Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
tak je to slávnostnejšie ako len sako bez vesty.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj vybrala si si pekny termin :-) ja som za vestu z estetickeho hladiska, odlisuje to zenicha od ostatnych chlapov a okrem toho, ak ja vydrzim,musi aj on :-), ale vazne, po oficialnej casti moze dat sako dole a ptom to vyzera uplne genialne a upravene, ked ma tu vestu, tolko moj nazor - nam upravia trosku rukavy i nohavice a oblek bude ok
Odpovedať
Profilova fotka
no ano, ale ked uz ma sako aj nohavice, samotnu vestu asi nekupim, vsak? A uvidim podla peniazkov
Odpovedať
to musíš pohľadať v obchodoch, keď sa dá kúpiť osobitne sako a nohavice tak prečo nie vesta. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a vestu kupit take ako je sako, alebo moze byt taka aka je kravata? A nezda sa Vam to zbytocne, ked to pouzije len raz a to na svojej svadbe, alebo to moze pouzivat aj inokedy?
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja tiez vyberam vestu osobitne, su obchody napr. topmen alebo niektore svadobne salony ich aj predavaju, dnes som bolakuknut celkom peknu, vesta akravata za 1990 Sk, tolko usetrime cca aj cez tu zlavu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
seagull ale ked to vyuzijete len raz, oplati sa to?
Odpovedať
môže byť aj vo farbe kravaty aj vo farbe saka môže byť. a môže to využiť aj inokedy na neakú príležitosť, napr. do divadla, na ples ...
Odpovedať
Profilova fotka
a ked kupim kravatu s takym francuzkym uzlom, moze ju vyuzit aj inokedy. Proste po svadbe moze ist presne tak isto obleceny, aj na inu oslavu, napr inu svadbu, nebude to blbe?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam saty tiez len na par hodin, aby som bola pekna :-), tak si chcem vyparadit aj polovicku :-) Vies,ja si myslim, ze raz za zivot si to moze dovolit a kto vie, ci to este nevyužite, kedze pracuje v sfere, ktora si vyzaduje obleky dennodenne a mavaju aj akcie, ktore su na vysokej urovni, tak si myslim, ze vyuzije, ale to zavisi aj od vas, co vy chcete, je to vasa svadba a je len na vas, ako sa rozhodnete. ked mu vyberies krasnu koselu, tak vesta ani nemusi byt :-)
Odpovedať
uprimne povedané u chlapov si to väčšinou nikto nevšimne. a načo by si kupovala 2obleky keď ich nevyužije tak často.
Odpovedať
Profilova fotka
o, myslim, ze chlapom uplne staci jeden poriadny oblek na velmi dlho u nas je to ine v tom, ze 5 dni v tyzdni nosi fesak oblek, takze, ak by som ho nevyparadila vestou,bol by ako vo vsedny den :-) a to nechcem francuzsky uzol je myslim rovnako dekorativny
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, chcem sa vás spýtať aj váš drahý chce dobrý a lacný oblek? ten môj si to totiž zaumienil. som si vedomá,že nechce zbytočne vyhadzovať peniaze, ale chcem aby v ten deň vyzeral k svetu. čo s ním mám robiť?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ten moj chcel len lacny oblek, ale dobry, na znacke a drahych veciach si nepotrpi, tak snme zohnali uzasny a strasne sa z neho vytesoval :-) ja tiez nemienim dat 20tis len za pozicanie siat :-S to si svoje favoritky necham pekne usit
Odpovedať
ach bože a kde mu mám taký oblek zohnať? ako má jeden pekný čierny, ale na svadbu to podľa mňa nie je ono. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak moj nechcel nic extra len obycajny cierny oblek, ziadne pasiky vesticka ani svetly tazke sme lahko zohnali. ma zenich njaku predstavu co chce? ci ma vobec zaujem o njake svetle ci paskave, alebo chce len klasiku?
Odpovedať
páči sa mu ten svetlý čo mám fotku v albume, ale pochybujem že akurát ten je lacný :-D no ale v tom štýle a farbe. nechce čierny aby mu nebolo teplo, logické že čierna priťahuje slnko 8-) takže tak...
Odpovedať
Profilova fotka
no to s tym slnkom ma ani nenapadlo. a co tak pozicanie dobreho obleku? neviem sice co to stoji ale usetrite tak a bude fakt uzasny kvalitny aj iny ako bezny ;-)
Odpovedať
no to by šlo, len v komárne nie je požičovňa. :-| a v okolitých mestách neviem kde by sa dalo požičať.
Odpovedať
Profilova fotka
aha :-| este tak avarianta pokukaj katalogy alebo na nete - neckermann a tak mozno motyka vystreli
Odpovedať
:-) ok, snáď niečo nájdeme.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj, kde sa da požičiat v KE svadobný oblek, resp. smoking????? pls???? Foto vysnivaneho obleku pre mojho nastavjuceho priložím.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej ža teraz som si všimla že vlastne ericca hľada niečo podobné ako ja ;)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lulusy viem len o jednom salone, kde ale poziciavaju len vesty do oblekov - ceremoni, inak som najprv aj ja dlho hladala, a tak sme sa radsej rozhodli kupit. Asi to chce surfovat po nete a volat, tak ako ja momentalne za fotografom. Drzim palce.
Odpovedať
Profilova fotka
seagull2404 = ahoj, dakujem za radu ;) Kde si nakoniec kupila oblek??? Oplati sa ist do Madarska?
Odpovedať
Profilova fotka
My byvame v ZA, tak sme hladali aj tu a zasla som Alain Delon a bolo, mam tam aj 15% zlavu, tak som celkom spokojna. Ak sme sa rozhodli, ze kupujeme, tak nech je to kasmir. Ja mam na Madarsko skreslany nazor, vela tam nechodim, ale pocula som od Zilincanov, ze v Polsku v klasickych obchodoch maju paradne oblaky a lacnejsie ako na Slovensku, ale neviem posudit. Ja nejak vsetko najradsej zo Slovenska, aby ked treba reklamovat, dalo sa. A poznam aj podmienky, tak si mozem vybrat.
Odpovedať
seagull ja som už bola nakupovať v Maďarsku, výhoda je tam taká že ak ti napr. sedia nohavice ale nesedí sako tak ti ho vymenia. ak potrebuješ skrátiť z nohavíc tak ti ich skrátia na mieste a neúčtujú si za to. toľko moja skúsenosť. švagrov oblek vyšiel v prepočte na cca 12.000 (sako,nohavice,vesta,košela,kravata). take že podľa mňa, nie je to málo ale zas ani až tak hrozne veľa. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Byvas blizko, tak urcite vies, ako to chodi. Ja nemam az taky prehlad. Vzhladom na to, ze mam obmedzeny cas na vybavovanie, kvoli praci a studiu, tak som rada, ze sme nasli tak rychlo, upravia nam ho v cene a nestal ovela viac ako si pisala, spolu so vsetkym. Ja celkovo mam ten problem, ze sa neviem dostat poriadne ani do mesta cez tyzden a vikendy znamenaju len velke nakupne centra alebo bezime na vychod kvoli nauke alebo rodine. Dovolenku si este setrim na svadbu a po nej a na sviatky, kedze chodime na vychod, tak sa neoplati na kratko. Preto som rada, ze je to zatial v takej norme.
Odpovedať
ale veď jasné :-) ja som ti len poskytla info o nákupoch ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som za to vdacna - vela mi uz tieto debaty pomohli, tak piste dalej :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?