Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
nie, taká malá dedinka, prechádza cez ňu hlavná cesta smerom z Ba do Kn. je to 70km od Ba a 30km od Kn. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate tak akurat, vsade blizko musim uz ist, zatial sa maj
Odpovedať
no keď máš auto nie je problém. ale dá sa aj vlakom a busom.
Odpovedať
dnes tu nikto nie je?
Odpovedať
http://www.youtube.com/watch?v=R5-xDP... Richard Wagner - Bridal March http://www.youtube.com/watch?v=pfV8fZ... Mendelson,Liszt,Horovitz,Volodos - Wedding March nádhera! strašné dojáky...
Odpovedať
Profilova fotka
cely den som makala, vela roboty co si nam to tu dala?
Odpovedať
svadobné pochody :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz som popocuvala, take zapadne ja stale vyberam, chystam aj CD ku DVD
Odpovedať
no daj neaké typy na dvd hudbu, ja zháňam tiež.
Odpovedať
Profilova fotka
mam toho dost vela, ale mozes skusit napr. Kenny G - ma vela krasnych instrumentaliek, Mark Antony a Jennifer Lopez: No me ames, Michael Buble: Everything a este kopec inych, ja si vyberam aj kvoli textu, nakolko je pre mna anglictina prirodzenym jazykom, Tim McGraw: My best friend
Odpovedať
super že vieš anglicky, ja sa len učím a nerozumiem úplne všetko,ale dovtípim sa keď veľmi treba. a čo tak no one od Alice Keys?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, anglictina mi velmi pomaha, som rada, ze som vydrzala vsetky tie hrozy pri jej studiu piesen je krasna, dost casto ju hravaju, ja sa skor orientujem na take, co nepocut kazdy den v radiu, zdaju sa mi osobnejsie, este si to musim vytriedit a mozem ti potom pripisat dalsie, ak chces.
Odpovedať
Článok sa načítava...
to by bolo dobré, ďakujem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
akurat sa piesnami zaoberam, stahujem a stahujem ... :-D
Odpovedať
ja chcem spraviť najprv neaký zoznam a potom pohľadám po nete.
Odpovedať
Profilova fotka
prave tak to teraz robim,a objavila som mnozstvo krasnych piesni nahodou
Odpovedať
Ahojte kto má svdabu 14.6.2008?
Odpovedať
ja mám v ten deň svadbu :-)
Odpovedať
ja mam termin 14.6.2008 :-)
Odpovedať
ahoj nelly, ty si tu ešte tuším nebola. :-) vitaj
Odpovedať
diky ja chodim do temy trnavacky ale v podstate mozem aj sem ked som junova :-)
Odpovedať
no v podstate sa to strašne rozkúskovalo, predtým bola len táto téma. potom jún 2008- KE, prišli témy po dátumoch 7.6.2008,21.6.2008 atď tak je tu trošku mŕtvo. :-| ale zato si ešte píšeme aj tu.
Odpovedať
a ako idu pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.pripravy idu fajn.uz mame hotove prstienky, v piatok ideme pre ne,uz sa tesim jak mala.a konecne si pojdeme spravit oznamenia.
Odpovedať
trutka to je super. u mňa prípravy... no v pondelok som objednala oznámenia a svietniky. oznámenia budú hotové na začiatku marca. svietniky prídu tiež tak niekedy. a u teba?
Odpovedať
no oznamka uz mam navrhnute od jednej kamosky - origos len vytlacit, ale to mama cas a prstienky asi tak v marci myslim, ze je este cas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a pre ktore oznamenia ste sa nakoniec rozhodli.nam vraveli ze budu hotove o take 3 dni po objednani.ja sa trapit velmi kvoli vyzdobe nemusim.sviecky sa davaju na kazdej svadbe u nich.my sme si zajednali iba baloniky.
Odpovedať
tie väčšie sme vybrali, takto netreba zvlášť pozvánky k stolu. ako oni nám spravia výzdobu, ja chcem hrubé sviečky a na to nemajú svietniky a také malé ikebany si chcem dať spraviť podla obrázkov v albume.
Odpovedať
ericca kukla som tvoj albumik, ja si idem vyberat saty teraz v piatok, pozeram, ze si si vela skusala siat. krasne saty si si vybrala :-)
Odpovedať
ďakujem, no to som tu už písala, že ma chytali stavy či som vybrala dobre tak som si ich minulý týždeň v pondelok bola vyskúšať ešte raz. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?