Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Ja nechcem strasit sampo ale som pracovala v labaku kde sme chlamydie vysetrovali a tam nejde o velke a male mnozstva ale o to ze ju mas a to treba liecit,lebo su s tym rozne komplikacie(zrasty,opatovne infekcie a v tom najhorsom aj neplodnost).Tak by som ti radila sa preliecit a aj partnera.
Odpovedať
aj náš pôvodný dátum mal byť 7.7.....chi a som rada, že nie je...to bude plné meso neviest... :-p :-N dobru nocku holky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no cafte babule...konecne doma :-) ... sampo boli sme vo vazci...tam sme ale byvali...a odvazlivci isli lyzovat do lomnice....aj na strbske chceli ist ale zmeskali aj bus aj vlak.... ja som neriskovala sadru takze som mala len vyletik.... a ano to s tym 5.5. je pravda..aj ja som si to uz davnejsie overila....vraj to specati silne zvazky....a teda na dlho :-)...dufam ze vecnost neni dost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
katramau ved ja viem, liecili sme sa obaja. Len mne to preslo a jemu nie a kym prisli vysledky, strasne dlho to trvalo, takze isto to uz mam zase :-( musime ist znova obaja na testy dani cez vazec som dnes akurat isla :-) smerom na vychod ale. Zase som trochu nakupovala dnes :-) kupila som si topanky k satam popolnocnym :-) aj bizu :-D hurahura
Odpovedať
haloooooooo :-D
Odpovedať
jeej ja som napisala plne meso neviest...to chcelo byt mesto, ale t zdrhlo... aj my sme dnes nakupovali...drahému topánočky...krokodílky a rovno dve rôzne 8-) jeeeej...mne sa to strááááášne lúúúúbi :-N :-N a malinký janinko si kúpil aspoň čelenku :-D :-D :-D dnes sme sa bavili s miláčkom o hak a dohodli sme sa, že ešte doberiem poslednú sériu a končíme...jejeje x-) x-) x-) bude maličký škriatoček.... :-D :-D ajojte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano :-) ja do konca marca doberiem tabletky co mam, pojdem k doktorovi a dam si napisat posledne 3mesacne balenie, takze do konca juna budem brat (alebo iba 2 mesiace???) no a v lete by sme chceli nieco podniknut =-) boli sme na navsteve u znamych, maju svadbu v ten isty den ako my a ta kamoska ze ci aj dietatko planujeme a moj drahy hned ze "plodime v aguste" ;-) :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jak vas tak citam tak ja mozno budem jedina bezdetna majovka :-D ....a sice mozno omylom nie....aj ja vysadim HA po svadbe na konci maja ;-) ...budeme chodit spolu kocikovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D to by bolo fajn :-p aj ked potrebujeme riesit byvanie, tak aj podla toho :-( aj ked keby mam cakat dokedy nebudeme mat krasny domcek v tichom prostredi a vyplatene vsetky uvery, tak asi neporodim nikdy :-S ]-( no a snad to nebude problem z pohladu zdravotneho, kedze som mala aj infekc. chorobu :-.
Odpovedať
Profilova fotka
dani ja budem tiez este bezdetna majovka, sme sa dohodli s drahym, ze si dame najprv do poriadku byvanie, skoncim PhD a potom mozeme vystrajat :-) ale keby sa nahodou prihodilo, tak sa nebudem hnevat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mno tak to sme na tom podobne.... podla mna ma svoje caro uzit si chvilku este bezdetne manzelstvo... budem moct zase vystrajat ;-) ...uz budem mat chlapa, dokonca toho naj na svete :-D...tak sa nebudem bat ze ostanem na ocot ked vystrajam :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani my neplanujeme babatko do maja, ale potom sa na to vrhneme :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no jo, maaaaaj laaaasky cas.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dítě naplánovala najskôr asi na december tohto roku. Teda jeho výrobu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ako vyrobu myslis? :-D
Odpovedať
ahojte :-)...celodenna porada ]-( no jo bezdetne majovky-Vas netalcia rocky este az tak moc :-D :-D :-D...apropo, ked urobime statistiku, asi som z Vas najstarsia :-D...
Odpovedať
Profilova fotka
dani živočíšnu :-D heh julova helou! si prišla akurát, keď som odišla učiť ]-( no netlačia, ale ja som toho názoru, že treba radšej skôr poskúšať, aby som potom neprišla na nejaké problemos :-( to nič, ja mam možno najstaršieho ženícha :-x
Odpovedať
a som doma...a hej s tymi problemos chapem...aj ja mam nejake - ale hadam to boli len skreslene vysledky vplyvom inych veci, ale v pondelok ma to u doktorky dost vzalo :-( ...samponik - a mozno je mladsi odo mna :-D... my sme = ja 30 a on 28 v den svadby, ale tento rok 31/29 ;-)
Odpovedať
ajojte...aj my sme 29/27 tento rok s drahým...jej ;-)
Odpovedať
ahoj janino :-)...a drahusik je ten starsi? :-)
Odpovedať
nie, ja... :-D :-D
Odpovedať
takze dva roky ako u nas :-D...a dva roky celkovo medzi nami ako parmi :-D..to je dobree ;-)
Odpovedať
hmmm...a ked som pozorne čitala, tak sme aj podobne na tom co sa tyka vzťahu...po mesiaci sme začali spolu bývať a rok aj 8 mesiacov a je tu svadba :-N :-) či u vás to tak nebolo? 8-)
Odpovedať
hej...doost podobne...prakticky my by sme byvali spolu hned, ale dali sme sa dokopy v lete, ked uz sme mali naplanovanu dovolenku kazdy svoju zvlast este a este som nemala dorobeny bytik...ale inak to sedi :-D...my mame teraz rok a osem mesiacov a 13 dni ;-)...
Odpovedať
my rok a 6 mesiacov a 7 dni...hned sme spolu nemohli byt, lebo palino bol v KE a ja v Nitre, ale prišiel za mnou...romantik...a už sme tam spolu bývali.a od augusta min. roku sme sa presťahovali do KE :-D
Odpovedať
takze doooost podobne :-)...a ak si pozorne citala, my uz sme stihli aj riadnu ponorku zazit :-D :-x ...ale asi to chcelo len zvyknut si, ze niekoho mam po dlhej dobe ;-)...a ten NIEKTO je uzasny x-)
Odpovedať
u nás to bol zas z oboch strán skok zo vzťahu do vzťahu...obaja sme boli čerstvo rozídení a našli sme sa... :-D palino by hneď povedal, že on mňa našiel a až do Nitry musel po mňa ísť...to je jeho obľúbená frázička, ale je supiškový a niekedy to aj u nás iskrí :-D ...to bude vekom...človek si už navykol na to "svoje" a tak ľahko sa toho nevzdá...len naučiť sa s tým žiť a milovať... :-N
Odpovedať
tak tak..kooonecne niekto kto ma na "iskrenie" rovnaky nazor ako ja :-D...my sa stale nevieme dohodnut, kto koho prvykrat pobozkal :-D...kazdy tvrdi opak ;-)...
Odpovedať
:-D :-D ale ved ste sa pobozkali navzajom, nie? ;-)
Odpovedať
no v podstate hej...ale "hrame" sa na prvu sekundu - komu to skor napadlo :-D...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?