Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si myslim, len ja tam chcem aj zive kvety, takze usetrim len z casti, ale aj malo potesi :-) krstna a mamkou sa staraju, ja posielam obrazky z netu a celkom to ide :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas vyborne vybavene, ale to asi preto, niesi nahodou v zahranici? My si vybavujeme vsetko sami, ale aj tak nemame vela toho na starosti, vela veci si robim sama. Len teraz zhanam niekoho kto pecie, lebo maminka na internete nejak nevie hladat a ma to ona na starosti.
Odpovedať
tak u nas vyzdoba agentura, kedze ja to manazovat nemozem kvoli tomu, ze sme v zahranici ;-) , ale ani by som nemala cas ;-)
Odpovedať
nie som v zahranici.
Odpovedať
Profilova fotka
nie ericca ja som myslela ci seagull neni v zahranici. Yvetta aj my sme isli najprv do agentury, ktora robi vyzdobu, lebo nakolko mne sa tazko robi, priatel na to neni, sestru mam v Anglicku a maminka tiez nema na to trpezlivost, ale ked sme tam prisli, maju naozaj krasne veci a vedia urobit nadhernu salu, ale ked mi povedal, ze zakladne stoji 15tis, tak som sa posadila na moj vozik co som uz sedela :-D , hned sme to zavrhli, tak preto teraz zhanam si sama a nakolko mam cas tak to celkom ide.
Odpovedať
jaj prepac :-D no cas mam aj ja len nie trpezlivost na taketo veci.
Odpovedať
my mame lacnu agenturu a stoji ma to cca 10tis. a z toho 5tis. su navleky na stolicky to pisem priblizne ceny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja nie som v zahranici, som v Ziline a svadba bude v Trebisove, takze je to v podstate skoro to iste. Ony nieco nachystaju, odfotia, poslu, ja skritizujem. Idem im nakupit, co treba a raz za mesiac pricupitam :-) ericca pozeral som ten album detailne a myslim, ze ked som bola v tom velkoobchode na kvety a dekoracie, tak som tam na rolkach videla aj take tuhsie a nepriesvitne latky, aspon myslim. Takze sa to urcite da zohnat aj takto. A ak nie, tak tie kusky, vyskladane do nejakych tvarov, tak to su asi platene obrusky, take tie lepsie, to by mali mat v kazdej restike, otazka je ci aj vo farbe, aku chces, skus si to zistit. Sa mi zda, ze ta latka sa vola damasek. majka a ta restika, kde to mate ti s tym nepomoze? ze si prinesies orazky, material a oni to zrealizuju, zadarmo alebo za rozumnu cenu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja zasa na to trpezlivost mam az az, velmi ma to bavi, len skoda, ze mam tak nesikovne ruky a napr. stihat robim dobre zuby, tak to musi priatel, ale velmi take malilinke veci robim rada. tak to mas naozaj tazke takto na dialku vybavovat, ale asi mas tolerentnu maminku, lebo ta moja keby som ju po druhykrat skritizovala, tak by uz predsvadobna nalada bola onicom, tak sme si to rozdelili ona kolace a alkohol a ja to ostatne. My to mame vo Valci v snowlande, vies nemas mi ako iby ak by si prisla v svadobny den 21.juna :-D a z tych veci co som spravila vyzdobila miestnost, prides? :-D , ale dakujem za pomoc. My navleky nebudeme mat, pre mna je to neprakticke ked pojdem okolo tych stolicie, tak spravim z tej organizy len take masle, ale to bude musiet asi priatel spravit, lebo to neni taka malickost co zvladam. Neviem preto u nas tak velmi pytaju za vyzdobu, ja ked som im povedala, ze co chcem, tak povedali, ze za to by sa im neoplatilo ist cca 15km od martina a nahodou keby to niekto iny chcel tiez na ten datum a vacsie vyzdobu, tak je to pre nich nevyhodne. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, take sposoby ja nemam rada. Hoci neviem, ci som ta dobre pochopila. Myslela som, ze by si sa s nimi dohodla tak, ze skusite jeden stol a oni to potom nachystaju, kym pridete. My mame tu vyhodu, ze si mozem prist v piatok skontrolovat. Ja som v tomot hrozna. Maminka je tolerantna, hoci sme sa aj pochitili, hned sme to vyriesili. 21. juna budem ja tiez vo svadobnom osiele, ale snad by ti s tym niekto aj mohol pomoct, druzicka a tak. Ozaj, je tak strasne mile, ze ti tak priatel pomaha, nech mu to vydrzi co najdlhsie. Ak mate tu moznost, skuste si tu vyzdobu sami doma na vasom stole a odfotte a s tym by som otravovala v restike, kym by nebolo, ako chcem, aspon priblizne. Platite za to, takze co...
