Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • uz som nad tym uvazovala, ale rozmyslam koho, aby dal len hostom a aby to stihol, a aby sa na neho dalo spolahnut 😃

• ja som pozvala kamarátky, takže oni toto vyriešia. samozrejme nie len preto sú pozvané. 😃

• no, tak to je tym, ze moje kamosky nepridu 🙂 a neviem, na koho sa spolahnut 😃 a tak im poviem, aby prisli k nam a ked velmi nebudu chciet, tak dostanu pierko, ked sa bude dat - ich problem, ne? 😉

• Sponzor fóra
  • Mirka podla mna na tvojom mieste by som to riesila tak ako ty, ze u vas dostanu pierka
    inak caute
    ja budem mat asi vypytovanie len rodicia a my + pierka nebudeme davat hostom tak tato starost mi odpada 😃

• 🙂 a je to vyriešené.
    ja som zvedavá čo na tom mojom ksichte vykúzli dnes vizážistka. ty si sa už niekam objednala? alebo sa budeš líčiť sama?

• myslela som rodicia a my + starejsi kto to bude organizovat 🙂

• my to natočíme z jednej izby do druhej keďže neplánujem ísť do ba iba kvôli tomu aby ma mohol drahý vypýtať.

• oooo, tak u nas musi byt vypytovanie vo velkom, rodicia, stari rodicia, krstni rodicia, surodenci, svedkovia 😃 normalne tradicia

• to toľko ľudí pri tom je??? 😮 sestra mala len rodičov a mňa. 🤔

• no, u nas je to tak, je to zvyk, a ked dobre pocitam, tak ludi pri tom bude cca 17, ale sediet priamo budu neviem kolki 😃

• fuha ešte dobre, že mi máme takúto zjednodušenú verziu. 😃
    zvyknete mať lúčenie s rodičmi? u nás sa to robí pred obradom. starejší v mojom mene, potom v mene ženícha povie verš na rozlúčlu rodičom a súrodencom.

• my to mame vo vypytovani, je to k rodicom dlhsie a potom k ostatnym po jednej vete, dostala som text od dedka a trosku som tam doplnila svoje

• sestra to mala tiež dokopy ale to iba kvôli tomu, že potom by nebolo dosť času aby sa hostia občerstvili. ono je to dosť dlhé.

• neviem ake dlhe to budeme mat my dufam,ze kratke ja som rada, ze tam nebude kopec ludi ja to nemusim s vela ludmi budu stacit uplne rodicia 😃

• mne osobne je to jedno, amame hodinu na takeo veci, kyticku, pierko pre zenicha, prieka pre hosti a vypytovanie, je to tradicia a ja ju chcem zachovat, kazdy bude plakat, a kazdy to tak chce, nebudem im kazit radost, ja tu chvilu vydrzim 😃

• Sponzor fóra
  • Ahojte, este k tym detom ja mam 27 a priatel 31, tak to si myslim je tak akurat 🙂
    Co sa tyka organzy, tak aj ja ju budem mat, ale este netusim ako to bude s prichytenim, necham si poradit tou kvetinarkou, co mi bude s vyzdobou pomahat.
    Pierky budeme rozdelovat nasledovne - u mna bude iba najblizsia rodina, kedze byt je maly a pozvanych hosti vela a ostatna rodiny sa bude zbiehat vo vestibule miestnosti, kde bude neskor hostina. Tam bude rozdavat pierka moja buduca svagrina a nejaka druzicka. Na pytanie pride cela jeho rodina a kym budu u nas, tak opat nejaka druzicka pojde von medzi zenichovych svadobcanov a porozdava pierka. Tak asi tak nejak. No vyhodu mame, ze vsetci pridu vopred este pred odchodom do kostola, tak to mame jednoduche.

• mňa to rozplače na 100%, radšej na to nebudem myslieť. ja som taká citlivka. 😃

• no, ja som sa rozplakala uz ked som to prepisovala a to som tvrdila, ze mi netreba nijaku vreckovku, ze sa neozplacem (mne totiz v takych chvilach skor byva smiesno), ale asi si ju predsa len vezmem

• tak ja budem drzat kamennu tvar, kedze nechcem rozmazat make up 😃

• Mirka a rigorózkou si na tom ako?
    Suzi už sa tešíš? už len 10dní máme.

• momentalne cakam na skolitelku, ze mi posle nejake veci, ale asi zabudla 🙂

• ako podklady k rigorózke? ináč tému si si vybrala z neakých vopred určených alebo vám nechcali voľnú ruku?

• Uz sa velmi tesim, 10 dni ani mi to nepride. Vcera sme s kamoskou pozerali jej svadbu a svadbu jej brata a vravela som jej, ze si to vobec neviem predstavit ze o chvilu budem ja ta hlavna hrdinka. Fakt, vobec si to neviem predstavit.

• podklady k novym sposobom pisania uvodou, predhovor, cislovania obrazkov a pod.
    temu som si vybrala sama, platim si to, tak preco nie, ale to vdaka dobrej skolitelke, vedela, aku temu chcem, tak ju vyvesila 🙂

• mne teraz volal Vili z práce, že ho tak strašne bolí chrbát, že musí ísť k doktorovi. mňa z toho chlapa porazí! bože môj normálne sa mi chce plakať. už týždeň mi vraví ako ho strašne bolí chrbát. zošaliem asi!

• ale, ved to sa stava, len netreba podcenovat take veci, najma teraz pred svadbou, to je pre chlapov dost typicke, neist k lekarovi, kym to nie je take zle, ze sa inak neda, neboj sa, iste bude v poriadku, on ma tazku pracu, mal by si na to davat pozor

• ja mu vždy vravím, že si musí dávať pozor, ale ako chlap ma nikdy nepočúva. 😐 tipujem, že ho lekárka na týždeň vypíše tak dúfam, že sa dá doporiadku a na svadbu bude v pohode.

• a aspon budete spolu 🙂

• ani nie, ja idem zajtra preč do ba. mám cez víked tú rozlúčku. ale poponáhľam sa k nemu naspäť.

• no, ved nemusi byt spolu kazdy den 🙂 a spon budete obaja oddychnuti

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Instazrkadlo Fotobox - fotokútik, teda fotozrkadlo, ktoré na Vašej svadbe zabezpečí výbornú zábavu a TOP spomienky v podobe tlačených fotografií.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.