Svadba v októbri 2008. Aké máte pocity?

1. feb 20092350
  • u nas to zas zariadila maminka. ten ujo, co im chova bols trasne zlaty, nechcel ziadne peniazky, tak mu mama poslala vysluzku 🙂

• Ja som sa len bala, ci trafia domov..ale potom som dostala info, ze stastne dosli.. 😃

• ja ked som ich vypustala tak sa pytam toho uja: A urcite sa vratia 😃 chudatka, bolo mi ich luto, ale prezili 😎

• Sponzor fóra
  • Barborka gratulujem, krasne fotky aj nevesticka, idem este kuk k luko, ci som gratulovala, lebo to som urcite obdivovala ale neviem ci aj pisala

• jej luci, si zlata 😉

• uz som sa polepsila 😉 fakt super! ked vidim tie albumy, hned by som sa znova vydala 😃

• ja ked vidim novu kolekciu Pronovias a st.patrick a sposa 😃

• luko, ja ked vidim tie krasne jesenne fotky, hned by som sa znovu vydala 😃 sice ja milujem CiernoBiele zabery, ale v jeseni by som urobila vynimku 😃 😃

• ja tiey ciernobiele a potom take do umeleckych ako mas ty 🙂

• tak bona, som len tak narychlo kukla tie vase fotecky, ale som uplne nadsena vasou energiou, co z vas isla... je malo takych fotiek a vy ste si to uzivali naplno...
    naozaj nadherne saty, uces, vsetko do detailov premyslene 😉

• lucka: dakujeme velmi pekne.. 🙂 No je fakt, ze som aspon ja citila, ze som v takej "mensej" euforii..tych emocii a vsetkeho bolo tolko.. 😵 Ked sme dosli z fotenie, krstna ma hned posadila do kresla, ze vyloz si nohy, vyzuj si topanky..ale mala som problem obsediet.. 😃

• Bona: nadherne foto fakt. 🙂 Saty boli uzasne site ako na teba, naozaj veeeeeelmi sa mi pacia tvoje fotky. Vsetko dobre.

• celine: dakujeme moc.. 🙂 Ja som si az teraz pozrela vase fotky..kraasne.. 😵 A mala si skvely uces..🙂

• Bona : Dakujem 🙂 Keby som sa nebesnela a netancovala jak zmyslov zbavena aj by mi vydrazal uces do rana 😎 po cepceni to moj uces vzdal 😃

• celine, ako aj moj..😃 teda nevzdal to uplne, ale pod tym zavojom sa mi uz potom rozstrapatil, tak som to uz potom vsetko rozcesala.. 🙂

• Sponzor fóra
  • mne sa tiez uces postupne troska rozpadaval 😃 ale vydrzal...ja som ho na druhy den po zobudeni hned dala dole...to trvalot ych 50 sponiek povytahovat 😃

• caute... Mata vcera som kukla v tvojom albume fotky z vyzdoby: mali ste to uzasne 😎 naozaj velmi prijemne farby 😉

• 😉

• baby,uz mame profi fotky!Konecne!Budem sa snazit dat ich sem cim skor 😉

Inak ako sa mate?Uzivate si manzelsky zivot?A chcela som sa opytat ako ste spokojne s novymi OP?Ja tam mam fotku akokeby som mala nastupit na vykon trestu 😃

• AHOJTE BABY,je to super byt manzelka,a este raz by som si zopakovala celu svadbu 🙂
    Inac aj ja mam novy OP ,a je to viac nez hrozne...fotka je upne mimo,strach a hroza 😒

• ja este nemam OP, zajtra si chcem is vybavit 😬
    ja neviem...manzelsky zivot, u nas je to take iste ako pred svadbou

• zmrzlinka: mali ste krasnu vyzdobu 😎

• caute, tak aj my si ideme tento vikend po profi fotky, tak potom aj ja zaktualizujem...
    Inak a co sa tyka dokladov, taky detailny zaber na ksicht, ze ani "policia patra" sa nechyta, no ale aspon si zvykam na nove priezvisko, lebo asi len toto je taka vyrazna zmena v manzelstve 😉

• Ahojte kocky, u nas tiez super.. 😃 Teraz sme si zutulnovali pribytok, tesime sa z novych skrin a TV 😃 a teraz na vikend sa chystame do Piestan na vikendovy relaxacny pobyt..🙂 Ale inak, my sme sa s polovickou zhodli, svadba bola nadherna, skvela, perfektne sme si ju uzili, ale uz by sme si ju nechceli zopakovat.. 😃 Pretoze uz by to nebolo take, ake si to vsetko chceme zapamatat.. 😵 Len RAZ a staci.. 😃

Inak, na novy OP si aj ja zvykam..a hlavne si zvykam, ked mi pride nieco postou na nove meno..normalne chvilu kukam, ze kto..? 😬 😃

• Baby poradte, vydavaju uz nove europske OP alebo treba doniest foto? A ake doklady si musim doniest? Dik 🙂

• celine77: uz vydavaju nove OP. nemusis nosit foto, odfotia ta priamo tam. tak isto ako na vodicak

• Smejulienka dik za radu a inac krasne foto 🙂

• celine: A ak menis bydlisko a meno a taketo veci po svadbe tak na OP je to 150 Sk kolok, na VP 200 SK a na pas 1000 Sk kolok. Uz mam vsetky doklazdy doma, este ze su teraz tie doklady take male, vsetko to vojde do penazenky 🙂

• Luckatonko ty si zlata, dik za info ja som si bydlisko zmenila pred svadbou ale ostatne budem musiet dnes.Velmi sa mi tam nechce, ale musim potrebujem novy pas 🙂 Dik 🙂

• celine: a ak by si chcela mat na OP a ostatnych dokladoch aj titul, tak treba aj diplom doniest..🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov