Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa snazim uzivat si to. ved kolkokrat za zivot si vyberas svad.saty, obrucky,... urcite to nejde vzdy lahko,ale sme na to dvaja, tak to hadam zvladneme... :-) nestresuj sa, iba ti to urobi vrasky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ale ved tie stresi su mile na konci sa na tom nasmeje..keby stresoval moj maco ja by som bola kludna...juuj aj ja by som uz rada male....
Odpovedať
Profilova fotka
julova, viem, ze uz na tom pracujete a dufam, ze o 10 dni sa tu docitam, ze vasa "praca"nevysla na zmar... :-)
Odpovedať
no dufam, ze moj Petulo je sikula :-D...ale to bude straaaasne cakanie, tych 10 dni... :-)...esteze mam kopec prace a nemyslim na to cely den...michaela, ja si "tajne" aspon raz za den navleciem obrucku :-D...nech viem, ze je to skutocnost a nie len krasny sen :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) to je mile..mozno mi neuverite ale ked zaspam kazducky vecer tak si predstavujem ake to asi bude v ten den D...julova prajem vam aby sa zadarilo :-) ....dufam ze coskoro sa uz pridame aj MY..
Odpovedať
cafte majovky... :-D .michaela si z Malaciek??
Odpovedať
ahoj michaela vitaj medzi majovkami ;-) :-) ako to tak citam co vsetko mate nejako som sa skludnila x-) u nas je to tiez tak nejak podobne takze pohodaaaaaa ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuj babizne nasla som obchodik kde predavaju tie dekoracne pierka :-) mam krasne cervene...take ako julova :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maaajovky de steee? :-)
Odpovedať
ja som tuuuuu....a máme oznamka...JUPIIIIII :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chceme ich vidiet!!!!!!!!!!!
Odpovedať
musite chvilu pockat.... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak dobreeeeeee :-) :-) :-)
Odpovedať
hotovo... :-D 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
su kraaaaasne... :-)
Odpovedať
presne take som chcela elegantne...este ich budem prevazovat bordovou stuhou.... :-D
Odpovedať
MAJOVKY MAJOVKY nejako sa ulievate... 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte májovky aj ja sa pridávam, my to máme za 73 dní čiže 5.5. Ja už teda stresujem poriadne hlavne preto že sme neni doma ale v anglicku tak nemožem dohliadať na prípravy tak ako by som chcela. Minule sa mi snívalo že v ten náš deň D som mala úplne iné šaty, prišiel iný DJ a ešte aj neskoro a v noci začali všetci hostia pozerať v telke futbal, no horor.
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj iva medzi nami...konecne niekto v rovnaky den sa vydavajuci ako ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maaaajovky ste zaneprazdnene pripravami? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iva81 vidim, ze nie som sama, co ma cudne sny. Mne sa snivalo, ze som prisla omotana v zaclone, mala som hnede topanky a kriklavo oranzove nechty a v kostole mojej stolicke chybala jedna noha :-D A este aj iny sen, ze vsetci hostia do polnoci zaspali a moj drahy piekol mandlove keksy... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
dana_viktoria aj ja mam svadbu v ten isty den ako ty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dana - takych nas tu je viacej! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to aj vy mavate sibnute sny okolo svadby? no tak super.... :-N ja sa vydavam pomaly uz kazdu noc... nic hrozne sa nedeje... pozitivne sny su to - zatial :-D ale dokedy? stresujem riadne, lebo mam pocit ze nist nestiham... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte májovky! kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeee??????????????????
Odpovedať
juj, juj, juj, normalne som musela zavitat k maaajovkam, sorry dievcence...ale fomarik, to vsetko pre teba, ahooooj, ako sa mi mas???dlho sme sa "nevideli" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Anjelinka....pisala som aj medzi baculky. No, nie je to bohviečo. Dlhšie som tu nebola....bo stala sa neprijemná vec u nás v rodine, ale nechcem to rozoberat. Teším sa na svadbu a na všetko pekné a basta!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
mia77 no neviem, ci sa tie moje sny daju nazvat pozitivnymi.. :-D skor su take besne. Ja este nestresujem, lebo sa mi praveze zda, ze casu dost.. ;-) a nejako uz bude, aj keby sa daco nestihlo.
Odpovedať
Profilova fotka
nemame este ani oznamenia, ani obrucky, ani oblek pre draheho.. ani popolnocne saty... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sampo, presne to iste chyba aj nam a ja sa tiez este nestresujem....ved casu dost :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?