Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja si to este nejak neuvedomujem, este som v euforii z Ninky... uprimne Vam poviem, ze som sa rozplakala, ked som ju videla...
Odpovedať
babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy caute, tak ja som vcera sa nedostala ani na net...pretoze sme stale lietali po obchodoch, rodine a uzivali si BA a ja som uplne zabudla ze lenus rodi a ci ninka je uz na svete :-D len dnes rano ked tu nikoho nemam som zapla pc....a ze jeeeeeeeeej junovky...tak rychlo rychlo no a vy ste teda popisali hodne..tak kym som si vsetko precitala, pozrela krasne fotecky a nakoniec info ze fiali ide do nemocnice tak som v uplnom soku ;-) fialka drz sa leni+mangel - gratulujem ku krasnej dcerke Ninke...je nadherna a leni si hviezda ze si to zvladla.... ;-) tesim... tak baby, prva junovka to ma za sebou, druha asi pred sebou a este cakaju 2 babatka...som zvedava ktora bude dalsia... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eri dalsia bude sloniiicek ;-) teda ak nam niektora junovka nieco nezatajuje :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, mam pre vas spravy od Fialllky, citujem: " Neviem, ci to nebol plany poplach a nebola to hlienova zatka. Tak uvidime, ci nepojdeme domov ;-) " tak drzme palecky ;-)
Odpovedať
no silwi to viem len ktora po vas otehotnie som myslela poplach???? coooooooooooo?
Odpovedať
Profilova fotka
ja tomu tiez moc nerozumiem :-N ja som az julovka :-N ale odpisala som doslova, co bolo v sms :-D tak snad to niekto vysvetli ;-)
Odpovedať
babulky dakujem za gratulacie Lenka s Ninkou su pohode vsetkych Vas pozdravuju ,fialke drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
jej diky lenusha, takze fiallka ide asi domkov? daj nam vediet ked budes mat viac informacii... diky
Odpovedať
jj dakujeme
Odpovedať
ahojte, tak Ninka je naozaj krasna :-) ... No a fialka ma tiez trochu prekvapila, tak uvidime ci z toho dnes nieco bude...ale aj by mohlo, vsak je pekny datum, nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jahodk, to som aj ja povedala, že by to bol krásny dátumček na narodeniny.
Odpovedať
Profilova fotka
takze nieco o mne... pracujeme a pracujeme. Bytik uz mame vypratany, takze mozme zacinat s rekonstrukciou. Do konca letnych prazdnin by sme to chceli skusit stihnut. Tak uvidime. Obcas sem skocim pozriet, ako sa mate - teraz ako nase babulky rodia trochu castejsie. Takze tak.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bože tá Ninka je nádhernáááááááááááááááá x-) x-) x-) Silwi ďakujeme za fotky. Tak som zvedavá, či nám dnes fialllka napíše, že sa vrátila domov alebo sa narodí ďalšia princezná x-) Každopádne Fialllka držíme palčeky a tešíme sa na ďalšie informácie. Gretočka to je fajn, že sa vám darí, držím palčeky pri prerábke bytu, nech sa vám to podarí zvládnuť čo najskôr.
Odpovedať
Profilova fotka
gretocka, tak som rada ze sa vam dari... drzim palce k prestavbe... a prajem hlavne pevne nevy ;-)
Odpovedať
nikto nevie čo je nové s Marcelkou?
Odpovedať
Profilova fotka
martuska zatial ziadne novinky... asi ju predsa len nepustili domov...
Odpovedať
toto som nasla v Aprilovkach, pisane okolo 11tej ;-) : Mám info o fialke, je stále v pôrodnici, nemá kontrakcie, iba tvrdnutie bruška, jej malá vyvádza v brušku, že jej asi odišla iba hlienová zátka, že uvidí čo a ako...
Odpovedať
vďaka jahodka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mám taký pocit, že fialllkina malá sa už chce pozrieť na svet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mohla by, už som aj na ňu veľmi zvedavá x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa uz tesim x-)
Odpovedať
aj ja x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak my odchadzame do Povazskej, ked dojdeme kuknem co je nove. Prajem Vam pekny vikendik.
Odpovedať
Profilova fotka
Žiadne nové správičky... stále musím na Marcelku myslieť, čo je s nimi, či už náhodou nerodia.
Odpovedať
Profilova fotka
veru zatial nic nove... uz som zacala spehovat aprilovky, ci nemaju viac informacii :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, takze pred minutkou prisiel update od Fialllky: pustili nas po 5 hod. vysetreniach, brucho tvrdne ale kontrakcie nezaznamenali. MOze sa to spustit do 24 hodin ale aj viac dni, takze ostavaju u tety v TN :-) takze zatial aspon takto, drzme palce x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babuľky ja budem čoskoro odchádzať z práce, prosím, prosím, keď náhodou Fialllka porodí, môžete mi niektorá poslať sms? Celý víkend budem ako na ihlách, keď sa nič nedozviem :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lenush dakujeme za update... takze kedykolvek to moze prist? nervy moje... nech sa drzia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monci keby niečo, tak ti písnem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vďaka alex :-) Kočky lúčim sa s vami a prajem vám všetkým príjemný víkendík Fialllke držím palčeky a budem na ňu myslieť.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?