Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • to majkaa: 110 ludi je horna hranica, real vidim tak na 90 ludi, to by sa tam dalo aj dychat 🙂

• baby vy ste toho popísali. majka keď to tak vezmem aj ja mám skoro toľko pozariaďovaného ako witchka, ja som chcela zariaďovať už v októbri. 😃

• ja si tiez nemyslim, ze mam nejaky naskok alebo co. Uz dosiel aj zavoj, len som to nechcela este poobede pisat, lebo som objednala aj sestre a chcela som jej ho dat jak prekvapko, pred chvilou od nas odisla, tak som nechcela skor pisat, aby si tu neprecitala 😉

• Sponzor fóra
  • ja budem mať všetky tieto veci požičané spolu so šatami, neviem kam by som to dala potom. 😐

• sme sa so sestrou smiali, ze dame dietatu nad postielku, jak ona povedala "proti moskytom" tak sme sa rehotali, ze ci idu zit do Brazilie, ked proti moskytom 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 to je nápad, aspoň to využiješ. 😛

• ericca a to si Vili mysli,ze ja hryziem,ked si mas na mna davat pozor? 😞

• kedysi to tak bolo, ze sa zo tavojov robili tie zavesy na kolisky, najma v slachtickych rodinach, zavoj bol akokeby sucastou vena a vybavy 🙂

• dnes tu nikto nie je? ja nemam sefa v praci a kym tlacim nejake veci, nudim sa 😐

• to vazne? som netusila ake vyuzitie moze mat zavoj 😃 ja si ho poziciam k satam, nad kolisku pojde baldachin 🙂

• to bolo kedysi, vtedy boli take latky drahe a tak sa to vyuzivalo takto, a boli aj dost dlhe, takze nebol problem, dnes uz ani velmi kolisky nie su, skor su hned postielky

• seagull dik, my vlastne sme zo slachtickeho rodu, len som to nechcela napisat tak narovinu 😃 😃 😃

• AHOOOOJTE babenky 🙂
    Ako sa dari s pripravami okolo svadby? 🙂

• Lenuska ahoj, ja som ti ani neodpisala na IPcku 😐 😐 😐 sorac, pripravy v poho a ty ako?

• rada som pomohla 😃 aj nabuduce, co sa tyka historie, celkom som doma

• Sponzor fóra
  • ale nie, ja somsi robila srandu s tym slachtickym rodom, ale fajn naucit sa nieco nove, dobre to padne a rozsiria sa cloveku obzory 😎

• ahojte, neuverite ale so zakuskami sme sa uz dohodli s maminkou. Ona to trosku inak myslela ten pocet. Tak sme sa dohodli, ze takych 15-20zakuskov na osobu, ale v tom je aj vysluzka, a objedna naviac 2 torty, lebo u svokrovco sa to robi tak, ze tak kazdy napecie a tam bude strasne vela tort. Takze kolace mam z krku to uz ma maminka na starosti.

• ahojte, majka super ze ste poriesili zakusky a myslim ze tak akurat, my budemem mat jendu hlavnu tortu, njke donesu svokrovci teda oni jednu, niekto z ich strany dufam nei a my este jednu dame robit, jedna velka hlavnaa dve mensie, to staci aj tak viacej pojdu zakusky a objedname aj partyzakusky take male, to bude asi najlepsie.

• droby aj ja som rada, lebo naozaj sa mi nechce este toto riesit a hlavne to, ze keby som nahodou zle objednala tak by maminka hundrala a to ja nerada, ale ten pocet sa mi vtedy zdal strasne vela, ale ked povedala potom tento pocet, tak dobre. Ja si tiez myslim, ze zakusky pojdu viac na odbyt, ale u nich je to tak, ze sa nekupuju zakusky ale kazda rodina donesie a ked mala priatelova sestra tak som tam videla velmi vela tort, ale mne je to jedno, lebo ja sladke moc nemusim, len teraz trosku, lebo sa snazim drzat dietu a tak som si kupila jednu taku sladku sisku a vcera som mala polovicku a dnes polovicku, je to aj drahe, ale snazim sa schudnut, tak teraz ju tak dobkam. 😃 .

