Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja, mamka sa zmylila, uz som ti poslala spravu
Odpovedať
uz viem som pislaa idem vybavovat veci pa :-)
Odpovedať
erricca - tie saty nie su presne take ako by si chcela mozno aj preto ze nie su hotove...ja ked som boal skusat moje svadobne prvy raz, tak som bola zhrozena! vrch bol len kus latky a spodol bola dokonca latka co bola uplne ina - zelena ako bola svadobna...uz na druhy krat to bolo lepsie a do tretice a stvrtice to bola krasa...takze pockaj si kym sa to zacne uz crtat... ja neviem ci som ufon, ale ja nemam vobec nervozitu...skor sa velmi tesim - a najma na to co bude potom....tu oslavu a najma cely zivot!
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tie pocity tiez skor pozivitne, tesim sa a neviem sa dockat :-) ono to u mna nie je nervozita v pravom zmysle slova, ale my este mame cas :-) baby to uz maju za par :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :-) asi tu dnes nikto nebude, baby maju rozlucku a tak, ale ja musim napisat, ze mi dnes prislo predsvadobne foto, teda par obrazkov, a strasne sa z nich tesime, su paradne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj.ja som tu ;-) tak super Mirka.ja som dnes bola na tej skuske ucesu.a dopadla dobre x-)
Odpovedať
ahojte trutka som videla je to super v albumiku :-) ja tiez uz finisujem tak moc casu nie je, ale este nie som nervozna uz sa postupne dohadujem so vsetkymi aj hudbou atd....tak to je super :-) bude to narocne, ale tesim sa moc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.dnes nikto?ja sa prave ucit viazat kravatu podla obrazka :-N uz mi to hadam celkom ide :-) aky mate vkend?
Odpovedať
Profilova fotka
u nas prsi :-) a vedla vo vchode sa svadbuju :-( ale aspon som okukla ako maju uchytenu vyzdobu na aute ;-) juuuj, baby, uz sa to rozbehlo, prve junovky sa vydavaju!!!
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je len zamracene,este neprsi.som si kukla predpoved na buducu sobotu a ma prsat :-( dufam ze si to oblaciky rozmyslia :-N tak vsetkym prvojunovkam zelam vela lasocky v dnesny den
Odpovedať
ahojte holky dnes pratam dom, lebo mama je chora a je strasne pocasie dufam,ze buducu sobotu nebude tak prsat :-x trutka ale som pocula, ze len trosku ma buducu sobotu prsat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas dost prsi, ale zas je teplo :-) ja len dufam,ze nebude prsat pri foteni a gratulaciach :-) inak moze
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj ja v to dufam :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krasne nedelne rano junovky :-) u nas dnes nie je pekne pocasie, ale ja som sa vcera zas tvorivo cinila, tak mi asi na dnes ostane pisanie rigorozky,uz tyzdne som nenapisala ani ciarku, tak uz by sa patrilo :-) ale iste si budem odskakovat sem, hodim par fotiek do albumu
Odpovedať
Ahojte :-) tak v ba pršalo celý víkend, na záhrade tiež, v kn tiež. teraz je už ale pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
eriica a nevies ako hlasia na ten 21.jun
Odpovedať
Maj ka malo by byť pekne, ale vyzerá to tak, že počasie si robí čo chce. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ericca mas po rozlucke?
Odpovedať
ahoj, mám po rozlúčke. 8-) strašá sranda bola, na samích angličanov sme natrafili. tak som sa zlepšovala aj v konverzácii. s jedným írom sme sa bavili až do záverečnej do 5tej do rána. aj nás odprevadil na bus. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, pozor na to :-) . aby bola nejaka svadba :-D :-D :-D aleje fajnpokecat po anglicky, ja som uz zvedava na tu nasu rozlucku :-)
Odpovedať
svadba bude, mňa nebalili. s Andrewom sme dobre pokecali, napr. som sa dozvedela, že sa íri nemajú moc v láske so škótmi a angličanmi. ale na kamošku čo rozpráva minimálne anglicky sa lepili samý angličania. zistili sme že škóti naozaj nenosia pod kyltom nič okrem spodničky. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to by ma zaujimalo, ako ste to zistili :-D :-D :-D
Odpovedať
no škóti mali evidentne dosť vypité a nadvihovali "sukienky" :-D :-D :-D ja som to nevidela, ale kamošky hej.
Odpovedať
Profilova fotka
zahajili sme junove nevesticky roku 2008 tak baby, smelo do toho, zavidim vam jak svina ze to mate este pred sebou, vydala by som sa kazdy den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) witchka srdecne gratulujem aj takto, vela lasky, lebo ta je asi tym najvacsim zdrojom energie pre zivot, vela spolocnych splnenych snov, nekonecne vela stastia a radosti, vela porozumenia a hlavne, nech ste jeden druhemu vzdy len oporou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Mirka veľmi pekne, ked budu fotky, urobim asi aj album. Inak je to super den, my bez stresov a skoro dokonale :-)
Odpovedať
ahoj witchka BLAHOZELAM :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeeeeeeeeeem, vam, ktore ste teraz 14/6 zelam krasny predsvadobny tyzden, my sme boli co sa svadby tyka v pohode, klude aj cela svadba, je to krasne, neverila som ked som to tu citala ale je to tak. Vcera mi bolo horzne smutno, ze uz je to za nami :-(
Odpovedať
no witchka tak u mna jeden problem za druhym, aj ked som kludna, ale mamka strasne ochorela a dnes aj priatel :-| len sa modlim aby sa do svadby vyliecili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, to asi bude kazdej takto smutno :-) ja som vcera trosku stresovala, kvoli nejakym zmenam, ale dnes som si povedala, ze sa uz nebudem kvoli nicomu rozculovat a uzijem si krasne dva tyzdne a najma si chcem uzit svadobny den a witchka: uz sa neviem dockat fotiek, striehnem na nove junove albumy :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?