Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
**ERY, tak ja sa tu s vami uz oficialne lucim...xi..uz mam novu temu april 2008 8-) :-D :-) budem vam tu drzal palce, aby vsekto dopadlo tak ako si predstavujete a aby vas den bol ako z rozpravky :-) a tesim sa uz na albumy svadobne!!!! :-) :-)
Odpovedať
MIRIAMKA.....tak ta tu budem smirovat ;-) :-D do toho aprila...ked uz ja budem mat po tom.... x-)
Odpovedať
aj s tebou sa teda lucim tu v tejto teme... :-) ;-) dobre, som rada...xixi...tak ja sa lucim, idem do robotky..snad tu vecer este nakuknem...pa :-D :-) prepac, ze na teba som zabudla,
Odpovedať
Profilova fotka
pocujte baby...ja som uz zufala....netrapia ma stresy zo svadby...ani sny o svadbe...ale sny ano...strasne casto sa mi snivaju zle sny o mojom drahom...nie ze by sa mu nieco stalo alebo tak...ale ze je uplne iny...podrobnosti az mi niektora napisete ze aj vam sa to sniva... viem ze to neni svadbou...mam take etapy...snivalo sa mi to kedysi, teraz uz zase....a je to strasne neprijemne...tuto noc dva po sebe...nechapem koli comu to je, lebo ten moj je najlepsi na svete (pochopitelne ako ten vas pre vas) ...len ma to trapi a viem ze petka (mojho nastavajuceho) tiez :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dana-viktoria......nie si v tom sama. Tiež mám také blbé sny!!!!!!!!! A potom na druhý den ráno, vždy ked sa zobudím, mám z toho celý den taký divný pocit. No aked som so svojim drahým, niekedy mi pripadá taký zvláštny, iný..... ako v tom sne.
Odpovedať
Ja si zasa vo sne ked sa mi sniva o svadbe beriem vzdy nejakeho byvaleho...aj dnes sa mi snivalo....a tiez som z toho potom celý den nesvoja.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
No, Luculka, zasmiala som sa nad tým, čo si napísala..... mne sa vlastne sníva, že si beriem bývalého s povahou toho mojho terajšieho...nechápem. A za normálnych okolností, si na nich ani nespomeniem, vobec ani na stoninu sekundy!!! Moj Mirko je v mojich snoch úplne iným človekom.............ja už nechcem snivať!
Odpovedať
a mojmu drahemu sa uz druhu noc snivalo, ako ho nahanam so sekerou...len zatať a zatať :-D :-D
Odpovedať
julová ze sa aj ukázas.... ;-) :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
fomarik no ved ani ja...ale este ani v jednom som si nebrala draheho.... ]-( =-)
Odpovedať
;-) :-D :-D...dnes idem mat "rande" s DJ-om RED-om :-D. Tak som zvedava...Po telefone vyzera byt srandista, tak spolieham, ze urobi skvelu zabavu na svadbe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Julova: :-D :-D :-D :-D :-D Tak to tiež nie je bohviečo. Ktovie, čo ho vo vnútri zožiera....Ale nie. Sny sú fest blbou záležitosťou, hlavne ked sú také krepé a nemajú ani hlavu ani patu.Ja každé ráno ked sa zobudím, utekám si prečítať snár a sedím pri tej veľkej knihe až kým nevypijem kávu. Moj Mirko je už zo mna chorý.
Odpovedať
Článok sa načítava...
fomarik, vraj nic....ja mu verim :-D....som si dnes poobede musela dat slofika na dve hodinky...take behanie so sekerou da zabrat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D julova - teraz som sa taak z chuti zasmiala... este ze nie nahlas lebo by sa sef cudoval! :-N
Odpovedať
mia aj ja sa niekedy smejem sama nad sebou ake koniny mi vedia napadnut...a este ked si to spätne precitam... :-D :-D...no...to je asi od stastia |-| x-)
Odpovedať
Profilova fotka
sampo - no my tiez este nemame, ale sa robia - aj obrucky, aj pozvanky... oblek drahy zohnal za smiesnu sumu... ale je peekny sme mu ho aj s jeho mamkou boli zhodnotit! :-N popolnocne saty nemam ani ja... suknu si dam iba usit a basta... vrch mam slusny - nechcem korzet! dost co budem v satach zosnurovana cely den! ]-(
Odpovedať
ja mam v poslednej dobe pocit, ze jedine co mi chyba, je zdravy rozum :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neviete mi Bratislavcanky poradit nejaku cukrarku co robi dobre torty, aj s marcipanom alebo takou tou hmotou a pritom nestoja 3000,- ako v Danele??? tam som chcela 3 poschodovu, ale za tu cenu a ni za nic! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
julova - to nic... to aj ja mam pocit ze uz mi zasibavat zacina! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vedel by mi tu niekto povedat ako to urobit ze ked napisem prispevok aby ma to vratilo presne sem naspet? nech sa nemusim preklikavat cez temy a tak... alebo cez Domov... diik 8-)
Odpovedať
ja neviem, za kolko by ju urobila moja kolegynka, ale za pokus to stoji...napisem IP..
Odpovedať
Profilova fotka
MIa...ja mám taký istý problém!!!!!!!!!! Neviem, či to tak má byť alebo na to existuje nejaká finta. Hádam nám niekto helfne ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova - vdaka :-) dost mi to pomoze lebo by som chcela aspon jednu marcipanovu - ako hlavnu.... nic zlozite...
Odpovedať
Profilova fotka
julova - dakujem veelmi pekne... skusim sa s nou skontaktovat... podla mna je 3tis. nehorazna cena za jednu tortu!
Odpovedať
mirka skus cukrareň, čo je pri Združenej strdnej škole potravinarskej, tma robia určite aj lacnejšie a aj určite veľmi pekné, ak budeš chcieť pošlem Ti fotku torty kt. som mala na narodeniny, jedna škola je v petržalke na Farskeho, a druha v dubravke na Harmincovej, držím palčeky ;-) pa
Odpovedať
Profilova fotka
juuj ani neviete aka som rada ze len ja jedina nemam take sny o mojom drahom...fomarik vystihla si to...dnes som sa uz rano rozplakala....fakt mi to nerobi dobre...moj drahy je tiez z toho nevesely....ale hlavne ze realita je ina vsakze? :-) co sa tyka aby vas to hodilo rovno sem...IMHO to nepojde...ono je to totizto na ochranu pred "botami" teda aby sem nechodili spami, je to sucast ochrany istym sposobom....
Odpovedať
Profilova fotka
to dana-viktoria: čo presne sa ti sníva? Teda ak možeš povedať. Ja tiež dosť veľa krát neviem ako proti tomu bojovať a jednoducho sa rozplačem.
Odpovedať
ahojte krasky x-) ...tak som po stretku s DJ-om a je straaasne fajn...myslim, ze sme naladeni na rovnakej vlne, takze super :-)...som rada ;-)
Odpovedať
no super budu same depesacke???? ;-) :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D to nie, ale povedala som mu, ze som DM pozitiv, tak si poznacil :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?