Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • nie, taká malá dedinka, prechádza cez ňu hlavná cesta smerom z Ba do Kn. je to 70km od Ba a 30km od Kn. 😃

• tak to mate tak akurat, vsade blizko
    musim uz ist, zatial sa maj

• no keď máš auto nie je problém. ale dá sa aj vlakom a busom.

• Sponzor fóra
  • dnes tu nikto nie je?

•  Richard Wagner - Bridal March
    http://www.youtube.com/watch?v=pfV8fZK3YGQ Mendelson,Liszt,Horovitz,Volodos - Wedding March
    nádhera! strašné dojáky...

• cely den som makala, vela roboty
    co si nam to tu dala?

• svadobné pochody 😃

• uz som popocuvala, take zapadne
    ja stale vyberam, chystam aj CD ku DVD

• no daj neaké typy na dvd hudbu, ja zháňam tiež.

• mam toho dost vela, ale mozes skusit napr. Kenny G - ma vela krasnych instrumentaliek, Mark Antony a Jennifer Lopez: No me ames, Michael Buble: Everything a este kopec inych, ja si vyberam aj kvoli textu, nakolko je pre mna anglictina prirodzenym jazykom, Tim McGraw: My best friend

• super že vieš anglicky, ja sa len učím a nerozumiem úplne všetko,ale dovtípim sa keď veľmi treba. a čo tak no one od Alice Keys?

• hej, anglictina mi velmi pomaha, som rada, ze som vydrzala vsetky tie hrozy pri jej studiu
    piesen je krasna, dost casto ju hravaju, ja sa skor orientujem na take, co nepocut kazdy den v radiu, zdaju sa mi osobnejsie, este si to musim vytriedit a mozem ti potom pripisat dalsie, ak chces.

• to by bolo dobré, ďakujem. 🙂

• akurat sa piesnami zaoberam, stahujem a stahujem ... 😃

• ja chcem spraviť najprv neaký zoznam a potom pohľadám po nete.

• Sponzor fóra
  • prave tak to teraz robim,a objavila som mnozstvo krasnych piesni nahodou

• Ahojte kto má svdabu 14.6.2008?

• ja mám v ten deň svadbu 🙂

• ja mam termin 14.6.2008 🙂

• ahoj nelly, ty si tu ešte tuším nebola. 🙂 vitaj

• diky ja chodim do temy trnavacky ale v podstate mozem aj sem ked som junova 🙂

• no v podstate sa to strašne rozkúskovalo, predtým bola len táto téma. potom jún 2008- KE, prišli témy po dátumoch 7.6.2008,21.6.2008 atď tak je tu trošku mŕtvo. 😐 ale zato si ešte píšeme aj tu.

• a ako idu pripravy?

• ahojte.pripravy idu fajn.uz mame hotove prstienky, v piatok ideme pre ne,uz sa tesim jak mala.a konecne si pojdeme spravit oznamenia.

• trutka to je super.
    u mňa prípravy... no v pondelok som objednala oznámenia a svietniky. oznámenia budú hotové na začiatku marca. svietniky prídu tiež tak niekedy.
    a u teba?

• no oznamka uz mam navrhnute od jednej kamosky - origos len vytlacit, ale to mama cas a prstienky asi tak v marci myslim, ze je este cas 😉

• a pre ktore oznamenia ste sa nakoniec rozhodli.nam vraveli ze budu hotove o take 3 dni po objednani.ja sa trapit velmi kvoli vyzdobe nemusim.sviecky sa davaju na kazdej svadbe u nich.my sme si zajednali iba baloniky.

• tie väčšie sme vybrali, takto netreba zvlášť pozvánky k stolu. ako oni nám spravia výzdobu, ja chcem hrubé sviečky a na to nemajú svietniky a také malé ikebany si chcem dať spraviť podla obrázkov v albume.

• ericca kukla som tvoj albumik, ja si idem vyberat saty teraz v piatok, pozeram, ze si si vela skusala siat. krasne saty si si vybrala 🙂

• ďakujem, no to som tu už písala, že ma chytali stavy či som vybrala dobre tak som si ich minulý týždeň v pondelok bola vyskúšať ešte raz. 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov