Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak luc na nos je taka dobra masticka, ktora zabrani tomu, aby si ho mala cerveny a aby sa potom lupal. Vola sa borozan ;-) vitaj julova :-D
Odpovedať
ako bolo na poste? :-D ja som si dnes urobila volno.. a mala by som si ist vyhadzat skrinu - vsetko co uz nenosim a je mi male...len sa obavam, ze budem chodit naha :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ma trochu rozcarovala pracovnicka posty, lebo som vcera pracne malovala adresy na obalky a ona mi ich rozmazala! ]-( ked som tam sla, spomenula som si, ze som rovno mohla uz aj tebe poslat :-D ale ved to ma este cas, nie? 8-) ja mam dnes este volno :-) mala by som si urobit pripravu na hodinu, nie ze sa zase tak znemoznim ako min.tyzden :-x
Odpovedať
tak by som jej to dala premalovat ]-( nevadi - hlavne si vybav znamych a tak, len jedno mi usetri - ti poslem do IP adresu :-)...a aj ja Ti poslem :-)...a aj mne namalujes adresu? :-D ako? :-) :-x
Odpovedať
Profilova fotka
julova adresu si odpisem z oznamka, ak ho este mate v albume :-D myslim, ze ich ostane dost.. teda zatial to tak vyzera... mozno aj zo 20 :-) jasne, namalujem.. mozno len tak obycajsky, ale urcite sa budem snazit :-D
Odpovedať
no vidis - mam ju tam :-)...tiez mi to mohlo napadnut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ak ho neodstranis, tak ju pouzijem 8-) vy ste uz poslali?
Odpovedať
necham to v albume ;-)...my sme uz posielali a este nejake chceme do konca marca rozniest osobne hostom, co budu na oficialnej veceri...
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez asi pojdeme niektorych pozvat osobne, ale aj tak nasi povedali, ze aj postou im mam poslat. Vy budete mat len veceru? az potom pridu znami? to ste dobre vymysleli :-D
Odpovedať
no obrad mame o 16.00 a kym sa odgratuluje a pofotime sa pred obrad. sienou a dostaneme sa do restiky, tak bude cas "skorej" vecere :-D...planujme zacat tak o 18.OO hod. No a o 21.OO pridu nejaki kamarati :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my to mame navyse s omsou.. takze ak skoncime do pol siestej, tak to bude uspech, kym sa presunieme bude aspon stvrt na sedem, mozno aj viac, ceremonie s tanierom.. no snad sa do siedmej stihneme usadit aspon. Ale vsetci doleziti uz budu tam.. vlastne velmi ani neratam, ze pride nietko navyse. Uvidime :-D
Odpovedať
cakaaaame ;-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, ja vás aj čítam aj tak...čakala som s tebou paličky...a nič? :-) :-)
Odpovedať
nic :-S nevyslo na prvy pokus a teraz sa liecime...mozno mi hrozi nejaka cysta :-( ...drahy mal skryty zapal - takze veselo...dnes u doktorky cyto na trojku...ale ked sa dame dokopy, tak ideme na to a verim, ze coskoro budeme uspesni :-) uz mate na svadbu vsetko pripravene? :-)...uz to mame za par x-) ...Ty uz si budes pani hovorit tyzden predo mnou ;-)
Odpovedať
máte zlaté oznamká babenky :-) už máme všetko...momentálne úspešne pracujem na obálkach a uvažujem, komu každému ešte dať oznamko a na koľko ľudkov som ešte zabudla...pani róza už v našom veku funguje :-D :-D celkom sa teším na to, že zo svojej svokry spravím starú görögovú...vždy sa na tom spolu smejeme :-D :-D ešte stále netuším ako vlasy... 8-)
Odpovedať
tak vám držím palce, aby to vyšlo, aj my už dosť túžime po drobcovi a v piatok sme už kúpili medveďa, máme pre neho vankúšik s našimi iniciálkami...obávam sa vysadiť HAK pred svadbou... :-|
Odpovedať
dakujem :-) - samonavrh :-D...ja som si napisala zoznam...hadam som na nikoho nezabudla :-)...tooo by bolo...a v praci som poslala vsetkym mail-verziu :-)...ja uz si zapisujem vsetko...po 30-ke je to sranda :-D...tie satocky, co mas v albume so zavojom budes mat v den D? su krasne x-) ...tusim si tiez bola skusat s drahym, vsak?...ani ja netusim ako vlasy, lebo nemam dlhe...ale predbezne som sa dohadovala s mojou kadernickou na pricesku...tak verim ze nieco vymysli, lebo je sikula :-)...ale este pojdem na skusku niekedy v aprili... dakujem - dufam, ze budem zdravotne ok...ja HAK neberiem uz asi druhy rok...neboj...mozno predsvadobny stres bude dostatocna antikoncepcia ;-)
Odpovedať
bola som skúšať so sestrou, ale videl ich na fotke... :-D ja mám dlhé, ale už mi tak idú na nervy,, že jaaaaaj....najmä keď ich mám rozčesať..... :-p kvetinár mi navrhol, že mi spraví ozdôbky z ruží....neviem si to však predstaviť...a korunku, čo som chcela, nemôžem v KE zohnať...a už ani neviem, či chcem korunku... aj ja si všetko zapisujem, tak je to najlepšie.... ten kostým, čo ste vybrali mamine je peknučký, ja moju akosi nemôžem nahovoriť na nákupy... nechcem vysadiť hak, lebo netuším ako po 7 rokoch zareaguje môj organizmus...drahý mi povedal, že aj keď budem náladová, že ma bude milovať...zlatý...informuje sa, ako ma to môže "postihnúť" :-D :-D
Odpovedať
a ja chcem zasa dlheeee :-)...teda keby aspon take polodlhe...ale ja mam teraz take nijake ]-( ja sice mam taku ohybnu korunku...alem uvidime, co vymysli kadernicka... jej, dakujem - tak som sa tesila s maminou...ona sa rada paradi ;-)...a aj sa o seba stara...ma 56 rokov, ale stale je kočka ;-)...mam 16 rocneho brata, takze sa stara, aby si nemysleli, ze mu je babka :-D... hlavne je, ze Ta aj ako "postihnutu" bude milovat :-D...ja si po vysadeni ani nepamatam na nejake extremne postihy...dokonca aj mrchu som mavala normalne pravidlene dalej...nastastie...HAK som brala tiez tak nejak...6-7 rokov...a moj drahy bol zlaty, ked mi povedal, ze: "Kludne sa moze stat, ze po tehotenstve priberies 20 kil...a to si myslis, ze Ta kvoli tomu prestanem milovat? Ja aj s takym pocitam...si proste zena mojho zivota a ja Ta milujem.." x-) moooj zlaty...ved aj po 30-ke mi nejake kilecko pribudlo a lasky neubudua, ale pribuda :-D...a tak to ma byt...laska bude je, alebo nie je...tak drzim palce, aby ste tie splasene hormony dostali pod kontrolu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janino ja som tiez vysadila HAK po 7 rokoch, zatial je to v pohode... aj ked uz treti den chodim na kysle uhorky ;-) ale to len tak :-D no zdalo sa mi uz nezdrave sa taku dobu napchavat hormonmi. julova my sa pre zmenu akosi nevieme zbavit chlamydii :-( teda ja som ich uz oficialne nemala, no potom sme zistili, ze on este ano, takze to mam isto zase aj ja :-( ale mama vravela (je sestricka),ze ak su to nizke hodnoty, tak nemusime stresovat :-N inak janino, dana, mia mame dobry datum na svadbu z numerologickeho hladiska :-D
Odpovedať
jeej, to važne? moja mamka začala stresovať, lebo jej v robote hovorili o májových manželstvách...joj tie reči... :-p prišiel drahýýýýýýý :-) :-) :-) z prácičkyyyyyyyyy :-D :-D :-D
Odpovedať
samponik - to je des s tymi vselijakymi pliagami bacilovskymi ]-( ...akoby sme my zeny toho nemali dost :-S ...ja som dnes vyfasovala novu masticku...to bude sranda...musim to do seba natlacit cez taky dlhy aplikator...ale hlave nech je vsetko uz OK...
Odpovedať
Profilova fotka
janino to my pocuvame stale! ale ja tomu neverim. Nie je to o mesiaci, ale o ludoch. Vyratala mi to krstna, je to dobre, lebo celkovy sucet datumu vychadza na 1 a jednotka je dobra, lebo to vlastne znamena novy zaciatok :-D julova ved to. Ja som mala raz take tabletky na upravu "vnutorneho prostredia" :-D a zdalo sa mi,ze zo mna stale daco tieklo potom. Dost neprijemne :-S
Odpovedať
uz som z tych cipkov a masticiek hotova :-S... a nas datum je tusim vysledne cislo 8 =-) janino - sa mas :-)...moj konci az o deviatej, taze pride az okolo pol desiatej...ale hlavne ze pride :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a moj nepride ;-( lebo je doma. A ja som tiez doma. A zajtra uz budem v PO :-( a spolu budeme az v piatok :-( fnuk julova ved aj preto som zrusila povodne planovany datum 7.7., co som aj rada, lebo teraz sa idu vsetci zblaznit :-N (ale aj kvoli inym dolezitejsim veciam, ako numerologii ;-) )
Odpovedať
esteze tak :-)...a ved aj osmicka je celkom pekne cislo :-D...ja mam osmicku aj datum narodenia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to mas dobre, ja zase jednotku :-) :-D
Odpovedať
tak nieco na tom bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kaslat na cisla :-) laska je dolezita, nie nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
idem uz off, tak dobru nocku ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?