Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

4. okt 201018720
  • aj jaaaaaaaa... ozaj baby, má byť 10júla stretko v ZA asi o 16tej alebo tak... nechce sa vám dojsť???? 😃 😃 😃

• ja tam budem 😉

• Ahojte baby, dnes Vám tu píšem po prvý krát. Vidím, že s prípravami ste v plnom prúde. Ja sa tiež vydávam v októbri a to 11.

• Sponzor fóra
  • vitaj marianna111 medzi oktobrovými.... 🙂 už sa nám to pomalinky blíži, čoooo??? 😬

• čo sa týka toho stretka, tak do Ziliny asi nie, ja tam určite nepojdem.mám to dalekoo..ale zabavite sa iste dobreee.. 🙂 .pa

• Ďakujem za privítanie. Hej blíži sa to len mne tie prípravy brzdia ešte štátnice ktoré mám o týždeň, takže si to nemôžem vychutnávať ako by som chcela. Ale jedno ma teší že mám už zaistené šaty a sú presne podla mojich predstáv

• mariana, drzim palce na statniciach, ja ked som statnicovala, to bol ten rok, co sme vyhrali MS v hokeji, o dva dni som mala obhajoby, takze vsetci boli este plni euforie 😃

• luko....tie moje topanky maju asi 5cm opatok, tak to zvladnem...a saty este len pojdem dat upravit, takze to bude v poho...a balerinky sa predsa len na svadbu vvelmi nehodia, teda mozno na prezutie hej, ale k svadobnym satam mi to nejako nepasuje,,,mozno pre vysoke nevesty, co ja teda nie som 🙂

• no ja este uvidim, pojdem obkuknut zavoje v juli tak sa este popytam, ako to dokazu upravit a kolko cm by som mala mat v opatkoch...ja by som tie balerinky brala na prezutie akurat 😵

• luko ďakujem za povzbudenie veľmi to potrebujem. Inak ako pozerám máte toho dosť povybavované alebo nakúpené. Dúfam že to aj ja všetko postíham. 🙂

• neboj, ja som sa mala vydavat v auguste, preto som zacala skor, ale tiez mi toho kopec chyba, naplno zacnem az teraz 😉
    a aku skolu koncis?

• končím Fakultu sociálnych vied a zdravotníctva v Nitre, zatiaľ len ako Bc. a možno to ešte potiahnem 2 roky na Mgr. ale to ešte uvidíme. A ty akú si skončila?
    Mám plnú hlavu svadby, po deviatich rokoch chodenia som sa konečne dočkala.

• no pedagogicku, obe mame take "dobre" skoly na biznis 😃 😃 😃

hm, 9 rokov, to je dost veru, my sme spolu len dva, ale uz sme nechceli dlho cakat, lebo drahy uz ma po 30tke, tak uz bolo nacase 😃

inak bratranec tiez mal Bc. statnice, pred 2 tyzdnami v Ziline na Technike, tiez mal dost nervy, ale uz ma po tom, teraz dva roky klud.

• Ahojte babky, som tu dlhsie nebola, som mala mensiu prestavku v Pariizi.. 🙂 🙂 No ale uz sme spat, plni dojmov a tesime sa, ze uz mame oznaamenia! Konecne! 😵 A su fakt uplne super, sice sa od povodneho navrhu dost podstatne lisia, ale takto je to este krajsie..jednoduche, elegantne, vsetkym, co ich videli sa velmi pacia 🙂 Takze teraz uz len si urobit harmonogram a zacat pozyvat..
    Teraz v juli konecne pojdeme na matriku vybavit papiere, potom na farsky urad a budeme to mat na papieri 🙂

marianna11: aj ja ta vitam, my s polovickou tiez spolu chodime 9.-ty rok.. 😉 Zasnubny prstienok som sice dostala uz pred 2 rokmi, ale este sme chceli pockat, kym dokoncim skolu, co sa mi podarilo cca pred mesiacom, takze sa plne viem vzit do tvojej situacie.. 😉 Takze potom sa drz! 🙂

• ahojte,
    prave sme sa vratili zo svadobneho studia, takze mame dohodnute:
     - navleky na stolicky s maslami
     - organzu, lupienky, kamienky na vyzdobu
     - pierka pre hosti
     - spz- tky nevesta a zenich
     - + obkuknute dalsie veci na vyzdobu ktore este mozno budu po dohodnutie koncepcie vyzdoby s majitelkou restiky 🙂

bona, tak to si sa mala, drahy bol v Parizi v 17stich, s kamaratom, na druhy den mu ukradli vstky peniaze, ale oni tam 2 tyzdne zostali, spavali kade tade, chodili si pytat jedlo do francuzskych pekarniciek a na trhy, no zazitky ma neskutocne....ked to mame potom porozpraval,t ak skoro infarkt dostala 😃

• Sponzor fóra
  • luko: tak az taketo adrenalinove zazitky teda nemame, ale bolo to zaujimave..sme byvali v takej "pochybnejsej" stvrti, kde bol samy sex shop, live sex a peep show, bary s table dance a striptizom a vyslovene "bordely" odkial vykukovali polonahe slecny..buduca svagrinka bola zhrozena.. 😃 Ale ja som vravela, ze predsa len je to nieco ine, ako ked ta autobus (my sme sa pohybovali metrom) dovezie pred 5* hotel, v krasnom bezchybnom prostredi..ze aj to nieco "ine" treba zazit.. 😎 Inak sme pochodili za ten vikend takmer vsetko, co sme chceli, nakrokovali sme asi 30km, takze nohy fajn dostali zabrat.. 😛 Ale super!🙂

No, ja som dnes absolvovala slavnostnu promociu, takze diplom uz je konecne doma! 😃 Potom sme sli s rodinkou do stareho mesta bratislavskeho na obed, dobre sme sa napapkali a teraz sme uz konecne doma a ja s vylozenymi nohami sa tu obzeram😃
    Inak, ako sme boli v tom centre, isli sme okolo zlatnictva, Sheron to bol a si vravime s Petom, ze ideme pozriet..vyber mali veliky, obrucky kraaasne, aj sme si nejake skusali..kokso, len tie ceny.. 😶 Jedny sa nam tam velmi pacili..ale sme si povedali, ze predsa len, dat za ne 40.000 je uz asi "trochu" moc.. 😛 Ja som mala taku predstavu, ze max. do takych 15-20tis. by to bolo este celkom prijatelne, kedze ja by som chcela aj briliantik😃 Ale asi som to neodhadla..i ked tieto obrucky, to bola zahranicna vyroba, takze aj to tam asi zohrava ulohu. Tak sme sa dohodli, ze siet klenotnictiev Sheron vynechavame a mozno bud. tyzden pojdeme kuknut do Trencina do Zlatokovu.. 🙂

• bona, podla mna ste super byvali a ze ziadny adrenalin 😃 aspon mas zazitok 😉 myslim, ze hotely su vsade rovnake, ale mestske stvrte isto nie 😉 my mame na obrucky podobny strop ako vy a vyssie nepojdem ani za svet, to tadsej investujeme do dovolenky 😉

• ahojte holky....som tu tiez po prvykrat a svadbu budem mat tiez v oktobry 18. 🙂

• jankag: ahoooj a pripoj sa.. 😃 Ako prezivas predsvadbove stavy a situacie?😉

• ahoj janka, dalsia 18-stka 😉

• ahoj bona...vies co este som s toho vsetkeho mimo....strasne sa tesim 🙂

• ahoj luko... nasi mali tiez 18-teho ale pred 33r. tak aj ja som chcela 🙂

• ahoj Jankag1...vítam ťa medzi nami...aj ja mám18 svadbu...je to peknýýý dátumik, že??? 🙂

• janka, no to je pekne 😵
    ja idem tento tyzden hadam mrknut do Za nejake popolnocky ak stiham 😬

• tak a uz mame aj pohare s nasimi menami a takmer zadara...mozno dam spravit aj rodicom na pamiatku

• peknucke 😵

• diki 🙂

• Jaaaj, vybrat popolnocne, to caka este aj mna..ale som rada, ze uz mam aspon nejaku predstavu..🙂 I ked to moze byt niekedy aj horsie, ked zhmotnenie svojej predstavy nenajdem.. 😬 No uvidime..Inak, baby, co myslite, mozu byt popolnocne saty aj tmavych farieb? Lebo kdesi som citala, ze by nemali byt..tak neviem.. 🙂

• ahojte kočky, tak my sme boli včera pre oznámenia. Už sme aj obálky včera vypísali, o necelý mesiac pojdeme roznášať oznámenia. Teším sa. akurát sme sa včera bavili s drahým, že o necelé 3mesiace budeme manželia, tak sa tešíme. No včera sme obiehali aj svadobné salóny a chceli sme oblek pre mojho budúceho manžela, ale akosi sme nič nenašli, tak škoda, ale ešte pojdeme...

• Ahoj zuzka, my uz tiez ideme pomaly vypisovat adresy, teda ja, kedze ja krajsie pisem 😃 Len si musim nejake pekne pero kupit, s ktorym potom budem vypisovat aj menovky..sme si mysleli, ze nam ich rovno natlacia aj s menami, ale dodali nam len prazdne, sme sa zle pochopili, ale nevadi..🙂
    Mne akurat dnes pisali, ze svadobne topanky mam hotove, takze mozno v piatok zbehneme s Petom do Brna, tak sa tesim 😃
    V stredu chcem zajst do salonu krasy, kam aj s maminou chodievame, chcem sa uz objednat na svadobnu manikuru a pedikuru, dohodnut sa aspon predbezne s kadernickou, kedy budeme skusat uces a tiez co sa tyka makeup-u..a popytat sa, ake skraslovacie kury by mi mohli pred svadbickou ponuknut..od maminy som dostala darcekovu poukazku, tak ju musim nalezite vyuzit.. 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov