Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne treba sa mu venovat aby ta svadba mohla byt :-D pa
Odpovedať
zajtra si idem rezervovat neake, to mi len par ukazala. ma ich az 160 a este pribudli! tie san patricj su z ineho salona a vsetky mi boli tak velke ze 15cm by ich bolo treba zuzit a to sa neda bo su tak kvalitne vypracovane. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hej uz je veru najvyssi cas rezervovat, tak poskusaj vsetko co bude a drzim palce nech najdes aj tie prave v ktorych sa hned budes citit ako nevesta :-) mensie cisla neboli? ci si taka uzucka? mne by zas bolo treba vsetky skracovat :-|
Odpovedať
tak! šatôčky sú už rezervované, ja ich budem mať na sebe prvá! juchú!!! fotky do albumu dám keď drahý nebude doma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej erika perfektne, pozerala som albumik a cchela som napisat ze tie ti sedia najlepsie a pri tej poslednej foto som si potom vsimla ze su to vitazky. podla mna super vyber a este lepsie ze budes v nich prva :-) tak gratulujem k vyberu siat
Odpovedať
ďakujem droby, teraz už len to ostatné :-D máme miestnosť, mám šaty a máme obrúčky. ty sa kedy chystáš vyberať šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
no k satam uz mozes vyberat doplnky ;-) ja som mala jeden nevydareny pokus na saty ale nepodarilo sa mi skusat, teraz neviem kedy sa dostanem, mam doma maroda tak sa o neho budem starat. to ja enmam ani saty ani obrucky ani miestnost zajednanu, sme chceli zrovna zajtra vybavit restiku aj saty ale s chorobou to neporiesime tak sa nam to stale posuva :-| ale zohnala som fotografa, tazke sa snim dohadujem a ked zaistime termin tak aj jeho, predbezne ma na nas termin volno.
Odpovedať
aj to je niečo ;-) , kde si bola v akom salone? sestra mala šaty zo salónu čo je na Nivách hore ako sa ide k busom. doplnky, závoj, štóla, rukavičky pre mňa a pre neho to je všetko v cene spolu so šatami. takže aj to mám z krku :-D . akurát rozmýšlam aké "prádelko" pod tie krásne šatičky. 8-)
Odpovedať
s drahým sme sa zhodli, že si asi spravíme vlastné oznámenia. v akom programe ich robíš ty? a na aký papier ich budeš tlačiť?
Odpovedať
Profilova fotka
no ale uz mame aspon pre zenicha oblek a kravatu - len teraz vsetko musim zladit ku kravate :-D ten salon tam uz nieje na nivach, mne v nom drahy vybral este davnejsie saty ale ten salon sa uz prestahovali a nema dobru povest, priam hroznu, tak ho obchadzam. pradielko, no to ja moc nerisim, kedze bude leto, tak siadne korzety, len nieco pohodlne a nevytrcave a njake pekne bombardaky :-D
Odpovedať
droby v akom programe robíš oznámenia? a na čo ich budeš tlačiť? na aký papier?
Odpovedať
Profilova fotka
sla som ti to napisat len som muslea odbehnut rychlo od pc. robim v programe adobe photoshop, tene je to najlepsi, robia v nom aj graf firmy, da sa stiahnut zadarmo volne z netu, ale len na 30dni. su k nemu aj prirucky na nete, len neviem kde teraz, ale skrateny navod by som ti vedela poslat. jedny oznamenia budem tlacit na taky poluhruby strukturovany farebny papier ten som kupila v dobrom papiernictve kde sa daju vybrat rozne hrubky aj druhy papierov, a chcela som taky aby vizeral prirodnejsie - k takym oznameniam so skoricouv -navrh mam v albume. druhe budem tlacit na vizitkovy papier, ten maju vo faxcopy, tam sa daju rozvo tlacit oznamenia. a tlacim to tak ze si spravim oznameniam, ulozim do jepegu a naskladam viac oznameni na a4 velkost a tak to dam vytlacit.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ok, diky moc za radu, tak sa idem o nieco pokusit :-D ahoj zatial.
Odpovedať
Profilova fotka
keby si potrebovala pomoct kludne sa pytaj. pa
Odpovedať
ok, asi budem potrebovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ziaden problem, a potom sa pochavl co si vyrobila :-)
Odpovedať
jej kocky, tak uz mam objednaneho aj Alexa, sa tesim ako male decko
Odpovedať
ahojte holky na aky papier by sa mali tlacit oznamka myslim aka to ma byt hrubka - vizitkova, alebo tensia, lebo mne sa tensie ako vyzitkove oznamka nepacia :-|
Odpovedať
juj tak s tym ti neporadim, ale myslim , ze v tlaciarni alebo aj vo fax copy ti teketo info daju
Odpovedať
jo videla som jedno oznamko z copy a sa mi zdalo tenke, ale mozno take to ma byt...., ale na moj vkus je to tenke =-) a kto je Alex????
Odpovedať
yvetta veď keď si pozrieš príspevok od droby ona mi písala, že na vizitkový papier sa tlačia. bebečko čo máš doma objednané??? :-o
Odpovedať
diki uz viem som zabudla, ale ja som si pozerala jedno oznamko z copy a je uzsi papier ako vyzitkovy co im to mam povedat, ze chcem to oznamko hrubsie?????????/
Odpovedať
asi áno :-) ináč im to nevysvetlíš
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,aj my mame termín 6.júna a uz konecne rezervovanú miestnost.Nechcela som ani skor pisat kym som nevedela ten termin naisto.Zajtra ideme na matriku a vo stvrtok za fararom, som zvedava cim ma prekvapi a najma mojho draheho,ktory do kostola nechodi :-)
Odpovedať
lucida gratulujem :-) a vitaj medzi júnovkami.
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Ericca :-) Aj vy sa tak vytesujete z tých príprav? :-)
Odpovedať
luci vitaj ja sa vytesujem, ale nechcem, aby trvali pridlho podla mna sa to nema pretahovat :-D inak moj priatel tiez nechodil do kostola a ked sme spolu zacali zit tak zacal so mnou chodit tak prirodzene je to az divne, ale som rada :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Yvett ved my sme to zacali vybavovat teraz po novom roku a myslim, ze to je akurat,ved kto potrebuje svadbu narychlo tak ju aj vybavi(nie je to nas pripad)Ale preco sa z toho trochu nevytesit?Chceme sa vydavat len raz ;-)
Odpovedať
aj ja sa vytesujem, ale myslim pre mna je pretahovanie ak napr. kamoska zacala pripravovat svadbu v roku 2007 na rok 2009 a to je podla mna dost skoro - neviem, ale ja som to uz raz pripravovala rok dopredu a nakoniec som z toho uz bola unavena a znechutena tak sme svadbu presunuli na jun 08 ;-) myslim, ze vsetkeho vela skodi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to nam veselo staci 5 mesiacov dopredu 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?