Svadba v októbri 2008. Aké máte pocity?

Zobraz úvodný príspevok
..tak kočky začínam našu novú tému, tak nezabudnite pridávať po svadbe svoje komentáre a pocity...jasnéééééééé už sa teším... :-D :-D :-D
Odpovedať
tiez som bola nadsena..najma som sa bala, lebo som si vlasky farbila 10dni prd a boli dost tmave ale kadernik ma uistil, ze to dal naschval, ze to sa este vymyje...a mal 100% pravdu :-) skoda len ze to nie su moje, take huste by som brala hned! :-D
Odpovedať
Maťa, ty si mala príčesok?? no šak sa mi zdalo že máš nejak veľa vlasov.. :-D :-D :-D a inak sa aj mňa pýtali či mám príčesok ale ja nie som mala všetky svojeeeeeeeeee.... :-) :-)
Odpovedať
Kočky, vďaka za radu...sa mi to už podarilo zmenšiť!!! x-)
Odpovedať
niki jasne..som nikdy tolko vlasov na sebe namala :-D
Odpovedať
caute kocky, tak uz szom si aj precitala, ze co tu pisete, lebo v tom zhone som nemala cas chodit na net. Ja som az dnes prvy den v robote, cez vikend sme boli neste relaxovat vo Wellness Ty a Ja, bolo uplne skvele, sa mi vobec nechce pracovat :-( A vsetky nevesticky ste boli krasne, skoda ze uz to je za nami, nie? Tolke pripravy a ubehlo to tak rychlo...ale mam krasne pocity...
Odpovedať
Inak niki, ten uces si mala naozaj velmi pekny, ale ja sa neviem vymadivat na tie vase prstienky, su krasne a na vasich ruckach urcite vyzeraju este krajsie x-) ;-)
Odpovedať
lucka ďakujeeeeeeeeeeeeem krásne za komplimenty... :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte baby:-) Tak sa uz konecne aj ja ozyvam, akosi sa mi stale nedalo minuly tyzden..resp. vsetky tie dojmy sa mi nejak ani nedali popisat x-) Ale ako som uz pisala tesne po svadbicke, vsetko prebehlo skvele! A na tom sme sa aj vsetci zhodli..ja som sa citila uzasne, dostala som tolko komplimentov, ze mi vystacia snad na 20 rokov dopredu x-), moj teraz uz manzelik bol tiez kraasny x-) , hostina a vyzdoba boli bez chyb, myslim, ze sa vsetci bavili..teda aspon nam to tak tvrdili.. :-D Teraz uz len netrpezlivo cakame na profi fotky a DVD..a ked to budem mat, hned hadzem do albumu.. :-D
Odpovedať
Ahojte vydaté žienky, vidím, že pomaličky zo svadby precitáte. Ja som hneď nabehla na dvanástky, ale keď mám čas vybavujem si v hlave, ako vlastne prebehol náš svadobný deň. Pametám si, že bolo nádherne teplúčko také počko som si vždy priala a že v podstate nám vyšlo všetko podľa našich predstáv. Ešte čakám na foto a keď budú popíšem Vám viac znašej svadby. ;-)
Odpovedať
kocky, ja som zatial bez fotiek, ale pridam, fotil uzasny eno berbath z KE, svadba bola dokonala, bala som sa ze budu stresy ale napodiv ziadne neboli, obaja sme sa celu dobu smiali, vsetko vyslo ako malo, bez jedinej chybicky. by som sa fakt vydavala kazdy vikend :-D
Odpovedať
bona: tak na tvoje fotky sa speci tesim x-) moja svokra dnes ukazovala fotky vpraci, ona z nich vraj bola nadsena a vraj aj v praci sme dostali dost komplimentov :-D no moja mama zas take salvy nedavala...ona asik chcela take klasikus v atelieri :-D mambba: to jak ste vzladli, ze bez chyby..my sme na tolko veci zabudli.... :-D
Odpovedať
Aj ja uz som fotky ukazovala, aj praci, aj sme si dali zopar vyvolat na pockanie, tie sme vsak nechali u nas doma na orave. Inak aj ja hlavne v tom doobednom strese som tolko veci pozabudala, aj zenich ked sme sa sli fotit zabudol kyticu, no napriek tomu to bolo nadherne,...
Odpovedať
Článok sa načítava...
No caute kocky. Tak aj ja sa pripajam k uz vydatym :-D . Opisovala som uz skor cely priebeh nasho dna, ale ked som to dala odoslat, akoby zazrakom mi vsetko zmizlo. Nakoniec som si povedala, ze asi tak to malo byt a uz vobec sa mi nechcelo pisat ten "roman" odznova. Ale bolo to pekne, zabava bola super a neskutocne rychlo to zletelo. V tej rychlosti sme na kopu veci zabudli, co nas teraz aj dost mrzi, ale co uz.... Teraz uz len netrpezlivo cakam na profi fotky a DVD. Boze dievcata, ked tak pozeram na vase ucesy, tak vám normálne zavidim. Ja som s mojim aj napriek dvom skuskam nebola spokojna, rozpadol sa mi este pred sobasom, mamca mi ho davala dokopy. To je asi jedina vec ktorá mi lezi v zaludku a nie a nie sa nad to povzniest...
Odpovedať
ahojte kočky, nemali by ste niektorá záujem o stretko, kt. sa koná zajta v ZA o 17tej?? :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte, aj by sme mali :), ale tie co pracujeme v BA a nemame volno, tak to asi nestihneme otocit :D Tak potom pofotte a dajte vediet ako bolo..
Odpovedať
to je škodaaaaaaaaaaaaa.. ;-(
Odpovedať
to ano, rada by som vas vsetky vidiet nazivo x-) Sice som chcela ist domov na oravu, takze blizko ZA, ale vobec sa mi nechce tymi preplnenymi vlakmi a drahy tiez nechce ist autom cez tie zapchy. Takze snad niekedy nabuduce dame este nejaku "sešn" cez vikend ;-)
Odpovedať
jasné niekedy sa zase dohodneme a bude ďalšie stretko.. ale hlavne sa to robí cez týždeň... :-)
Odpovedať
kocky pridala som par svadobnych detailov aj fotiek z hostiny:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Luko mala si krasne popolnocne satocky :-) Aj sa som pridala nejake tie fotky ;-)
Odpovedať
strasne ti tie farby pristali...nadherna nevesta :-) ta torta tiez nemala chybu ani tie kroje, super!!! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Si zlata dakujem aj ja o tebe mozem pisat len balady. :-) Ale myslim si ze sme boli krasne vdaka tomu ze sme boli take stastne :-)
Odpovedať
ano x-) mne aj svokra hovorila, ze je spokojna, lebo bolo vidno na mne aka som stastna..ze asik lubim jej syna :-D
Odpovedať
x-)
Odpovedať
no aj ja som este pozerala vase nove fotecky, proste su skvele a nevesty este krajsie x-) Nam uz volala fotografka, ze uz mame profi fotky, tak si ich musiome ist vyzdvihnut. Inak vravela ze asi 100 upravovala a ze ci ich nam ma vytlacit, lenze sa nam zda vela 55 SK za kus (18x13). Tak asi by sme brali hlavne na CD. Inak baby, co ste boli na stretavke, tak ako bolo????
Odpovedať
lucka tak to je čo z marsu tá fotografka, my s manželom sme si dávali robiť foto online cez www.fotolab.sk a tam nás jedna tá foto vyšla oveľa menej si to kukni a aj v tom formáte 18x13.. my sme si dali len na cd a pak sme si dali urobiť foto aké sme chceli a aj formát sme si vybrali a to sme si dali dokopy asi 200ks foto urobiť a stálo nás to asi 1000,- Sk... takže dobre sa ti zdá že je to moc... ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Luko> mas tam novu fotku kde drzite holubov :-o Obdivuhodne to kde ste splasili tych holubov. Len sa pytam lebo ja mam prisernu fobiu z holubov :-N Mne keby chcel niekto spravit prekvapko ze holubky tak by som sa asi zblaznila od strachu. Ale pristane vam to :-D Ja len to obdivujem :-D
Odpovedať
baby,tak mi este nemame fotky od profi fotografa :-( a to je dnes presne mesiac,co sme sa brali ;-)
Odpovedať
celine: to maminka splasila :-D som myslela ze budu biele, ale neva :-D zmrzlinka: mne ten nas fotograf to poslal uz v zmensenom formate cez uschovna.cz a ja som si to len stiahla, velky format doda na DVDcku. je to zlaticko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zmrzlinka tak mu zavolaj, ved ako ste sa dohodli?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?