Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
no ericca - to bude asi tym ze my este okrem toho "svadbovania" musime chodit aj do prace...a potom nie je cas vsetko mat vybavaene...ale uzivaj si studentskych cias kym sa da....lebo potom uz to bude len praca praca a praca inak btw...kocky neviem ci sa tu tato tema uz preberala ...ale ako ste natom so zalozenim rodinky? my uz totiz sme pripraveni...rsp. budeme radi ak sa nam to podari :-)
Odpovedať
ja tiez pojdem asi na obed inak errica ja som zatial v pohode uvidime kedy zacnem stresovat ja zatial som v praci tak moc na svadbu nemam cas mysliet :-D barbike ja zatial rodinku necem hned po svadbe mozno o 2 roky totiz po svadbe asi chcem zmenit pracu + buduci rok nas caka zariadovanie a preberanie noveho bytu tak to je dost stresu a potom sa asi do toho pustime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja to tiez tak planujem, ze po svadbe by sme uz aj mohli zacat skusat a ak sa podari budeme len radi. Ja som pripravena a myslim, ze aj priatel, len ten si seba nevie predstavit ako otca a boji sa toho, preto do toho az taky hrrr ako ja nie je :-D Este sice nemame prerobene byvanie, ale to myslim, ze by sme do vtedy stihli. Ved spat mame kde a j na kuchyni sa uz pracuje, takze no problem.
Odpovedať
ja až po škole chcem mať rodinu, ale možno budem len Bc. to sa ešte uvidí.
Odpovedať
errica urob si aj ing to uz nebude veela tie 2 roky ;-)
Odpovedať
chcem ale to už externe aby som mohla popritom zarábať. veď kto ma bude tak dlho živiť.
Odpovedať
jasne chapem aj ja som robila :-)
Odpovedať
no dúfam, že mi tie plány vyjdú.
Odpovedať
baby, ked Vam mozem poradit, tak ked ste pripravene aj vas partner na dietatko, tak to urcite neokladajte kvoli takym stupiditam ako je ze "nemame este urobenu kuchynu, nemame byt, nemame auto, atd" lebo dnes sa stretavam vela s takymi situaciami ze to vela zien posuva a ked sa rozhodnu dieta mat, tak zistia, ze to nieje take jednoduche....a za to obdobie "odkladania" uz by sa to mohlo zacat riesit, ze preco to nie je take jednoduche.... dieta sa da vychovat aj v kociku od svagrinej a v obleceni este aj po sebe :-) vytiahnute z povaly :-p moji synovci tak niekedy nieco nosia a je to celkom fun si spominat na napr. pyzamko cosom nosila ked som mal styri roky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ved presne to si myslim aj ja, preto uz nechcem cakat, aj ked este mame daleko od vysnivaneho domova, podstatne je, ze mame kde byvat a ostatne uz urobime za pochodu. Aj ja poznam vela parov, co by uz aj chceli a nedari sa. Tak uvidime kedy sa podari nam :-)
Odpovedať
barbike ja vsak necem mat dieta do podnajmu a do garsonky je to moje rozhodnutie vlastne nase ;-) a som si vedoma toho barbike co tu pises, lebo aj ja poznam plno takych parov co nemaju deti a nemozu ich mat, ale ja som uz davno s takym zmierena vies uz davno mi raz povedal jeden hlupy doktor ked som bola este mladsia, ze nebudem moct mat deti - co nakoniec bola blbost - a odvtedy som sa stym nejako zmierila - jasne, ze chcem mat deti, ale som pripravena aj na tu moznost, ze moze byt ze nebudeme mat deti - dolezite je podla mna sa nestresovat, lebo pri strese je to tazke... :-) ja si osobne myslim co ma prist to pride :-N :-N
Odpovedať
súhlasím s Ivetkou. ja tiež nechcem dieťa kým budeme bývať so svokrovcami. naša izba je malá pre jedného nie to pre troch. okrem toho ja musím najprv dokončiť školu. či budem robiť pred alebo po materskej je jedno. aj keď pred by bolo určite výhodnejšie. mladú mamičku hocikto nezamestná.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No vsak kazdy sa aj tak rozhodne podla seba. Kazdy ma ine podmienky, inak je pripraveny. Ja uz mam 4 roky po skole, pracu mam flexibilnu, ktoru chcem ciastocne vykonavat aj na materskej, byvat mame kde, tak na co cakat.
Odpovedať
suzi a kolko mas rockov? ak to nie je tajne :-)
Odpovedať
presne tak suzi..kazdy si urobi po svojom, ja len narazam na to, ze v mojom okoli je tolko zien ktore by aj chceli a nemozu a castokrat spomenu: "mali sme zacat skor, aspon by sme dnes uz boli v stadiu riesenia preco to nefunguje"....pretoze na to aby niekto sa zacal tymto problemom zaoberat musi najprv zena prejst niekolkymi mesiacmi kedy stale caka ze TO nepride a ono to VZDY pride...a potom to ide uz aj na psychiku ktora to dost ovplyvnuje. ericca - ty si este mladucka - vy si vychutnavajte jeden druheho :)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, som spat ja by som babatko aj brala, kamosky mali problemy, tak sa bojim, ze bude neskoro a mam kolegynu, co to stale odklada kvoli autu, dovolenke a pritom maju vsetko, co potrebuju, pride mi to hlupe, len my sme zatial v podnajme, financne este nezastabilizovani, preto by som chcela pockat, kym si budem ista, ze budem mat pre babatko vsetko co treba, a ked sa podari skor, budeme to riesit operativne :-) kupili sme pozemok, tak dufam, ze ta stavba pojde rychlo :-)
Odpovedať
A ak sa neurazite kolko mate rockov ??? Ja mam 25 a velmi malo mojich kamosiek ma v mojom veku babo skor tak kazda az ku 30 ja tiez chcem prv prestahovat sa do vlastneho, ale urcite do 30 chcem babo ak sa podari :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam 26 a pocitam este take 2-3 rocky na tu stavbu, ale ak sa podari, budem rada aj skor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek yvetta a seagull tak ja mam po svadbe 3 mesiace 26 rokov, ale uz sa aj citime na miminko, ale povedali sme si, ze az po svadbe. Nejdete kukat priatelov na prime?
Odpovedať
ja mám 20, drahý 32 tak ten čas aj máme aj nie. ja rátam aj s tým, ale tak cca v 26ke by som bábo prijala. je dosť pravdepodobné, že dovtedy už budeme vo vlastnom aj školu dokončím.
Odpovedať
no aj ja tak planujem okolo 27 uvidime ako sa podari :-D :-D ja som priatelov uz pozrela ;-)
Odpovedať
ja zas nepozarávam. už máme objednané alko a nealko. ešte sódu treba.
Odpovedať
ahojte ja mam tiez 26 r. a planujeme stavat dom, ale asi az na bud.rok, tak neviem, ci babo ano alebo nie posvadbe. zatial sme to neriesili bo mame teraz dost stresujuce obdobie - stahovanie do noveho bytu, svadba a ja mam teraz navyse aj vela prace tak domov chodievam okolo deviatej vecer :-| inak, minuly vikend sme boli pozyvat ludi na svadbu a teda...moja tetka, ktoru by som najradsej nepozvala, sa vyjadrila, ze "hmm, zasa udalost, ktora ma bude nieco stat", na oznamko sa poriadne nepozrela a hned ho kamsi zalozila. Viem, ze tato tema tu uz bola, ale pripadala som si, jak keby som ju nutila ist mi na svadbu, chapete, no otras, zrovna ma presla chut pozyvat niekoho dalej. Esteze priatelova rodina, kde sme boli, sa tesia jak male decka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ranko :-) tiez som pocula take vyjadrenia, ze niektori pozvani potrebuju novu podlahu a take veci (v suvislosti s tym, ze ist na svadbu zanmena pre ne velke vydavky, samozrejme, ze sa nikto nezamysli, kolko vydavkov ma ten pozyvajuci a ze je cest byt pozvani), ale to uz neriesim :-) no, my tiez planujeme domcek, ale netusim, kedy zacneme stavat a kolko to bude stat, ale myslim si, ze kym nebude stat, nie je mudre cakat babo, ale ak sa podari... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, mam otazku, teda dve, vyplyvaju z toho, co sa ma ludia pytaju: ako budete na stol uchycovat organzu, ak ju mate, alebo aspon ako by ste ju uchytili, aby drzala tak nasuchorene a nevracala sa spat? pytam sa, lebo ja by som ju prisivala o obrus jednym stehom a zlatou nitkou (uz som to skusala), ale krstna mama to chce spendlikmi, ja si nie som ista, ci je to dobry napad ked mate pozvanych hosti na svadbu, chcete im dat pierka (vsetkym), maju prist uz na vypytovanie, alebo az do kostola, myslim najma na kamaratov a mladych lebo to je momentalne to, co riesime. Ja osobne si myslim, ze z praktickeho hladiska je lepsie, keby prisli spolu so zenichom k nam, tam budu u nas na teraske a dvore a tam sa im daju aj pierka, neviem si totiz preddstavit, ako sa im budu prieka pripinat pri kostole, ked ja na to mysliet uz nechcem pred kostolom a druzicky nemusia poznat, kto je pozvani a kto prisiel len do kostola :-) to su ale kravinky, co ma trapia, ale normalne ma tie otazky zaskocili, tak sa pytam na nazor :-)
Odpovedať
určite prichytiť jedným stehom. o špendlíky by sa mohli pichnúť ľudia. to by som neriskovala. no neviem, my to klasické vypytovanie nemáme. ale sestra to mala tak, že ju vypytoval len starejší so ženíchom a ženíchovou mamou. ostatný hostia prišli trochu neskôr busom. a spolu sme pokračovali do hotela, kde bolo občerstvenie potom odtiaľ do obradnej miestnosti.
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy sa hostom pripinali pierka? ja sa obavam presne toho isteho, ale krstna je strasne tvrdohlava, ja mam taku zlatu nitku a zlatooranzovu organzu, a ked som to skusala doma tak, ze som to prepichla a zvizala na uzlik hore a nechala tu zlatu nitku aj trosku trcat, tak to pekne vyzeralo, ja sa bojim aj to, ze ked sa po tom stole bude kadeco ukladat a brat a ludia sa tam budu natahovat kade tade, tak sa tie spendliky aj povytahuju a cele sa to uplne rozpadne
Odpovedať
keď prišli do hotela ešte pred obradom. vtedy sa pripínali pierka. ja som za nitku. je to aj bezpečnejšie aj pevnejšie.
Odpovedať
Profilova fotka
no, u nas vypadava ten hotel ako medziclanok, ide sa k nam a potom rovno do kostola, ja som za, aby prisli k nam, ale nemozem nutit nikoho, najma, ked nebude pekne :-(
Odpovedať
tak pover jednu osobu ktorá pripne pierka pred kostolom kým tam dorazíte. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?