Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
co je phare?
Odpovedať
no veď hej, ja som skúšala tiež aj také "obyčajné" aj San Patrick a vybrala som si z tých "obyčajných" lebo všetky mali šnurovačku a dali sa perfektne prispôsobiť a tie San Patrick mi boli všetky veľké a nedali sa upraviť na moju postavu. do tých šiat som jednoducho nemala prsia! no fakt, na prsiach mi odstávali, je to vydno aj na fotkách.
Odpovedať
to ani ja neviem čo je phare. no javýzdobu mám ako tak premyslenú. len sem tam vymýšlam s farbou ale nakoniec sa vždy vrátim k červenej. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, baby, preklep pohare
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nenápadne sa k vám pridávam pridávam, phare budú asi poháre ;-) Aj ja mám svadbu v júni, už som bola na tejto téme ale dosť dávno, takže neviem čo máte nové, nečítala som dozadu príspevky, ale rada poradím, alebo si nechám poradiť :-) No mňa skúšanie šiat ešte čaká, chystám sa na svadobný veľtrh, boli ste niektorá v Bratislave na veľtrhu? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, tesim sa, ze si tu. Ja som nebola. Uz som mala saty a nechcela som sa dostat do situacie, ze budem rozmyslat, ci su fajn. :-), radsej som prala a zehlila ;-)
Odpovedať
ja som chcela ísť na veľtrh len som ochorela :-| takže z toho nič nebolo.
Odpovedať
Ahojte dievcata, kde ste od septembra vsetky?? ja som sa potesila, ze najdem niekoho kto ma svadbu ako ja 21.6.2008, ale ako vidim je tu uz pekne dlho mrtvo :-(. no tak nic teda, idem sa vytešovať sama :-)
Odpovedať
ups. az teraz som dosla na to ze to ma viac stran, nejako som predpokladala, ze najnovsie prispevky su na zaciatku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, to sa stalo aj mne, tiez mi to pride logickejsie a ako si na to s pripravami, nech si to porovnam, ked mame rovnaky termin :-
Odpovedať
My to máme troska komplikovanejsi, lebo sa vydavam za mojho mileho, ktory je z nemecka a byvame v mnichove :( a svadba bude na slovensku. zatial mame rezervovanych par veci, ale usiel nam ten najlepsi kameraman a fotograf v jednom, tak som z toho nestastna :( az teraz som zistila, ze sa rezervuje u neho tak na rok dopredu :(
Odpovedať
Článok sa načítava...
jee a vidis este sa opytam, neviete mi nahodou niekto poradit, kde by som mohla zohnat nejaky pekny par, nevesticku a zenicha, na tortu? sak vsade su akesi umelohmotne čudá, a ja by som tak rada nieco pekne, co sa podoba na ľudí
Odpovedať
tak mne sa to isté stalo so stareším, ale už máme iného. neboj aj ty nájdeš, možno nie kameramana a fotografa v jednom, ale nájdeš. ;-)
Odpovedať
tak to neviem, ja budem mať požičané od sestry. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
videla som pekne cake toppers v tvare srdiecok alebo inicialok a aj pekne postavicky,alena anglickych strankach alebo e-bay.Skus si dat do vyhladavania cake topper a najdes milion stranok. Z Nemecka by si to mohla mat aj lacnejsie aj jednoduchsie, nie ako my na Slovensku, kde nic nemaju. Je mi smutno, ze neviem zohnat, co sami paci.
Odpovedať
no to som aj ja zistila pri svadobnych satach napriklad, tu vo vykladoch a katalogoch miliony nadhernych siat, ale samozrejme u nas na slovensku...no comment, ale sak nakoniec som si jedny nadherne vybrala, sice az v tretom ci stvrtom salone, ale predsa. Nechcela som si kupovat, ale pozicat, a takisto sa mi zdalo zbytocne ich prevazat stovky kilometrov hore dole, tak mam zo slovenska :) ale pekne. Ale uplne viem o com hovoris, ako som uz pisala, ani schopneho kameramana nie je mozne zohnat, sak tam mame naokolo len same trdlá :-(. neviem odkial zoberieme nieco schopne...
Odpovedať
A este sa spytam, ked uz som Vas objavila, tak to treba vyuzit :-D . Ake budete mat menovky na stoloch, alebo ste este nerozmyslali? Ja stale neviem, chcem nieco jemne a pekne...a teraz su vraj este aj v mode nejake uvitacie darceky pre hosti...tiez netusim, co im dame :-(
Odpovedať
ahoj kleopatris tak ja som rozmyslala nad darcekom, ale nakoniec som sa na to vykaslala....nemam nato cas nieco vymyslat - tak budeme mat len menovky.... ;-)
Odpovedať
kleopatris ja doma vytlačím len menovky, je dosť výdavkov aj bez uvítacích darčekov. a keď to tak vezmeš výslužka je taký darček pre hostí, aspoň ja to tak beriem. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kleopatris, ja som si tiez menovky robila sama, len kupis papier a pekne strihas, lepis a pises, jednoduche ale pekne. A darceky tiez mam, vymyslela som to jednoducho. Teta mi darovala taku celkom fajn latku a pekne som sila a sila vrecuska a darcek som do nich dala zasa ujovi spravit male sklicka, na ktore som nakreslila a zo zadu prilepila obojstrannu pasku. Nic vynimocne, ale pre mna to ma hodnotu, ak chces s vrecuskami pomozem ak nemas vela ludi.
Odpovedať
ty máš majkaa toľko nápadov že sa nestačím diviť. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vies ked si cely den doma a chodis len do obchodu a prejst sa a trosku prace mas len s neziskovkou, tak potom vymyslam co robit a tak robim a robim. Vcera som robila aj kraslice, kamaratka sa smiala, ze tak skoro, ale ked mna to bavi. :-N
Odpovedať
ale to je dobré že ťa to baví,ja keď mám voľno väčšinou čítam a pozerám filmy. sem tam si pre seba kresím.
Odpovedať
Profilova fotka
ja nejak necitam a telku kumam len vecer, nebavi ma pozerat cez den.
Odpovedať
tak telku ani ja často nezapínam, akurát tak správy, aj to niekedy radšej prepnem. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ericca chcem sa spytat, ci mas aj ty, alebo aj niekto take pocity ako ja. Vies trosku ma mrzi, ze kamaratky, ktore pozyvam/su len 3/ sa vobec nezaujimaju o to co som vybavila, co mam noveho v tejto teme. Proste hovoria, ze to je este strasne daleko a oni svadbu budu vybavovat 2 mesiace pred a nie 6 mesiacov. Lebo ked som jednej povedala, ze som objednala DJ, tak mi povedala, ze co robim z toho taku vedu, ze vsetko dopredu vybavujem. Je mi to trosku luto a som rada, ze aspon tato stranka je, ze sa mam s kym porozpravat o tom.
Odpovedať
no 2kamošky ktoré pozývam sa so mnou tešia a vyzvedajú čo mámvé a tak. a jedna tá sa mi dlho neozvala, raz myposlalamms so šatamy čo by chcela na svadbe mať a odtedy nič. tiež ma to mrzí. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
teoreticky aj ja len 2, lebo ta tretia je os.asistentka, ale o tej nemozem ani ceknut, lebo ta hned ked sa zjavi vo dverach tak krici co mam noveho a co som znova vyrobila.
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, kolko ste popisala, ja by som tiez mala kopec napadou,len nemam cas to vsetko zrealizovat :-( ale uz som si porobila pierka, tak sa tesim. Chystam este menicko. Menovky si davame robit tam, kde aj oznamka,aby boli rovnake. co sa tyka kamosiek, tak ja som sa stretla s oboma pripadmi,mam par kamosiek z VS, s ktorymi sme si slubili, ze si pojdeme na svadby a ked sme sa bavili, ze sa to uz blizi,zrazu mi pisu len odpovede na otazky, nic via a nic menej a tak som im pisat prestala a ani na svadbu ich nepozvem. Ale mrzi ma to velmi,lebo tu svadbu prezivam strasne emocionalne a nielen svoju. A potom mam kamosky, ktore sa tesia, ked vidia, co mam nove, bud v albume alebo na webe. A to je fajn. Skoda ale, ze tieto na svadbu nepridu,pretoze su bud v ZA, alebo maju malinke babatka :-( Tak neviem,ako sa k tomu celemu postavim. A ti kamarati, co pridu, to su vacsinou chlapia tych to netrapi.Logicky. V podstate som na vsetko sama,maminky pomahaju,aleto je ine ako s kamoskami. Este, ze ste tu vy :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?