Svadba v júni 2007. Pridajte sa

4. okt 201157550
  • silwi - akurat som to isla napisat do marcoviek a ty si ma predbehla. 😃

• slonii ja som sikulka 😎

• vidiiiiiiiiiiiiiim. 😉

• Sponzor fóra
  • tak babule uz sa mozem vklude odpojit. idem napisat lenke sms. 😉 a umyt riady. 😉 akurat ma zacala malinka okopkavat.

takze teraz cakame uz len na teba FIALKA!!!!!!!!! si na rade. 😃 😎 chceme pocut coskoro podobnu informaciu. 😉

• volala som prave fiallke a ta si pekne lezi, cita a odpociva...

• Silwi ďakujeme za info, som sa skoro rozplakala od dojatia 😵 Strašne sa teším, konečne to má Lenka za sebou.
    Už som jej písala sms-ku, dúfam, že ju dostane, asi ich bude mať dnes požehnane 😃

• moncus, dobre spravy rada nosim 😉

• silwi: diky, ze si zavolala 😉 hned som jej aj pisala sms, ta tych sms-iek dostane dnes neurekom, ked jej to tam bude stale pipat, aby ju odtial nevykazali 😃

sloniii: zajtra sa ozvem ako dopadneme na poradni 😃 😎 😵

• fiallka, pekne nam napis hned ako sa vratis z poradne... a keby si sa neplanovala vratit tak mi napis sms, ja vyhlasim poplach 😃

• Ja som teraz prišla a hneď som sa sem išla pozrieť. Super správičky, veeeeľmi gratulujem!!! Už som aj Lenke písala. A aj Monika mi napísala, len som nepočula mobil. Ďakujem za info 😵

• nadhera! ja som bola az doteraz na meetingu, a mobil som zabudla doma... takze takto:
    Ninka vitaj - prajeme Ti nadherny, stastny a laskyplny zivot. Mas uzasnych rodicov, voci ktorym - verime - budes ohladuplna a aj kvoli nim stale zdrava!
    Lenka - moj uprimny obdiv! Si super!
    Lenkinej mamine gratulujem k vnucke!

• Tak isto aj ja sa chcem pripojiť k elenke a zagratulovať Lenkinej mamine k vnúčatku. Ďakujeme veľmi za informácie 😉

• aj ja sa pripajam k blahozelaniu cerstvej babicke 😉

• maminka inkognito: ked sa bude dat tak poprosime fotku malinkej princezny 😵

• ahojte dievcata

asi zinfarktujete, ked si to tu precitate ale je prave 05:25 a my sa balime do porodnice, bo nam od piatej zacinala odtekat plodova voda 😉 tak nam drzte palce a moc na nas myslite 😉

• Sponzor fóra
  • Bože Marcelka tak velmi držíme palce, držte sa a zvládnite to v pokoji a v klude, teda ak sa bude dať. Veľa šťastia, ďalšia maminka, super 😵
    Nech je malinká princezná čo najskôr na svete 😵

• Marcelka zlatíčko držte sa, maličká bude mať krásny dátum narodenia 🙂 😉

• sa to nejako rozbehlo 😬

• jeeeho no to je super, drzime palceky 😵

• dufam, ze setra ako spion bude dnes prispievat 😃

• a inak je marcelka strasne zlata, ze nam takto dala vediet 🙂

• a dievcence dufam, ze chcete vidiet fotky malej Ninky 😉 leto tu ich par je... dnes rano mi to poslal Michal...

http://picasaweb.google.com/klestinec.michal/Ninka342008

• silvi ďakujeme tá je ale krásna, však prečo by aj nebola, veď má krásnych rodičov. Veľmi sa teším na ďalšie fotečky 😵 nádherné bábo

• Jéééj Silwi ďakujeme za foto. Kráááásne bábo 😵

• No Michal mi pisal, ze Lenka vsetko zvladla super, o 6 rano dostala tabletky a potom o 10 este infuziu, lebo dovtedy sa skoro nic nedialo, no potom sa to uz rozbehlo. Cely porod bol ok, az na konci uz trosku nevladala tlacit, ale ze najhorsie bolo to sitie, lebo sa akosi pozabudlo na injekciu. Chuda tak si to pretrpela.
    Ale uz je fajn. Malu ma uz pri sebe a drobco sa ma tiez dobre....

• a zltacku zatial malinka nema...

• Baby, to je super... Ninka je nadherna. A mozete mi prosim niektora poslat do IP cislo na fiallku?

• jasne greti, hned posielam...

• gretocka, napis ako sa ti dari, ty si tu nebola hadam aj sto rokov 🙂

• no kočky a dnes budeme zase ako mna ihlách z fialllky.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov