Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • no nebudem si zase pisat sama so sebou, ked tu nie ste, ale aspon vidite, ze ja som sa sem prisla preventivne pozriet 😃

• sampo - ano na tu nasu spolocnu 😉

• ahoj julova 🙂
    ku svadbe vsetko hotove 😮 😃

• Sponzor fóra
  • ahoj potvorka...no...takmer ano 🙂...uz len doladujeme...uz len menovky a darceky pre hosti musime vyrobit a este ma caka skuska make up-u a ucesu...co ty? 🙂

• no, niesom az tak dobre na tom, ale kazdym tyzdnom sa k tomu priblizujeme 🙂
    to oznamenie by sme radi dobuchali tento vikend + buduci tyzden poslat, aj ked vsetci hostia vedia o termine, tak to beriem ako formalitu.. No a ja este neamam popolnocne veci, ani svadobne topanky, tiez darceky a menovky a flase na vysluzku 😕 Pane boze, asi to prelozime o rok 😃
    Tento vikend mame nauku, beriem to sportovo...

• aaale...pohodicka, mame cas este 57 dni 😃...my vysluzky ani nebudeme mat, takze o starost menej 😉

• julova - vdaka za typ na tvoju znamu za tu tortu.... som jej volala a ze nech sa potom ozvem ze to nebude problem! 🙂 tak sa tesim! este raz VDAKA! 🙂

• no super,mia - tak som rada 🙂...nemas za co 😉...a aj korunky budu v rozumnej vyske...niektori uz fakt nevedeia, co si pytat 😠

• a akoze nebudete mat vysluzku??
    chystate sa vsetko zjest do posledneho kolacika 😛
    Ja casto pocuvam od draheho,ze sobota, dvaja svedkovia a salat s reznom... a mame po starostiach 😬

• tak to nie...ale neberieme to doslovne ako "vysluzku" - ked ostane, rozdame hostom, co budu na hostine, na cestu domov...ale objednavali sme tak aby toho moc neostalo 😉...dame kameramanovi, DJ-ovi, casnikom nechame, odnesieme kolegom doprace a to je vsetko...

• jaj, uz sa aj tesim na tie kolaciky a torticky a vsetky dobroty 😵 mnam mnam, hlavne ze teraz chudnem, ze... 😒 😦

• mi o tom nieco hovor...brcuho mam jak v 3. mesiaci 😦

• julova idem nakreslit tvoju adresu 😃 tak buduci tyzden cakaj ruzovu obalku 😎
    debata o kolacoch? joj, my ich budeme mat asi vela. A vysluzky musia byt, aby sa dakto neurazil 🙂

Inak fomarik nacisto zmizol 😶

• AHOJTE uz som práce schopná...teda aspon na papieri...ale cez vik ideme k drahému tak budem este vylihovat nech sa o mna stará..... 😉 🙂 .....tak som bola rada ze som konecne vonku.....a uz som stihla aj minut na handricky 😃 😃

• lucu co si si pekne kupila? 😉

• Sponzor fóra
  • zelene tielko hore cipkove....momentalne som zatazená na zelenu 😃 😃 ...a take hnede uzke minisaty na sposob riflových...nosia sa tak na nohavice....jááááj som vytesená....mali by sme zajtra niekam vyrazit.....nech som nová 😃 😃 😉

• ja uz mam iba taky "obyc" obalky doma 😴 , ale poobede oznamka letia k Vam 😃

ja som si vcera kupila - lebo som v pondelok pol skrine vyhadzala - veci co su mi uz male...tak som musela dozasobit 😃

• joj, aj ja by som si daco pekne kupila, ale mam setriace obdobie, tak nevymyslam velmi, hoci uz vcera som mala zase chut objednat daco z katalogu 😬
    ja tiez obcas vyhadzujem skrinu, ale niekedy zbytocne nechavam veci, ktore som uz nemala rok na sebe, ale je mi to luto, hoci viem, ze si ich aj tak neobleciem 😒 teraz sa mi zda, ze mam deficit topanok 😃

• sampo....mi hovor...ja mam pol skrine veci ktore len prekladám...ale je mi luto ich vyhodit.....ja mám normálne abstaky ked sa nemozem prehrabovat v obchodoch 🤔

• Preto chudnem, lebo uz som sa do nicoho nezmestila 😠 a zase si nechcem kupovat nove veci, ked som taka obr 😢 aj ked teda ze by sa mi cosi nove hodilo 😒
    ale narodeniny sa blizia, tak cosi pekne popozeram, nemozem chodit ako strasidlo, este by si to moj drahy rozmyslel s tou svadbou a musela by som kolaciky pojest sama 😃
    ale nie 🤔

• lucu a ja zase smutok, ze co vsetko chcem a co vsetko nemozem mat 😠 pritom mi do skrine skoro nic nevlezie uz, ale ja stale hovorim, ze si nemam co obliect. Oco to neznasa 😎

• moj drahi z toho salie.... 😃

• a niekedy ked mam nejaku oblubenu vec, tak by som ju nosila stale.. ale nikdy to neurobim, aby si nahodou niekto nemyslel, ze nemam ine 😃

• alebo ako mi raz kolegyne povedali, ze ci som doma nespala, ked som na druhy den prisla v tom istom 😠
    my v tom 1izbovom byte tiez nemam brutal miesta, tak aj preto to obmedzujem... 😢

• ja nikdy nejdem na druhý den v tom istom....ale niektorý v robote....fakt akoby celý týzden v tom aj spávali 😃 😃

• ja tiez nikdy nejdem dvakrat po sebe v tom istom. Z principu 🙂

• no my byvame z drahym u nasich v jednej izbe niiiiic sa nam sem nezmesti...hlavne oblecenie naozaj uz nemame kam dat...ani nabytok ziaden nemozme pridat, lebo este aj ked z postele vstanem musim preliezat cez moju aparaturu, ktora sluzi ako odkladaci stolik 🙂 s kopou bordelu.... mno a to zajtra dotiahnem prvu kolekciu pre obchod co zrovna nie su len take hadricky ale normalne roby...takze moj drahy asi pojde spavat na balkon, vsak uz je teplo vonku a vedla mna budu lezat modely 😃 ...ale tie sa asi tak dobre nebozkavaju 😐

• dani ty si normalna podnikatelka 😃

• normalna podnikatelka by mala aspon sklad alebo aspon jednu izbu navyse...ja som snilek ktory si plni sny 😃 ...ale aj na peniazky by som mohla zacat mysliet 😃 😃 😃

• ahojte, aj ja sa dnes chystam na nakupy 😎 sampo ja mam deficit jarnych kabatov 🙂 ... takze dufam, ze to dnes vyrovnam 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov