrou kupili take kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne gaturo-dupacky, normalne Majko nestihal, lebo isli sme do jedneho obchodaku mrknut, ci tam nebudu mat madrac do postielky a on sa nestihol ani obzriet, ked uz samozrejme madrac vybrali a my sme so sestrou uz hikali pri obleceni a rozhodovali sa, ktoru krasu kupime :-D juuuuuuuuuuuuuj uz tesim, ked do toho mimco oblecieme x-) ale aj na nom som sa dobre bavila, lebo ked som mu chcela nieco ukazat, ze co povie na toto alebo na toto, tak som ho videla, ako si obzera choditka a stlaca vsetky tlacitka, tak sa to v obchodiku len hudbou ozyvalo a potom aj ako si volantom kruti, no som si len pomyslela, dve velke deti budu mat dieta :-D dnes sa mi podarilo vybavicku pofotit aj spolu so vsetkymi krasnymi vecami, co miminko dostalo pod vianocny stromcek, tak uz len zmensit fotky a ked ma zasa na chvilu drahy pusti za comp, tak to hodim do albumiku ;-) tak este raz vam prajem krasneho silvestra ;-) babuli ty uz 14.1. ides oficialne na matersku? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľky krásneho Silvestra aj vám a vašim rodinkám! Ja idem ešte zajtra do práce, ale nevadí, aspoň mi rýchlejšie újde čas do večera :-D Tak si to užite a v Novom roku Vám želám len to naj, naj, najlepšie, hlavne zdravíčko samozrejme a nech je pre nás rok 2008 úspešný aspoň tak, ako bol rok 2007. Veď ten si zapamätáme do konca života, lebo v tomto roku sme mali naše vytúžené svadbičky! :-D
Odpovedať
ahojky, my sme dneska stravili poobedie na pohotovosti, ale vdakbohu len som zo seba urobila hysterku, tocila sa mi nejako moc hlava a pritom som mala tlak dobry, a take divne tlaky v podbrusku som mala, tak ze podme, tak sme nabehli na antolsku, rovno nas poslali do porodnice a sluzbu akurat mala jedna kamoska ktoru som straaaaaasne dlho nevidela, a vlastne som ani nevedela ze je gyndoska, som ju naposledy videla ked este studovala a bola tam aj moja lekarka tak sme aspon trosku pokecali urobili mi ultrazvuk, fetalny monitor ale nic nenasli, tak mam aspon dusu namieste ze je vsetko v poriadku fialllka: oficialne by som mala ist na matersku 14feb ale mam super zamestanavatela ktory mi da o mesiac na viac bez toho ze by mi siahol na plat tak preco to nevyuzit, v reale to bude vyzerat tak ze budem vlastne z domu robit ale iba take blbiny, manualy a papierovacky ktore mam za tri styri dni hotove a ostatne dni si budem valat sunky ;-)
Odpovedať
Babuľky, želám vám všetkým hlavne pokojného Silvestra a v novom roku 2008 nech vás sprevádza len to najlepšie... šťastíčko, zdravíčko, pohodička a nekonečne veeeľa lásky x-) ... a našim maminkám želám, nech sú drobčekovia zdraví spolu s nimi, nech krásne rastú a poslúchajú... x-) veľa krásnych okamihov... ... nech sa vám naďalaj plnia vaše sny... Barborka Babuli, tak to našťastie dobre všetko dopadlo... dávajte na seba pozor ;-)
Odpovedať
Caute babizne, dufam, ze ste vykrocili tou spravnou nohou do NR 2008 ;-) Prajem Vam aby tento rok bol aspon taky dobry ked nie lepsi.... Ako ste Silvestrovali???? My sme mali dost ponuk, tak uz len vybrat si...nakoniec sme isli do Charlies-u juj a bolo dobre...trosku sa zabavit, ved clovek nevie mozno to bol nas posledny straveny divoky Silvester no nie? :-D clovek mieni pan boh meni ;-) Prajem Vam krasny vecer a baby tehulkovske polepsite sa, stale kuki album a nic...babulina ty nas uplne zanedbavas... 8-) xixi
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, dlho som sa tu neukazala. Tak vam chcem aspon popriat stastny novy rok, vela stastia, lasky. Buducim mamickam zdrave krasne deticky, a tym ktore chcu otehotniet aby sa im to podarilo.
Odpovedať
ahojte kocky ;-) ada vitame ta po dlhej dobe, kde si sa nam tulala? x-) ericulka, my sme mali doma papucovu kulturu s manzelom, s mojimi rodicmi, teda len s maminkou, lebo otec o siestej uz zalomil pri telke :-D a so sestrou ;-) mne sa osobne oci zatvarali uz o desiatej vecer ale vydrzala som to nejako, o polnoci som si pripila s ostatnymi clenmi nealko, mrkli sme si z bytu ohnostroj, lebo sa nam nechcelo ist sa do centra mesta mrk, tak len sidliskovy a stacil nam a potom som o jednej uz chrnela ako babatko a rano som sa nevedela dospat, resp. cely den som bola ako mechom udreta 8-) babuli: to je super, moja sefka mi tiez taketo nieco navrhla, ale nakolko my sme statna organizacia, a bola som sa na to informovat na sekretariate a zakonnik prace nieco taketo neumoznuje, tak sme uz o tom nepremyslali, lebo ked sa to tak vezme, sekretarka aj s riaditelom sa bali, aby to nebol zasa nejaky vyplod pomatenej mysle mojej sefky a aby si to zrazu nerozmyslela a nesla sa ohradzat nejakym zakonom, ze take nic neumoznuje zakonnik prace, tak sme to nechali tak :-| ale ked sa to tak vezme, tiez mam v praci len take blbiny papierovackove a popritom stiham aj s vylozenymi nohami sediet a relaxovat a ked som tak pocitala tak mi ostava uz len nejakych 23 dni asi do prace, bude to zavisiet od toho, kolko dostanem este cerpat z novej dofci, a nakolko mam este aj staru, tak tu si mienim tesne pred nastupom na matersku vybrat a tych par dni tam este vydrzim ;-) ja by som mala oficialne nastupit na matersku 28.2.2008 ;-) sluchajte babenky, mali by sme este stihnut aj nejake to stretko, kym pojdem na Povazie uzivat si materske povinnosti ;-)
Odpovedať
jeeeeee fiallka, tak to ti vychadza cca na den mojho porodu ten tvoj nastup na matersku, baby to je uplne strasne som upiekla asi tri krabicesuchych kolacov a plus este kopu slahackovych, a ja som to zladovala skoro vsetko sama, ja ked vidim sladke tak sa neviem udrzat, vazit sa radsej ani neodvazim my sme boli na silvestra u kamaratov a skoro sme si prekecali polnoc, asi tak okolo druhej som to ale zalomila som ledva videla, ja sa divim ze misiak to zvladol odsoferovat, prvykrat sme si pripijali s nealkom ale uplne v pohode, i tak sme sa super zabavili :-)
Odpovedať
babuli a kedy mas presne termin porodu? ;-) z tych kolacov si nic nerob x-) predo mna tiez ked postavia tacku kolacov, tak sa musim odsadit alebo odist z miestnosti, lebo mi tiez chutia a to mam ist po sviatkoch na glukozovy test beeeeeeeeeeeeee ;-( to bude taka glukoza ako hrom :-D
Odpovedať
fiallka: 26.3, idem stredu k lekarke sa dohodnut na velky ultrazvuk v 30tt tak sa opytam ze ako sa to bude posuvat, lebo v 20tt sa to posunulo na 30.3 tak som zvedava ze ako nam babulka rastie, a vy ako? viete kto sa skryva v brusku alebo radsej nechcete vediet?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence, prajem Vám a Vašim rodinkám všetko najlepšie v roku 2008, nech sa Vám podarí uskutočniť všetky Vaše plány a sny, veľa zdravíčka a lásky :-) Tehuľky naše, takže čoskoro opustíte našu témičku? :-( Babuli teba máme aspoň po ruke tu v BA, ale s Fialllkou sa asi nadlho rozlúčime. Fialllka budeš aspoň na nete, keď budeš na materskej? Babuli ty sa ničoho neboj, určite ťa budeme stále otravovať, aby sme mohli prísť pozrieť teba aj malú Ninku :-D
Odpovedať
babuli, ale ja na matersku 28.2. to je o mesiac skor ako ty mas termin ;-) ved som sa kukala, ze to mas uz vo februari? a ako som pocitala, tak som pocitala, nevychadzalo mi to na tvoj termin nastupu na MD, ked si mala nastupit 14.2. :-D nam mimco rastie o sto sest, normalne sa obavam, ci sa do tych dvoch novorodeneckych suprav, co mame 56 velkost zmesti a mu vravime, ze ho do toho navleciem aj keby mu to bolo len po laket :-D no nam lekar na sone v 22tt povedal, ze on to tipuje na dievcatko, co mam aj ja taku intuiciu a tak vzdy ked o pol dvanastej vecer zacne rachotit, tak Majko hovori, ze maly boxerista alebo futbalista santi a ja mu vravim, ze to mala akvabela nacvicuje svoj program :-D tak ju volam mala akvabelka a popravde sa jej s Majkom prihovarame v zenskom rode, lebo obidvaja chceme dievcatko ale nic sa nestane, ked to bude aj chlapec ale mne intuicia vravi, ze mame v domceku malu princeznu x-) ved sa zistime na dalsej poradni, nakolko mi robi lekarka kvoli placente na kazdej poradni uzv, tak uvidime snad uz sa nam ukaze v plnej krase ;-) mne popravde minulu poradnu nenapadlo, sa spytat, ci nahodou nevidi, co to bude, zaujimala som sa hlavne o tu placentu, ze ako je to s nou a ci je mimco v poriadku a ani nahodou ma nenapdlo sa spytat na pohlavie ... to je ten moj alzeheimer, v tehotenstve ho mam asi v trojnasobnom mnozstve :-D monci, doma mame net, takze vas budem sledovat, nebojte sa, Majko dal zaviest, aby aj on mohol cez kameru ked bude v praci nas pozerat :-D a ked sa vam bude chciet a budete sa veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi nudit, mozte prist hocikedy mimco pozreit aj osobne, budete vitane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zenusky, tak aj ja vam prajem vsetucko naj do noveho roka :-)
Odpovedať
ahojte babuľky :-) no sa mi zdá, že ste sa asi väčšinou presunuli na MK, nie? či všetky tak poctivo pracujete? =-) aspoň čítam občas babuli a fialllku... a zbieram vedomosti... sme dostali na Vianoce takú inšpiratívnu knihu od manželových rodičov - že "Veľká kniha o matke a dieťati"... neviem, čo tým chceli povedať :-D ;-) ak by nám tento rok bolo požehnané babuľko (ako by sme chceli) tak už sa pomaly rozhliadam po vitamínkoch a tak podobne... ale fakt neviem, akosi sa strašne teším ale aj bojím... takého neznámeho... dúfam, že sa všetky máte dobre, Sloni som už dlho nevidela tu, tak dúfam, že je všetko OK... len nám mamičky pekne rastite do krásy a pohodičky :-D prajem všetkým nádherný večer aj víkend vlastne už... a ako sa "darí" ďalším snažilkám? dajte vedieť... či už pribudnú ďalšie mamičky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?