Svadba v októbri 2008. Aké máte pocity?

31. jan 20092350
  • no ja som s tym pocitala,lebo on to aj sam hovoril,ze ma na jesen vela roboty.A okrem toho my sme v zahranici,tak sa vsetko riesi cez mejly.Ale ked mna uz vsetci tak otravuju.... 😉 Kazdy mejl,ktory otvaram zacina otazkou:"kedy budu fotky?" 😃 😃 😃

• Chudatko 😞 tak ho skus poprosit nech ti posle emailom aspon par fotiek ze si velmi zvedava a nech ti da termin kedy to dokonci. Nebudes predsa cakat dva mesiace 😐

• presne tak celine, zmrzlinka, nech ti da zmrzlinka zopar len takych neupravenych, ved to ma bez roboty a ostatne upravene posle neskor...

• Sponzor fóra
  • pridala som do pripravneho detailiky 😵

• Luko pekneeeee 🙂 😉

• hlavne chutneeee 😃
    pozeram fotky zo zabavy...a rehocem sa 😃 fotograf bol hadam vsade kym o druhej rano neodisiel 😃

• Odkaz pre Anaxamon: Dakujem za vymazanie nevhodnych prispevkov na adresu mojho manzela v albume.
    Dakujem 🙂

• celine😛reto som si dala len registrovanych...bo urcite na toho mojho valibuka by nejaky "inteligenti" napisali nieco "pekne"..alebo aj na mna 😒

• ale to je len ziarlivost...tvoj manzel je fesak a bola krasne elegante obleceny 😵

• teda zavist som chcela povedat

• to mi pripominas jednu krasnu francuzsku herecku:
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=2049707&vReferer=

• Dakujem Luko, ale ved si nevyberame partnerov podla toho ako vyzeraju. Dolezita je vnutorna krasa a myslim ze ty nasi ju maju 😃 Sak nie som slepa ze moj muz ma nejake to kilo navyse. Ale je to dobrak od kosti a aj tvoj manzel na mna tak posobi ze velky dobracisko a musi s nim byt kopec srandy. 😎 Kaslat na zavistlivcov hlavna vec ze nevesty su spokojne. 😃

• Luko fakt a ktoru ? Tam sa smejeme ze sme v kostole domotali vsetko co sa dalo 😎

• jasne 🙂 presne tak!
    mna moj dostal sarmom a total charizmou 🙂

• tak som mu pisala a uvidime ,co odpise.Keby aspon ta moja rodina nebola taka otravna 😃

• Sponzor fóra
  • ja by som uz tiez po mesiaci uhanala fotografa

• ja by som rada dala svadobné foto, ale nejde mi upravit velkost neviem preco. 😞

• kukala som luko do pripravneho, fakt super fotecky...to jedlo...mnam...a mali ste krasne jednak obrucky a aj podnos na com boli. Proste perfektne zmaknute do detailov 😉 😵

• zuzka: skus v inom programe, ja vsetko robim cez Xnview
    lucka: vdaka 🙂 vsetko ale dokonale nebolo, lebo sme na vela veci zabudli, ale ako pozeram fotky zo zabavy, kde kazdy trsa s kazdym, tak to je najdolezitejsie, ze sme sa tak dobre bavili 🙂

• este par som hodila do svadobneho zo zabavy...ale vybrat z 800 fotiek bolo dost tazke...
    viac ich mam na facebooku

• Ahojte kocandy.. 😃 No, tak my este tiez stale cakame na foto z priprav, sobasa a portretovky, booze, uz sa nemozem fakt dockat..😃 Verim, ze do konca tyzdna ich uz budeme mat..I ked DVD-cko uz mame a taktiez 1200 fotiek z hostiny a zabavy, takze nejaku zabavu uz mam..vsetko to pozriet, robota na cely vecer.. 😃

luko: u nas tiez ku koncu uz viacero topanok skoncilo mimo parketu..beriem to ako znamku dobrej zabavy.. 😃 😃

• bona, uz nas nenapinaaaaaj 😃

• my este DVDcko nemame ratame ze az koncom novembra lebo nestihaju

• luko: fakt to nerobim naschval.. 😃 Ja sama chodim pomaly kazdu hodinu na mail (uz som ako psychopat 😃 ) a pozeram, ci nahodou nemam nejaku "chutovku"..ale zatial niic..ale trpezlivost fotky prinasa.. 😃

• luko..pekne foto🙂)a šaty jedna báseň

• no hurááá, ja som sa dnes konečne dočkala profi fotiek. Tiež mi vraveli, že len trpezlivosť.... A DVD je zatiaľ v nedohľadne, ale pevne dúfam, že tento týždeň sa už dočkám.

• Luko: inak krásny účes, ja som s mojim nebola spokojná aj keď iní chvália. Ale rozpadol sa mi ešte pred obradom.

• lila: krasne fotky, uz som vcera okukovala, ten uces bola velmi zaujimavy, nevyzera ze sa rozpadol... 😵
    mala si prekrasne saty, moc ti sedeli 🙂 fotograf myslim tiez odviedol skvelu pracu 🙂 🙂 🙂

• a krasny make-up...ale vsak ty si kocka sama o sebe, tak asik velku pracu nemala vizazistka 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov