Svadba v októbri 2008. Aké máte pocity?

Zobraz úvodný príspevok
..tak kočky začínam našu novú tému, tak nezabudnite pridávať po svadbe svoje komentáre a pocity...jasnéééééééé už sa teším... :-D :-D :-D
Odpovedať
no my s drahým sme sa zatiaľ dohodli, že by sme na budúci rok na dovolenke chceli niečo spáchať, tak uvidíme ako sa podarí a hlavne ako sa budeme obaja cítiť... ;-) :-D :-D
Odpovedať
zmrzlinka...my tomu dame volny priebeh, znasilnovat to nebudeme ani sa nebudeme branit :-D
Odpovedať
ahojte babenky ja sa tiež pridavam k vam ale mna to caka teraz v sobotu :-)
Odpovedať
zavidim :-D
Odpovedať
ahojky :-)
Odpovedať
ja sa na ten den strasne teším
Odpovedať
tesis sa? :-D mas na co ;-)
Odpovedať
velmi s teším
Odpovedať
po akom case sa beriete..ako dlho ste spolu?
Odpovedať
sosojj drzim palce a uzi si ten nadherny den ;-) a tiez Ti zavidim :-D
Odpovedať
inak my babo planujeme tak za rok mozno za dva ,ale tiez to nebudeme nejak znasilnovat ,ked to pride tak to bude tu a my budeme len radi :-D
Odpovedať
Ahojte sosojj: veru, aj ja ti zavidim. Uzi si tento uzasny den, lebo on tak neuveritelne rychlo ubehne, ze sa ani nenazdach. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Nas svadobny den: :-D celu noc pred svadou som pocuvala,ci uz prestalo prsat .... a prestalo :-) Rano o 6.00 som isla ku kadernicke a ked som o pol desiatej vysla,tak .....prsalo.....fakt strasne prsalo......bol to poriadny "zlejvak" ....a prestalo.....az vecer o 23.00 hod. ;-) Po kadernicke nasledovala kozmeticka a tam prisiel po mna zenich a odviezol ma domov,kde padlo definitivne rozhodnutie,ze sa fotit vonku nebudeme.Nedalo sa.Tak som rychlo volala do hotela,kde sme mali hostinu,aby sme si tam mohli urobit zopar spolocnych fotiek. Tak som sa isli naranajkovat a obliect.Ja domov a drahy k ujovy(moj manzel je Cech,tak sa obliekal u uja).Po jedenastej mi drahy vola,ze sa mu po ceste pokazilo auto a ze ostal vysiet.Tak tam po neho isiel ujo a kym dorazilo k nemu,tak ich stihli este zastavit policajti. :-) Po dvanastej sme sa tam zo zenichom stretli.V nasej prekrasne vyzdobenej sale.A zacalo sa fotenie.Bolo to super.Drahy mi cely cas sepkal do uska,aka som kocka. :-) Nakoniec mame super fotky,akurat moj sen o fotkach z prirody sa nesplnil. Po foteni som isla domov,kde som cakala na svojho najdrahsieho.U nas vsetci strasne stresovali,tak som myslela,ze tam odpadnem :-D Po tretej som pocula trubit auta a moje male susedky,ktore to vsetko sledovali zo spolocneho balkona kricali "!Uz ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!" ...........Tak som cakala tri minuty,pat minut,desat a zenich nikde.Potom dosla mamka,ze sa zasekol vo vytahu a ze ho moj svedok s domovnikom vyslobodzuju z vytahu. :-D Po vyslobodeni z vytahu bola odobierka a potom sme isli do kostola. O 16.00 zacal obrad,ktory bol pre mna jednoducho nadherny a uzili sme si to na 100%.Bolo to proste od zaciatku az do konca nieco pre mna nezabudnutelne.Po omsi boli gratulacie,ktore kvoli dazdu boli v kostole a nie vonku.Bola to sranda.Vsetci nam hovorili,ze taky krasny obrad este nevideli :-)A tiez ze este nevideli na ziadnej svadbe taky dazd a gratulacie v kostole.A ked sme vychadzali z kostola,tak otcova teta za mnou kricala:"zdvihni si tu suknu poriadne" :-D O 17:30 sme dorazli do rozpravkovo vyzdobenej saly a tam zacala hostina.Pili sme a jedli az do tretej rana.Na to aky sme tanecnici ,tak sa tancovalo menej ako sme cakali.Ale za to spievalo a mali sme aj svadobnu hru a odcepcenie.Vsetci hostia boli maximalne spokojni.Mali sme dvoch hosti z Irska a 12 hosti z Ciech a nasi ceski hostia odchadzali spievajuc slovenske pesnicky. V tom predsvadobnom zmatku sme si nevypalili ani nasu piesen a ani nase oblubene pesnicky.Zabudli sme aj na menovky.Tak sme si hosti usadili sami.A pesnicku na nas prvy tanec vybrali pesnicku nasi hudovnici -Tri oriesky pre Popolusku.Ked ju pustili,tak plakala cela sala :-) nas svadobny den bol supeeeeeeeeeeeeeeeeeer
Odpovedať
no super ste si to uzili ;-) inak ja som videla u niektorych kociek fotky z hotela a boli uplne super ;-)
Odpovedať
vyzdoba naoyaj podla ttych par foto vyzera krasne..nam ju dost zaplnili misami s ovocim a sivetniky so svieckami ani nedali 8-(
Odpovedať
ja som mala rozpravkovu vyzdobu.Bola som fakt spokojna.Niektore veci mi na svadbe nevysli a niektore hej.Taky je zivot :-)
Odpovedať
tak tak ;-)
Odpovedať
a ako planujete prezit Vianoce-prve manzelske ? :-) Ja sa uz neviem dockat.Kupujem uz pomaly vyzdobu.My budeme tohto roku sami(sme v zahranici a minuly sme tu mali svokrovcov).Aj na Vianoce a tiez na Silvestra-to som do siestej v praci a na druhy den asi tiez bude pracovat.
Odpovedať
Caute babenkz, tak po dlhsej dobe sa pripajam aj ja...stastne vzdata :) komentar pridam neskor, lebo este som sa y toho uyasneho dna nespamatala :)
Odpovedať
jaj tak mne to tiez trvalo ale dnes som sa v praci rychlo vratila do reality :-D
Odpovedať
zmrzlinka: jaaaj to je este tak daleko Vianoce, to ma zacne zaujimat 1. decembra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja sa tiež konečne pripájam. Dlhšie som tu nebola. Náš svadobný deň bol nezabudnuteľný. Povedala som, že aj každú sobotu a vždy s tým istým :-D môj svadobný deň vyzeral asi takto: v noci som spala asi 3hod. budík som mala 5:45, ale na nohách som bola od 5:30, ešte sme upratovali po piatku. to bolo u nás tiež veselo :-) ráno - raňajky, káva, sprcha, prišiel sused, hodil ma ku kaderníčke, u ktorej som zistila, že nemám závoj, tak sme sa hneď pobavili. Bratranec mi ho priviezol. Potom prišla vyzážistka do kader. salóna, tá ma nalíčila a išla som domov. tam ma už čakal kameraman a fotograf, obliekla som sa a išli sme sa fotiť. Som rada, že sme sa fotili pred obradom, lebo to by sa mi nepáčilo, keby sme sa išli cez zábavu. vrátili sme sa z fotenia, už bolo kopec ľudí u nás, ale ja som sa zavrela do izby, napapala som sa, dala som si druhú kávu, aby som nezaspala a čakala na môjho budúceho manžela. PRIŠIEL... :-) no a potom sme išli na vec. ešte som rozosmiala všetkých, ktorí boli v miestnosti, keď ma prišli pýtať. trošku som si pomýlila slová a bol úplne iný význam celej vety, keď sme odprosovali rodičov. Povedala som namiesto, prepáčte, že sme vás niekedy nahnevali, prepáčte, ste nás niekedy nahnevali :-D ale pohoda. no a potom sme bačovali aj so super ľuďmi do rána, prišli sme o 6:45 potom som ani kávu nepotrebovala... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bábätko by sme chceli aj hneď, keby sa podarilo. no ale uvidíme.
Odpovedať
ahoj nevesty,vsem moc gratuluji a preji aby jste spoly byli porad tak stastny a spokojeny :-) me to teprve ceka,docela se bojim aby to dopadlo vsechno dobre.No snad jo
Odpovedať
takze, konecne som sa pripojila aj na net.... Svadobny den bol strasne krasny, aj ked som si necitila poriadne nozky a moje saty utrpeli dost ujmu na zdravi :-D , ale to asi znamena ze som sa uper bavila.... No a nas den???? Vstala som asi o 6.45, hodila som sprchu a vsetky kozmeticke upravy, obliekla sa, nahodila vsetky veci do penzionu a isla ku kadernicke o 8.30. Odtial rychlo domov, kde prisla aj kozmeticka, tu som dost nahanala aby sme to stihali. Potom som sa ani neviem akou rychlostou obliekla do svadobnych siat, najskor bez kruhu, az potom ked som zzistyila ze saty su prilis dlhe, som zistila ze mi nieco chyba. O 11.30 sme sa isli fotit ku nasmu kostolu, ale kedze moj masnzel zabudol svadobnu kyticu, museli sme ist do mesta po kyticu a tam este pri kostole urobit par fotiek aj so svadobnou kyticou. Ale to nas uz cakal kameraman u nas asi 3/4 hodinu. Potom sme sa vratili, u nas uz bolo plno ludi, nemala som ani cas nieco zjest. Potom dosiel zenich, odobierka a cesta do kostola...v kostole som uz bola uplne kludna a vyrovnana, zacala som si vsetko naplno uzivat, lebo dovtedy to bolo tsake prilis uponahlane... No a zabava bola perfektna, vsetko dopadlo tak ako sme si to vysnivali, bol to nas uzasny den, ktory vsak prebehol velmi rychlo, ani netusim ako ubiehala hodina za hodinou....Skoncili sme asi o 7 rano, ked sme si isli lahnut do manzelskeho apartmanu krasne vychadzalo slniecko spoza oravskej priehrady ;-)
Odpovedať
no vidim,ze sme boli viacere, ktorych saty utrpeli ujmu na zdravi :-D Ja som si potrhala spodnicku :-)
Odpovedať
kocky, moje saty tiez utrpeli, boli take zafulane, aj mi odpadla gombicka, na ktorej bola pripnuta vlecka, ale moja teta mi ju rychlo v sale prisila a bolo hotovo. Dvakrat som saticky - krajku zatrhla, ale nic vazne, ihla s nitou boli poruke a prisilo sa. Satiky som mala ako prva, este ich nikto nemal, nova kolekcia, tak som myslela, ze my aj daju nieco nahradit, ale v pohodicke, pani popozerala a povedala, ze vsetko v poriadku. Ved, ked si tak zoberiete, sme uz aj za ich opravu zaplatili, ked sme si ich poziciavali, a nie su to veru male sumy. luckatonko: presne tak, sme sa super bavili. Ja som si tiez rano nepoznala svoje nozky. :-D Som ich mala take opuchnute, to snad neboli ani moje chodidla. Ale som bola stastna a spokojna a tak to ma byt.
Odpovedať
kocky vy ste mali inu vydrz..my sme skoncili uz o pol stvrtej :-D
Odpovedať
breeee ranko damy! ;-) ako sa dnes mame?ja idem poobede do roboty a to neznasam ]-( Inak nam tu v irsku prsi a je tu hnusna zima a fuka vietor :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Cavte kocky, ja vam chcem hlavne vsetkym zablahozelat a zazelat vsetko najlepsie :-D :-D Ja som si svoje saty roztrhla ale nebolo to vidiet o tom ake boli spinave ani nebudem hovorit, ale bolo super ze ja som si ich kupila a nemala som ziaden stres co mi povedia v salone. Na luckatonko nemam tak dlho sme nevydrzali, isli sme spat o siestej rano. Pocasie bolo super aj zabava tak bola som spokojna. O ujme na zdravi sa ani nevyjadrujem, tym ze som pred svadbou poriadne nejedla tak po jedle som to hned vsetko vyvratila a bola som spokojna :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?