Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mila zabava my sme boli dnes dat tlacit oznamenia, spravia nam ake chceme, tak sa tesim a vyberame vino na svadbu
Odpovedať
ahojte nevestičky. tak ja som dnes namiesto výstavy celý deň ležala chorá v posteli s 38 stupňovou horúčkou. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, to ma mrzi ericca, ze si nemohla na vystavu. Hlavne ale je, aby si sa rychlo uzdravila. My sme dnes kupili oblek,tak sa tesim a prave hladame inspiraciu pre menicko, ktore si sami navrhneme :-)
Odpovedať
no dúfam že čoskoro vyzdraviem. ale asi je neaká vyróza či čo, aj otec bol chorý, aj svokra je chorá. :-| a máš fotku obleku aj v albume?
Odpovedať
Profilova fotka
nee, nohavice sa este upravuju, drahusikovi boli tesne :-D Ale hned ako bude doma,navleciem ho don a odfotim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nejak to tu zamrzlo! co robite babenky?
Odpovedať
tak tu to riadne zamrzlo :-| v poslednom čase si tu píšeme len mi dve... ostatné nevesty kam ste sa podeli???
Odpovedať
Profilova fotka
no to ja neviem, snad maju velaroboty s pripravami :-) a ked pridu podelia sa o vysledky x-) ja pozeram po albumoch a stale cakam, ci niekto napise nieco nove a inspiruje ma prave iesim starsiu druzicku, ktora sa trosku vymkla kontrole :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no riesia veci okolo svadby... svokra surne chce vediet termina uz objednavat zakusky, my sme zas naslu cukraren kde staci tyzden dopredu objednat, mamsa zrazu boji ze restiku co mame neni dobra lebo ked bude prsat co mi budeme vonku. farar nas posiela kade tade.. jaaj njak je toho moc. ale na veltrhu som ulovila topanocky a popolnocne satky :-)
Odpovedať
droby tak to sa ti toho pekne nakopilo. aspoň že máš šatky a botky. :-D ja som sa dohodla s kamoškou že mi ich ušije, aj tak robí ročníkovú prácu.
Odpovedať
Profilova fotka
satky nemam svadobne :-( njak mi nechodi odpoved z ebay ci sa daju usit a kolko by stali :-| takze len cakam a cakam kedy by sa dali objednat no drahy uz neche pocut o inej restike, ma toho dost jeho mam bombarduje co so zakuskami a furt sa so vsetkym ponahla, do toho farar potrebuje podpis mojich dvoch svedkov a jeho dvoch svedkov ze mu nebudem branit v krestanskej viere a vychove :-o a to som normalne krstena.... pozajtra mame njaku krestansku prednasku, tak som zvedava
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj drobi, tak to ja mam zasa opacny problem, teraz sme volala priatelovej maminke, nech povie kolko asi tak oznamok bude chciet a ona je taka mala vsetko na poslednu chvilu, tak ani neviem, zalezalo mi na tom, lebo ich vyrabam, tak neviem kolko este. Ale spravila som ich viac keby nahodou. Ja uz by som najradsej vsetko mala teraz hotove.
Odpovedať
Článok sa načítava...
mne sa vždy páčili svadby v kostole, zdalo sa mi to neako iné ako civilné, ale som rada,že sa nemusím babrať s tým. my sme obaja nepokrstený. stačil mi ten bordel pri vybavovaní na matrike. :-S mne bude kamoška šiť popolnočné a fajn je že jej zaplatím len za látku a nie za prácu. ináč ja som myslela že si dávaš šiť šaty tu u neakej krajčírky a nie caz e-bay.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj majka, no to sme naopak, ja som oznamka este ani nenatlacila nieto aby som ich spravila :-N njak sme sa teraz zamerali na vybavenie toho podstatneho, restika kostol, formality, dodavatelia, foto kamera, menu, kolace, saty.... ze na ostatne neni ani cas. ale spravila som aspon jedno pierko :-D a toto ma ani nenapadlo ze svokra ma povedat kolko chce oznamiek, ze aj ona bude davat do prace a podobne, joj dobre ze hovoris aby som ratala ze ich byde treba viacej.
Odpovedať
Profilova fotka
a cudujem sa, ze vas tak farar prehana, lebo ak ste obaja pokrsteny, tak je to cudne aby ste nieco podpisovali. My zajtra ideme prave na matriku a to uplne staci. Pravda len chcel este od nas, aby priatel z domu doniesom krsny list, a tie udaje tych svedkov, ani nie podpisy ich. My sme uz boli na 3 naukach, bolo celkom dobre, ale dost sa tam hovorilo o nabozenstve. Viem, boli sme na fare, ale skor som si myslela, ze tam budu hovorit, take prakticke veci, co by sme sa mali napr. porozpravat pred svadbou, hlavne otazky...Nie odhovarat, ale naozaj sa uistit ci mame pred sobasom vsetky zakladne veci vyrozpravane. My mavame 4 stretnutia a vzdy v sobotu o 8mej |-| , ale zvlada sa to, este nas caka jedna.
Odpovedať
Profilova fotka
prave dnes som pisala obalky a male obalky som dala do velkych a rozdelila som ich na kamarati, ktorym len posleme oznamka, a to som zhanala od nich adresy, potom na obalku moja rodina, priatelova rodiny a este susedia co mame v baraku, lebo sa stretavame. No a potom tam uz budem davat len oznamka.
Odpovedať
Profilova fotka
fiha ale sa to rozbehlo mate starosti babenky, len nechapem tie opletacky s fararom,my mame ten problem,ze ja som pokrstena moj drahusik nie, ale problemy mi nikto nerobi, prave naopak, su velmi radi, ze sa chceme brat tam. Len matrika mi narobila starosti.Nam sa rodicianejak nemontuju do priprav, v podstate robia to, co potrebujeme.Zlatucki su. Len buduci svokor nejak neupravuje ten zoznam hosti,ale to neva. to droby: na pierka mas este cas, tie mozes robit az ked budes mat vybavene tie podstatne veci
Odpovedať
Profilova fotka
nie cez ebay si ich davam aj som nasla krajcirku ale svadobne saty sit je rpoblem a trebana to speci stroj co nema, tak to necham na eby videla som co sili saty a jasne ma opresvedcili, len si to neviem sama objednat tak musim cakat kym sa niekto zjavi a pomoze mi stym mne sa pacia svadby v kostole na urade som nechcelaasvokra by ani nedopustila a som si myslela ze tym ze som krstena nebudu problemi a farar na mnapozeral jak na prekazku... nauky mame u naseho farara bude nas sobasir drahehi znami tak to bude fajn aj nauky u neho, tamten u ktoreho bude sobas ten vybavoval formality ale ani som netusila ze take veci treba, nestretla som sa stym ze by to niekto potreboval, my sme museli odpovedat na ozaj stupidne otazky.. ci nie sme adoptivny surodenci, ci nie sme vo vztahu stryko neter, ci nie sme impotentny, ci pred sebou netajime neplodnost, ci sme nezabili predchadzajuceho partnera... to je dedinsky farar a njak to preziva, ale co uz najhorsie mame za sebou majka a onzmka nam neukazes? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ake idete mat svadobne menu, lebo vobec neviem a este sme to vobec neriesili.
Odpovedať
ahoj majka, dlho si tu nebola. ako sa ti darí s vozíkom?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky, ako ste na tom s oznamkami...uz si davate robit?? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no sranda drahy ma vsetko a ja rkst a mame kadejake opletacky, asi zavisi od farara aky je. jasne pierko naozaj neponahlaju, len som na veltrhu nakupila stuhy tak som hned musela doma jedno spravit na skusku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj celkom dobre sa dari, neuveritelne sa to nazbieralo, aj ked neviem kolko este dievcat z ciech, ale zo slovenska je to krasna ciastka a uz som mu volala, ze nech ho objednaju.
Odpovedať
Profilova fotka
majka my uz sme jednu restikuzajednali aj vybrali menu.. plnene kuracie prsie sunkou a syrom, predjedlo klasicka sunkova rolka a slepacia poliebvka, dalsi chod grilovane kuriatko so salatmia posledne jedlo pizza - vyznam talianske jedlo, lebo budeme Talianovi :-D pepi oznma si robime sami, jedny mam navrhnute, druhe tiez aj nakupeny material staci to dat natlacit a vyrobit, posilem mesic, mozno mesiac a pol pred svadbou tazke este pohoda.
Odpovedať
to je skvelé majka! :-) ahoj pepii, ja som si vybrala dve najkrajšie a keď sa rozhodnem dám ich vyrobiť. nemal by to byť problém lebo ich vyhotovia do 2týždňov najneskôr.
Odpovedať
Profilova fotka
droby dakujem, je to sice este daleko, ale ubehne to ako voda, ved to poznas... =-) a s tou pizzaou je to super tematicky napad, parada :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aky vozik? neviem a chcem to droby: no, zavisi to od farara, to na co s avas pytatl su cirkevnopravne prekazky uzavretia manzelstva a niektori ich beru vazne,ale asi aj musia, lebo potom sa da manzelstvo byhlasit za neplatne :-) My sme tym tiez presli,ale mame mladeho kaplana,tak sme savela nasmiali. Este ze ho mate len na chvilu.Ja som sa tiez bala,ako to bude,ked ten moj neveri, nechcela som,aby sa vyplasil,ale je to v pohodicke.
Odpovedať
Profilova fotka
no lebo vobec neviem ake bude menu, ale to asi necham na zenichovu stranu, lebo oni su taky papkaci, a ich je viac a jedlo budu platit oni a nasi, ale ich tempom to bude asi tyzden pred a to sa mi urcite nebude chciet vybavovat. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ericca, to mas super...my sa nejako nevieme rozhybat a rozmysliet si, ako by sme chceli, aby vobec vyzerali... :-p ale obrucky uz budu zajtra doma...uz sa tesim
Odpovedať
Profilova fotka
My sme si uz tiez objednali obrucky, ale budu hotove asi az o 3 tyzdne, vyberali sme take najmensie, aby neboli drahe. Ale nedali sme si este na ne pisat, lebo do svadby sa moze hocico stat a keby sa nahodou zrusila, tak by tam uz bol ten datum, tak si to potom dame spravit na nejake vyrocie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?