Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
no ja budem mat zatial popolnocne rifle a tricko :-D
Odpovedať
takze daj na seba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moja...to by mi stare mamy dali! I ked sa v rifliach citim najlepsie.
Odpovedať
no...my to nebudeme mat take konvencne...nebudeme mat vela ludi (na hostinu 45 a z toho rodinu drahehio ani nepoznam celu..) a stare mamy uz nemame :-(...takze to bude uvolnene podla nas :-D...ale pomyslam na saty, aby sa hostia necitili diskriminovane, ze oni su vo sviatocnom a nevesta v "domacom" :-D...a ak si najdem saty, tak urcite dlhe, lebo v kratkych by som sa citila nesvoja...ale podla mna taka koser dlzka je po kolena a nizsie ;-)...a tmavu farbu by som nevolila...radsej pastelove farby, aj ked ja pomyslam nad ciernymi v kombinacii s cervenou :-D...asi nie som dobry radca v tomto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, poviem ti...ja som si vybrala presne také aké popisuješ. Cerveno-cierne /ciernej lan maličko/, také dlhšie, na štýl flamengo. A tiež nebudeme mať veľa ľudí na svadbe...len 39. Moj drahy má malú rodinku, vlastne len tú najbližšiu.
Odpovedať
Profilova fotka
julova....vsetko ti ani nedam...vsak kto by to stihal sit? :-D fomarik...ja teda rozhodne blede popolnocne saty nebudem mat...kuk moj album :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dana-viktoria: Ano, tvoj album som uz videla v svadobných prípravách. Tie šaty sú cool. Ocenujem tvoj vyber aj podvazok.....
Odpovedať
cafte babule dnes som bola preč poháriky..... :-D :-D 8-)
Odpovedať
a cool su aj vlasy :-)...Dana...a vlastne obaja s drahym ste cool...ten plast...akoze dovi-dopo..skvele :-)...aj ja mam pekny podvazok :-D...a uz sa tesim na moju tortu :-)...asi si dam urobit len taku mini cvicnu, nech viem ako super to bude vyzerat :-)
Odpovedať
ahoj luc ;-) my chceme fotku ! my chceme fotku :-D
Odpovedať
uz sa na tom pracuje... :-D
Odpovedať
hotovo.... 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
krasne su x-) ..no ja sa ich-nasich snad este dozijem v tomto zivote ]-( ...to je jedno z mala, co vybavuje moj usiplesk...mu to trva ako lacnemu..ehm... :-)
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D ....a zajtre ideme nahánat oblek 8-)
Odpovedať
to uz my mame nastastie, lebo je to pahyl prvej triedy, ten moj :-p ... tak nech zozeniete ten PRAVY... ;-)...uz mi volal dnes kamarat, ze mi dorobil oznamka podla mojho navrhu a ze tento tyzden mi ich odprezentuje, tak sa tesiiim :-D
Odpovedať
no supeeer som zvedava.... :-D :-D
Odpovedať
ani mi nehovor :-D..dufam, ze urobil aj pozvanky k stolu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidite...mna pohariky ani nenapadlo dat robit...na toto si nejak nepotrpim...ale zase pekna pamiatka to bude asi :-|
Odpovedať
Profilova fotka
My sme kúpili krásne poháriky v Terrannove. Stáli iba 150 Sk!!!! Hned ked sme ich s drayhm uzvideli, tak sme neodolali. Na ich stopkách sú krásne fúkané srdiečka a dokonca sú aj s našimi menami.
Odpovedať
zuzky, topanky mam ze jednej obuvi v poluse ked prides pri knihkupectvo phanta rei a postavis sa k nemu chrbtom tak hned ta ulicka smerom do prava a na zaciatku tej ulicky po lavej strane hned prva obuv je taka nevelka ale niekedy tam maju dobry vyber a to som ja ani ziadne topanky nemala v plane este kupovat, ale ked som ich zbadala tak som nevahala ani sekundu su coooooool 8-) :-) lucy ahojky tak to vam drzim palce my sme oblek kupili v 4 obchode po tom ci vyskusal asi 20 kusov a uz to zacinalo byt ozaj huste ]-( tak prave v tom nam padol jeden do oka a uz sme nevahali fakt ako uliaty presne na neho ;-) :-) a este aky je v nom fesaaaaaaaaaaak :-D 8-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som akurat mojej mame nabalila svadobne sandalky nech mi da skratit opatok.... :) cely zivot chodim v gladiatoroch a teraz ked mam ist za damu neviem na tych palickach chodit :-D ...a nechcem skoncit s vyronom clenku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja v gladiatoroch nechodím, ale tiež mám problémy s topánkami na opatku. ved ja v tom neviem ani chodit. Este pred tym, než sme kupili botičky, som tvrdila, že radšej pojdem pred oltár v lyžiarkách ako na vysokých štekloch. No s mamkou sme kupili nie príliš vysoké, bo potom by som bola vyššia ako moja polovička. Ale majú dlhú špicatú špičku... a neviem si v tom kľaknúť. Už teraz nacvičujem akrobacie, neviem ako to zvladnem.
Odpovedať
Profilova fotka
keby si ma videla pri prvych pokusoch v tych mojich sandaloch :-D ...kebyze su to lodicky tak pohoda, ale tieto ti proste vobec nedrzia kotnik... najprv som chodila ako ked chlapa prezlecu za zensku, potom ako tina turner... a potom... ...potom som to vzdala a nabalila mame nech mi ich da skratit :-| :-)
Odpovedať
a preto som si ja zvolila take topanky, ake som si zvolila :-D...ze Tina Turner - dobre prirovnanie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuj vies ako ti tie tvoje zavidim? :) ..tak ale mam to tak ked som si nechala kupit mamine, ktora odhadla 5cm podpatok na 3cm :-D
Odpovedať
cafte....dnes sme boli v kostole...a piatok mame prve poucenie..... 8-) 8-)
Odpovedať
tak by som Dani aj ja dopadla, nechat to na mamu :-)...Luc, ja som za 30 rokov poucena ajajaaaaj :-D...tak nech je farar na Vas dobry, aj ked ja tomu prt rozumiem ;-)...
Odpovedať
vy budete mat v kostole????
Odpovedať
nie..my sme obaja nekrsteni ancikristi :-x ;-)
Odpovedať
ahá no inak ja som len krstená...a farárko podotkol...ze som asi nebola moc vychovávaná vo viere :-D :-D :-p ale inak to dalej nerozoberal....co ma potesilo... :-D :-D A mame aj hodinu...15hod.....to vypukne 8-) 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?