Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a mas spiralu aj na fotke? sa mi zda velmi jemnucka, ja uvazujem nad umelymi mihalnicami tak ku koncu, ze sa nalepsia len trsy do vonkajsieho kutikachcem to vyskusat, tak uvidime on ma za to aj nejake nahrady? lebo to je z prace a ked mu lekar potvrdi, ze jeto tak, tak by mu mal zamestnavatel zabezpecit nejake kupele
Odpovedať
mám tam aj špirálu. ako to má v robote to neviem. to by sa v robote musel popýtať čo a ako.
Odpovedať
Profilova fotka
mozno len zly obraz na fotke :-) no, my sme normane boli na vysetreni na oci, ab sa zapisal stav a priebezne nas kontroluju a zamestnavatel normalne preplaca skla na okuliare ;-)
Odpovedať
veď uvidíme na profi fotkách. oni chodia každé 2roky na kontrolu to viem.
Odpovedať
Profilova fotka
pekne ranko vsetkym :-)
Odpovedať
ahojte holky zacinam byt nervozna, ale nie kvoli svadbe, ale mam dostat mrchu :-| :-S :-S :-S ;-( inak ma stve aj ta jedna osoba z rodiny co ma chce prekonat na svadbe, ze bude hviezda = nemam zaujem totiz robit z toho sutaz :-S dnes mam blby den asi skoncim v praci skor a zajtra o 6:30 rano nam leti do KE a musim vstavat uz o 3tej asi umriem :-(
Odpovedať
ahojte! to je dnes pocasie - tfuj - ale aspon ked budeme behat po auparku nebudeme mat vycitky svedomia ze keby bolo krasne pocasie sme mohli radsej sa ist korculovat...takto budeme aspon radi ze sme "pod strechou" ideme dnes kupovat koselu a topanky pre skoromanzela...ale myslim ze to zvladneme vemli rychlo...to viete chlapi - vlezu do prveho obchodu a vylezu s nakupom :-) aspon ten moj je taky ... Mirka a aku pracu si hladas? ja som tiez v takom stadiu ze keby prisla dobra ponuka tak by som mozno skusila nieco ine...ale je to tazke, pretoze podmienky v praci mam vemli dobre, mam svoju slobodu, plat je ok, aj ked inde by som mohla mat viac, ale tak celkovo po 2,5 roku uz mam take chute sa niekam inam posunut....ty preco chces dat vypoved?
Odpovedať
ja som sice v Nemecku, ale aj tu je pocasie pekne na prd snad to 14-teho u nas bude krajsie a tiez aj teraz 7-ho, kedze sa vydava Witchka a mnohe dalsie prajem vam vela vela zdaru, lebo podla seba najlepsie viem, ako sa veci vedia pekne dovrzat
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je pekne :-p vcera prisla burka a ja som sla domov clapkajuc,lebo som mala topanky plne vody :-D dufam, ze sa to neprejavi chrobou inak, aj ja ocakavam "navstevu" a uz teraz ma boli brusko, dufam, ze sa to neodrazi na tvari tak ako vzdy a ze ak ano, tak sa to podari rychlo poriesit :-) ta menim pracu, lebo musim, firma konci, takze tak, mat zazemie, dobry plat a slobodu - brala by som hned, ja nejak nemusim tie behacky po pohovorch v personalnych agenturach, lebo nie vsetky su profesionalne, najviac ma vzdy pobavi, ked ma idu skusat z anglictiny a po par vetach uz netusia, o com hovorim, lebo ich aktivna znalost aj nie je mojou aktivnou znalostou :-D :-D :-D hladam vselico, uvidim, co pride, buduci tyzden uz cestujem domov, tak by som to chcela vybavit, co najskor
Odpovedať
ahojte, u nás je zamračené a sem tam prší. Mirka tá špirála je 100% vodeodolná ešte ani odličovadlom nejde dole. :-D ja tu dnes s vami nepobudnem, idem na záhradu a potom do blavy na rozlúčku.
Odpovedať
Profilova fotka
vodeodolnu spiralu musis davat dole specialnym odlicovacom na nu urcenym, inak si polames mihlanice :-) poriadne si to uzi :-)
Odpovedať
Mirka a tie umele mihalnice ako funguju hmmm ;-) a vies kolko stoja :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja ich budem mat gratis :-) mali by to byt take trsky po 3-4, co sa nalepia medzi mihalnice, tam kam chces, sama som zvedava, co to urobi :-) rozhodne ale nechcem cele
Odpovedať
ani ja a nevies ci to robi kozmeticka hmmm??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze by to robit mali, ktora ako, treba sa asi popytat a prevedcit sa, ci to robia dobre :-D
Odpovedať
a robi sa to aj zle dufam, ze nie :-D inak uz som napisala kozmeticke ci to robi tak uvidim co mi odpise :-D ak nebude robit tak skusim este v tom salone, kde som objednana na vlasy aj tam maju kozmeticku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no, ak pouzivaju lepidlo, na ktore si citliva, ale mas citlive oci, tak to zle urobit moze
Odpovedať
a nevies da sa to potom odstranit, ak budem citliva na to lepidlo hmmm? a ako vies ktore lepidlo je citlive a ktore nie pre tvoje oci hmmm? Nie je to skor risk??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som to raz davnejsie mala, ked mi robili extravagantne licenie a vtedy mi robili neje skusky na citlivost oci avra ich nemam citlive ako sa to da odstrait neviem, ale musi sa dat, to by sme potom museli do konca zivota uz len tak chodit :-D sama este neviem, ci si to dam aj na svadbu, uvidim po skuske
Odpovedať
tak ja nad tym tiez uvazujem idem asi nato :-D , ale urcite si to cchem dat prv vyskusat, neze den pred svadbou mi opuchnu oci lebo budem mat alergiu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nejde len o to, nie kazdemu sedia umele mihalnice, zavisi od tvaru oci a typu licenia :-) preto to aj ja este beriem s rezervou,na tu prehliadku s extravagantnym licenim to bolo jedno, mala som ich na celych ociach a boli mega dlhe, svadba je ina vec
Odpovedať
no vsak prave preto este aj ja nad tym uvazujem tak uvidime co bude, ale jedna nevesta stadial co si snou pisem v inej teme to mala a vyzerala super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a mala na celych ociach?
Odpovedať
nie myslim, ze to mala dost jemne a decentne :-)
Odpovedať
uz mi pisala ta holka mala ich len na vonkajsej strane mihalnic :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak take by som aj ja brala, uvidime, co z toho bude, akurat sa ma pytalai, aku dlzku asi budem chciet, ci dlhu, strednu alebo kraku, nemam ponatia, netusim, ake su moje mihalnice :-) som sa na tej otazke dobre zabavila :-D sama som zvedava, ako budem vyzerat komplet nalicena niekym inym, som totiz zvyknuta na svoj styl a tak dufam, ze sa zhodneme :-)
Odpovedať
tak ja sa moc nelicim tak som zvedava inak ja mam dost huste mihlanice a neviem ci ma vyznam si tam davat este umele co myslis hmmm :-N
Odpovedať
aspon si to myslim, ze ich mam dost huste :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to netusim, kedze som ta nevidela, ja si skor myslim, ze to nezavisi od hustoty, ale ich dlzky a toho, ake velke, resp. vysoke mas nepohyblive viecko, ja chcem svoje predlzit, nie zhustit :-) Ak by mi to ale dosiahlo na obocie, tak to nie je dobre, iste by to vyzeralo hlupo to mas vyhodu, ze sa pravidelne nelicis, nemas take naroky a nie si na seba ako na nalicenu zvyknuta, ja uz mam iste navyky, kedze sa licim kazdy den, ale dufam, ze to nebude problem, kedze sa s vizazistkou dobre pozname :-)
Odpovedať
yvetta a ktora holka nech zhliadneme foto aj my ostatne?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?