Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • no uz som myslela ze po majovkach ani stopy.... 😃

• no ja som tu dnes stopu sice nezanechala, lebo som sa nechcela miesat do diskusie ohladom tehotenskych testov 😃

• hoci nie ze by som nezacala tiez uvazovat o nejakych pokusoch 😎

• Sponzor fóra
  • No asi bude tento rok nejaký obzvlást vytazený na mimca
    a plodný...u nás v robote je 8 tehotných.... 😉 😃

• tak tolko tehotnych znamych som ja za zivot ani nevidela! 😕 mne sa to babo az tak velmi nehodi teraz, ale ja by som aj tak chcela 😃

• ahojte kocky, ako sa mavate? my dnes oslavujemeeeeeeeeeeee drahy ma narodky a uz ho cakam 😵 upecena torticka, chlebiky, ocka, zabaleny darcek 😉 🙂 uz sa neviem dockat 😃 😎 😵

• ery no supis to poriadne oslavujte...a kolko ma drahý? 😃

• uz riadny chlap na zenenie 😃 32

• no to ano...moj je proti nemu 27 rocne usko... 😉 😃 😃

• vek ma to ano ale je to take moje vecne dieta 😵 😉 🙂 vobec na to nevyzera 😵
    ako vam idu pripravy? dnes to mame presne za 3 mesiaciky 😵

• heh, tak moj vyhrava, ma 35 😃 lucu, taky mlady? tak to bude asi fakt laska 😎

• kokso a moj ma 23 😃 to je vlastne este batola 😃 😃 😃

• jeejda ahojte kocky musim sa aj ja pridat vdaka vam som si uvedomila ze aj my to mame presne o 3mesiace... 🙂

• no vitaj zatulana majovka 🙂

• dakujeem 🙂

• Sponzor fóra
  • ja budem mat22 a maco29,ja som vraj moc mlada a on vraj najvyssi cas..no ja si myslim ze je to jedno..ked sa dvaj lubia 😉

• tak tak.... 🙂
    ako si na tom v pripravach?

• hmm..saty samozrejme uz mam poplnocne tiez aj topanky,dnes som si kupila modry podvazok..uz mame urobene spz-tky na auticko,obrucky uz mame skoro vitazky, vybrali sme latku na oblek a momentalne riesime oznamka..ako vy??mate pekny datum xixi..

• hehe no to hej...same patky...teda nemyslim len co sa tyka samotneho datumu....
    a album preco nemas? pochval sa nam 🙂

• hmm..lebo som to este ani nestihla si pofotit no chystam sa na to uz tyzden...ale slubujem ze to coskoro napravim...

• no nebola som tu 3 dni a ako vidim, diskusia majoviek zaziva renesanciu 🙂

• preto ze sa to tu az tak nezadrzatelne blizi 🙂
    ...uz len 74 dniiiii 🙂)

• ahojte maaajovky 🙂...my 81 dni 😃 😃...a este 10 dni do prveho teh. testu 😃..

• keby to uz bolo tuto sobotu, bolo by najlepsie 🙂 81 dni sa mi zda ako vecnost... 😞

• mirka...leti to...len nedavno som na kalendari otacala 101. den 😃...neboooj...ubehne to ani sa nenazdas 😉

• no ahoojte..my to mame za rovnych88dniiiii....ake sa vsetky zdate byt kludnucke..nestresujete ?? 😃

• michaela, ono to len pride 😃...ale dnes mi prisla kalkulacia na hostinu, tak uz mi dalsi kamen odpadol zo srdca 🙂...uz ma caka len skuska ucesu a vizaze...ostatne uz v podstate mame...teda este rande s kameramanom a DJ-om... 😉...pohare sa robia, kolace su zajednane...ale momentalne sme v kludnom obdobi pred svadbou 🙂

• ja vobec, a to nemame este vsetko. je to asi tym, ze este mame predsa 81 dni 🙂 🙂 🙂
    julova: viem,ze to ubehne,ale ked by som to uz chcela mat za sebou,aby sme mali ine problemiky-babatko... 😉

• my mame uz skoro vsetko zajednane no ja stresujem uz od zaciatku priprav 🙂 ..ja to asi strasne moc prezivam...

• mirka, tak na tom my uz pracujeme 😵 ....tak uvidime...michaela, aj my sme to zo zaciatku prezivali naplno...ale teraz je taky "utlm" ale myslim, ze sa to coskoro zasa vygraduje 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov