Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
hľadam v googli ten vejár a nie a nie ho nájsť. :-| Mirka aké heslo mám hodiť do vyhladávača, viem na 100% že je to anglický web
Odpovedať
tak ja nebudem moc davat darcek darcek bude medovnik co budeme davat na redovom s nasimi menami to je vsetko :-N errica - ona nema rozume a je dost tupa tak si myslim, ze je schopna postvat proti nam aj syna :-| radsej sa snou nechcem zaplietat do nejakej vojny ;-)
Odpovedať
yvettka tak ju jednoducho ignoruj, iné ti asi nezostáva. ona sa moc musí nudiť keď kafre do života iných.
Odpovedať
Profilova fotka
vejar je fan, skus wedding fan
Odpovedať
už som našla hodím do albumu aby ste mohli omrknúť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, asi ignoracia, ale ja by som zosalela z takeho cloveka, budem musiet bratovi dohovorit, aby si dobre vybral :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekny je, uz som ho niekde videla, len zohnat ho na slovenksu, asi nebude jednoduche a ak bude, tak isto nie lacne, minule som bola pozriet zvonceky, take uplne mini stali 55 Sk za kus!!!!! ak mi ich treba napr. 60 tak skrachujeme
Odpovedať
oni ich objednali v anglicku keďže tam robili. ale sú strašne krásne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak mas niekoho vonku, co ti to vie obstarat, tak je to pohoda :-)
Odpovedať
v tom prípade hej.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak sa po tyzdni opat pripajam do debaty :-) Za tych par dni som stihla vytlacit oznamka a niektore uz aj rozposlat. Zatial mam len kladne ohlasy i ked mladsie rocniky si neodpustia poznamku, ze preco? a potom ma cakaju hrozostrasne historky o tom, ake to bude po piatich rokoch manzelstva a tak. Ale nic si z toho nerobim, neberieme sa preto ze musime, ale ze chceme a chodime uz spolu 7 rokov, tak snad sa len tak sibnutim prutika nezmenime a nebude z nasho manzelstva nocna mora.
Odpovedať
Profilova fotka
Mate vymyslene super darceky, ale pri nasom pocte 100 ludi by som asi skrachovala. Ja som sa inspirovala od jednej baby, ktora mala cokoladky rumba prebalene do vlastneho obalu, na ktorom bolo meno hosta a zo spodku datum svadby a mena mnovomanzelov, tak asi urobim to. Je to mile a rumba stoji tak do 8Sk.Zvysok bude vlastna vyroba.
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ja som to spojila do jedneho :-D na redovom medovnicky a to budu aj darceky a stoja 25 tak pre nas je to v pohode :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja dam medovnicky tiez, ale medovnicku su moja zaluba, takze to ani ako darcek neberiem, dam ich aj tym, co pridu gratulovat na obrad a nejdu na hostinu
Odpovedať
ja som už vravela, u nás sú darčekom zákusky a fľaša vína (výslužka)
Odpovedať
tak ja na take nemam cas a ta pani to aj pekne ozdobi tak nech to robi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to seagull: Mas nejaky dobry recept na medovnicky? My vzdy ked sme doma piekli, tak boli tvrde. :-p Mozes mi prosim poslat tvoj recept do IP?
Odpovedať
mne sa medovníky tiež nikdy nepodaria, a pritom robím všetko podľa receptu. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat ako darceky male flasky v tvare srdiecka, v ktorych bude alkohol a budu sluzit zaroven aj ako menovky - kazdy bude mat na tej svojej flaske priviazane meno :-D deti pravdaze dostanu nejaku cokoladu alebo take nieco :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a zabudla som - na tych flaskach budeme mat namalovane nase inicialy ;-)
Odpovedať
Anka to je fakt skvelé. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved 25 Sk je super cena, ked uvazim, kolko roboty ma caka :-), ale ja to robim rada, keby nie, tiez by som taku moznost uvitala zial, recept na medovnicky nemozem prezradit a ani si ho tak z hlavy nepamatam, je to take male rodinne tajomstvo s nasim vlastnym miesanim korenin, poviem akurat, ze je dolezite mat preosiatu muku a nechat cesto dost dlho stat a potom po upeceni, ja odkladam medovnicky do spajze do hrnca s chlebikom, ktory pravidelne menim :-)
Odpovedať
Mirka to je hotové umenie robiť tie medovníky!
Odpovedať
Profilova fotka
no, myslim, ze je to umenie, ale len zo zaciatku, ked sa to uz naucis, tak to ide snad sa nikto nenahneva, ze ten recept nedam, tiez treba aby vajicka neboli studene a aby mali priblizne rovnaku velkost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je ok, chapem, vyrobne tajomstvo:-) Pokusim sa upiect aspon podla tvojich rad. Dik aj za to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie je za co :-) ja nechavam odlezat cesto aj dva tyzdne :-N
Odpovedať
ja viem to nam hovorila aj ta pani co nam robi medovnicky, ze to cesto dlho stoji, ale ja ani nemam zaujem to piect do buducna myslim, ze raz som nieco take robila ako dieta a bolo to chutne uz nepamatam a potom sme nieco podobne robili v UK s detmi a tiez to cesto super vyslo, ale neviem ci by sa mne tu take podarilo, kedze tam nejako insie suroviny pouzivaju :-) neboli to sice original medovnickove cesto, ale nieco ppodobne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze v UK sa pecie gingerbread alebo zazvorniky, dost podobne, aspon co ja viem ja nie som ktovieaka cukrarka, ale v peceni medovnikov asi u nas doma nemam konkurenciu, aspon tak mi to babka hovori :-) Na Vianoce nesmu chybat a tak aby som to stihla, tak uz v novembri pripravujem cesto :-) Teraz napr. uz na mna cesticko caka doma. Predpokladam ale, ze ked by som to piekla detom a islo by aj o zabavu pri tom, tak by som to cesta tak dlho nenechala stat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dva tyzdne? A nemoze sa mi to cesto v chladnicke pokazit?
Odpovedať
Profilova fotka
ja ho mam v spajzi a este sa mi nikdy nepokazilo :-), zavisi, co tam davas, ja napr. len vajicka, ani maslo ani nic, co sa moze pokazit, tak neviem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?