Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • keď tie šaty budem mať iba raz v živote na sebe. a v ten deň chcem byť prosto princezná, aj keď je to trochu infantilné a detinské. tak ale je to svadba!!!

• aspon v ten jeden den sa mozeme vsetky citit ako princezne

• nemyslim, ze je to detinske, ja som doma mamke povedal, ked sme len uvazovali nad tym, aky asi typ siat by som chcela, ze chcem byt princezna a chcem vyzerat tak, ze toho svojho fesaka na chvilu zbavim slov 🙂 Maminka bola prekvapena, ake typy som si vyberala, lebo ja nosievam taky jednoduchy styl, vacsinou bez vzorov, krajok a podobnych ozdob a tak sa jej velmi pacilo, ze si vyberam ine a ze budem celkom ina. je to len raz a tak nech to stoji za to!!!

• Sponzor fóra
  • súhlasím s tebou 🙂

• juuuj, ani sa neviem dockat, ale ani nechcem, aby to slo prilis rychlo

• no tak v tomto máš znova pravdu. už chcem aby som mala svadbu a nechcem aby sa to rýchlo skončilo. 🤔

• 🙂 vsetky sme asi v tomto smere rovnake 🙂 dnes som si kupila k satockam po polnoci topanocky, isla som len tak nahodou okolo a tam som ich zdali. Vynimocne mali len moje cislo a nebolo co riesit. Mam rada take nakupy.

• to je super. ja neviem žiadne nájsť 😞 chcem na nie moc vysokom opätku a s okrúhlou špičkou, ale všede sú len špicaté. chcela som sa spýtať, na jednej fotke mám výzdobu kde sú hrubé sviečky s hranatým svietnikom. nevideli ste niekde také? neviete kde by sa dali kúpiť?

• pozriem sa a dam ti vediet. Moje su spicate, ale ja take potrebujem a opatocek nie je vysoky, dam ich do albumu

• ak myslis v tom druhom albume, pod tymi orchideami v skle, tak konkretne tie som nevidela,ale nieco podobne by mohli mat v takych stylovych obchodoch s bytovymi doplnkami niekde v BA. Asi budu drahe

• ten obrázok pod ktorým je modrý oblek. také biele svietniky, možno sú to taniere ako tak pozerám.

• no, to sa da zohnat uz lahsie
    viem, ze v IKEA nieco podobne maju, ale aj v nejakych velkoskladoch na kvety a dekoracie, resp. v Baumaxe, Hornbachu a tak, ale urcite aj bezne v obchodoch, kde maju dekoracie, resp. v kvetinarstvach

• vidíš to je dobrý nápad, keď sa znova dostanem do Ba pôjdem pozreť.

• ja si take pojdem kupit, len nebdu mat hore rohy do velkoobchodu na kvety a dekoracie, takze to iste bude kade-tade, ale IKEA u mna jednoznacne vyhrava

• ahojte. baby akú budete mať výzdobu sály?

• Sponzor fóra
  • ahoj ericca tak ja mam bielu z kal a nieco do zelena kombinacia take sa mi paci 😉

• a chceť vlelín, alebo nepriesvitnú látku, poprípade také tie kocky čo sa asymericky uložia?

• ja mam zlatu orzanzu, bielo - zelene kvety

• ja neviem ci to bude oranza alebo nieco ine lebo nam to robi agentura dekoracna tak ja neviem 😉

• mne venovalo jedno dievca bordovu organizu, viete aka je krasna

• mne sa neako organza nepáči ani vlizelín, pripomína mi to vlizelín čo sme používali pri šití. 😃

• a co chces mat

• niečo ako čo nepresvitá, pozri v albume.

• si myslim, ze to je taky uzsi obrus, pekne ale asi trosku neprakticke, lebo urcite to bude velmi drahe ako organza a vlizelin

• ja to nebudem kupovať, mne robí výzdobu hotel.

• a aj za tu vyzdobu budes platit, alebo to bude v cene?

• no je to naša známa, takže mi platíme len za osoby 800sk na jednu a všetko je v cene, neplatíme zvlášť za sálu.

• chi, my budeme prvi, co budu mat v tom penzione svadbu, takze som sa dohodla s buducim svokrom (majitelom), ze si mam kupit, co chcem a on to potom kupi pre penzion, aspon usetrim 😃 a nebudem skromna 😃 😃

• tak to mate obe vyborne. My tiez nebudem platit zvlast za salu, len za stravu, ale vyzdobu si budeme robit sami.

• dobre robíš 😉 treba využiť ak sa dá.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov