Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
:-D :-D aj my sa veľa hráme...momentálne máme medvedíka a učíme ho upratovať (môj drahý má hadiu kožu a ja to neznášam) :-D :-D tak sa navzájom vychovávame
Odpovedať
zlateeeee :-D....my sa "hrame" obcasne-casto, ked si chceme dat nejaku drobnost na "listocky" ;-)...ked mu napr. nieco kupim a este nie je doma, tak si vystriehnem, kedy pride domov (vdaka za mobily :-D..) a na vhodove dvere dam post-it, kam mu napisem nejake mile slova a nasmerujem ho inam uz v bytiku a odtial zasa inam az na miesto, kde je ten "darcek"....a je to take mile a niekedy len obycajne kinderko vie neobycajne potesit :-D
Odpovedať
tak kinderko áno...lebo to su dve prekvapká v jednom a tušim to mužov veeeeľmi baví...len raz sa nám stalo, že v ňom bola taká knižka...to bolo sklamanie... ]-( je to tak zábavnejšie a celý vzťah naberá inú silu, nie? aj naši sa tak hrávali a občas ich to aj teraz chytí...takže mám odkiaľ čerpať námety ;-) ...drahého nemáš doma?
Odpovedať
mam, ale robi si nejake veci - zajtra maju poradu v praci, ale o chvilu sa pojdem pritulit ;-)...a ja dobieham absencne priznaky :-D...cely den porada a ani ockom som nevidela net :-D hej a taketo hranie len ozivuje vztah...aj ta prvotna zamilovanost ma svoje caro, ale ja som taka pokojnejsia v takejto uz harmonii a sulade...a laske...a aj iskrenie vie este byt...ale da sa to ovladat...nie ako na zaciatku :-D
Odpovedať
tak tak ;-) pravda...moj drahuš je na tréningu ale za chvíľku príde....ja sa na neho vždy tak teším... :-) aj my sme dostali v práci zákaz používať internet(na súkr. účely), tak som prítomná len večer...včera sme boli na náuke na fare...nech je to už za nami... 8-)
Odpovedať
my sme "neverci" obaja, takze take neabsolvujeme a ja s mojou impulzivnou povahou by som asi mnohe veci nevedela "stravit" v klude na takych sedeniach :-D ...ale asi fakt zalezi od knaza :-)...ja obcas v praci stiham ale len tak sporadicky...niekedy je naval...takze potom doma v klude precitam, co bolo :-)...nastastie nas nikto nekontroluje...nejsou lidi na take veci momentalne...
Odpovedať
nemyslim, že nás kontrolujú...ale som štátna, takže majú všelijeké výstražné prsty :-p a s tým trávením je to aj u nás všelijako vrámci ovládania...najmä palino sa len oprie a začne ma hladkať po chrbte, keď sa mu niečo nepáči. zhodli sme sa, že nie je dôležité vyjadrovať svoj názor...sedenia s manželským párom veriacim sú dosť o názoroch, ale myslím, že ich rady do života nám už veľa nedajú...to je skôr pre 18-19 ročných, no pretrpíme... stačilo, že na prvom sedení im pali odpovedal na otázku, prečo svadba v kostole, že to dobre vyzerá na DVDčku... :-D :-D
Odpovedať
pozdravuj Palina - akoby som seba pocula :-D :-D...ale mam respekt pred takym...sice to krasne vyzera, ale ako jediny dovod na svadbu v kostole to mne osobne nestaci ... ja mam napr. uuplne iny pohlad na vieru ako kedysi...vobec to nezavrhujem, hoci sa radim k ateistom a koniec-koncov clovek sa na vieru moze obratit kedykolvek...len este ma to tak "neoziarilo" ako by som si myslela, ze by malo...tak si verim tak sama pre seba, pomaly si citam Bibliu, co mi dal moj kamarat-svedok moj najsamlepsi k Vianociam...ale zatial som v tomto "obmedzena" a ani vychovou som nebola vedena, co ma tiez nejaky svoj podiel na viere... ale ved nejde o to ;-)...hlavne ze mame lasku aj v srdci aj vsade kde ma byt ;-)...a mala by byt vsade...a aj je...lebo ona bud je alebo nie je :-D no idem ja za tym mojim milakom usatym :-)...fajn sa mi kecalo...tak opat zajtra ;-) pa pa, dobru noc a krasne sny :-)
Odpovedať
už len k tej viere...jeho dôvodom je moja viera...a ja som ju nadobudla sama...ja sa tak s PB rozprávam...proste kostol a celá tá cirkevná ceremónia je jedno a viera druhé. moji rodičia sú neveriaci, no mňa to už "ožiarilo" a pred dvoma rokmi som sa dala pokrstiť..je to všetko o pocite a nie o tom ako ťa rodičia vychovajú...nie som menej veriaca ako človek ktorý chodí do kostola, lebo mama tak káže...ja chodím, keď mám potrebu...a pocit, že tam chcem ísť...a rešpektuje to aj moja neveriaca polovička. pozdravím, aj ty pozdrav Peťa a dobrú noc papa zajtra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobree ranko majovky.... a predsa sa toci.... este od vcera... juuuj....vraj vo vine je pravda...ale poviem vam ze nie :-( ...zacinam byt smutna, lebo som zistila ze ked si viacej vypijem tak potom robim z komara somara a mojho draheho dokazem ranit aj ked je to to posledne co by som chcela a on je sisi, lebo to pokorne znesie a naperiek tomu ma luuuubi.... :-) ...nemavate podobne stavy?
Odpovedať
Profilova fotka
prave som docitala vecernu konverzaciu julovej a janiny, tak som sa aj rozlutostila, ze oni sa sli tulit a ja som prave prisla do prace :-N No a co sa tyka toho alkoholu, tak nie som na vino, ale skor na tvrde a ver ze som mala obdobia , ked sme s chalanmi toho vela popili a dodnes ked ideme s nimi von, tak mam problem, aby to ostalo na slusnej hranici, lebo potom som strasne zla a moj milacik je taky anjelik a je velmi smutny ked na neho vrcim :-( preto sa snazim to skoro uplne obmedzit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mnno jo...moj drahy ked je pripitucky, tak je strasne zlatulinky :-) a ja niekedy som na nevydrzanie :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ved to =-) ja som zla, samostatna a ignorujem ho a on by sa muckal a tulil :-S a vyvrcholenim jednej rodinnej akcie (z jankovej strany) bolo, ked on odisiel domov(spali sme u nasich) a ja som ostala este v podniku 8-( tak to som si vypocula aj od mamky, ze ak ideme spolu, tak mame aj prist spolu. no a kedze to bol vysledok pitia, tak preto som to obmedzila na uplne minimum x-)
Odpovedať
dani, neboooj...ja take stavy mavam a nemusim byt ani pripita ;-)...toho uz vela neznesiem a ani mi nechuti...takze u mna je to uz len dosledok mojej veeelmi impulzivnej povahy...sekera som niekedy neskutocna a ked ochladnem, tak sa divim, ako ma Peto aj tak moze lubit...viem ho aj ja poriadne ranit...a on to tiez pokorne znasa a v tej svojej dobrej hlavke si to prekombinuje este tak, ze je na vine v konecnom dosledku on a este sa mi ospravedlnuje on...ale viem si chybu priznat aj sa ospravedlnit, ale musim najprv ochladnut :-d...a stale ma lubi a aj taku a ako on sam vravi, tak aj kvoli tej mojej povahe...ze aspon vzdy vie na com je , lebo mu to nandam hezky vod podlahy :-D...nuz co...mame uzasnych chlapov 8-) x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak a hlavne tolerantnych a trpezlivych..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ked vyrastiem...budem aj ja taka... :-) ...tolerantny a trpezlivy chlap :-D :-D :-D
Odpovedať
by som im za to nobelovu cenu dala :-D ale tak....aj my si pri nich za nieco tu Nobelovku zasluzime ;-)
Odpovedať
dani :-D :-D :-D...ja som netolerantny umrmlany chlap a moj Petulo je citliva laskava nezna a milujuca zena :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no moj petulo je tiez umrmlany...fuha...tak to sme dvaja chlapi v jedno zvazku...jejda ja som homosexual....fuuu a peto tiez.... mmnt musim mu to povedat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
helou helou, ale mi to dalo namahy precitat, co ste tu popisali :-) julova urcite si mladsia. Moj ma 35 :-D tak asi je najstarsi z majovej ponuky zenichov :-N a co by som este tak dodala k teme.. aha, ze my spolu nepijeme :-) ja resp. nepijem uz skoro vobec, male pivo mi trva take tri hodinky a ked nahodou dajaka akcijka, tak vacsinou v PO alebo doma, kde momentalne nie je. Aby som mala aj trosku iny svet, ako iba jeho. Teda nejake zvysne kamosky este ;-) a ked sme spolu, tak nam nejako zazracne neberie :-D
Odpovedať
ahojte babule...som na PN....takze az dnes som zapla Pc.....od pondelka sa vyvalujem v posteli ]-(
Odpovedať
ahooooj luc...no si tu vecnost nebola :-| ...tak sa skoro uzdrav ;-)...inak uz mame v albumiku nase vypieskovane pohare :-) samponik a kam Ti mam poslat oznamko? Na tu LM adresu, co mas na oznamku? :-) sa mi chce malovat obaaalku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau cia :-D (sestra sa vola lucia a volam ju len cia =-) ) no a ty julova ides ako malovat tie obalky?? si sa stala nezamestnanou medzicasom?? som tiez povodne chcela na flasky na vysluzku malovat datum, mena a srdiecka, ale kedze dodnes nemam flasky, tak tomu velku nadej nedavam :-S
Odpovedať
neeee...to len samponiku :-D...ze jej oznamko poslem...a obalku - pismo "vymalujem" ...si dam zalezat :-D ;-)
Odpovedať
a mne neposles???? :-( :-( :-( .....ja som chcela vyrabat etiketky na vinko ale zaschla mi cierna farba.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
luculka, nuz to naserie :-D ale moje predstavy a realita okolo svadby su take rozdielne, ze mna uz asi nic neprekvapi :-. baby, viete mi dat daky tip na darcek od hosti, budeme mat len rodinu a znamych, tym som povedala ze prachy, lebo sceme novu chladnicku a LCD telku, ale budem mat jedneho (z pohladu kamosov naozaj len jedneho kamosa) a od neho nechcem prachy, ale neviem co tak a asi ze aka cenova kalkulacia :-S stale ma napada len vibrator a ze okolo 1500SK ??? a ja by som mala byt matka?? nechapem =-) :-D
Odpovedať
no mi ceme korunky....ale uz mám jeden svadobný darcek.... :-D :-D ponorný mixer,,,,aj s dalsímy nástavcami a mixerom :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to uz mame ]-( toto je ta nevyhoda, ked clovek zije v samostatnej domacnosti uz vyse 5 rokov, potom na vianoce aj narodeniny dostava veci do bytu a kuchyne 8-( ale povedal, ze kludne aj novu kabelku ci topanky :-N :-p no, prakticky chalan :-D a slobodny, tak ak by ste mali daku volnu kamosku, tak ho ponukam :-D
Odpovedať
luc - ale jasne ;-)...aj pre Teba mam...mi posli adresu do IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova jo, na tu adresu mozes, este stale tam byvam :-) aj to tam urcite najdem :-) a ja ti mam na tu? vasu spolocnu? ;-) aj my chceme grošíky ako dar.. kuchyňu nám treba a kopu iných vecí (resp. hádam aj väčšinu.. alebo všetky? :-N )
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?