Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sme presne opacne typy, ja budem presadzovat svoj nazor, hoci sa uz poslednu dobu snazim normalne, bez hadok, ja sa proste neviem stiahnut, ak sa mi nieco nepaci - to je v povahe a casto aj na skodu veci ja za chvilku pojdem uz domov z prace. KONECNE! a kedze posledne dni nerobim nic, len pozeram do notebooku, aj kvoli rogoroznej praci aj kvoli tomuto blogu (s vami ma to proste bavi:-)), mam to trosku u buduceho manzela nahnute, lebo sa mu vraj nevenujem. Tak sa to pokusim napravit. chcel, aby sme dnes sli niekde na veceru, ale mne sa velmi nechce chodit po plnych resrtikach, lebo je Valentina. Radsej by som brala pekny vecer pri svieckach a keby nieco fajnucke navaril, lebo vari skvelo. A na veceru mozeme ist cez vikend. Hmmm. No uvidime.
Odpovedať
no ja som ako ty, presadzujem svoje. len sa to snažím robiť nenápadne, a potom to vyzerá, že to ani nebol môj nápad. :-D tiež niekedy na škodu vecí. aj mňa to tu strašne baví, lebo v Kn nemám kamošky. tak so všetkými vykecávam cez pc. a s vami je tu baby sranda. ;-)
Odpovedať
idem aj ja, za chvíľu príde drahý a zas ma sprdne,že tu trčím. :-D zatím, papa
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze to chlapi ani nikdy nepochopia :-) ze preco mi tolko piseme s babami, ktore sme v zivote nevideli
Odpovedať
hej. to mi pripomína. mala som sa stretnúť s trutkou, nakoniec to nevyšlo, ale drahý na mňa pozeral ako na zjavenie, že to ako načo? a dávaj si pozor!
Odpovedať
holky tak to som sa zlakla, ale fotografa a kameru mam istu, lebo to si ma zapisovali aj sme mali osobne stretnutie, ale sa bojim o hudbu musim mu este raz zavolat ci ma na ten termin ma naozaj zaznacenu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute holky...bol tu dotaz od Eriky, ze nechodim do junoviek a nech napisem co s pripravami. Tak podme na to. Chodim sem z casu na cas kukat, len nemam cas to vzdy preluskat cele, co vsetko stihnete napisat. Trochu mi tu chyba bebecko a ninny, bebecko momentalne nema net, hadam tento tyzden a ninny zas asi nema moc chut sem chodit, co chapem. S pripravami momentalne trochu stagnujem, v utorok mi vyberali 4 znamienka a na takych super miestach, ze zadok, prava noha zozadu, lava ruka a chrbat, tak som jak taky maly robot teraz, frajer sa na mne smeje ze lunochod, lebo chodim jak vadna, len celkom na nic sa na tom zadku sedi, lebo ked uz ma netlaci ten, tak zas ta noha, no proste je to nahovno a uz nech mam vonku stichy a zacnem zase normalne fungovat. No a co sa priprav tyka. Mam pocit, ze mame uz vsetko zabestelovane, niektore veci aj kupene, zenichovi dosli tento tyzden manzetove gomibky z e-bay, s ktorym sme sa konecne skamaratili, teda on je uz na svadbu vybaveny, druhu koselu na prezlenenie bude mat asi nemazetovu bielu, ktoru ma a po polnoci skusime zohnat taku koselu k mojim satam - tie mam take brutalne fialove, ak nezozenieme tak jednu fialovu doma ma, ale s kratkym rukavom. Ked mne sa to moc nelubi, ked ma zenich koselu s kratkym rukavom, aj ked uznavam, ze praktickeho hladiska nie je o com. Tolko on. Ja mam booknute svadobky uz asi od oktobra, poplnocne skoro dosite, uz len 1 skuska, na ktoru som mala ist dnes, ale kvoli tym znamienkam som to zatial nechala na neurcito a dlzku upravit podla topanok a budu hotove. Popolnocne boty budu niekedy zaciatkom marca. Svadobne boty som pisala ze uz mam asi 2 tyzdne a dosla v utorok aj kabelka k nim, lebo v tej viedni ju nemali, tak som ju objednavala z UK. Sala je davno, menu tiez uz dohodnute, kostol tiez, v pondelok by som rada zbehla pre žiadosť na matriku a potom sup do kostola s nou. Inak na matrike som nemohla byt bez -ová, tak sme sa s p. matrikarkou dohodli, ze sa vydam ako -ová a keď bude sobášny list, tak si to zmením na mužský tvar, už mi dala aj to tlačivo na zmenu mena, xixi. Tento tyzden som sa dohodla aj s cukrarkou, len je z bojnic, tak tam chcem skocit tak do 2-3 tyzdnov a dohodnut detaily, nech to mame v suchu, lebo cez telefon je to v pripade druhu torty dost o nicom. Inak baby poradite mi kolko kolacov treba? Lebo mne povedala, ze 5 na osobu + vysluzky + torty. Tak to ak nam dojde plnych 110 ludi, tak je 550 + vysluzky + torty a to sa mi zda strasne vela. Ze do vysluziek 15-20 kolacov sa dava "tam u nich", mne sa to zda vela, ja som tak za 10 kolacov pre par, jaska ze ked bude rodina o 4 ludoch im dam viac nez 10 kolacov, co vy na to? No a ozamka chcem uz dat aj tlacit pomaly buduci tyzden, chcem to uz mat z krku, som zvedava, ci to pojde hladko. A dokopala som sa k urobeniu albumu tento tyzden :-) Tak co Eri, moze byt? :-D
Odpovedať
uff tak to si sa prekonala. :-D no kolace treba 4-5ks na osobu a 10ks do vysluzky plus 2-3ks torty.
Odpovedať
jej pekne citanie..... :-D viem albumik uz som davno okukala ...., ze ta atka dokopala :-D inak nam tiez povedali, ze tak 20 kolacov do vysluziek aj mne to pride vela....u paru....no neviem...podla mna na osobu 3 az 4....5 je uz vela... nam maju dojst buduci tyzden oznamka tak sa tesim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
witchka, no tak to co mas ty, nema asi ziadna z nas ktore mame v juny. Mozno ak by sme sa dali dohromady tak potom ano, ale ty si taka sikovna. Chcem sa spytat, ake budete mat jedla na svadbe? A s tymi kolacmi sme to preberali pred chvilkou, lebo ja mam ten isty problem, ze maminka chce vela a ja menej. Ale volala som ockovi a povedal, ze to spracuje u maminky, tak som zvedava :-) . Ale ked sme tak s ockom uvazovali tak tych najviac 20kolacov/osoba a v tom je aj vysluzka, aj to sa mi zda vela, ale nebudem sa hadat kvoli kolacom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si oznamka robim sama, ale este ich nechcem tlacit, bojim sa, ze co ak sa bude musiet nieco zmenit a potom to bude zbytocne, budem ich tlacit tak za mesiac a pol, aby som ich 2 mesiace pred poslala.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to hej, rit ma boliiii ;-) atka neviem ci ma dokopala, tak to asi jedno z druhym No, tiez sa mi to zda tak nejak normalne ze do vysluzky 10, ok, ked budu styria im dam viac a 2-3 torty a dovideniaaa. Ja uz musim tie oznamka fakt doklepnut, ved tie navrhy mam 100 rokov hotove, len som to menila - jednu farbu a cakala na ceny tlace, ale najradsej by som to uz mala tuto pekne na kope a potom uz len rozoslat...inak zoznam ludi mam davno, ale chcela som napisat mena grafikovi, nech mi porobi menovky - jedna vec, ze sme sa dohodli, ze tie budeme tlaci v maji, ked uz viac-menej budem vediet, kto pride/nepride ale normalne som zistila, ze u niektorych neviem jak sa volaju...lebo je to "jeho žena" a pod. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a prosim ta ake budete mat jedla? A ako vidim vsetky sme sa tu zhodli na menej kolacov, ved prave ked zjedia na svadbe kazdy po 10, tak ostatok im dame do vysluzky, ja neviem co z toho robia ta rodina dramu, ved na svadbu pride len rodina, tak tam nema dovod preco sa ohovarat :-| :-) . Ani ja neviem vsetky mena, ale menovky som si uz spravila a tych co poznam, tak som napisala a hotovo a potom uz len dopisem.
Odpovedať
Profilova fotka
ale coby ste nemali Maji, urcite mate, len ked to takto spises naraz sa to zda, ze je toho uz vela. Ano uznavam, zacala som s pripravami skor, ale kvoli tomu, ze sme predpokladali, ze pred svadbou bude vela roboty co sa pekne aj plni, lebo od januara makam jak fretka a som sama sebe vdacna, ze som sa do toho obula skor, lebo teraz by som mala nervy, co vsetko este treba a nemala by som cas to riesit. Co sa jedla tyka, tak to hlavne ked prideme do hotela bude plneny telaci rezen (slanina, cibula, sampinony, feferonky) - pekne z ostra a aromaticky hned na zaciatok :-D :-D :-D to bude na prirodno a k tomu pol basmati ryza a pol zemiakova slama (to by mali byt take palicky kvazi hranolky, len tensie, lebo som nechcela klasiku pol hranolky pol ryza). Potom okolo 9tej ked dojdu kamarati dame teply a studeny bufac a po polnoci este kapustnicu. Ten teply chceme spravit tak, ze bude pecene prasa, ak bude pekne pocko tak sa bude robit na terase a ked pridu ti na 21 sa bude podavat, takze oni sa mozu hned na jest + ti co tam budu od zaciatku tak 2.x. Co sa z prasatka nezje, pojde to tepleho bufacu a tam bude este divinovy gulas + knedla, feferonky, taketo kysle hovadiny,chlieb, opekane zemiaky a ryza keby chcel niekto k prasatu. No a v studenom budu syrove, sunkove a salamove misy, nejake salaty, pecivo, ovocie, takze myslim, ze sa najedia vsetci. Popolnoci kapustinca. Dohodli sme sa s hotelom tak, ze teply bude tak jak sa dohoneme (mnozstvo) a studeny sa bude dat dorobit v pripade potreby, teply uz nie. Inak ked som to teraz napisala, sa mi to zda aj vela, ale upravili sme mnozstva, nie je to tak ze vsetko co som pisala je pre 110 ludi.
Odpovedať
Profilova fotka
110 ludi, to budete mat ale dost, to bude dobra velka svadba. Mnam a teraz sa mi slinky zbieraju, lebo snazim sa drzat dietu. Ja teraz jedlo nejak neriesim, lebo to sa da aj potom, ale skor teraz tie zakusky, kadernicku a vizazistku, lebo ja sa vobec nemalujem a ked nahodou ano, tak si dam len spiralu a tiene len namachlim.
Odpovedať
Profilova fotka
jak tak citam, tak to tu poriadne frci, tolko co odbehnem na chvilu, uz nestiham citat :-) to majka: som rada, ze ste to ako tak poriesili
Odpovedať
Profilova fotka
este sme to neporiesili, ale uvidim co ocko vybavi
Odpovedať
Profilova fotka
aspon ste zacali, tak budem drzat palce :-) snad to utrasiete na unosnu hranicu. ja stale neviem zohnat helium na balony
Odpovedať
Profilova fotka
helium, tu v Martine nafukavaju 1 balonik za 15 korun a v tom je zda sa mi aj cena balonika, len to, ze oni to spravia den pred, lebo on casom odchadza a to je asi pre teba neskoro. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, ja potrebujem niekoho na vychode, viem, ze to robia v KE, ale kto mi po to v sobotu pojde do Kosic (to je 50 km od nas), tak neviem, co s tym,lebo ja balony musim mat byvas v Martine?
Odpovedať
Profilova fotka
ano byvam v Martine, a v Trebisove nemaju nejaky svadobny salon, tam by to mozno slo. Toto je tiez taky salon, kde robia vyzdobu, ale aj predavaju take karnevalove veci, treba sa aj tam porozpravat. My ked sme kukali na nete, ze kolko to tak stoji, tak sme sa az divili, je to tam strasne drahe taka flaska, tak preto sme od toho upustili a pre nasu malu miestnost sa to neoplati.
Odpovedať
Profilova fotka
Ako sa mate ? Vidim - citam ze pripravy mate v plnom prude :-D Mam otazku : Kde v KE robia baloniky, lebo po nich tuzime?
Odpovedať
Profilova fotka
to ti poradi seagull, ale urcite to tam niekde robia.
Odpovedať
Profilova fotka
je jedna firma, co ti nafukaju co len chces, ale kntakt na nich mam v praci, takze napisem zajtra do IP Trebisov je hrozne mesto co sa sluzieb tyka a salony sa len tazko daju nazvat tie obchdy, co ponukaju saty na pozicanie, skoro nijaky servis, ale skusim sa popytat uciteliek v materskej skole alebo niekde v kvetinarstve
Odpovedať
Profilova fotka
myslis si, ze v materskej skorske davaju detom do balonikov helium :-D , aj ja chcem chodit do takej skolky, ale za spytanie nic nedas, tak to je naozaj tazke ked je to take mensie mesto, to asi nezozenies tak.
Odpovedať
Profilova fotka
myslela som,ze ked robia nejake vacsie akcie,ale asi je to hlupost skor by som asi mala hladat niekoho po znamosti,co ma napr. teplovzdusny balon :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty mas takych znamich co ma balon, aj ja chceeeeeeeem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani nie,ale ty, ze je to male mesto,tak znami maju znamych a ti tiez maju nejakych znamych, pamatam si na jedneho ucitela zo zakladky, ze lieta nabalone, len sa k nemu este musim dostat
Odpovedať
Profilova fotka
ja poznam niekoho, kto ma balon - na lietanie - aj sme zvazovali na svadbu a fotit sa tam, ale lieta sa s nim len niekde v okoli TN, takze to by nam z BA bolo trochen odveci kvoli fotkam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to ja by som sa aj bala, som trosku taky bojko :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?