Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
seagull2404 vitaj, no a drzim palce, co sa priprav tyka, aby si vsetko stihla a bolo to podla tvojich predstav
Odpovedať
seagull2404 vitaj medzi junovkami a drzim palce pri vybavovackach :-) ako bebecko napisala nech je vsetko podla tvojich prdstav.
Odpovedať
Profilova fotka
Ake ste mile :-) Dakujem vam.
Odpovedať
seagull mi sme jednoducho také ;-) droby pekné sú ti šaty čo si si skúšala 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veru dost vecí je nutne objednat skor lebo mozu byt obsadene. :-)
Odpovedať
Baby chcem sa vas spytat ako vyberate skupinu (hudbu) na hostinu. ja mam par cisel, ale asi by bolo dobre si ich aj vypocut, ci nie? poradte prosim! :-|
Odpovedať
ja som dala na recenzie
Odpovedať
Profilova fotka
ja na recenzie tu a feeling z telefonatu a po stretnuti s nim aj na feeling z toho, dufam Baska, ze sa nesklameme, xixi - poslala som ti mailik tak kuk...ale nemusis rychlo bo zachvilu pojdem prec od PC papa
Odpovedať
takze obvolat a ked sa da stretnut s nimi?
Odpovedať
ja mam skupinu podla referencii a tiez podla dobreho dojmu, ktory som mala pri osobnom stretnuti :-D
Odpovedať
no tak sa posnazim vybrat co najlepsie, buduci tyzden ideme konecne vybavit matriku a potom vsetko co sa da rezervujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juchu, mame obrucky...teda az 29.2. ale objednane a zaplatena nejaka zaloha a pre sexiho sme tiez vybavili oblecko dnes, komplet oblek, kosela, kravata, vesta, opasok, boticky...takze este ponozky a manzetove gombace a je vybaveny. Aj tak este min 1-2 kosele na prezlecenie a nejaku po polnoci aby ku mne ladil, tesim sa. Podla mna ti musi DJ alebo kapela proste sadnut, ja som bola s jednym a to bolo uplne zle podla mna a z tohto som mala od prvej chvile dobry dojem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak toho svojho si už odbavila :-D
Odpovedať
ahojte dievcata, ja mas svadbu sice skor ako vy, ale ani zdaleka nemam take veci vybavene, ako uz vymate. ani prstene, ani svad. oblecenie. poradte mi pls kam ist kupovat svadobny oblek s doplnkami. nie moc draho. ba, vieden, madarsko..? dakujem papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj funy, madarsko neviem, to tu bola nejaka tema mrkni na to, BA podla mna blazek, alain delon, mozno otto berg alebo pierre cardin, potom v salonoch wilvorst a masterhand, len tam su asi vyssie ceny, neviem co je "nie moc draho" :-) neboj vybavis, ja budem mat pred svadbou vela roboty v praci, mozno aj najvacsie fofry z celeho roka, tak radsej to chcem mat cim skor z krku
Odpovedať
witchka, dakujem ti. o wilvorste som pocula, aj som videla fotky na nete, kde maju predajnu? dakujem kazdy tu pisal, ze okolo desat tisic oblek. ja by som teda bola rada keby to bolo menej a dokopy aj s koselou, vestou, viazankou. vobec nemusi byt svadobny. chceme nejaky hnedy co by aj vynosil ak niekam bude potrebovat ist slusne.
Odpovedať
Profilova fotka
baby prosim poradte. Ideme na svadbu priatelovej sesternici 10. maja a my mame svadbu 21.juna. Nebude to blbe ked priatelovi kupime oblek, pravda inu koselu a kravatu a pojde s nim na svadbu svojej sesternice a potom si ten isty oblek, pravda ina kosela a kravata zobere na svoju svadbu. Nebude to blbe? :-S Viete lebo sa nam zda vyhadzovanie penazi za pozicavanie pre neho oblek ked bude mat.
Odpovedať
podla mna kludne to tak majka mozes spravit, nic v zlom ale na chlapoch si to az tak nevsimnu. skor by bolo divne keby si ty mala tie iste saty. tolko moj nazor. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
diky asi to tak spravime, lebo sa mi to zda vyhadzovanie peniazkov. Co uz mate vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim s ericcou, same predsa vieme, ze svadba nie je lacna zalezitost, takze nech si ten oblek zoberie.
Odpovedať
no ked ide o mna ja mam miestnost, saty a v stredu ideme na matriky. :-)
Odpovedať
tak nam usil oblek jeden znamy za cca 4000-5000, ale uz nepamatam presne na cenu a v tom sako, nohavice a vesticka....tak mi este treba kupit koselu a kravatu ;-) zbytocne milacikovi drahy oblek, kedze on to nevynosi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
majka podla mna v pohode. my mame v juni svadbu a draheho sestra v septembri, tak ako mj drahy bude mat ten isty oblek tak aj jej nastavjuci bude mat na nasej svadbe tiez aj svaadobny,ved naco mat dva ked ich aj tak nevyuzije. a v den svadobny to bude aj tak ine, bila kosela svad kravata to hned inak bude vizerat. popripade ak planujete oblek s vestickou, tak najprv nech si ju neda a pouzije ju v den svadby ;-) a inak som pos skusani siat. tak som si zatial vybrala v nicole - pronovias domingo x-) este sa zajtra pojdem pozret do njakeho salona, ale pochybujem ze to bude lepsie ako v nicole.
Odpovedať
Profilova fotka
droby, pozerala som akurat tvoj album,vybrala si si teraz krasne saty, vyzeras v nich naozaj pekne :-) ,su ovela krajsie ako v tych predtym co si tam mala fotto,velmi ti pristanu ;-) nicole je nicole ;-) aj ja mam odtial satocky.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ninap, presne tak jedno sa im musi nechat ze saty od nich maju smrnc, ine su ako normalne v salone... len pri cenach je to horsie... no skusala som vela vselijakych siat, a len tieto boli tie naj, takze co som chcela tam ani nemali, maslickove ak osom chcela mi nepristali, tak nakoniec boli najlepsie take ako som povodne vobec nechcela :-D tak to uz byva... ake saty mas ty? inak som sa citila ako hviezda, ta pani sa tam o mna starala jak o kralovnu :-D uc :-D s mi robila doplnky no parada. len na tych satach je v rozparku dvojvrstvovy tyl strasne pokrceny to tam nebolo pekne, ja by som ich cela len s jendou vrstvou toho tylu a nie dokrceneho... so zavojom to bolo dokopy super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja ked som tam isla mala som zalusk na ine ,ale nakoniec mi vobec nepristali a vybrala som si uuuplne ine. ale som spokojna ako som sa rozhodla :-) perfektne mi sadli ako by boli site na mna a citila som sa v nich naozaj ako princess.ja budem mat model od la sposa Sandalina budem ich mat v bielom ale tetusky boli take zlate ze mi tu vlecku v zadu skratia lebo tahat za sebou tolko laaatky pre mna nepohodlne :-N mozes kuki moj album este tam pridam nejake fotto zo siat. ten tyl by sa ti tam dal prezehlit to by nemal byt problem ak by si to tak nechcela 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mas ich uz aj zajednane? tie su tiez krasne, tie to mi nedali skusat, inak by som ich brala, maju rovnaky korzet sa mi zda :-) len neviem isto foto je malinka, ale maju tie tovje njake volaniky? nieco sa mi tam mari naboku no ja somsa znich hodinu nevyzliekla :-D skusala mi knim sperky, ucesy zavoj... :-D hcem ich mat doma x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano uz su zajednane :-D ten vrch cez prsia je dost ano podobny tvojim :-) ano z boku idu troska take volaniky, urcite ak ti nesadne uz nic lepsie ani nevahaj lebo tie tvoje su tiez krasne na tebe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
skoda ze nemas foto v nich... ono je to uplne ine na modelke, aj tie moje. ale este som sa rozhodla poskusat co sa najde, ved nech si to uzijem a potom objednam tieto alebo tie naj a kupim z ebay :-) aky k nim planujes ucez? mna odhovorila od povodneho polorozpusteneho ze sa to k nim nehodi, ale treba taky s vypnutym akoby drdolom a zavoj spod neho a to som vobec nechcela taky, tak teraz neviem najst ziadny co by bol vhodny
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som si to tiez rada este uzivala ale uz ma tlacil cas nakolko som mimo SK a som si ich musela vybrat uz teraz lebo 3 tyz. pred svadbou ked pridem na SK by som mala asi stresa ci vobec nejake srdcku mojmu blizke najdem :-D , ale uz mam takto pokoj a mala som na to dost casu a nelutujem, mam v nich fotto, ale na mobile a nie je moc kvalitne, ale mozno neskor hodim do albumu, ja mam tiez dilemu co s vlasmi, ja by som chcela vzadu rozpustene a vrch nejako vypnuty plus korunku, alebo druha variacia jednoduchy drdol ale zavoj z vrchu paci sa mi to viac, sama uvidim ked pojdem na skusku co vymyslime a co mi pristane. neboj este si pohladas inspiraciu a urcite sa spravne rozhodnes :-) ;-) tak zajtra ides este skusat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?