Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • nie este nie 🙂, ale chystam sa buduci vikend domov, tak uvidime

kadernicky su zvyknute na to, ze sa vela rozprava, myslim, ze budu len rady a vizazistka ti rozpravat nedovoli,lebo ta potom nebude moct namalovat 😃

• ved to, ze som ziadnu nenasla co ma aj e-mail a tie co maju e-mail, tak su to asi velke salony, ktore su aj pekne drahe.
    Budem to musiet nejak vyriesit, ale bude ma to musiet chytit.

• a keby si sa s nimi dohodla telefonicky a potom im ten obrazok poslala bud po priatelovi alebo niekom z rodiny a nasledne zase dohodla telefonom?

• Sponzor fóra
  • juj po priatelovi to by bolo komplikovane, asi budem musiet zajst niekam a uvidim mozno sa to podari na prvykrat. Maju to tie dievcata dobre, ktore maju kamaratku kadernicku...aj ja chcem 😞 🙂

• ahojte, kočky 🙂
    trutka Vili sa o mňa bojí i keď nechápem prečo som si mala dávať pozor pri stretnutí s tebou. treba to brať s rezervou. 😎 ináč mohli by sme sa stretnúť niekedy. budúci piatok mám anglinu a už o jedej končíme. čo povieš?
    baby mne napadla taká blbosť v noci lebo som nevedela spať. ako pôjdem v svadobných na záchod? 😃

• tak ja ericca to vobec neriesim a to si predstav ze som na voziku, asi si dam plienky 😃

• to fakt? 😮

• 🙂 myslim,ze to nejak uz poriesime, ked to zvladli vsetky pred nami, ja som zas uvazovala, ze nebudem chodit na zachod v restike,ale pojdem radsej vzdy do izby, kde budem mat veci,tam je velka kupelna, tak si nejak poradim a ked sa nebude dat, pouzijemmajkyn napad 😃

• nie nedam si plienky, ale tiez naozaj neviem ako budem chodit na wc, ale asi budem menej pit a tam menej chodit na wc

• viete co, tak ja si naplanujem cestu domov kvoli kadernicke, aby sme vyskusali uces a teraz sa ku mne dostane ze ide do nemocnice

• tak som ta nadchla, ale nerozumiem tu nemocnicu?

• tak to ti mohla zavolať že to ruší nie?
    kamarát v škole mi poradil, že veď obruče nahnem, ale ako s toaletným?! 😃 😃 😃

• no, kadernicka ide do nemeocnice,aj mi je jej luto, aj ma stve, ze som si kvoli nej zmenila program a aj som sa strasne tesila

ono je to fakt problem s tym WC 🙂 Musim si to nejako natrenovat

• ja sa ešte spýtam sestry ako to vyriešila, len ona mala menšiu spodničku ako budem mať ja.
    baby dnes som mala hodinu s profkou čo má prezývku vlkodlak, to ste mali vidieť a počuť ako 50ľudí skoro ani nedýchalo. 😃 a nakoniec sa z nej vykľula fajn ženská, cestou na stanicu som sa s ňou vykecávala. 😎

• 😃 si si robila ocko? 😉 len pozor,lebo to niekedy byva tak,ze sa ako vlkodlak prejavi az na skuskach

• Sponzor fóra
  • tak ja neviem tiez ako s wc, lebo su tam neni bezbarierove, cize take uzke vecka a tak asistenka sa tam len zmesti a to musi drzat mna a zaroven mi davat hore suknu, ale nejak to neriesim, tak poviem potom uz manzelovi nech ideme do lesika a tam ma ta ako miminko cikat 😃 . Tak to z tou kadernickou mi je luto. Vlkodlakova, tak to by som nechcela, to by som si asi nechala svoje meno.

• ona dopredu povedala, že nikomu nedá skúšku zadarmo. je to marketingová aplikácia, znie to hrozne, ale perfektne to vysvetlila dnes. ešte sa doučím z knihy, kázala nám vlastnoručne poznámky. kto bude mať na PC robí prednášku. 😬 ona má len prezývku vlkodlak, volá sa ináč radšej nenapíšem.

v pondelok idem konečne riešiť oznamká, budú asi tie väčšie, lebo tam sa zmestí aj pozvanie k stolu a nemusí to byť na zvlášť kartičke. aj tým sa ušetrí. dúfam, že sa to bude dať.

• a tym, co nechces pozvat na svadbu posles ine?

To je nejake divne, vacsinou chcu vsetko na PC a nie rucne.

• tí čo nie sú pozvaný dostanú klasické oznamko, tí čo sú pozvaný budú mať v oznamku plus text čo by bol inak na kartičke.

no hej, odvôvodnila to tak, že keď si píšeš poznámky rozmýšlaš nad tým keď to čítaš, a ešte si to zopakuješ, lebo to prepisuješ.

• jasne, chapem, svojim sposobom ma pravdu
    akurat som s priatelom rozoberala chodenie na WC, nasmiali sme sa,ale mi pvedal, ze ked si zdvihnem obruc, potom uz budem sama vediet ako 🙂

• vieš že to isté mi povedal ten môj??? 😮 😃 si čítajú myšlienky???

• su to proste chlapi a nase mini problemy asi nikdy nepochopia, tak ako my nikdy nepochopime ich sutazivost, nenavist k nakupom a pod.

• hej, nemá to zmysel rozoberať ich myslenie. sú proste z marsu a my z venuše. 😎 😃

• a chvalabohu ze je to tak

• ericca asi nam ani tentokrat to stretko nevide,mala by som mat zase poobednu,ale i tak ked ju budem mat tak beriem dovolenku a s drahym budeme behat po vybavovackach....konecne si pojdeme dat spravit oznamenia,zakusky treba riesit..a tak.a zase navecer nas caka dalsie poucenie pred sobasom.jaj ale uz iba 2 krat a mame to z krku.

• nevadí, veď snáď nám to už konečne niekedy vyjde. 😉 čísla máme, keby dačo.

• ahojte, juj ja som stastna, maminka uz zarezervovala cukrara, tak pre 26 ludi asi 450kolacov a 2 torty. Som rada, ze uvazovala takto. Ale asi k tomu dopomohol ocko, lebo som mu povedala, ze nech jej dohovoril, a on to vie, tak sa podla mna porozpravali a dohovoril jej. A tak sme vsetci spokojny🙂

• majka super, my musime niekedy skocit do tych Bojnic doriesit pocty a torty...chcela osm ist tento vikend, ale zas na otocku sa neoplati a spat tam teraz tiez nie, lebo frajer, ze ved pojdeme do kupelov a na hrad...uz sme tak raz boli v bojniciach, vo februari, skoro sme na tom zamku zmrzli a ja teraz jak som zosita sa kupat nemozem, tak inokedyyyyy
    Erika marketingove aplikacie? To sme my nemali, co je to preboha za predmet???

• no máš marketing a marketingové aplikácie sú o tom ako sa využíva marketing v rôznych odvetviech.

• Ahojte, tak ako sa dnes máte? My ideme dnes zaplatiť zálohu kapele. Celkom sa uý teším, že budem mať ďalšiu drobnosť vybavenú. Zajtra sa idem vrhnúť na tie oznamká a možno pobehám neaké obchody s dekoráciou. 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov