Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
no uz som myslela ze po majovkach ani stopy.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tu dnes stopu sice nezanechala, lebo som sa nechcela miesat do diskusie ohladom tehotenskych testov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hoci nie ze by som nezacala tiez uvazovat o nejakych pokusoch 8-)
Odpovedať
No asi bude tento rok nejaký obzvlást vytazený na mimca a plodný...u nás v robote je 8 tehotných.... ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tolko tehotnych znamych som ja za zivot ani nevidela! :-. mne sa to babo az tak velmi nehodi teraz, ale ja by som aj tak chcela :-D
Odpovedať
ahojte kocky, ako sa mavate? my dnes oslavujemeeeeeeeeeeee drahy ma narodky a uz ho cakam x-) upecena torticka, chlebiky, ocka, zabaleny darcek ;-) :-) uz sa neviem dockat :-D 8-) x-)
Odpovedať
ery no supis to poriadne oslavujte...a kolko ma drahý? :-D
Odpovedať
uz riadny chlap na zenenie :-D 32
Odpovedať
no to ano...moj je proti nemu 27 rocne usko... ;-) :-D :-D
Odpovedať
vek ma to ano ale je to take moje vecne dieta x-) ;-) :-) vobec na to nevyzera x-) ako vam idu pripravy? dnes to mame presne za 3 mesiaciky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh, tak moj vyhrava, ma 35 :-D lucu, taky mlady? tak to bude asi fakt laska 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kokso a moj ma 23 :-D to je vlastne este batola :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jeejda ahojte kocky musim sa aj ja pridat vdaka vam som si uvedomila ze aj my to mame presne o 3mesiace... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vitaj zatulana majovka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat22 a maco29,ja som vraj moc mlada a on vraj najvyssi cas..no ja si myslim ze je to jedno..ked sa dvaj lubia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak.... :-) ako si na tom v pripravach?
Odpovedať
Profilova fotka
hmm..saty samozrejme uz mam poplnocne tiez aj topanky,dnes som si kupila modry podvazok..uz mame urobene spz-tky na auticko,obrucky uz mame skoro vitazky, vybrali sme latku na oblek a momentalne riesime oznamka..ako vy??mate pekny datum xixi..
Odpovedať
Profilova fotka
hehe no to hej...same patky...teda nemyslim len co sa tyka samotneho datumu.... a album preco nemas? pochval sa nam :)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm..lebo som to este ani nestihla si pofotit no chystam sa na to uz tyzden...ale slubujem ze to coskoro napravim...
Odpovedať
Profilova fotka
no nebola som tu 3 dni a ako vidim, diskusia majoviek zaziva renesanciu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
preto ze sa to tu az tak nezadrzatelne blizi :-) ...uz len 74 dniiiii :))
Odpovedať
ahojte maaajovky :-)...my 81 dni :-D :-D...a este 10 dni do prveho teh. testu :-D..
Odpovedať
Profilova fotka
keby to uz bolo tuto sobotu, bolo by najlepsie :-) 81 dni sa mi zda ako vecnost... :-(
Odpovedať
mirka...leti to...len nedavno som na kalendari otacala 101. den :-D...neboooj...ubehne to ani sa nenazdas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ahoojte..my to mame za rovnych88dniiiii....ake sa vsetky zdate byt kludnucke..nestresujete ?? :-D
Odpovedať
michaela, ono to len pride :-D...ale dnes mi prisla kalkulacia na hostinu, tak uz mi dalsi kamen odpadol zo srdca :-)...uz ma caka len skuska ucesu a vizaze...ostatne uz v podstate mame...teda este rande s kameramanom a DJ-om... ;-)...pohare sa robia, kolace su zajednane...ale momentalne sme v kludnom obdobi pred svadbou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja vobec, a to nemame este vsetko. je to asi tym, ze este mame predsa 81 dni :-) :-) :-) julova: viem,ze to ubehne,ale ked by som to uz chcela mat za sebou,aby sme mali ine problemiky-babatko... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame uz skoro vsetko zajednane no ja stresujem uz od zaciatku priprav :-) ..ja to asi strasne moc prezivam...
Odpovedať
mirka, tak na tom my uz pracujeme x-) ....tak uvidime...michaela, aj my sme to zo zaciatku prezivali naplno...ale teraz je taky "utlm" ale myslim, ze sa to coskoro zasa vygraduje :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?