Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • ahojte, tu je tiež zamračené, ale tak voľno budu zachvíľku 😵

• baby aké veľké budete kupovať krabice na výslužky? také malé s uškami alebo tie veľké na torty???

• ja len tie male s uskami - to musi kazdemu stacit 😃 😃 ved dostanu este aj vinko 🙂

• Sponzor fóra
  • to ericca: ja mam svoje krabicky v albume, mam mensie pre kamaratov (su to dvojice) a vacsie pre viacpocetne rodinky, tetusky a ujov a tak. Kolko sa tam vojde, tolko tam bude, ale pocitam, ze zakusky a torta budu v jednej. Nebudem si robit nejake mega vydavky pre vysluzku. Mame objednane uz aj vino, ktore dostanu chlapi ako vysluzku, zakusky dostava akoze zena.

• zmestí sa do nich 10ks zákuskov a 2ks torty? lebo zas dávať domom 5ks zákuskov... no neviem

• neviem, ci sa zmesti, lebo neviem, ake zakusky budu, ale myslim, ze ano, ak ich ulozis aj na seba, tak urcite, ja totiz budem robit aj nejake suche pecino, budem mat pusinky, linecke a medovniky, takze urcite sa vojde viac. Ja by som chcela, aby cukrarka nakrajala zakusky nejak rovnako, nie nejake velke kusky. Mne akurat napadlo, ze kam dam tie velke dvojlitrove flase s nealkom, lebo ak to bude na stole, tak to bude hroza.

• ahojte, my ešte sme dako vyslušky neriešili
    ja si myslim že ešte mame na to čas 😬

• no najprv tam budeš mať tie malé 0,33 nie? a tie veľké flaše daj na zvlášť stôl.

• ja to chcem spravit presne ako povedla erika - najprv budu na stoloch male flasky a na zvlastnom stole (a mozno i chladene) budu tie velke flase 🙂

• hej to hej, ale potom nebudem predsa ludi nutit, aby si behali k spolocnemu stolu po vodu, ked budu smadni, urcite si to polozia rovno do stredu stola na moju tazko vymyslenu a zrealizovanu vyzdobu a mna rovno porazi

• ja mám konečne čo robiť. 😵 odem zháňať štvorcové obálky, krabice na výslužky, topánky, spodnú bielizeň, podľa toho aké topánky nájdem poprípade aj samodržky biele so vzorom. 😃 otec ide zarazervovať víno.
    zas som vo svojom živle! jupíííí 😎

• uz si zacinala byt smutna, tak sa tesim, biele samodrzky so vzorom som si aj ja najprv byrala, ale potom som zistila, ze sa biju so vzorom na satach a topankymi, tak som si vybrala len biele so vzorom tam na tom hornom konci a druhy skonstatoval, ze je to strasne sexi 😃

• baby a kolko vyjdu take samodrzky? asi by som sa mala po dakych poobzerat 😉 lebo ja taketo veci vzdy riesim na poslednu chvilu 😃

• cca 300 Sk, podla toho kde, aspon ja ich kupujem tak niekde po 250 (klasicke telove) alebo ine maslove, biele, vzorovane po 300 Sk, ak znackove tak aj 350 Sk

• jačosom si kupovala hnedé vyšli neako na 600sk ak si dobre pamätám.
    no ja mám len gorálikmi vyšívaný vrch tak tam by ten vzor nemal vadiť no nie?

• Sponzor fóra
  • vdaka 🙂

• fíha! to potom mňa dobre oškubali. 😐

• erika, to si kupovala dake znackove? lebo to sa mi zda az prilis drahe 😐

• hej, ale aj tak. keď seagull vie kúpiť značkové za 350. v bepone viem že sú také drahé. ale tieto som kupovala v kn.

• ahojte junovky, co tu mate nove?

ked riesite samodrzky, davate si biele ci kremove?

• baby, ja som kupovala samodrzky v troch roznych znackovych obchodoch a ani jedny nestali viac ako 400 sk

ja som si nakoniec vybrala ivory farbu a telove

• asi si nevyberiem biele, skor dake kremove alebo telove (aj ked saty mam biele 🙂 )

• ahoj, droby.
    krémové ja nemôžem mám biele šaty, poprípade telové.ale chcela by som tie biele so vzorom.

• kremove bude mat k popolnocnym...
    ake su ivory? nieco medzi bielou a kremovou? k svadobnym by som chcela biele

• a na krabice na výslužky aký máš názor?

• hej, ivory je nieco medzi bielou a kremovou, ja som este uvazovala aj nad telovou farbou,ale potom ma ovladla tuzba, mat nieco take svadobne aj na nozkach, ved kedy inokedy si to tak dam, ked nie v ten den a ked drahusik povedal, ze je to sexi, tak..... PO polnoci si dam tie telove

• co na krabiciach, my bdueme davat vysluzky v krabiciach asi ich rovno z cukrarne zoberieme, chcela som na ne aj take karticky robit, ale neviem ci to bude ako bude.

• takže tie nemusíš kupovať, to máš dobré.

• my nachystame krabice uz vopred, dame ich do chladnicky, budem na ne davt dakovne karticky, ktore su uz v tlaci, nebudem ich viac zdobit, lebo jedny su s potlacou a druhe so srdieckami

• u nás tie ďakovné karty nie sú zvykom, ešte nikomu som ich na svadbe nevidela. aj my nachystáme výslužky dopredu, budú v chladničke poruke hotové.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov