Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
witchka: dostala si moju IP-cku?
Odpovedať
ahojte baby, tak včera som vám narýchlo nápísala akí sme boli spolu šikovní a vybavili matriku. chcem sa vás spýtať kto kupoval oblek kam ste išli kupovať? rozmýšlam na Győrom, môj švagor mal odtial krásny oblek. čo poviete?
Odpovedať
Profilova fotka
ano Leni, len fakt nestiham, ospravedlnujem sa, aj bebecku, tej zas mam mail na odpisanie, hodim ti aspon mailik do IPcky a napis kludne tam jou? a inak na tvoju otazku co s obruckami...no, kedze zo svadby nic nebudu, ti budu prd platne akurat tak mozno na vyvolavanie spomienok co nechceme, ze ano, takze by som ich (tvoju - jak sa dohodnete) dala roztavit a spravit si z toho nieco ine...privesok alebo len tak to nechat na dalsi prsten, ev. obrucku, hm? :-)
Odpovedať
súhlasím s witchkou daj si z nich spraviť niečo pekné. ;-) niečo čo ťa poteší.
Odpovedať
tak som zavolala starejšiemu, na moju smolu má celý jún obsadený okrem posledného týždňa! lebo ja blbá počúvam na svojho chlapa čo má vždy na všetko čas! ]-( zúrim!!! celá rodina mala tohto starejšieho, je úplne skvelý. a teraz je to v keli. poprosila som ho nech sa určite ozve keď sa mu ten termín uvoľní. o čom síce pochybujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ninny, mrzi ma to a pridavam sa k babam. Bud by som si dala spravit nieco pekne, alebo ak nechces, tak to potom predat ako zlomkove zlato, aby sa vratila aspon cast nakladov. netusim. Take veci sa riesia tazko, ale radsej pred svadbou ako po nej. O kupovani oblekov v Madarsku i Polsku som uz vela pocula, aj som ich videla. Psobili dost kvalitne. Ale ten moj mi povedal, ze ak si ma uz teda nejaky kupovat aa nie poziciavat, tak nech je kupovany na Slovensku pre jeho psychologicke uspokojenie :-) :-) Tak som zvedava, kolko to bude stat. Ale som aj rada, ze sa nechal presvedcit. Ericca, ja uz toho svojho nepocuvam, co sa tyka casu na rezervaciu cohokolvek ohladom svadby. Tiez ma na vsetko cas. To je asi dost typicke pre chlapov, ale aspon ma necha sa realizovat a ked treba prebrat veci, tak povie svoj nazor a dohodneme sa. My sme kvoli tomu "este je dost casu" dlho zhanali Dj. Ale nastastie mame. Uz v podstate riesim len saty na redovy. Baby enky, chcem sa spytat. Davate si piect zakusky? A ked tak kolko? Neviem totiz odhadnut, kolko zakuskov sa zje a kolko ich treba zabalit ako vysluzku. Mame na svadbe tak asi 60 hosti, tak poradte, pls.
Odpovedať
Profilova fotka
Juuj, a este sa chcem spytat na tie titanove obrucky. Su v niecom lepsie, mozete mi poslat nejaky link, kde sa mozem pozriet? Uz som o tom vela pocula, sice len tak zbezne, ale dost ma to zaujima
Odpovedať
seagull veď už ho na túto tému počúvať ani nebudem. len teraz neviem odkiaľ zohnať druhého starejšieho čo viem po maď. s týmy zákuskami, ja som to nechala na svokru takže v tomto ti moc neporadím.
Odpovedať
Profilova fotka
erica a ten co je starejsi aj dj v jednom, on ma tusim aj madarcinu, Ing. Rac(z)ek tusim? ma tu kontakt na seba vo firmach mam pocit, tak skus toho - ak to neni ten tvoj. baby, o "naco to riesis uz teraz" sa nebudem rozpisovat, myslim ze vo vacsine pripadov (a cest vynimkam) to nechavaju chlapi na nas a len odsuhlasuju, ak vobec...takze si riesim podla seba a jeho len informujem, alebo dam mu na vyber, alebo dohodnem jak tuto sobotu, ze ideme do tej viedne a basta...inak by to neslo... my sme ten oblek kupovali vo Viedni je to zn. Masterhand, lacny nebol, ale je kvalitny, sexi nosi obleky tak ci tak a bol kupovany s ucelom, ze urcite ho vynosi...k tomu co tu niekto pisal, moja sestra sa vydava skoro 2 mesiace po mne, cize si mozno da ten isty aj na ich svadbu, uvidime co bude. a obrucky my mame z paladia...prosim nenapiste mi nikdo ze je to nejaky o.eb lebo ma porazi...zevraj je to tvrdsi a odolnejsi kov ako zlato, farebne trochu "bielejsi resp. striebornejsi" nez biele zlato, neosucha sa ako biele zlato ale neni taky drahy ako platina...tie boli krasne, ale 2500 euracov za oba sa nam nechcelo dat... zakusky ja este nemam, netusim ani kolko, toto by som rada vybavila po tychto stresoch co tu mam teraz v robote
Odpovedať
witchka ten "môj" sa volá Kaiser bol starejším všetkým mojím bratrancom a sesterniciam (mám ich cca 12) takže viem aký je a vždy sa mi páčilo čo a ako robil. volala som sesterkinmu maželovi je to jeho známy, tak uvidím ako to dopadne. :-S paládium existuje ale obrúčky z neho som ešte nevidela. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem baby - hadam z tych obruciek si nieco necham spravit, uvidime.. Zatial to asi riesit nebudem :)
Odpovedať
Profilova fotka
witchka, tie obrucky z paladia si si dala robit kde? resp, koho mam nahanat, ked chcem nieco pevnejsie a odolnejsie, take, aby sa to dalo nosiť každy deň a neznicilo sa to hned Zakusky sice riesi mamina, ale pyta sa ma a mne sa pre 60 ludi zda 400 ks zakuskov tak akurat, ale su cukrarky, co tvrdia, ze treba 600 na svadbu + na vysluzku treba extra. To mi uz prislo strasne vela
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
erika, vyskusaj toho Ing. Rac(z)eka ak chces. Ze paladium existuje viem, len ja som tu na slovensku tiez nepocula o tom, ze by sa z toho robili...no nic, snad mi neodhnije prst :-D :-D :-D to seagull: vo viedni
Odpovedať
ďakujem witchka, volal mi sesterkin muž, zohnal mi kontakty, kríza je zažehnaná. medzičasom som rezervovala kameramana. uff... normálne ma to unavilo. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kde by som nasla namety na obrucky, lebo vobec nemam predstavu.
Odpovedať
určite sa popozeraj po albumoch, no a na internete. pozri aj zoznam firiem, určite sú tam klenotníctva čo majú vlastnú web stránku s galériou. ;-)
Odpovedať
Ahojte, baby. Cez víkend som bola aktívna až až. :-) Mám miestnosť,šaty,kameramana, cez víkend som sa dohodla so starejším a s kapelou. Chýbajú mi ešte oznámenia, pierka. Tatino rezervoval autobus pre hostí, šoféra máme. No kto by to povedal,že to treba už teraz? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to masvpravdu ericca, ja sa chystam domov tento vikend a mam uz taky program, ze si budem musiet vybrat dovolenku, ked sa vratim :-), chcela by som vsetko vybavit, co najskor, aby som mala este pred svadbou cas na obhajobu rigoroznej prace a skusku. Tak ten tvoj starejsi je uz ok? Ake saty si si vybrala?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte seagull2404 -no chcela by som reagovat na tie titanove obrucky.. maju par kladov..ako napriklad ze sa neposkriabu a ak aj ano tak sa sami zahladia.. niesu studene..a maju krasnu sivu farbu..su v konbinacii aj zo zlatom alebo s striebrom..mi by sme chceli v konbnacii s bielim zlatom ale to je kustik problem..takze budu asi len cisto titanove..da sa objednat cez net nasli sme dva ceske obchody a par nemeckych..akze to tahame cez cechy..a inak niesu ani drahe.. ked s das do googlu titan snubni prsteny..tak ti tie dve firmy vyhodi... seagull2404 a drzim palceky aj aj sa chystam pred svadbou obhajovat a mams toho hlavu v smutku ze nejak nestiham vsetko naraz
Odpovedať
ahoj sejakova....my sme tiez chceli titanove, ale ked sme pozreli na ten obmedzeny vyber tak sa nam nic tak moc nepacilo.... :-| tak sme sa nakoniec rozhodli nad klasikou a tu Prahe maju dost velky vyber tak urcite nieco vyberieme... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to sejakova: dakujem za rady, mne sa strasne pacia v kombinacii, musime to niekde zohnat, mam kamosku v Holandsku, tak aj ona nahana. uvidime, dufam, ze to vyjde. Drzim palce pri obhajobe, ja nejak nestiham pisat pracu, uz to nie je ako na skole, ze som sadla a pisala :-) Snad nam to vyjde
Odpovedať
šaty mám v albume, tie posledné Signorine som si rezervovala, chcela som s vlečkou, ale nevyržala by som ju vláčiť celý večer. v kútiku duše mi je to ľúto,že nebudem mať vlečku. nevadí 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak um mas to zakladne, ja som povedal, ze vsetko ostatne nie je az take podstatne, hlavne, ze ja budem v satach a hotovo :-D :-D , uz aj som si ich hned pozrela, su rozkosne :-) Ja som sa tiez vzdala vlecky pre rovnaky dovod, len kvoli kostolu by mi bola zbytocne, tiez mi je to luto, ale na druhej strane mam k nim krasny zavoj (rovnako ako ty:-))
Odpovedať
ja som čoraz viac nedočkavá, že kedy už len ten jún bude. drahý je zo mňa na nervy. on sa teší pre seba tak potichu :-D a ja mu leziem na nervy lebo kecám len o svadbe :-N chudáčik môj.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak toto je asi podobne aj u nas, ja uz len o tom rozpravam :-), ten den pride aj zbehne rychlo a pripravy su asi to najkrajsie pred svadbou samotnou, ja som dnes bola na nervy, lebo oboch rodicov mame doma a my sme v ZA a nejak sa ku mne dostavaju len ciastkove info, aj sa stretli, ze sa dohodnu na nejakych veciach a aj sa nedohodli. Ja toho svojho momentalne uhanam kvoli obleku a veste a tak a on sa brani ako vladze a ja potom placem a placem :-) Ale ma pravdu, je este dost casu, minimalne do vikendu ;-) Vela veci som si chcela urobit sama i si sama zariadit, aby som mala prehlad, ale nejak sa to 400 km od epicentra neda
Odpovedať
tak to hej, ja som sa tiež včera drahého pýtala či už rozmýšlal nad oblekom, lebo v apríli mu budeme musieť ísť neaký kúpiť. tiež ma sprdol že je dosť času :-D to s tými rodičmi, aj ja som chcela že obe strany nech sa dohodnú a nič z toho nebolo :-| tak teraz zariaďujem radšej všetko ja. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mna ten moj kazdu chvilu upozornuje, ze je dost casu, ale momentalne aj na to,aby som sa prestalanad vsetkym rozculovat, resp. rozculovat nad tym, ze ma nikto nepocuva. V nedelu sme zasli do OC kvoli cistiarni a presvedcila som ho, ze sa len pozrieme na ceny. V obchode bola nastastie velmi sikovna p. veduca, taka dobra obchodnicka :-) a nebolo kedy a uz skusal - a asi sa mu to zapacilo, lebo ma dnes poslal do toho obchodu povedat, aby nam bud. tyzden doniesli mensie cislo a pojdeme ho kupit. Dokonca maju aj 15% zlavu cez Euro26, tak bude aspon na vestu :-) Milo ma tym zaujmom prekvapil. Co poviete na vzor kosele a vesty pre zenichov? Ja som za pruhovane,ale v obchodoch maju hlavne kvetovane vzory, tak neviem.
Odpovedať
ja som za jednofarebné košele, nievieš či niekde nemajú zľavy na obleky cez isic kartu?
Odpovedať
Profilova fotka
no, v tom obchode, kde sme my vyberali, Alain Delon v ZA maju zlavy aj vez ISIC, skus pozriet na nete zoznm zliav, oplati sa to, 15% je dost
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja tu moc nechodim, ale mala by som :-) . Seagull mame rovnaky termin. Moj priatel je zasa v tomto vyborny, lebo sa dost zaujima o to a nevadi mu, ze to je tak skoro. A zacina mi hovorit uz skoro kazdy den, ze sa velmi tesi. Co sa tyka oblekov sme dlho uvazovali, ci kupit cely oblek, alebo po kuskoch. Ked si vsak vyskusal obleky, tak bud mu nebolo dobre sako, alebo nohavice, tak musime kupit osobytne. Co sa ale tyka vesticky sa chcem Vas spytat, nakolko bude svadba v juny, predpokladam, ze bude teplo a je mi luto priatela aby mal sako, vestu a koselu, tak neviem ci mam tu vestu kupit a zda sa mi to zbytocne. Co vy na to?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?