Svadba v júni 2007. Pridajte sa

4. okt 201157550
  • ja si to este nejak neuvedomujem, este som v euforii z Ninky... uprimne Vam poviem, ze som sa rozplakala, ked som ju videla...

• babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

caute, tak ja som vcera sa nedostala ani na net...pretoze sme stale lietali po obchodoch, rodine a uzivali si BA a ja som uplne zabudla ze lenus rodi a ci ninka je uz na svete 😃
    len dnes rano ked tu nikoho nemam som zapla pc....a ze jeeeeeeeeej junovky...tak rychlo rychlo no a vy ste teda popisali hodne..tak kym som si vsetko precitala, pozrela krasne fotecky a nakoniec info ze fiali ide do nemocnice tak som v uplnom soku 😉

fialka drz sa

leni+mangel - gratulujem ku krasnej dcerke Ninke...je nadherna a leni si hviezda ze si to zvladla.... 😉 tesim...

tak baby, prva junovka to ma za sebou, druha asi pred sebou a este cakaju 2 babatka...som zvedava ktora bude dalsia... 😃

• eri dalsia bude sloniiicek 😉

teda ak nam niektora junovka nieco nezatajuje 😛

• Sponzor fóra
  • ahojte kocky, mam pre vas spravy od Fialllky, citujem:

" Neviem, ci to nebol plany poplach a nebola to hlienova zatka. Tak uvidime, ci nepojdeme domov 😉 "

tak drzme palecky 😉

• no silwi to viem len ktora po vas otehotnie som myslela

poplach???? coooooooooooo?

• ja tomu tiez moc nerozumiem 😬 ja som az julovka 😬
    ale odpisala som doslova, co bolo v sms 😃

tak snad to niekto vysvetli 😉

• babulky dakujem za gratulacie Lenka s Ninkou su pohode vsetkych Vas pozdravuju ,fialke drzim palce

• jej diky lenusha, takze fiallka ide asi domkov?
    daj nam vediet ked budes mat viac informacii... diky

• jj dakujeme

• ahojte, tak Ninka je naozaj krasna 🙂 ... No a fialka ma tiez trochu prekvapila, tak uvidime ci z toho dnes nieco bude...ale aj by mohlo, vsak je pekny datum, nie? 😉

• jahodk, to som aj ja povedala, že by to bol krásny dátumček na narodeniny.

• takze nieco o mne...
    pracujeme a pracujeme. Bytik uz mame vypratany, takze mozme zacinat s rekonstrukciou. Do konca letnych prazdnin by sme to chceli skusit stihnut. Tak uvidime.
    Obcas sem skocim pozriet, ako sa mate - teraz ako nase babulky rodia trochu castejsie.
    Takze tak.

• bože tá Ninka je nádhernáááááááááááááááá 😵 😵 😵
    Silwi ďakujeme za fotky.
    Tak som zvedavá, či nám dnes fialllka napíše, že sa vrátila domov alebo sa narodí ďalšia princezná 😵 Každopádne
    Fialllka držíme palčeky a tešíme sa na ďalšie informácie.
    Gretočka to je fajn, že sa vám darí, držím palčeky pri prerábke bytu, nech sa vám to podarí zvládnuť čo najskôr.

• gretocka, tak som rada ze sa vam dari...
    drzim palce k prestavbe... a prajem hlavne pevne nevy 😉

• nikto nevie čo je nové s Marcelkou?

• Sponzor fóra
  • martuska zatial ziadne novinky... asi ju predsa len nepustili domov...

• toto som nasla v Aprilovkach, pisane okolo 11tej 😉 :

Mám info o fialke, je stále v pôrodnici, nemá kontrakcie, iba tvrdnutie bruška, jej malá vyvádza v brušku, že jej asi odišla iba hlienová zátka, že uvidí čo a ako...

• vďaka jahodka 🙂

• mám taký pocit, že fialllkina malá sa už chce pozrieť na svet 🙂

• Mohla by, už som aj na ňu veľmi zvedavá 😵

• aj ja sa uz tesim 😵

• aj ja 😵

• tak my odchadzame do Povazskej, ked dojdeme kuknem co je nove. Prajem Vam pekny vikendik.

• Žiadne nové správičky... stále musím na Marcelku myslieť, čo je s nimi, či už náhodou nerodia.

• veru zatial nic nove... uz som zacala spehovat aprilovky, ci nemaju viac informacii 😛

• ahojte, takze pred minutkou prisiel update od Fialllky:

pustili nas po 5 hod. vysetreniach, brucho tvrdne ale kontrakcie nezaznamenali. MOze sa to spustit do 24 hodin ale aj viac dni, takze ostavaju u tety v TN 🙂

takze zatial aspon takto, drzme palce 😵

• babuľky ja budem čoskoro odchádzať z práce, prosím, prosím, keď náhodou Fialllka porodí, môžete mi niektorá poslať sms? Celý víkend budem ako na ihlách, keď sa nič nedozviem 😒

• lenush dakujeme za update... takze kedykolvek to moze prist? nervy moje... nech sa drzia 😉

• Monci keby niečo, tak ti písnem 😉

• vďaka alex 🙂
    Kočky lúčim sa s vami a prajem vám všetkým príjemný víkendík
    Fialllke držím palčeky a budem na ňu myslieť.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Profesionálne fotenie svadieb, interier-exterier, fotenie detí, bookov, modeling atd. Cena dohodou.