Odpovedať
Profilova fotka
asi to tak spravime, ze to skusime tak, ze to spravime doma a poprosime ich aby nam to potom oni spravili, aby sme tam nemuseli ist v piatok a nebodaj v sobotu
Odpovedať
Profilova fotka
no, mne to tak maminka robi, skusa na jedalenskom stole, foti a potom posiela, takze je to dobre riesenie a aj sa zabavite
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale asi to spravime tak 2 tyzdne pred, lebo priatelovi by sa asi nechcelo stale prestierat ako na svadbe :-D.
Odpovedať
Profilova fotka
a inac citala si co napisala ericca, ze 21.6. ma prsat a krupobytie byt, tak dufam, ze az tak ked bude tma, hadam nebude prsat cely den.
Odpovedať
Profilova fotka
no, snad, treba sa spolahnut, ale mne to nevadi, mi mame svadbu pri vode, takze prsat bude asi tak ci tak, hovori sa ze prsi stastie a peniaze, tak ak budu krupy padat, budeme mat more stastia a kopec penazi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak po tych krupobytiach co niekedy byva a nicia sa az auta, budeme naozaj potrebovat vela penazi... :-D
Odpovedať
baby ja som vás tou predpoveďou nechcela strašiť. je to na celé územie SR tak nemusí byť krupobitie v žiline a martine.
Odpovedať
Profilova fotka
neboj sa ericca, ja to beriem s humorom a budem na vychode, tak ak chce, nech je v Ziline aj krupobytie, ale radsej nie, lebo ma zilincanky znicia :-)
Odpovedať
ahojte, včera som volala hudobníkom. v nedeľu ideme zaplatiť zálohu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) no, to ja by som mala tym svojim uz aj zavolat a tiez sa stretnut, dohodnute v podstate vsetko je, ale sme sa zatial bavili len cez telefon
Odpovedať
asi tak, ja sa s nimi stretnem prvý krát. je to otec a syn vraj.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali s hudbou najprv problem, lebo u nas vela dobrych Djov nie je a jedneho znameho som nechcela pre iste dovody a tak nam kameraman doporucil, ze s nimi chodieva casto, je to jeden Dj, ktory hra aj na harmoniku vo vojenskej kapele este ma jedneho, ktory bude hrat na a teraz neviem ci husle alebo co. Najma poccas prestavok. pridu aj na vypytovanie, tak som celkom rada. A aj cenu mali dobru.
Odpovedať
no my sme mali tiež problém. kontakty som zohnala na skupiny, u nás dj neako nie je v móde :-D . no len nevedela som kto je aký, za akú cenu. tak známa nám povedala,že tento chlapík hrali viackrát v hotely a majú dobrú cenu. tak som mu zavolala. bude hrať od 16.00 do 5.00 za 4500sk. čo je celkom fajn nie?
Odpovedať
Profilova fotka
to je, my mame tiez myslim 6000 aj s vypytovanim a dopravu si platia sami
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.aj moj Dj bude stat 6 000
Odpovedať
neviem si prdstaviť svadbu s DJom, na takej som ešte nebola. to mu musíš doniesť vlastnú hudbu ak nemá také čo ty chceš?
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze ma vsetko, co budeme chciet, hra v subore, takze to nie je ten original disco DJ, ale ma aj harmoniku a husle, tak to bude aj ludove. U nas v okoli som nenasla kapelku, ktora by sa mi za tie prachy pacila.V kazdom pripade ale CD donesiem, bez ohladu na to, ci bude hrat to co chcem, lebo ja mam par kusoviek, ktore su specificke :-) Budem robit CD aj pre hosti, nie vsetkych, len pre kamaratov.
Odpovedať
Profilova fotka
Ked chcem nieco specialne tak mu napisem email,ale myslim ze nebude problem robi dj-ja uz 25 rokov na svadbach a robil aj bratovu.
Odpovedať
tak to je potom super, ja som videla v akcii DJa len na našej stužkovej.
Odpovedať
ahojte tak ja som skoro ziadnu zalohu neplatila len na saty a na miestnost ostatne nic ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?