Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
máš pravdu. ja pomaly idem. dnes som sa objednala na regeneračnú a očistnú kozmetiku. :-D zatiaľ sa majte.
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa maj:-)
Odpovedať
tak ja som uz po obedicku juchu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby,neskutocna burka tu bola a stale prsi, normalne som chvilu nemohla na stranku :-o
Odpovedať
holky dnes som sa dozvedela od mojej mzdarky, ze nasa firma poskytuje 1 den volna na svadbu, aj ked mas svadbu v sobotu - tak sa vytesujem :-D u nas v CR je to v zakone tak vseliako napisane tak si to kazda mzdarka vysvetluje inak a nasa nastastie to vylozila v moj prospech :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to aj tu tak je, ale znenie hovori, ze mozes dostat volno v den sobasa, ak to firma chape priamo, ako den sobasa, tak ak mas svadbu v sobotu a nerobis cez vikend, tak mas smolu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.no u nas sa budu pierka pripinat ked sa vsetci stretneme pred sobasom,tak kde sa bude veselit :-) aj ja som sa pytala na ten den volna a aj ja mam smolu,lebo v sobotu nerobievam :-| ozaj kocky.dnes som bola posledny krat skusat saty.nezmenila som ich,mne sa pacia,ale mala na vyber len z 3 zavojou.nepacili sa mi.tak sme z maminou zbehli do ineho salonu a tam sme kupili nadherny zavoj.moj vysnivany. :-) jaj tak sa tesim
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak to je super, ja sa uz tiez tesim na skusku :-) je smiesne, ze ja som si saty vybrala kvoli zavoju :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj zavoj je dolezity ;-) budes mat s nejakou cipkou
Odpovedať
ahojte, my budeme pierka pripinat az pred kostolom - bude to robit kamoska. a myslmi ze uplne v pohode, ked to da aj ludom co nejdu na oslavu...resp taky to asi povedia :) my mame pierka z rozmarinu s bielou stuzkou, robi sa to den pred, to je u nas na dedine taka tradicia ja som zase dnes bola v salone pre taky salik na svadobne saty do kostola, a pre kravatu...v tej istej farbe ako moja masla na satach..vyzera to super a ten salik je uplne uzasny, lebo sa do toho tak da obliect a vobec to nepada...ved potom budu fotky :) ale je to velmi chutne... s kvetmi stale tapam,....ale uz som nieco vymyslela..tak uz len to dotiahnut.. dnes idem zavarat ceresnovy lekvar tak drzte palce nech sa s tym nepaprem cely vecer :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ano, s cipkou, takou spanielskou :-) ja ten zvyk poznam, robievalo sa to na tzv. dievockej rozlucke pred svadbou, ja som tym poverila sesternicu v sobotu, lebo sa mi zda, ze ak sa to robilo den pred, tak to zvadne ja mam do kostola polerko, krajkove s 3/4 rukavmi :-) mamka ma nechcela pustit taku "holu" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
holu? =-) :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hej, s odhalenymi ramenami :-D akokeby som tak v lete do kostola nechodila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha :-D
Odpovedať
ahojte, tak som späť. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som videla: 1, zavoj - je krasny, nejako pekne sa trblieta :-) 2, licenie - si spokojna :-)
Odpovedať
som maximálne spokojná! prvé čo spravila mi vytrhala obočie. mám ho o polovicu užšie. :-D a keď som uvidela konečný výsledok skoro som sa rozplakala. vyzerám ako modelka.
Odpovedať
Profilova fotka
to ano, obocie je neskutocne dolezita vec, hoci sa nezda :-) vie ti vytvorit vela priestoru na oku, budete to este nejako menit?
Odpovedať
Profilova fotka
si peknucka erika :-) ja idem na skusku licenia buducu stredu.a na vlasy tento piatok,tak som zvedava
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam skusku az tesne pred svadbou :-), ale sa nebojim juuuj, tak sa tesim, ze sa uz bude gratulovat junovkam ;-) ozaj, ktora bude prva?
Odpovedať
už to nebudem meniť. sa mi to páči ako to vyzerá. ešte mi ukázala pár trikou ako si to ustrážiť. a keď sa mi moc "zničí" make-up tak nech jej zavolám a dobehne za mnou mi to opraviť. :-) Marcelka ja zas na skúšku účesu idem až v utorok, v pondelok skúšam šaty. baby ja som taká šťastná!
Odpovedať
Profilova fotka
stastnych je nas asi viac :-D baby stresujete?ja este nie
Odpovedať
Profilova fotka
ja som skusala satky dnes,ako som uz pisala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes bola v stadiu hladania si novej prace, ale tatino bol vyberat oblek a mamka si kupila saty a taka je z nich stastna, ze to preslo aj na mna :-D prezrad triky, ericca
Odpovedať
Marcelka ten závoj je fakt krásny. :-) ja nestresujem, ja sa extrémne vutešujem. :-D :-D :-D som nedočkavejšia než kedykoľvek predtým.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez v pokoji, len uvazujem, ci zmyznu tie vyrazky, comsa objavuju kvoli zenskym veciam, snad to dovtedy stihnem a ked uz aj do solarka zas chodim, tak som spokojnejsia a v podstate sa tesim uz aj na dovolenku, cele dva tyzdne :-D
Odpovedať
len také drobnosti, že púder mi môže časom opadať. a keď sa budem znova pudrovať nech vynechám líčka, nech pudrujem len okolo očí (kruhy pod očami), jemne bradu a čelo. predtým než si dám lesk si mám prepudrovať aj pery bude lepšie držať ten lesk. ináč Vili je vypísaný až do utorka, má seknuté kríže. dostal lieky. dúfam, že do svadby bude v pohode.
Odpovedať
Profilova fotka
uha,akurat v takomto obdobi problemy s krizami.tak snad ho to prejde
Odpovedať
Profilova fotka
no, vyborne, to je na infarkt takto pred svadbou ;-) to maju z toho, ze nesportuju, ze sa v praci hrbia a doma len telku pozeraju :-D a davala ti vodeodolnu spiralku?
Odpovedať
no veď keď mi volal tak som mala na mále. slzy na krajíčku a nervy v kýbli. :-D to má presne z toho, že v robote sa musí stále hrbiť, dvíhať ťažké veci a keď príde domov je rád, že je rád. hej. len mi vravela, že make-up nedá vodeodolný lebo pôsobý ako maska, ale dá obyčajný a len trocha z toho vode odolného.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?