Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
zuzka, no tak tam brnkni pre istotu a spytaj sa ci mozte podpisat nejaku zmluvu a zaplatit zalohu ;-)
Odpovedať
zuzka, ja by som nedokázala žiť v takej neistote proste tam choď a povedz im čo a ako...nenechaj sa oklamať...ľudia sú mnohokrát hnusný... ;-)
Odpovedať
volala som s matrikarom, aky zlaty :-D posuvala som hodinu svadby na 15:30 (fotime sa teda pred) a on "ze nebudetemat uz tmu?"...no o 15:30 snad este nie, ale radsej na obrade,a ko tmave fotky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luko. aj my máme sobáš o 15.30h. a neboj stmieva sa až o 18.05h...mám to zistené... :-)
Odpovedať
no super,si ma potesila, mozno pojdeme potom urobit par stmievajucich sa fotiek x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my máme sobáš o 15:30 budeme sa fotiť teiž pred sobášom. luko, niki, my sme tam boli, on je super chlap, povedal, že sa nemusíme báť. Mám síce strach, ale zas na druhej strane, keby nám nechcel pomôcť, tak by nám ani nebral telefón, aj sa s nami stretol. Ale aj tak mám strach. No keď podpíšeme nejakú zmluvu, čo mi to pomôže, pojdem sa ním po svadbe súdiť, no to už ma môže mať rád. Na to ani nemyslím... Len dúfam, že všetko dobre dopadne. Isto mu budem ešte volať, aby sme sa presnejšie dohodli.
Odpovedať
Zdravim oktobrove nevesticky....aj moj den D je 4.oktobra...konecne som priatela dokopala..._))))
Odpovedať
ahoj :-D cami, vidim, ze si zena cinu x-)
Odpovedať
ahoooooj Luko......zena cinu?? to akoze je dobre??:-))))))) ze si ma hned v tento unudeny cas potesila.._))
Odpovedať
ano x-) to mal byt ako kompliment x-) kde budete mat svadbu v Senci?
Odpovedať
ee...my v Senci len byvame...svadba bude v Ciernej vode u Kamily....a vy??
Odpovedať
my zas v Ba len byvame, svadba bude na kysuciach,v Turzovke,to je 45km od Ziliny ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
inak mas pekny set bizutky v albume, take podobne nausnicky by som chcela k svadobnym satam
Odpovedať
paci sa ti??? mam ho od micky z Ciech....predava mi ho za 180 Kc plus nejake postovne...ak chces, tak ti ho posuniem...
Odpovedať
mne by stacili len nausnicky ;-) lebo na krk nedavam nic ;-)
Odpovedať
a vitaj timča... a dobré ránko Maťa... ako??? :-D :-D
Odpovedať
ahoj x-) konecne som nasla pre nas velmi vystizne oznamko: http://www.oznameni-svatebni.cz/svate... :-D :-D :-D no cez vikend bude velky vyber z mojich navrhov, uvidime, co vyhra nakoniec.. a asi by som uz aj kadernicku mohla ist zajednat :-N
Odpovedať
jeeeeeeeeeej tak to je naozaj chutné to oznamko... :-D
Odpovedať
no jak prenas..velky a mala :-D oproti nemu som :-D
Odpovedať
Caute babky.. :-D Ake ste vsetky vysmiate, tak to je fajn.. ;-) :-D A tiez zdravim novoprichodziu oktobrovku! 8-) Ja som bola vcera na matriku, konecne mame papiere aj odtial, dnes sa chystame za knazom a papierovackam je snad koniec..:-) A vo stvrtok, hura do Brna na topanky a snad aj na obrucky..juuj, zacinam mat z toho nervy, ci vobec nieco vyberieme..uz ani neviem, ake sa mi vlastne pacia.. :-N ;-) A tak.. luko: to je mileee oznamenie.. :-) Ozaj kocky, taka asi trosku hlupa otazka, kam mame ist, ked si chceme dat vybrusit datum na pohare? Do nejakeho obchodu so sklom alebo..? :-N
Odpovedať
boba: tak to ti netusim, ja si objdnam asi z pamasu uz aj s tym vybrusom inak v brne si iste vyberies, co som pozerala brnenske zlatnitva na veltrhu mali krasne kusky, len drahe...ale krasne ;-)
Odpovedať
oprava: bona :-D
Odpovedať
bona- ak máš poháre, tak kľudne skoč do Lednických do sklárnií a oni ti to tam kľudne vygravírujú aj opieskujú.. čo len chceš...a robia to krásne... :-D :-D :-D a včera sme boli s drahým v meste a som si zháňala 6 oválnych úzkych váz na výzdobu do sály, chcem tam dať kaly...niečo takéto.. http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a ako sme ich našli dokonca v obchode kde sme ich hľadali ich nemali a našli sme ich v takých tých lacných obchodoch volajú to že ľudovkár... a tam boli po 69,- a hovorím tej pani, že by sme ich chceli 6 ks... no ona mi hovorí, že ale nemajú na to krabičky len jednu veľkú, v kt. im to prišlo.. hovorím, tak nevadí.. vezmeme to aj tak...tak na pekne nabalila samotná vedúca vázičky, a na pokladni nám ich aj 6ks nablokovali... a keď sme došli s drhým dom, tak kukám a bolo ich nie 6ks..ale 8ks.. tak sme ich už nešli vrátiť, veď nám ich nabalila samotná vedúca.. ešte ich každú aj povyťahovala a kukla či niesú poškodené.. a jednu aj vymenila... no čo už... ja som si to tiež nevšimla až keď mi drahý povedal.. no čo už... :-D :-D :-D
Odpovedať
luko: no dufame, my chceme ist do jedneho, zlatnictvo Hanak, kam chodieva moj ocino, ma tam aj zlavu, takze mozno ju aj vyuzijeme.. :-) Neviem, ale radi by sme ich uz mali.. :-D
Odpovedať
niki, toje skvelakupa, iank ta vyzdoba sa aj mne paci, len ja zas pozhanat musi, mensie stihle vazy na ruze. vidis, tiez pojdem kuknut do nejake ludovky
Odpovedať
no to našiel môj drah, kým som si ja kupovala svadobné spodné prádlo.. a naozaj pekné som našla, a som si nekúpila klasické gaťky, ale sťahovačky, aspoň si nemusím dávať žiaden korzet ani nič pod šaty... a teta v obchode mi povedala, že také si kupujú aj tehulky po pôrode na opätovné stiahnutie bruška.. tak to ešte využijem... :-D :-D :-D
Odpovedať
niki, no pocuj, super, sak ty si uplna gazdina a prakticka woman :-D
Odpovedať
:-D tak pekne ďakujem za kompliment...
Odpovedať
nj co je pravdanie je hriech :-D u nas je na tie financne veci skor polovcika moja buduca :-N on ma taky debilnicek a tam ma napisane vydavky do januara aj kolko musi zarobt :-D
Odpovedať
no pekne, aj môj drahý je taký, že viac šetrí ako ja.. :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?