• joj to ja strasne mozem sladke sa tesim na svadbe na vsetky zakusky a torty 😃 co ja viem ten zvyk ze sa nosia torty som nepoznala az u draheho, bolo tam vela tort a co si pamatam sa ani nezjedli, tak neviem co s nimi...
    tak mi neobjedname len jednu malinku aby sa zas stalo ze nebude a doense jeho rodina...
    tak vela sil pridietke zelam, na to ja teda nemam aby som este aj dietky drzala 😬
    tazke amte dalsiu vec z krru to je super, moze sa ist na dalsie 😃

• aj u svokrovej rodiny je to zvykom, ale im to neberem, neviem proste ja kolace nejak neriesim, lebo mi moc nechutia, tak preto som aj velmi rada, ze to mam z krku. Moja maminka tiez bojedna len 2 torty, viac som jej povedala ze nie, ale tiez pre istotu keby nepriniesli oni. Teraz by som sa mala vrhnut do kadernicky a vizazistky, ale tak sa mi nechce, lebo nikoho nepoznam a urcte ich budem potrebovat, lebo ja sa namalovat neviem a ani kamaratky a kadernicku treba. Ale praveze tym, ze nebude priatel doma, tak asistentka pojde, ale som jej velmi tazka po schodoch, tak musim najst jednu, ktora robi aj kadernicku aj vizaz a ktora by prisla domov a taaaaaaaaak sa mi to nechce vybavovat.

• su take kocky co to robia, no v ba by som poradila ale takto neviem.
    ja mam koamosku vizazistku, ta ma bude licit aj cesat, mame dohodu ja jej strazim dcerku a ona ma vyfinti na svadbe, a obe sme spokojne.

no take tie vychytene budu aj drahe 😐 chcelo by to najst niekoho co sa tom,u venuje, ale nebere stasne peniaze, napis niekde do temy o vizazistkach alebo madzi martincanky urcite sa najde.

• napisala som dievcatam co uz mali svadbu, tak mi poslali nejaky kontakt, ale vies presne ako je ta tema ze odhlasili tu majku a tebe ten album, zasa budem musiet vsetky obvolat a stretnut sa s nimi a takto to proste vidim, napr. keby tu mala nejaka kadernicka ucesy co robi, tak si len vyberiem a je a nie vsetko obehavat, lebo ma to velmi vycerpava. Ale musim to tak spravit. A to, nechcem dat za uces a make up nehorazne peniaze, ale zasa chcem byt aspon raz velmi pekna.

• majka, som rada, ze ste to tak lahko zvladli. Ja v podstate kontrolujem len svoju rodinu a tak netusim, kto co donesie, ale viem, ze krstna mama nevesty u nas dava piect tu hlavnu a najkrajsiu tortu, ale sa mi zda, ze aj maminka nieco da upiect a svokruska sa tiez vyjadrila. Viem, ze aj moje babky si neodpustia a budu piect, takze tort bude strasne vela, tak si nabalime vsetkym, a vezmeme aj do prace a kamaratom, co nebudu na svadbe 🙂

majka, skus sa dohodnut s tymi kadernickami a vizazistkami, aby prisli, napr. za prepletenie nakladov na cestu, nech zohladnia tvoje moznosti,mozno skor tie, co maju mensie salony, alebo majuu kadernictva na dedinach.

• tak to ja sa tiez vobec nestaram, ze co u svokrovcov, lebo oni uz mali jednu svadbu a viem, ze oni nosia kolace, tak preto nebude problem.
    Co sa tyka toho ucesu a make up, tak to uz naozaj nepoznam tie co su na dedine, ale mam nejake kontakty, len by som bola najradsej keby to niekto za mna vybavil a dal sa za mna namalovat a ucesat a ja by som sla uz len na ostro, to sa neda 😬 😉

• vela kaderniciek chodi domov k neveste, vypytaj sikontakty uces si najdi na nete a posielaj ci by ti taky spravili, potom staci skuska a budes vediet...

• no, to sa asi neda 🙂 ale neboj, treba si uzit aj pripravy na to a potom aj ten den, lebo musime byt vtedy tie najkrajsie, ono to na kamere a fotkach strasne vidno, ak je baba neupravena a to je potom skoda, ked to budu nase spomienky 🙂 Ak sa ti podari najst ochotnu babu, tak to urcite bude prijemne a aj zabava to bude 🙂

• droby keby sa to dale cez internet riesit, tak to mi neni problem, ale takto osobne, ja som dost hambliva a ked sa hambim, tak vela rozpravam a ked vela rozpravam tak rozpravam blbosti. Skoda, ze niektora nebyvate v Martine.

• seagull a nasla si nieco z toho helia?

• a nie su njake salony s meilami? ze by si to tak riesila?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov